סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאוהבי השפלות

אהבהבדסמית
לפני 3 שבועות • 28 במאי 2024
אהבהבדסמית • 28 במאי 2024
האשיות של כולנו נבנית בילדות, כולנו חווים אירועים (משמחים, טראומטיים במידה כזו או אחרת, אירועים שנצרבים בזכרוננו).
ילד שחווה חוסר הערכה מהוריו (ובפרט מאימו) יבנה התניה בה האינטימיות תתקשר אצלו לתחושות שחווה בילדות. תמיד יהיה רצון לחזור לאותם תחושות ולנסות לתקן אותם, לשחזר אותם ולצאת מהם חזק יותר. לא מדובר על השפלה כדבר מנותק אלא כהשפלה הקשורה לגירוי מנטלי ומיני....
זר לא יבין זאת....icon_smile.gif
כמהת-יער
כמהת-יער • 28 במאי 2024
אני רואה שני סוגים שונים בתכלית של השפלות.

הראשון הן השפלות רדודות: אלו השפלות כלליות שברור לגמרי שמי שסופג אותן הוא לא הן. כשאני קוראת למישהו כלבה שלי, הוא לא באמת כלבה. יש בכך גם מידה של חביבות, מילים כמו טיפשוני, זונה שלי ודביל. אלו בעיני נועדו לתבל את המשחק הבדס"מי, להפגין היררכיה באופן מובהק.
נכנסות גם פעולות משפילות של תעשה בשבילי, כי הזמן שלי חשוב משלך. תעשה בשבילי כי ככה בא לי. זה משחקי בעיני גם כן, ונעשה עם חיבה וחיוך.

הסוג השני קצת יותר קשה בעיני, והוא מגיע ממקום אחר. בסוג השני של השפלות יש לחיצה מדוייקת על המקום שבו מי שמולי באמת כואב. זה דורש היכרות, לדעת מה באמת פצע פתוח לזרות בו מלח. אני מאמינה שזה ממלא מקום רגשי עמוק יותר. זה הדהוד של הקול הפנימי של חוסר הביטחון שכל אחד מאיתנו מסתובב איתו. הדברים הנוראים שאנו אומרים לעצמנו (ואחרים אומרים לנו שאנו טועים, וזה בעצם ההפך) מקבלים תוקף בעולם הממשי, שמחוץ למחשבה. זה נורא לגלות שמה שחשבת על עצמך הוא נכון בעיני מישהו, אבל גם בעיני יש בכך משהו מקל, משמח, נכון. לחיות בביקורת עצמית שלא תואמת את המציאות אומר לחיות בדיסוננס מתמיד בין מה שאני רואה על עצמי ומה שאחרים רואים, וסופסוף, במילות ההשפלה, יש איזון של הפנים וחוץ, של העצמי הפנימי עם המציאות. זה... מרגיע בעיני.
"כן, צדקתי כל הזמן, אני באמת..."
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
ברמת היותר שטחית (הכוונה היותר מובנת) ההסבר הוא פשוט,
הידיעה שההענקת ההשפלה נעימה לה, מינית ומנטאלית, מספיקה בפני עצמה בכדי לעורר, מאוד.

ברובד העמוק יותר, לפעמים אלו דברים עם זיכרון פחות נעים מהעבר, שמטופלים ומועלים עכשיו באופן יזום, בסביבה בטוחה, והפעם לא מכאיבים,
להפך, הם מתגמלים גם את המעניקה וגם את והמעונק.
קרשנדו​(נשלטת)
קרשנדו​(נשלטת) • 28 במאי 2024
מגיל קטן אני מפנטזת שמישהו עושה ממני קטנה, משפיל ושהוא מעליי.

יש חשיבות ממי זה מגיע. כלומר זה יחרמן אותי רק אם בכל מקרה אני דלוקה עליהם.

אבל אם מישהו שאין לי עניין בו יעשה את זה, יתכן שהקשר יהפוך בסוף ליחסי אהבה שנאה. רק כי הוא מסוגל לגרום לי להרגיש ככה, ומבלי שאני עדיין יודעת עד כמה באמת בא לי עליו. הוא צריך להראות עניין כדי שזה יהפוך לאהבה שנאה, והדיסוננס הזה מענג במיוחד.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 28 במאי 2024
כמהת-יער כתב/ה:

הראשון הן השפלות רדודות: אלו השפלות כלליות שברור לגמרי שמי שסופג אותן הוא לא הן. כשאני קוראת למישהו כלבה שלי, הוא לא באמת כלבה. יש בכך גם מידה של חביבות, מילים כמו טיפשוני, זונה שלי ודביל. אלו בעיני נועדו לתבל את המשחק הבדס"מי, להפגין היררכיה באופן מובהק.
נכנסות גם פעולות משפילות של תעשה בשבילי, כי הזמן שלי חשוב משלך. תעשה בשבילי כי ככה בא לי. זה משחקי בעיני גם כן, ונעשה עם חיבה וחיוך.

