בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קודם נכיר?

חודרת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 27 במרץ 2004
חודרת​(שולטת) • 27 במרץ 2004
אני נוטה להבין שנקודת מבטי, בשל שונותה מהנורמה הרווחת, יוצרת אנטיגוניזם כלפיי.
ובכל זאת , לולא חשבתי כי היא מגובה בהגיון לא הייתי מעלה אותה על הכתב.
אני רואה בעבד כאדם. אדם שבחר להתמסר מרצונו ובתודעה ברורה לאישה חזקה ודעתנית בעלת אופי שולט. העבד אינו נחות שכלית או פיזית, אך בחירתו מעידה על המצב בו הוא רוצה להמצא.
יש לי הערכה עצמית גבוהה למדי, ואני משוכנעת כי יש ביכולתי להעניק לעבד שליטה מעבר לרמה הגשמית מינית, אלא ברמה המנטלית - נפשית.
לפי השקפת עולמי, סיפוק צרכים מיניים הוא רק בסיס מנחה ליחסי שליטה, יחסים עמוקים של שליטה אמורים לכלול גם אלמנטים רוחניים ודמותי אמורה ללוות את העבד שלי גם כשאינני לידו.

דניאל, רד סל, וחגורת אוריון תודה לכם על הרצון הכנה להבין את גישתי, לבחון אמיתות קיימות ועל הברכות לרגל בואי. 10x2.gif

אנסה להראות את הלוגיקה שאחרי דרכי בדרך קצת שונה:
אני יוצאת מתוך נקודת הנחה כי המערכת האופטימלית עבורי אינה המערכת השיויונית , אלא זו שבה אני מובילה ומנתבת.
העבד שירצה לשרת אותי יודע זאת מלכתחילה ועל כן אין טעם ליצור שיוויון ואז לשבור אותו.

את המושג "גישת ציות" ניתן להקביל לאמון בסיסי - בכל מישהו שתבחרו או תבחנו על מנת לצרפו למעגל חברכם תתנו אמון בסיסי.
אמון הניתן לאדם שלא עלה ספק לגבי יושרו.
עם התחזקות הקשר, תתחזק גם רמת האמון שתיתנו באדם (ובהקבלה - רמת הציות).

הציות שעימו בא העבד לקבל את פני מלכתו הוא ברמה הבסיסית.
בשלב זה הכל על כרעי תרנגולת, והציות שלו מצביע יותר מכל על נכונותו לשרת כעבד.
בשלב זה גם ההוראות להן הוא צריך להענות אינן מרחיקות לכת או דורשות מאמץ עילאי מצידו.
אך מי שמזלזל בקטנות סופו לזלזל בדברים הגדולים גם כן, ועל כן, כפי שכבר אמרתי, חוסר הציות הקל ביותר יביא לסיום ההתכתבות עימו.

אני רואה בעבד בר דעת הבוחר להתמסר.
אי ציות מצביע על כי העבד חולק על השקפתי וכי דרישותי לא מתאימות לו.
עבד כזה לא יראה בי סמכות מחליטה ולא יציית לנגזרות של שיקול דעתי.

אם הוא נשאר לבקש את חסדי המלכה אך לא מבין את טעותו, הוא מצטייר כאדם המציית לא מתוך אמונה בנכונות שיקול הדעת של זו שהוא רוצה כמלכתו, אלא ממניעים אחרים (חרמנות, הרצון להתנסות והשד יודע מה עוד).
הואיל ויחסי השליטה שאני מחפשת כוללים בתוכם את הרצון לקדם את העבד מרמת השליטה הפיזית לזו הרוחנית, עבד שבא מתוך החרמנות לא ימצא בה טעם.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 27 במרץ 2004
המממ.....

חודרת אכן שיכנעה אותי שהיא צודקת בגישה שלה , למרות שלא חשבתי כך בהתחלה .

ברוכה הבאה .

.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 27 במרץ 2004
אני שמח שהבהרת את הנקודות וכל מי שלא הבין מקודם יבין עכשיו icon_wink.gif

ברוכה הבאה ואני בטוח שיהיה לך הרבה מה לתרום כאן.

