ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר:כמה יוותרו על הכלוב אם יצא החוק החדש לחסימת אתרים?

בובונת​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 6 במרץ 2008
בובונת​(נשלטת) • 6 במרץ 2008
SPENKY כתב/ה:
גם אני מזמינה זהות קמבודית יתומה
ולמה לשבת באוהל מחאה בקור בחיפה נילי
כשאת יכולה להתארח אצלי

ספנקי ..... אולי תארחי את כולנו ?.... ככה גם נוכל לקרוא את הבלוג שלך בלי צורך באינטרנט ,
והרייטינג שלך לא יפגע !

קצת עמוס אבל נראה לי שווה ! (בכל זאת רייטינג זה רייטינג icon_smile.gif )

כל כך הרבה סאביות במקום אחד .... מזל שיש את עלם שיעשה כלים icon_smile.gif (מקווה שלא הסתבכתי ... ואם כן אז אני מזמינה אצלו טיפול בקיין )
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 6 במרץ 2008
הדבר הכי גרוע, הכי פוגע, הכי נבזי, הכי נמוך, הכי מגעיל, הכי דוחה, הכי חשוך, הכי מבזה, הכי פורנוגרפיה רוחנית שילדי ישראל נחשפים אליהם זה בניזרי וחבר מרעיו המזוקנים.

צריך לצנזר אותם.
נוריתE
נוריתE • 6 במרץ 2008
אני לא מוותרת לא על הכלוב ו לא על כל אתר קהילה אחר שאני פעילה בו
ומעבר לזה, גם על אף אתר במנועי החיפוש שלי שאני מוצאת בו חומר בידיסמי.
Tish Adams
Tish Adams • 6 במרץ 2008
red-cell כתב/ה:
הדבר הכי גרוע, הכי פוגע, הכי נבזי, הכי נמוך, הכי מגעיל, הכי דוחה, הכי חשוך, הכי מבזה, הכי פורנוגרפיה רוחנית שילדי ישראל נחשפים אליהם זה בניזרי וחבר מרעיו המזוקנים.

צריך לצנזר אותם.

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
ראש השבט​(שולט)

אם סאטרט אפ.. אז.

ראש השבט​(שולט) • 6 במרץ 2008
לבנות אתר עם שרת חו"ל שיתן אי.פי. שונה לכל מי שעובר דרכו לכל אתר שיבחר, משהו בסיגנון של פורים, תחפושת לכל מחשב.. זה יכול לעבוד לגבי כל מדינה מצנזרת.. ותחשבו כמה סינים יש..
ועם כמה פירסומי תועבה שיכניסו הרבה כסף..
Tuff​(שולט)

Re: אם סאטרט אפ.. אז.

Tuff​(שולט) • 6 במרץ 2008
ראש השבט כתב/ה:
לבנות אתר עם שרת חו"ל שיתן אי.פי. שונה לכל מי שעובר דרכו לכל אתר שיבחר, משהו בסיגנון של פורים, תחפושת לכל מחשב.. זה יכול לעבוד לגבי כל מדינה מצנזרת.. ותחשבו כמה סינים יש..
ועם כמה פירסומי תועבה שיכניסו הרבה כסף..

משהו כזה?

http://www.browsefreely.com

זוהי רק דוגמית. יש הרבה וטובים בהרבה.

וזהו גם הפתרון לכל מי שלא בעל חיבור, מאחר ולהבנתי החסימה תעשה על ידי רשימת אתרים ולא על ידי סינון פעיל.
נוריתE
נוריתE • 6 במרץ 2008
אם אכן תעשה חסימה על רשימת אתרים אז יהיה קל יותר לקבל אישור להכנס אליהם לא?
מה הם יעשו? יחסמו את כל אתרי החיפוש גוגל וכאלו וכל המנועים למילות חיפוש ספציפיות? איך הם יחסמו בכלל,או שחברות האינטרנט יעשו משהו?
מה?כאילו מה? אחד אחד ?נעזוב את החמישה אתרי קהילה יש לכם מושג כמה אתרי פורן יש בארץ?
מעבר לקשת בענן
מעבר לקשת בענן • 6 במרץ 2008
Buttercup כתב/ה:
אם אכן תעשה חסימה על רשימת אתרים אז יהיה קל יותר לקבל אישור להכנס אליהם לא?

לא הבנתי את הרעיון שאם הכלוב יוכרז כאתר פורנו עם "תכנים לא ראויים" יהיה יותר קל להכנס אליו.
כל מקומות העבודה וכל האנשים שלא יבקשו להסיר את החסימה, ולא יודעים למצוא תוכנות מהסוג שהוצע פה, לא יוכלו להכנס לכלוב ויקבלו הודעה שהאתר "מכיל תכנים לא ראויים".

גם אני שמעתי שהצנזורה תהיה על פי אתרים.

ברור לכולם שהכלוב יהיה בין האתרים הראשונים שיחסמו. שאר אתרי הקהילה והספרות הארוטית יהיו הבאים בתור, אבל כולם יחסמו.

