ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה שינה בכם ה 7.10?

Master Bruce
לפני חודשיים • 27 ביוני 2024
Master Bruce • 27 ביוני 2024
ההבנה שאם מישהו אומר ש"חמאס זה נכס", הוא לא סתם אדיוט, ולא מתכוון לזה כבדיחה או מטאפורה, אלא צריך לקחת אותו ברצינות כסכנה ממשית שהובילה לאסון הגדול ביותר מאז קום המדינה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 ביוני 2024
אני חושבת הרבה על המוות, חרדה יותר לילדים שלי וחושבת הרבה על מצבי קצה.

אני גם אוהבת את העם שלנו יותר, את הקהילה והאנשים מסביבי.

ואני גם הרבה יותר כועסת.
--Nir--
--Nir-- • 27 ביוני 2024
ברמה הלאומית -
הבוז שהיה לי כלפי תופעות מסוימות (חוסר שיוויון בנטל, הנפת דגלים מסוימים בלב ישראל, אי לקיחת אחריות על אסונות וכשלונות) התחלף באנטי מוחלט.

ברמה האישית -
פחות נחמד להרבה אנשים.
קצר-רוח הרבה יותר לכולם.
פחות אכפת לי מה יחשבו עלי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 ביוני 2024
ve-ra כתב/ה:
Eve כתב/ה:
אצלי רק דבר אחד השתנה -
השנאה לערבים
.

שנאה לערבים באשר הם אינה שונה משנאה ליהודים באשר הם

אני מתעב את הפלסטינים כעם כפי שלא תיעבתי מימיי. עם רצחני, ברברי, שקרן ופנאטי שערכיו זרים לכל מה שאני מחשיב כאנושי ומוסרי. נאצים מאלי אקספרס.

ברמת הפרט, עדיין אשפוט כל פלסטיני לפי מי שהוא. מקווה שיבוא יום שבו שוב אוכל גם לא לתהות אם האיש הנחמד הזה יערוף את ראשי בשמחה בהנתן ההזדמנות.
- Tiger -​(שולט)
- Tiger -​(שולט) • 27 ביוני 2024
האמת שזה לא שינה בי כלום כי איכשהו תמיד ציפיתי מהם למשהו כזה, אבל לא האמנתי ביכולת הביצוע שלהם.
מלבד זאת, אני סבור שכמדינה וכעם, אנחנו לא עושים מספיק כדי לחסל את האויבים שלנו והשנאה הפנימית שלנו כלפי עצמנו וזה כלפי זה תגרום להשמדתנו אם תמשיך בצורה הזו.
פותחת מוסך​(שולטת)
פותחת מוסך​(שולטת) • 27 ביוני 2024
אני כהת חושים. פחות שמחה, יותר מוטרדת. שמחה בחלקי, אבל צרות החיים מהולות במצב הרוח הלאומי. לא מתפשרת על הפרטנר המדויק ומעדיפה את הלבד
dominica​(נשלטת)
dominica​(נשלטת) • 27 ביוני 2024
חוטפת עצבים כששואלים אותי מתי יום ההולדת שלי, מתאפקת לא לשבור פרצוף לאלה שגם מוסיפים תגובה אחרי שמקבלים תשובה
masoul
masoul • 27 ביוני 2024
ve-ra כתב/ה:
Eve כתב/ה:
אצלי רק דבר אחד השתנה -
השנאה לערבים
.

אז זהו, שלא נכון.

את עושה גזירה שווה במקום שאי אפשר לעשות גזירה שווה ומעוות לעשות גזירה שווה.

לשנאה של היהודים כלפי הערבים יש סיבה, לשנאה של הערבים ליהודים אין סיבה.

הטבח בחברון היה בשנת 29, מה היה שם? אחד לאחד מה שהיה בשמחת תורה האחרון.
למה? למה זה היה?
לא כבשו שטחים, לא היתה מדינה יהודית, לא חלמו להקים פה עדיין מדינה, לא היה נאכבה,
וזה לא היה הטבח הראשון זה פשוט היה הכי גדול והכי מזוויע עם כל התוספות שהערבים אוהבים כל כך,
כולל אונס המוני ברברי, ניכור עיניים, כריתת שדיים, הוצאת ולדות מבטן אימן והריגתם, ועוד ועוד. אנחנו יודעים בדיוק מה ואיך.
וכל זה למה?
אין סיבה, פשוט אין סיבה, היהודים בחברון היו בשכנות טובה לערבים מאות שנים, והם קמו עליהם בצורה מזוויעה כל כך.
ועוד ועוד ועוד פעמים לפני זה ואחרי זה.

