צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי גיל

Kitty frank
לפני 3 שנים • 31 באוג׳ 2020
Kitty frank • 31 באוג׳ 2020
vinnybaby37 כתב/ה:
יש מרחק רב בין ״שיח מיני״ לבין חשיפה לא מבוקרת לתכנים המצויים באתר כמו הכלוב. אני מכיר מספיק מבוגרים שמתקשים לעבד תכנים וחוויות כאלו באופן בוגר מבחינה רגשית, לא כל שכן קטינים שעודם בשלבים מוקדמים של התפחות האישיות והבגרות הנפשית.

חמור מכך, נוכחות של קטינים בסביבה בה יש אינטראקציה בעלת אופן מיני בין משתמשים, אשר ברובם הם בגירים היא בעייתית ביותר. במיוחד אם מתאפשר למשתמשים להסוות את גילם.

כל האמור לעיל, לא בא לומר שאתרים ואפליקציות אחרות כמו סנאפצט אינם בעייתיים יותר או בעייתיים פחות. יש סכנות שטמונות עבור קטינים בכולם.

בעיני אין הרבה מרחק. לדבר בכנות עם ילדים מייצר ילדים כנים, נגיד-כאלו שיגידו בבירור מה הגיל שלהם לפני אינטראקציה מינית. אולי המבוגרים שאתה מכיר היו יכולים להיות אנשים פחות מבולבלים אם היו מדברים איתם ביותר כנות ופתיחות.
מי בכלל קבע ש18 זה רגע הקסם? מה בין ילד בן 17 לילד בן 19 מכין אותו לתלאות העולם?
גם טינאייג'רים עושים סקס, וגם טינאייג'רים רואים פורנו. פה לפחות יש שיחות עומק על דברים כמו הסכמה ורצון, חקר פנימי של חשקים, תקשורת טובה ומתודות לייצר אותה( מילתביטחון, נגיד). בפורנו אין מילת ביטחון.

אני בעצמי עוד לא כל כך גדולה, אבל כן גדלתי בבית שמדבר בפתיחות על מין. ההורים שלי האמינו שזה יעזור לנו לגדול להיות פחות אנסים ופחות אניסים ולפי דעתי זה עבד להם.
vinnybaby37​(מתחלף)
vinnybaby37​(מתחלף) • 31 באוג׳ 2020
@Kitty frank

את משתפת את ההורים שלך בהתנסויות הבדסמ שלך? מתייעצת איתם לגבי הרצונות שלך לחוות אי אילו דברים, או לממש אי אילו פנטזיות? אם כן, אז אשרייך. זכית להורים מיוחדים מאד.

על כל ילד שמקבל הנחיה והדרכה בוגרת בבית, להערכתי יש 100 ילדים אשר נכנסים לאתרים בעלי תוכן מיני ללא כל הנחיה כלשהיא, פרט אולי לעידוד מחבריהם. ללא כל אדם בוגר לשתף או להתייעץ עמו.
Kitty frank
לא בדיוק כל אלו אבל אם הייתי צריכה היה לזה מקום.
זכיתי כפול מלאנטאלפים.

שתינו רואות את אותה בעיה של חינוך מיני לקוי בעולם. כל מה שאני אומרת זה שהמקור של החינוך הלקוח זו ההסתרה והצנזור. והנה יש פה מרחב מלא במבוגרים חכמים עם עצות טובות שמוכנים לדבר על סקס .
למה להסתיר את זה מהם???
vinnybaby37​(מתחלף)
vinnybaby37​(מתחלף) • 31 באוג׳ 2020
אני חדש באתר הספציפי הזה, אז לא אתיימר לדעת בדיוק מה הרכב המשתמשים פה. אבל מהכרותי אתרים אחרים, אני מעריך שלצד המון מבוגרים עם עצות טובות, יש פה גם המון גברים ונשים חרמנים בעלי ספקטרום רחב של אמות מוסר, יכולת שליטה על דחפים מיניים, אג׳נדות ופנטזיות שמבוססות בדחפים פסיכולוגיים אשר מעולם לא נחקרו ברצינות הראויה להם.

מי שאינו מצוייד בראדאר דגלים אדומים מפותח (ובני נוער רבים כלולים בקבוצה זו), עלול ליפול טרף.

אני אסיים כאן. קשה מאד לקיים את הדיון הזה בפורמט כתוב פה בפורום. אני יכול לספק דוגמאות רבות של חברי קהילת הבדסמ (בגירים) אשר נכוו לא אחת משום שלא ידעו לזהות דפוסים בעייתיים, או לא ידעו להציב גבולות, או לא ידעו לצאת ממצבים שמעולם לא התכוונו להכנס אליהם.
Kitty frank
אז אסכם במשפט משלי כי בשביל שיחה-כמו טנגו- דרוש צמד.

אנשים רעים יש בכל מקום, פגיעות יש בכל גיל.
שיח והמשגה מינית זה נדיר יותר.
MaxG​(שולט)
לפני 3 שנים • 1 בספט׳ 2020
MaxG​(שולט) • 1 בספט׳ 2020
vinnybaby37 כתב/ה:
אם יש פרופיל של בחורה בגיל 21, שהצטרפה בשנת 2013, לא ממש צריך פה ראיון אישי. כן צריך, לדעתי האישית ואני מאמין שגם לדעת החוק, להגביל את השימוש באתר.

היא הצטרפה ב-2013 בגיל 23 ונשארה בת 23 לנצח. מה לא ברור כאן?