שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הרב אליאור חן הסתובב כאן בכלוב???

aka BODYGUARD
לפני 16 שנים • 16 באפר׳ 2008

רק מזעזע?

aka BODYGUARD • 16 באפר׳ 2008
כל מי שמציע הצעה שקשורה לילדים שהינם קטינים על פי דין וחוק,

שמעלה את נושא המין והבדס''מ בפניהם,

ראוי שמשטרת ישראל תזמן אותו לבדיקה וחקירה .

מדובר בעבירה חמורה על כל פי דין.

למנהל האתר, לו ידועים פרטים על הגולש שמציע הצעה שכזו יש אחריות מסויימת

ועליו לערוך בדיקה בעצמו באם שירשור כזה יכול להתנהל בכלל, והאם עליו לפנות לרשויות

בפרט.

מטורפים...ילדים הם ילדים, תנו להם לגדול ולהחליט מה נכון להם ומה לא.

סדנת בדס''מ לילדים...לקרוא ולא להאמין.

זה הנושא האמיתי ולא החולה נפש שמתנהלת נגדו חקירה ונערך מצוד בגינו.

crazzzy.gif
קטסטרופה{Adonai}

כנראה

קטסטרופה{Adonai} • 16 באפר׳ 2008
כנראה שלא מספיק להם הטירוף שלהם אז צריכים לערבב ילדים עם זה.
לא צריך ללכת למשטרה, צריך לשלוח אותם לטיפול מקצועי, אפילו בכפיה.
ומהר.
מדויקת​(לא בעסק){+-}
מדויקת​(לא בעסק){+-} • 16 באפר׳ 2008
לארבעת הגברברים: מקבי, הולך בשדות, בודיגארד, וקטסטרופה

אם החלטתם שנחוצה כאן "התערבות משטרתית", אז שמישהו יהיה מספיק גבר כדי "להתלונן" עלי במשטרה, ותפסיקו להתלטף כאן כמו ארבע כוסיות בבריכת בוץ.

כבר נכתבו 12 עמודים על ההצעה שלי. מי שקרא אותם ועדיין אומר שאני מארגנת "סדנת סקס לילדים", בוודאי לא יהיה כשיר לעמוד בתביעת דיבה. אני רק יכולה להמליץ לו על הוסטל מצויין למוגבלים שכלית.
slu
slu

מין ומינון

slu • 16 באפר׳ 2008
יש משפט כזה "מצא מין את מינו".
יתכן שמפרסמת הפוסט, צריכה לעצור לרגע ו"לעשות חושבים" לגבי מן סדנא שכזו המעוררת משיכה וקוראת לאנשים דוגמת אותו רב.
בסייג הברור שאכן מדובר באותו אדם מסויים.

אגב, כשמלמדים ילדים על מין, מלמדים ש"אבא אוהב את אמא ולהפך ושהם מתחבקים ומתנשקים חזק חזק" וכל הבלה בלה..

לא מלמדים אם אבא אוהב ל"חבק מאחורה" או לא ואם אמא אוהבת ל"נשק" לו גם את הפיפי....

האנלוגיה ברורה, אני כולי תקווה.
מדויקת​(לא בעסק){+-}
slu, יתכן שגם את צריכה לעצור לרגע ו"לעשות חושבים" לגבי האתר שאת משתייכת אליו, ומעורר משיכה לאנשים דוגמת אותו רב. בסייג הברור שאכן מדובר באותו אדם מסויים. האנלוגיה ברורה, אני כולי תקווה.

ואני רואה שכבר עיינת בתוכניית הסדנא, ואת יודעת בדיוק מה הולך לקרות שם. כולי התפעלות.
תמימות לא קדושה
תמימות לא קדושה • 16 באפר׳ 2008
יש כמה דרכים להגיב כשאנשים שואלים שאלות שלא מוצאות חן בעיננו ואנחנו חושבים שהם עושים שגיאות. דרך אחת היא להתקיף אותם ודרך שניה היא לדבר איתם ולשכנע אותם.

