אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני אמור לצפות לפרס כלשהוא על עמידה בדרישות?

קטלב​(מתחלף)
לפני שנתיים • 1 באוק׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 1 באוק׳ 2022
העבד פול כתב/ה:

לדעתי טעות היא בידך. זו ממש לא תפיסה מקובעת אלא ההגדרה הבסיסית והנדרשת ביותר של עבד, כי עבור עבד אמיתי - כלומר שזו המהות שלו בנפשו, עצם העבדות והשירות שלו לאלילה שלו היא התמורה הגדולה שהוא מקבל שגם אותה הוא צריך להרוויח!
זה ה- א', ב' ביסודות של עבד והשיעבוד והעבדות שלו אליה, אך לצערי רבים לא מבינים/מסרבים להבין את זה כי מה שבאמת מעניין אותם זה הרצונות שלהם ולא אלו של המלכה/האלילה שלהם.

אז הרצון שלך, ספציפית שלך, הוא רצון מסויים, ואת מנסה להביא לכך שהוא יתמלא ויסופק. אחרים רוצים דברים אחרים. חיבה. מגע. שווארמה. חיבוק. אהבה. כל אחד מחפש דברים אחרים. זאת לא טעות ולא סירוב להבין. זאת פשוט דיעה ששונה באופן מהותי משלך, ואתה זה שמסרב להבין שיש אנשים שחושבים אחרת ממך.
dominica​(נשלטת)
dominica​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2022
העבד פול כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
לא הייתי קוראת לזה ״פרס״ - אבל כולם מצפים לתמורה, שולטים/נשלטים/ווטאבר... זו ממש לא חייבת להיות תמורה מוחשית או פיזית אבל הגיע הזמן להשתחרר מהתפישה המקובעת הזו שנשלט/ת טוב הוא כזה שעושה אך ורק כדי לרצות מבלי שום מחשבה על מה הוא מקבל מזה. כי גם מזה הוא מקבל - סיפוק מהריצוי. אז פאק כן, צריך ראוי ודרוש לצפות לתמורה כלשהי, וכדאי שגם לא נצטרך לבקש אותה אלא נקבל אותה באופן קליל ושגרתי מהצד השולט

לדעתי טעות היא בידך. זו ממש לא תפיסה מקובעת אלא ההגדרה הבסיסית והנדרשת ביותר של עבד, כי עבור עבד אמיתי - כלומר שזו המהות שלו בנפשו, עצם העבדות והשירות שלו לאלילה שלו היא התמורה הגדולה שהוא מקבל שגם אותה הוא צריך להרוויח!
זה ה- א', ב' ביסודות של עבד והשיעבוד והעבדות שלו אליה, אך לצערי רבים לא מבינים/מסרבים להבין את זה כי מה שבאמת מעניין אותם זה הרצונות שלהם ולא אלו של המלכה/האלילה שלהם.

מזל שדעתך היא לא הקובעת. כנראה שאנחנו משתמשים במילונים שונים, וטוב שכך. סמרטוט זה הדבר הכי פחות סקסי שיש, אפילו לנשלט
העבד פול​(נשלט){לא משוייך}
קטלב כתב/ה:
העבד פול כתב/ה:

אז הרצון שלך, ספציפית שלך, הוא רצון מסויים, ואת מנסה להביא לכך שהוא יתמלא ויסופק. אחרים רוצים דברים אחרים. חיבה. מגע. שווארמה. חיבוק. אהבה. כל אחד מחפש דברים אחרים. זאת לא טעות ולא סירוב להבין. זאת פשוט דיעה ששונה באופן מהותי משלך, ואתה זה שמסרב להבין שיש אנשים שחושבים אחרת ממך.

בדיוק להיפך. אני בהחלט מכבד כל דעה שכל אדם באשר היא, אך הטענה שלי הייתה על עצם ההגדרה האוניברסלית והבסיסית ביותר של עבד. אנשים מגדירים את עצמם "עבדים" כשהם באמת לא ועל כך בדיוק היה הדגש בתגובה שכתבתי לעיל.
אכן, קיימים גוונים וסוגים רבים של אנשים בהם כל אחד רוצה ומחפש משהו אחר וזה בהחלט נורמלי וטוב שכך כי אילולי זאת היה משעמם אם כולם היו זהים, אבל אלו שמה שבאמת מעניין אותם זה הרצונות שלהם ולא אלו של המלכה/אלילה שלהם (ושלא נדבר על אלה שמעיזים להגיע אליה עם רשימת דרישות ובקשות) הם לא עבדים וגם לא קרובים לכך!