הסוג השני קצת יותר קשה בעיני, והוא מגיע ממקום אחר. בסוג השני של השפלות יש לחיצה מדוייקת על המקום שבו מי שמולי באמת כואב. זה דורש היכרות, לדעת מה באמת פצע פתוח לזרות בו מלח. אני מאמינה שזה ממלא מקום רגשי עמוק יותר. זה הדהוד של הקול הפנימי של חוסר הביטחון שכל אחד מאיתנו מסתובב איתו. הדברים הנוראים שאנו אומרים לעצמנו (ואחרים אומרים לנו שאנו טועים, וזה בעצם ההפך) מקבלים תוקף בעולם הממשי, שמחוץ למחשבה. זה נורא לגלות שמה שחשבת על עצמך הוא נכון בעיני מישהו, אבל גם בעיני יש בכך משהו מקל, משמח, נכון. לחיות בביקורת עצמית שלא תואמת את המציאות אומר לחיות בדיסוננס מתמיד בין מה שאני רואה על עצמי ומה שאחרים רואים, וסופסוף, במילות ההשפלה, יש איזון של הפנים וחוץ, של העצמי הפנימי עם המציאות. זה... מרגיע בעיני.

אני חושבת שזה דורש הכרות לא רק כי ככה תוכלי ללחוץ על הנקודות, אלא כי את גם תהיי שם לאסוף את השברים.
כמהת-יער
כמהת-יער • 28 במאי 2024
Bluecollar כתב/ה:
כמהת-יער כתב/ה:

אני חושבת שזה דורש הכרות לא רק כי ככה תוכלי ללחוץ על הנקודות, אלא כי את גם תהיי שם לאסוף את השברים.

מסכימה לחלוטין. לגמרי האחריות שלי לאסוף אחר כך, ולדעת גם איך להשיב כל דבר למקומו.
Wellwelll
Wellwelll • 28 במאי 2024
אצלי זה טריגר אירוטי.
ההשפלה היא שהגבירה הפכה אותי לשפוט שלה ע"י כך שעוררה אותי והשתלטה עליי מינית.
זה נראה לי מהות העניין.
SupperNova​(שולט)
לפני 3 שבועות • 29 במאי 2024
SupperNova​(שולט) • 29 במאי 2024
סקס בשורש שלו זה דינמיקה של כוח.
בני אדם אדם שכללו את זה עם המבנה החברתי המורכב שלו אבל אם תסתכלי על חיות מין זה אמצעי להראות דומיננטיות וכוח.
זה עדיין נמצא בנו פשוט קצת יותר מורכב מאשר כשהכלב עולה על כלב אחר בשכונה.
נשלט ונהנה​(נשלט)
לפני שבועיים • 3 ביוני 2024

Re: לאוהבי השפלות

נשלט ונהנה​(נשלט) • 3 ביוני 2024
Vanila princess כתב/ה:
יצא לכם לחשוב למה השפלות מחרמנות?
הכוונה לצד המושפל
אשמח לשמוע תתובנות שלכם

אני חושב שכל המהות שלי כנשלט זה להרגיש חוסר אונים ולהיות מושפל ע"י מי שאני רואה כשולטת בי.
לפעמים אפילו אני מתחרמן בלי שהיא יודעת ובלי להתכוון לכך.
סתם מסצנות משותפות איתה בחיי היומיום.
Vanila princess
לפני שבועיים • 3 ביוני 2024

Re: לאוהבי השפלות

Vanila princess • 3 ביוני 2024
נשלט ונהנה כתב/ה:
Vanila princess כתב/ה:
יצא לכם לחשוב למה השפלות מחרמנות?
הכוונה לצד המושפל
אשמח לשמוע תתובנות שלכם

אני חושב שכל המהות שלי כנשלט זה להרגיש חוסר אונים ולהיות מושפל ע"י מי שאני רואה כשולטת בי.
לפעמים אפילו אני מתחרמן בלי שהיא יודעת ובלי להתכוון לכך.
סתם מסצנות משותפות איתה בחיי היומיום.

זו המהות סבבה אבל למה זה מחרמן?