מצטער על תחילת השרשור שלווה במעין עליהום קטן, אבל לשמחתי נגמר ברוח טובה ובהסרת אי ההבנות.

גדלות נפש זו תכונה נערצת עלי, ולמעטים יש את זה. לך, לדעתי, יש את זה.

ושוב, ברוכה הבאה
אריאנה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 28 במרץ 2004

עדיין יש מקום לחילוקי דיעות ברמה הלגיטימית

אריאנה​(שולטת) • 28 במרץ 2004
ראשית, ברוך בואך - חודרת - לאתר שאני [באופן אישי] מאוהבת ומאגד בתוכו אנשים מכל קשת גווני הדעות/הצבעים/המינים/הרצונות/השאיפות/היכולות/ההתעניינות/ובכלל.. icon_lol.gif
עם הזמן תגלי שדיונים מתקיימים כאן, אפילו ברמת "להכות על השולחן" אך מתוך הבעת דעה ובכל מצב בהשראת כלובי, הדוגל [תקן אותי אם אני טועה] לחופש ביטוי ודעה לַכל.

לעצם העניין:
דניאל. כתב/ה:
התאורייה שלך כבוד החודרת וגישתך לעניין אינה פסולה לדעתי אך לא כל כך קלה ליישום על כל סאב או עבד. ייתכן ועל חלק מהסאבים/עבדים היא תפעל וכנראה שמתוך אותה קבוצה ייבחר הסאב או העבד שיתאים לך.
אבל יש כאן עוד אלמנט משמעותי והוא סוג הקשר שאת מחפשת או שואפת למצוא עם נשלט.
לדעתי עם ניחוש קל ותקני אותי אם אני טועה למרות שאת לא חייבת כמובן , את לא מחפשת קשר רציני וקבוע עם סאב כי במקרה כזה יהיה עלייך להפתח עם הסאב לדרגת גובה העיניים כי אין דרך אחרת מה שלא תגידי וכמו שהבנו הדיסטאנס חשוב לך למן ההתחלה ולכן מה שנותר זה , חיפוש קשר עם עבד צייתן וכנוע שמסתכל עלייך מלמטה למן הרגע הראשון , כאשר ברגע הראשון הוא מראה בסיס צייתני אשר יילך ויגבר מי יודע עד לאיזו דרגה ורמה , רק אלוהים יודע או וגם בעצם המלכה האלוהית.

אני נוטה לצַדֵד בעיקר בדבריו אלו של דניאל.

חודרת כתב/ה:
הציות שעימו בא העבד לקבל את פני מלכתו הוא ברמה הבסיסית.
בשלב זה הכל על כרעי תרנגולת, והציות שלו מצביע יותר מכל על נכונותו לשרת כעבד.
בשלב זה גם ההוראות להן הוא צריך להענות אינן מרחיקות לכת או דורשות מאמץ עילאי מצידו.

מדברייך אלה, חודרת [וכן, הקודמים] עולה ונרקמת תאוריה אשר על פיה, למעשה, כל עבד אמור/יכול/רוצה לשרת כל מלכה, רק בשל היותה מלכה, באופן טוטלי.. ונקודת הבחירה היחידה היא בעצם רצונו לשרת. אם כך, מדוע אנו טורחים/ות למלא פרופיל אישי? מדוע לנהל שיחת התכתבות/טלפון מקדימה? מדוע בכלל לטרוח אפילו לשאול שאלות טרוויאליות כמו "בן כמה אתה?", "מהיכן?", וכד'? על פי הבנתי את דברייך, אין שום טעם וצורך בניסיון התאמה, כל שמצופה מאיתנו לעשות הוא להצביע בעיניים עצומות על רשימת עבדים שתונח לפנינו והעבד שיעלה בגורל הוא יצטרך לשרתנו מיד, רק משום שזהו תפקידו שייעֵד לעצמו ואותו אנו בחרנו.
דבריי אלה מחזירים אותי לציטוט שבחרתי מתוך דבריו של דניאל, בדבר סוג מערכת היחסים שאדם בוחר לעצמו, ומתוך כך אני מסיקה כי עבד אשר מבקש להכיר קודם, מעוניין במערכת יחסים מעמיקה יותר אף ברמה של זוגיות, ולשם כך נחוצה באופן בלתי נמנע - התאמה/קליק.