החסימה מאוד פשוטה. את תקבלי את תוצאות החיפוש אבל כשתנסי להכנס לאתר תתקבל הודעה שהוא חסום. איך יהיה יותר קל להכנס לאתרים חסומים?
נוריתE
נוריתE • 6 במרץ 2008
לא הבנת את הכוונה
אם ישנה רשימה ספציפית אז אפשר להסיר את החסימה מהרשימה הספציפית הזאת
או מאתרים שבה
יותר בקלות
מאשר ממשהו גורף יותר או שלא?

וזאת שאלה.

ועוד דבר..למה שתוותרו?רק כי אתם מפחדים מאיזה הייפ הזוי שמישיהי העלתה פה על" רשימה שחורה?"
ומה יעשו אם אותה רשימה שחורה בדיוק? תסבירו לי ?גוואנטמו של סוטי סאדו ומין?סרוס כימי?
(גוואנטמו, למי שלא מכיר זה הכלא הפדראלי האמריקני לפשעים חמורים נגד המדינה)
יפרסמו אותה בעיתוני השבת?או אולי על לוח עירוני דיגיטאלי מיוחד בעיר מגורייכם (ביחד עם עוד איזה 5000 אחרים) ואולי גם תצטרכו להרשם במישטרה כעברייני גלישה מוכרים ולכל ההורים שבכם יקחו את הילדים לפנימיות ויפטרו אתכם מהעבודה ולא תתקבלו לשום עבודה אחרת וההורים שלכם יוציאו אתכם מהירושה, הכלב של השכנים ישתין עליכם?
מי יודע?

מה הם יעשו עם רשימה כזאת או אחרת בבתי משפט נגיד, או בכלל, שלא יקפיץ את כל אירגוני זכויות האדם במדינה הזאת ולא יהיה מנוגד לחוק
כי ככל שידוע לי אין פה חוק נגד נטיות מיניות רק נגד פשעי מין
ונטיה מינית או גלישה באתרים לא מוגדרות כפשע מין כאן.

או אולי רק כי אתם לא רוצים לשלם?
מעבר לקשת בענן
מעבר לקשת בענן • 6 במרץ 2008
זה לא ילך כמו שאת חושבת. עם אישור החוק תחסם אוטומטית הגישה לרשימת אתרים ואולי גם תופעל תוכנה לחסימת אתרים עם תכנים "לא ראויים".

כל מקומות העבודה, כל הסיפריות הציבוריות, כל עמדות האינטרנט בישראל, האינטרנט קפה, וכל התושבים שלא יבקשו להסיר את החסימה-יחסמו. כשהם ינסו לגלוש הם יקבלו הודעת חסימה כמו שאת מקבלת הודעה על שגיאה באינטרנט של אתר שאי אפשר להכנס אליו.

כל תושב שירצה להסיר את החסימה יצטרך לצלצל לספק ולבקש להסיר את החסימה והספק ירשום שהוא צלצל וביקש במיוחד להסיר את החסימה ורק אז החסימה תוסר. ברגע שהחסימה תוסר הוא יוכל לגלוש כאילו לא היה החוק. כל האתרים יהיו פתוחים בפניו.

סביר שכל מקומות העבודה הציבוריים יקבלו הוראה לא לפתוח את החסימה כי אין סיבה שמקום עבודה ציבורי יתיר לעובדיו לגלוש לאתרים עם "תכנים לא ראויים" בשעות העבודה. במקומות עבודה פרטיים ההגיון דומה כי גם אם הבוס מחליט לגלוש בשעות העבודה הוא לא יחשוב שעובדיו צריכים לגלוש דווקא בשעות העבודה. סביר שכל מקומות העבודה יהיו חסומים.

סביר שרוב בתי האב בישראל לא ידעו על החוק החדש ולא ינסו לפתוח את החסימה. אני פוגשת מעט מאוד אנשים שיודעים על החוק, שעבר בקריאה טרומית. רוב חברי הכלוב, שהחסימה נוגעת אליהם ישירות, לא יודעים על החוק.

הסיכוי היחידי שהחוק לא יעבור הוא סנקציות כלכליות על ישראל שיוטלו לפי החוק האירופאי, שתוכנן כדי להטיל סנקציות על סעודיה וסין. ישראל מצטרפת למועדון הלא מכובד הזה. אם הברירה של ממשלת ישראל תהיה סנקציות כלכליות וסחר לא חופשי של ישראל עם אירופה, בעלי ההון יפעילו לחץ כדי שהחוק לא יעבור. מחכים לחוק האירופאי.

אישית, אצלצל לספק מיד כדי להסיר את החסימה בגלל העיקרון של חופש הביטוי והעיקרון נגד צנזורה. כדי שלא תטעי אין כאן תוספת תשלום! לא עם חסימה ולא ללא חסימה. רוב האנשים שאני מכירה לא יסירו את החסימה ומחייכים כשאני מדברת על איסור צנזורה.