אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפלצתי על גבירתי

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 18 בינו׳ 2010

Re: אני מצטערת אבל...

Brave Dwarf • 18 בינו׳ 2010
slu כתב/ה:
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif :rfl

וזה הצחיק אותך על כי אין היה מדובר על איזה נשוי שפנה אליך? אין בעיה. אם זה מצחיק אותך כל כך כל כלב מגיע יומו.

תני לי חמש דקות.
slu
slu

slu • 18 בינו׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
slu כתב/ה:
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif :rfl

וזה הצחיק אותך על כי אין היה מדובר על איזה נשוי שפנה אליך? אין בעיה. אם זה מצחיק אותך כל כך כל כלב מגיע יומו.

תני לי חמש דקות.

דורפוס, גור גור לך גמדי, שמא תעלה לי גרתי עליך...

הפארודיה היא שמשעשעת אותי, ולא פוסט המקור....המומנטום וברירת המילים.. בדיוק כמו פאנץ' טוב, במקום ובזמן הנכון ופשוט קורע מצחוק!

קח הכל בקלות איש, ואם קשה לך אתה מוזמן לדמיין אותי מחטטת באף..
rffl.gif rffl.gif rffl.gif
Brave Dwarf

slu כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
slu כתב/ה:

תני לי חמש דקות.

דורפוס, מוזמן לדמיין אותי מחטטת באף..

בפעם הבאה שאיזהו, סלואי, יפנה אליך ותפצחי ב: הוי נשכו לי את הדגדגן. אני אצטט לך אותך. קחי בקלות. סלואי. ביג דיל. מה קרה? כשכאב לאחרת שמת זין, אז למה שמישהו ישים לב עליך.
slu
slu

נו בכל זאת 5 בבוקר וקצת משעמם לי...

slu • 18 בינו׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
slu כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
slu כתב/ה:

תני לי חמש דקות.

דורפוס, מוזמן לדמיין אותי מחטטת באף..

בפעם הבאה שאיזהו, סלואי, יפנה אליך ותפצחי ב: הוי נשכו לי את הדגדגן. אני אצטט לך אותך. קחי בקלות. סלואי. ביג דיל. מה קרה? כשכאב לאחרת שמת זין, אז למה שמישהו ישים לב עליך.

אמממ זה "א.ל.י.ך" אגב. נשכו לך ת'דגדגן דורף?
אפרופו ה"קחי בקלות" אישיו.. dude אני פולנייה- לא מכירה את המונח ומשמעותו-
על כאבים וקשיים רשמנו פטנט. אצלנו כשכואב נותנים נשיקה... ואז מספרים לך מה זה ב.א.מ.ת כ.א.ב.. אז שלא תחשוב לך!
ponyplay.gif
Brave Dwarf

Re: נו בכל זאת 5 בבוקר וקצת משעמם לי...

סלו, עזבי שטויות. הרי אין השתקפות שתשתקף אליך פרט לזו שבאסלה. אני בסך הכל הורדתי את המים.
slu
slu

slu • 18 בינו׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
סלו, עזבי שטויות. הרי אין השתקפות שתשתקף אליך פרט לזו שבאסלה. אני בסך הכל הורדתי את המים.

לא הבנתי, אתה מעלה פוסט נוסף בסגנון "עשיתי מס' 2 על...."?
ובכן,
אכול יוגורט והרבה בשתיית מים. זה מקל פלאים..וגם מוריד נפיחות.
לילה טוב..
s
icon_twisted.gif
Brave Dwarf

slu כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

לא הבנתי, אתה מעלה פוסט נוסף בסגנון "עשיתי מס' 2 על...."?
ובכן,
אכול יוגורט והרבה בשתיית מים. זה מקל פלאים..וגם מוריד נפיחות.
לילה טוב..
s
icon_twisted.gif

הו מה זה מגרד לי בקצות הגפיים. כולל הבעיטה. לעשות את זאלוספיריטרוזי המקור עדיף הו לא ידעתי שזאת לורי.

אני לא מעלה פוסטים לכלוב. סלו. נקודה.
Brave Dwarf
ולגביך - את סתם פשפש.

מודה לך על יצוגך את הפרעושים האחרים. שיחקת אותה במפורעשך.
slu
slu

נו טוב.. אחד אחרון ודי..

slu • 18 בינו׳ 2010
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
Brave Dwarf
זה אחד אחרון?
את נורמאלית?
זה כמו כנים. לא משנה באיזה חומר אתה משתמש הם יאעני עושים חיים משוגעים. וואחד אחד אחרון. נשים. את כל מכות מצריים הבאת לי פה.

בכל מקרה. נסי להכאיב פחות לאחרים. זה לא תמיד עובד. אבל לפחות מעניק לך את הזכות לדרוש כבוד הדדי.