צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

The Dalek are here

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 23 במאי 2013

חחח

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 23 במאי 2013
כל העלבונות נגדם ורובכם אפילו לא ראיתם את הסידרה. מעניין איך הייתם מגיבים אחריי שהייתם שומעים את הקול של הדאלק (פשוט מגוחך)

אבל זה עדיין סדרה יפה. כעיקרון היא חידוש לסידרה ממש ישנה (בערך שנות השמונים לפי דעתי) ואניחושב שהם מנסים לשמר את ה"קסם הישן" ובגלל זה התפאורה כך.

מעבר לכך הסידרה להפתעתכם דווקא מאד שנונה וחכמה (לפחות העונה הקודמת עם השחקן הזה מהארי פוטר. נראה לי היה אוכל מוות או משהו).

לא הכל חייב להיות תלת מימדי ומשוגע, הסידרה בנויה באופן קליל אך מושקע עם עלילה מעניינת. לא הכל חייב להיות היי טק. אל תשפטו לפני שתנסו.
a מק
לפני 11 שנים • 26 במאי 2013

בואו נפתח את זה

a מק • 26 במאי 2013
בתור גיק רב שנים מעולם לא הבנתי מה יש לאהוב בסידרה הזאת.
האפקטים והתפאורה מגוחכים והדיאלוגים מביכים ומאופיינים בתמה חוזרת של בדיחות קרש גופיות (מלשון GOOFY) עם תסריט וקווי עלילה, גם הם חוזרים על עצמם, שלעולם לא מגיעים לשומקום.

אפילו העלילה בגברים בשחור יותר עמוקה מהחרא החזרתי הזה.

אני דווקא חושד שמי שאוהב את הסידרה הזאת הוא גיק מתחזה שלעולם לא ימצא עניין ברבדים היותר עמוקים שיש למד"ב להציע.
שלי 34

Re: בואו נפתח את זה

שלי 34 • 26 במאי 2013
מק' כתב/ה:
בתור גיק רב שנים מעולם לא הבנתי מה יש לאהוב בסידרה הזאת.
האפקטים והתפאורה מגוחכים והדיאלוגים מביכים ומאופיינים בתמה חוזרת של בדיחות קרש גופיות (מלשון GOOFY) עם תסריט וקווי עלילה, גם הם חוזרים על עצמם, שלעולם לא מגיעים לשומקום.

אפילו העלילה בגברים בשחור יותר עמוקה מהחרא החזרתי הזה.

אני דווקא חושד שמי שאוהב את הסידרה הזאת הוא גיק מתחזה שלעולם לא ימצא עניין ברבדים היותר עמוקים שיש למד"ב להציע.

כמה שיפוטיות במשפט אחד....ודרך אגב איזו שטות זו "גיק מתחזה" אי אפשר יותר לאהוב משהו מבלי להיות או להיות שייך לקטוגריה מטופשת.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 26 במאי 2013
את לא יודעת שבשביל לאמץ תחביב או תחום עניין מסויים או אפילו להצהיר בפומבי שאת אוהבת סרט מסויים עלייך קודם להירשם במשרד הפנים לקבוצה המתאימה? במידה ולא תעשי זאת את צפויה לקנס ואף לזמן כלא!!!

וממתי צריך להיות גיק כדי לאהוב מד"ב? אני חייב להודות שזה היה הרצף שטויות הכי גדול שראיתי שיצא לבן אדם מהפה בזמן האחרון.