כשעלה הנושא הגבתי מתוך דאגה לילדים כדי לעזור לאילוזיה ולילדים. רוב המגיבים הבינו שאילוזיה חושבת איך לחנך את הילדים וכולם חשבו שהיא תעשה שגיאות. חלק הגיבו בלגלוג וחלק, כמוני, ניסו לשכנע ולתת עצות.

ניסיתי להסביר בעזרת נימוקים שמקובלת קבוצת תמיכה של חוג הורים בלבד, בלי ילדים, עם פסיכולוג מומחה לחינוך ילדים.

חשבתי שאילוזיה דואגת לילדים שלה ורוצה להיות אמא טובה והעצה שנתתי היתה הטובה ביותר. הפרטים המדויקים יוסברו ע"י אנשי המקצוע. אם היא שאלה היא רוצה בטוב עבור הילדים שלה וצריכה הכוונה.

פסיכולוגים ואנשי מקצוע הם תמיד רעיון טוב.

אילוזיה שואלת עכשיו על שיחה שלה עם אדם שהזדהה שהוא הפושע ההוא.
אני לא יודעת איך כולם בטוחים שהיא לא צריכה לדווח והבעיה היא רק היא והשרשור שלה.

אתם כולכם בטוחים שהמשטרה כבר בודקת ואזרחים לא צריכים לדווח על שיחה עם אדם, שמוכרז פושע נמלט ולשאול מישהו רשמי מה לעשות ואם צריך לדווח על השיחה, כי אולי יש משפחות שלא ידועות והוא שכנע

במקום להעליב את אילוזיה אפשר להציע לה להתיעץ עם אנשי מקצוע שיכוונו אותה.

אילוזיה,
הצעתי לצלצל לד"ר יצחק קדמן מהמועצה לשלום הילד או לרשויות הסוציאליות, אבל את יכולה גם לפנות לשיחת יעוץ פרטית עם פסיכולוג מומחה לילדים בדחיפות.
אפשר לשאול אותו אם הוא יודע למי פונים כדי לדווח על השיחה כי אולי הוא מכיר את המועצה לשלום הילד והרשויות יותר מאיתנו.
slu
slu

משלה חביבה.

slu • 16 באפר׳ 2008
אני יודעת לדאוג לעצמי ועושה את בחירותי תוך שיקלול כל מה שכבר ראיתי ועשיתי כאן.
אם את משווה את ילדייך אלי.. אללי.

אשמח מאוד לשמוע מה לדעתך אומרת "סדנאת בדס"מ לילדים"...

שמא תהיה לכם שם בובה קטנה עם שוט איתה אבא עושה "נעים" לאמא או להפך?
כי, וזו בדיוק מהות העניין ומעורר המחלוקת- בדס"מ אינו המין בפני עצמו, הוא תחום/זרם/גישה/סוג של...
קרי פירוט של פעולה/דרך/ גישה מינית.

הורים אמורים ללמד ילדים שקיים גם עניין כזה הנקרא מין ושכמו כל דבר גם בו עליהם לשמור על עצמם.
הם לא מלמדים איך! - זו, כמו שכבר ציינתי פתולוגיה אחרת לגמרי.

* חן חן אבל באמת שאין צורך להתפעל. הגיון בריא, זה כל הסיפור.
מדויקת​(לא בעסק){+-}

Re: משלה חביבה.

slu כתב/ה:
אם את משווה את ילדייך אלי.. אללי.

אין סיכוי.

הייתי כולי תקווה שהאנלוגיה ברורה. אבל ככל הנראה היא לא היתה ברורה לך. לא נורא.

slu כתב/ה:
אשמח מאוד לשמוע מה לדעתך אומרת "סדנאת בדס"מ לילדים"...

שמא תהיה לכם שם בובה קטנה עם שוט איתה אבא עושה "נעים" לאמא או להפך?

לא. אלו פנטיות חולות שיוצאות מהנפש המעוותת שלך. מה עובר עליך?