בנוסף, בניגוד למה שאתה חושב, עבד זוכה להמון חיבה ואהבה מהמלכה/האלילה שלו כשהוא מרצה אותה ומשרת אותה נאמנה ובמסירות, בדיוק כמו שהיא אוהבת את הכלב/הנעליים/החפצים שלה, ואתה יכול להיות בטוח שלא כל עבד זוכה לכך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 01, 2022 9:16 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
dominica​(נשלטת)
ומה זה חיבה ואהבה אם לא תמורה??? העיקר לצאת נגד תגובה חכמה משלך מבלי שטרחת להבין אותה! 🤦🏼‍♀️
Ivy poison כתב/ה:
העבד פול כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
לא הייתי קוראת לזה ״פרס״ - אבל כולם מצפים לתמורה, שולטים/נשלטים/ווטאבר... זו ממש לא חייבת להיות תמורה מוחשית או פיזית אבל הגיע הזמן להשתחרר מהתפישה המקובעת הזו שנשלט/ת טוב הוא כזה שעושה אך ורק כדי לרצות מבלי שום מחשבה על מה הוא מקבל מזה. כי גם מזה הוא מקבל - סיפוק מהריצוי. אז פאק כן, צריך ראוי ודרוש לצפות לתמורה כלשהי, וכדאי שגם לא נצטרך לבקש אותה אלא נקבל אותה באופן קליל ושגרתי מהצד השולט

מזל שדעתך היא לא הקובעת. כנראה שאנחנו משתמשים במילונים שונים, וטוב שכך. סמרטוט זה הדבר הכי פחות סקסי שיש, אפילו לנשלט

ממש לא ניסיתי לקבוע דעה אלא לפוצץ את הבועה שבה אותם "עבדים" מתחזים חיים.
ובנוגע לסוף דברייך, אני מכבד את דעתך אך עם זאת חשוב להבחין בין עבד שהוא סמרטוט של האלילה שלו לסמרטוט בפני כל אדם.
עבדים רבים זוכים להיות הסמרטוטים של המלכות והאלילות שלהם, אך עם שאר העולם הם זאבים טורפים ומייצגים את האלילה שלהם בגאווה.
Ivy poison כתב/ה:
ומה זה חיבה ואהבה אם לא תמורה??? העיקר לצאת נגד תגובה חכמה משלך מבלי שטרחת להבין אותה! 🤦🏼‍♀️

מוזמנת לצטט את התגובה שעליה את מגיבה.

בנוגע לתגובתך, שואל השאלה ציפה לתמורה בעוד שעבד אמיתי אינו מצפה לתמורה ובכל מקרה ירצה וישרת את המלכה שלו נאמנה, כי כאמור התמורה הנ"ל אינה המטרה שלו אלא מטרתו היא לרצות אותה.
dominica​(נשלטת)
מוזמן לא להנחות אותי כיצד להגיב, בנוסף אין צורך להגיב לי פעמיים, כבר הבנתי בראשונה שאתה לא מבין כלום
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 1 באוק׳ 2022

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 01, 2022 10:28 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Ivy poison כתב/ה:
מוזמן לא להנחות אותי כיצד להגיב, בנוסף אין צורך להגיב לי פעמיים, כבר הבנתי בראשונה שאתה לא מבין כלום

אין צורך לנסות לבזות את האחר על מנת להרגיש טוב יותר. זה לא יסיר את המרמור שלך וזו גם לא הכתובת לכך.

כמו כן, מוטב היה אילו היית אומרת תודה על הטיפ או לחילופין לפחות חוסכת את דברייך המיותרות.

דעתנו חלוקות וזה בסדר גמור. אין טעם להמשיך בשיחה זו.
dominica​(נשלטת)
טיפ? בטוח? כי בינתיים אני זו שמקולרת מבין שנינו, על אף שאתה העבד המושלם והמסור שלא מצפה לתמורה 😂

ו״דברייך״ זה זכר ועל כן מיותרים. הו, הנה טיפ באמת שווה!