ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיון, שרים בכנסת ומה הקינק/ פטיש שלהם

כרוב קייל
לפני חודש • 28 ביולי 2024
כרוב קייל • 28 ביולי 2024
Ollie כתב/ה:
מפציע כתב/ה:
חברים בואו..
היה דיון כזה בעבר. אין ספק שיש לנו מלא אמוציות כלפי החברי כנסת - 120 מהם מוצדקות.
אבל יחס למיניות של אדם ללא עניין שלו - ובטח אם הוא נבחר ציבור - זה לא סבבה.

מינוס הקטע של "בטח אם הוא נבחר ציבור" (להפך, נבחר ציבור זכאי לפחות הגנה על הפרטיות מאשר אנשים שאינם נבחרי ציבורי) - מסכימה איתך מאוד.
זה גם שיח רעיל שדופק את כולנו. ההתנהגות שלהם היא מה שלא בסדר בהם, לא המיניות שלהם. ללעוג למיניות שלהם או להפוך אותם לאובייקטים מיניים בשיח/פנטזיות - זה פוגעני כלפי כולנו, לא רק כלפיהם. הם, שיתאבדו מבחינתי. אבל לתאר לנו תמונה של מירי רגב יורדת על ברכיה ו... (הפסקתי לקרוא בשלב זה) זה שיח מיני מבזה שאנחנו כחברה לא אמורים לקבל, בלי קשר מי הנמענת. כי אם עושים את זה כלפי רגב אפשר לעשות את זה גם כלפיי וכלפייך וכלפי כל אישה אחרת.

ותחסכו לי את "אוייי איזה כבדה אתתתת".
הומור הוא לא תירוץ לביזוי ולתחזוק תרבות דיבור רעילה וסקסיסטית.

האמת את לא כבדה וזה נכון מה שאת אומרת, נראה לי אני אמחוק את השרשור. חשוב לשמוע דעות של אחרים גם
כרוב קייל
כרוב קייל • 28 ביולי 2024
איך מוחקים לא הצלחתי
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 28 ביולי 2024
כרוב קייל כתב/ה:
איך מוחקים לא הצלחתי

לא נראה לי שאפשר לבד, אבל את יכולה לבקש בהודעה מכלובי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 28 ביולי 2024
ואני מעריכה את הפתיחות שלך לשמוע את ההערה.
Kitty frank
Kitty frank • 28 ביולי 2024
אולי אני גם מסכימה איתך, אבל יש לי גם בראש טיעון נגדי שחשבתי להציג לשם הדיון : הקטלוג של פטיש\קינק הוא לא באמת רק על המיניות של האנשים, אלא ניסון לנתח אותם לפי הכלים שיש לנו. עוד עדשה בעולם, שבמקרה היא העדשה של פה.
כתבתי מה שכתבתי על רגב, בלי אף אזכור מיני ממשי, לפחות כמו שאני תופסת אותו.
התגובה שלי היתה לפי דעתי סתם עוד ניתוח קלאסי שעשו פה אלף פעם על זה שאנשים שמחצינים מאוד תכונה מסויימת שלהם בפרהסיה יחפשו את ההפך באינטימיות. במקרה זה ישב על ח''כים אבל בעיני לא היה הבדל מהותי אם השרשור היה ''איזה קינק יש לכל חבובה''. לפעמים מיניות היא בכלל לא על מיניות.
תחת כנפיך
תחת כנפיך • 28 ביולי 2024
אגב, אותו ויכוח היה עם חברת בנטון שעשתה קמפיין עם מנהיגים בעולם שמתנשקים.