אתה צריך להיות מופרע לגמרי, ומעוות לגמרי, לא לשנוא את האויב שלך אחרי שעושה לך כאלו דברים בלי שום סיבה, רק כי הוא יכול.
אז השנאה לערבים שונה בתכלית השינוי מהשנאה ליהודים.
השנאה לערבים היא באופן מובהק תוצאה של מעשיהם של הערבים.
לשנאת הערבים ליהודים אין שום בסיס. היהודים לא עשו כלום לערבים. ועדיין טבח אחר טחב אחר טבח במאה שנים האחרנות.

ולמה הערבים שנאו את יהודי חברון בשנת 29 בצורה מזוויעה כל כך? מה עשו להם היהודים?

נורא קל להיות צדקן וטהרן ויפה נפש. אבל זה כל כך שטחי וכל כך מנותק מהמציאות, ובמקרה הזה גם שקרי.
--Nir--
--Nir-- • 27 ביוני 2024
masoul כתב/ה:
ve-ra כתב/ה:
Eve כתב/ה:
אצלי רק דבר אחד השתנה -
השנאה לערבים
.

אז זהו, שלא נכון.

למה? למה זה היה?
לא כבשו שטחים, לא היתה מדינה יהודית, לא חלמו להקים פה עדיין מדינה, לא היה נאכבה,
וזה לא היה הטבח הראשון זה פשוט היה הכי גדול והכי מזוויע עם כל התוספות שהערבים אוהבים כל כך,
כולל אונס המוני ברברי, ניכור עיניים, כריתת שדיים, הוצאת ולדות מבטן אימן והריגתם, ועוד ועוד. אנחנו יודעים בדיוק מה ואיך.
וכל זה למה?
אין סיבה, פשוט אין סיבה, היהודים בחברון היו בשכנות טובה לערבים מאות שנים, והם קמו עליהם בצורה מזוויעה כל כך.

אתה צריך להיות מופרע לגמרי, ומעוות לגמרי, לא לשנוא את האויב שלך אחרי שעושה לך כאלו דברים בלי שום סיבה, רק כי הוא יכול.
לשנאת הערבים ליהודים אין שום בסיס. היהודים לא עשו כלום לערבים. ועדיין טבח אחר טחב אחר טבח במאה שנים האחרנות.

ולמה הערבים שנאו את יהודי חברון בשנת 29 בצורה מזוויעה כל כך? מה עשו להם היהודים?

נורא קל להיות צדקן וטהרן ויפה נפש. אבל זה כל כך שטחי וכל כך מנותק מהמציאות, ובמקרה הזה גם שקרי.

שששש בלי היסטוריה!

ההיסטוריה מאוד גזענית כלפי בני הדודים.
והכי גזעני זה ללמוד ערבית ולקרוא מה הם כותבים ומגיבים בקבוצות הפייסבוק ובטוויטר שלהם. הרבה לפני ובהתלהבות חייתית אחרי השביעי לאוקטובר.

לרגע אפשר לחשוב שהם משרישים מגיל ינקות את האידיאל של רצח יהודים כשילדים אחרים בזמן הזה לומדים איך עושה פרה ואיך עושה כלב. וזה גזעני נורא.

עדיף לטמון את הראש עמוק באדמה כמו בת יענה ליברלית עם צוואר ארוך יפהפה וורדרד מוכן בנאורות לשחיטה.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 27 ביוני 2024
masoul כתב/ה:
ve-ra כתב/ה:
Eve כתב/ה:
אצלי רק דבר אחד השתנה -
השנאה לערבים
.

אז זהו, שלא נכון.

למה? למה זה היה?
וכל זה למה?

מי את שתחליטי אם יש או אין להם סיבה, מה את אלוהי הסיבות