ולסיכום הבעת דעתי בנושא [שהיא, מן הסתם, שונָה משלך]
אוסיף משפט שאמרתי כבר השבוע בשיחה באותו נושא: לכל אחד יש את הלגיטימציה לדרוש כל דבר שעולה בדעתו, אף אם שרירוּתית היא [הדרישה], אין זה מעיד עליו אם הוא "שולט/ת" או "נשלט/ת" אמיתי/ת או לא - לגיטימי מן הצד השני לקבלהּ או לדחותהּ בהתאם לרצונו.

שוב, ברוכה את בהצטרפותך ומקווה שתפיקי הנאה ותועלת גם מדיון זה וגם בהמשך.
אריאנה
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 28 במרץ 2004
נשברתי באמצע - מישהו יכול להוציא סיכום שרשור?
כלובי
כלובי • 28 במרץ 2004
אריאנה - חופש הביטוי כולל גם את חופש הביטוי שלי להגיד את דעתי לפעמים, לא? icon_smile.gif
כלובי
כלובי • 28 במרץ 2004
אאוצ' icon_smile.gif
Faara​(שולטת)

Re: קודם נכיר?

Faara​(שולטת) • 28 במרץ 2004
חודרת כתב/ה:
".....עבד צריך לבוא למלכה מתוך גישה המקבלת כי שיקול דעתה טוב מזה שלו, היא יודעת מה היא עושה ומה טוב לה ולו ועל כן הוא מציית לה אלא אם יוכח לו כי שגה בהערכתו אותה.
רמת הציות היא זו שתעלה בהתאם לרמת ההיכרות, אך הגישה צריכה להיות שם כבר מההתחלה ומהווה תנאי להיכרות. העבד יציית מתוך אמון כי שיקול הדעת הטוב של המלכה ימנע ממנה לתת לו הוראות שאינן הגיוניות להקשרן או לרמת ההיכרות.
כפועל יוצא מכך אצפה לציות של העבד למן הרגע הראשון. הוא אינו שווה לי ולמעשה אינו מעוניין כלל להיות שווה כך שאין כאן סתירה והנסיון ליצור שיוויון הוא מלאכותי ואינו תואם את מטרותינו. אני מצדי לא אפקוד עליו כבר בשיחתנו הראשונה לרוץ עירום במעלה מגדל עזריאלי שכן אז תהיה לו הצדקה מלאה להטיל ספק בטיב שיקולי. אך בהחלט אני אהיה המובילה למן השניה הראשונה של תקשורת בינינו ואם העבד אינו סבור כי אני ראויה להיות כזו הרי שאינו סבור כי אני ראויה להיות מלכתו.
מבחינתי המקרה הראשון של חוסר ציות, ולו יהיה זה בשיחה הראשונה ובמטלה הפעוטה ביותר, יסמל לרוב גם את סיום היחסים, שכן פירושו כי העבד אינו מאמין בי עוד וסבור כי דרשתי ממנו דרישות שאינן במקומן או שאינן הולמות את הסטטוס או השלב הנוכחי של יחסינו. רק עבד שוטה יציית למלכה שבשיקול דעתה אינו בוטח ובעבדים שוטים אין נפשי חפצה.
לתשומת לב הפונים אליי.

לא יכולתי לכתוב זאת יותר טוב......

ברוכה הבאה ואל תבהלי מקבלת הפנים את רואה שבסוף הם מסכימים, כל אחד בקצב שלו.
שפינוז_

יודע

שפינוז_ • 28 במרץ 2004
לא יודע מה איתכם אני ממש רוצה להכיר אותה רק מהפרופיל אם לא מהשירשור
מסתמן שיש ראש על הכתפיים

ברוכה הבאה וברוכה תהיי
flower3.gif