נכתבו 12 עמודים שבהם הוסבר למה הכוונה ב"סדנאת בדסם לילדים". אני הסברתי. וגם אחרים, שאינם סובלים מפנטזיות חולות, הסבירו. את מוזמנת לקרוא שם לפני שאת משתוללת כאן. ואם כבר קראת - אז חזרי וקראי. כמה פעמים שידרשו לך עד שתביני.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2008
ציטוט: הנסיות שלך להתחבב עלי בפרטי לא עלו לך יפה, אז החלטת ללנסות לריב איתי בכללי?

מה? מי דיבר איתך בכלל?! O_o

ועכשיו, משנתפסת בשקר, קרנך ירדה עוד יותר... אם כלל היה זה אפשרי.

אני מציע לך להיעלם, ומהר.
הולך בשדות

אילוזיה

הולך בשדות • 16 באפר׳ 2008
קודם כל, לא יודע מה את מתהפכת עלי. אני בכלל לא כיוונתי אלייך דווקא אלא לכל אחד שאמרו "חשבתי שזה היה בצחוק". שזה לפטור את עצמם מאחריות. בכלל לא ידעתי שאת יזמת את השרשור ההוא. חסכתי מעצמי את הקריאה של השרשור.

אבל בעקבות התגובה שלך הלכתי לקרא כמה עמודים. לא יודע איך להגיד את זה בעדינות. וגם לא מעניין אותי כל הדיבורים על "תנו לכולם להביע את דעתם ואל תתקפו אותם בגלל זה".

את חולת נפש. הפוסט שלך לא היה בצחוק. יכול להיות שזו לא סדנת סקס. תקראי לזה איך שבא לך. לערב ילדים ברצונות והפנטזיות המיניות שלך זו סטיה חמורה ומעוותת.. זה דורש טיפול.

ילדים לא צריכים לדעת מה ההורים אוהבים. זה לא רלוונטי. כמו שהורים "ונילים" שאוהבים אנאלי לא צריכים לעשות סדנא לילדיהם וללמד אותם שאפשר גם סקס לא וגינאלי אלא בתחת אותו דבר בדס"מ. אם הילדים יגיעו לבד בשלב כלשהו להכרה שזה מעניין אותם, הם יגיעו לתחום לבד כשיגדלו כמו שכולנו הגענו לפה. לא צריך להציג להם או להכיר להם או לספר להם.

ילדים צריכים לקבל חום ואהבה. הם צריכים לקבל את סיפור החסידה או הדבורים או איך שבא לכם. בשלב מסוים גם אפשר להגיד שאבא ואמא אוהבים אז את עושים ילד. הורים לא צריכים להציג לילדים פעילויות מיניות שהן מעבר למשגל רגיל. הפסקת 10 וחברים זו בדיוק הדרך שילדים צריכים ללמוד. וחינוך מיני בבית ספר, וספרים. כן אפשר לקנות ספר. אבל לעשות סדנת בדס"מ? זה להרוס לילדים האלה כל סיכוי לגדול כאנשים נורמלים. זו התעללות מינית לשמה.

אותי זה מזעזע ולא אכפת לי כמה "תרדי" עלי או תגידי שאני זקוק לטיפול.

בעלי הכלוב - אתם נושאים באחריות לתכנים באתר. טענת "אני רק מספק פלטפורמה ואין לי שליטה על מה שאנשים כותבים" לא תחזיק בבית משפט. אם אתם רוצים להמשיך לקיים אתר רציני, חוקי שישנה את היחס לתחום הזה אתם חייבים להוקיע ולהקיא מפה שרשורים כגון השרשור הנ"ל. אין מקום לדיון בנושא. צריך להגיד שחור על גבי לבן - פעילות המערבת ילדים ובדס"מ (אפילו אם מדובר בלדבר על זה עם ילדים בלבד) היא לא משהו שאנחנו מוכנים לקבל. אני מאמין שרוב חברי הכלוב חושבים כמוני ואני מצפה מכם לנהוג בהתאם. צנזורה היא לא מילה גסה.

עצוב שיש אנשים כמוך אילוזיה. כצוב שמותר לך לגדל ילדים.