ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול כלכלי בבדסמ- בואו נדבר על זה

bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 26 ביולי 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 26 ביולי 2024
SSC or not SSC that is the question:
Whether 'tis nobler in the mind to suffer
The slings and arrows of outrageous fortune,
Or to take arms against a sea of troubles
And by opposing end them.
Mary Jane
Mary Jane • 26 ביולי 2024
cocco כתב/ה:

אם אפשר לקנות ריגוש, למה לא?
אנחנו הרי מפזרים כספים על המון דברים במטרה לחוות קצת שמחה בחיים האלה.
ואם כבר, כן, שיוציאו כסף על המין היפה.

.

יפה וצודקת
בא לי לקנות לך מתנה שתשמחי 🙂💕
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 26 ביולי 2024
כסף זה עניין טריקי לדעתי. אבל בא לי להוסיף את ה2 סנט שלי לדיון.
אני לא אחזור על הטיעונים שכבר הועלו פה כי בקצרה אני מסכימה שמאוד קשה לשלב את זה עם שליטה מבלי שזה יהיה בעייתי.

אישית יש לי כמה חוקים מאוד פשוטים:

מישהו נהנה להשקיע בי כלכלית? שזה יהיה בצורת מחוות, וחוויות, לעולם לא כסף בצורתו הגולמית. אני לא מעוניינת שמישהי יעשיר לי את הבנק אבל אם מישהו רוצה לעשות לי חיים כיפיים יותר בזה אני לא רואה בעיה.

גם אם מישהו רוצה לעשות לי מחווה כזו או אחרת (שוברי מתנה למשל, קניית מנוי פה...) אני לא תמיד אסכים. אם זה אדם שאני מכירה ואנחנו מדברים ואני יודעת שהמניעים שלו שהם לא מעשה קטן כדי ש"איהיה חייבת לו טובה בחזרה" אני אסכים, אם זה זר לרוב אני אסרב.

הסעיף האחרון קצת טריקי כי לא תמיד הוא אפשרי, אבל אני מבררת על המצב הכלכלי של עושה המחווה. ואם לא ניתן לברר לפחות בערך אני מסרבת לקבל מתנות יקרות/ רבות ממנו.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 26 ביולי 2024
משהו בחלק מהתשובות העלה לי תהייה לגבי כל היחסים הקרים או המיועדים לסשנים בלבד ללא "קשר".
גם עם מלכות בתשלום נהדרות ומכילות שמעבירות את הנשלט מנטורינג העצמה, ברגע שיגמר הכסף, היחסים הסתיימו.
גם בניצול כלכלי, ברגע שיסתיים הכסף היחסים יגמרו

ברגע שהנשלט יפסיק לספוג בשביל הסאדיסטית, היחסים יגמרו. בעיקר אלו שיש להן נשלט משויך למסיבות.

כל עוד אין מסיבה, אין יחסים.

יש שיגידו שאין להן עניין אם המקרר שלהם לא מלא והרצפה לא נקייה...

כשאין קשר או מערכת יחסים. אז אין בעצם כלום
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 ביולי 2024
אגב, למרות שהפוסט פה נוסח גם כלפי שולטות וגם כלפי שולטים, די ברור שזו תופעה נשית שהצרכנים שלה הם גברים.
מהסיבה הזו שולטים פיננסים גברים, אמנם במספרים פחותים יותר, יש בסצנת הגייז אבל ממש לא בקרב סטרייטים.

כשהופכים את המינים, פתאום כל הסיסמאות על העוצמה של הצד שמצפה לתשלום נעלמות.
שולט שיכתוב שהוא מחפש נשלטת ארנק יעורר גיחוך.
כי נשלטות יכולות להשיג שולט בחינם, וכמו כל אישה זה אינבוקס שלה שמפוצץ במחזרים ולא להפך.
כי נשלטת מצפה לגבר מוביל ועצמאי, ועצמאות כלכלית היא חלק מהעניין, בעל המאה הוא בעל הדעה.
יש משהו עוצמתי במישהו שאפילו "יכול לקנות אותך" ולא מתרגש מהמשכורת שלך, וכל שיש ברשותך הופך זניח.
שצריך לעניין בזכות מאפיינים שדורשים קצת יותר מאמץ ולא כי פתחת ארנק.
מי שרוצה לכבוש אותך פשוט לוקח אותך, ולא אומר "רגע, תשלמי על זה" ומאבד את היצרים והתאבון שלו אם לא יזכה לדרבון.

שולט שמבקש נשלטת ארנק נתפס כמו ילד שרוצה אמא שתקנה לו, ותמיד היו פה פרופילים כאלו שקמו בשם ניסוי חברתי שהדגימו כמה הסטנדרט כפול, וכמה פתאום לכולם ברור למה זה ניסיון למצות פונקציה ולא חוויה אירוטית, אבל רק כשהמינים הפוכים.

עבור גברים המניע בבדס"מ הוא החוויה המינית בעיקר.
שולט שיש לו אופציה לנשלטת שתעשה כל מה שבא לו, לא בדיוק ישלח אותך להסיע אותו לסידורים בקופת חולים ויגיד לה ללכת הביתה כמו במודעה של שולטת ממוצעת. הוא ירצה לחוות את הפנטזיה המינית שלו איתה.

נשלט שאומרים לו שהשולטת שמולו תגשים לו כל פנטזיה שבא לו, תקשור אותו, תפליק לו, תשפיל אותו, תשב לו על הפנים, תצוה עליו ללקק לה את כפות הרגליים וכו'...
כמה מהם יגידו "לא, בא לי לתת לה כסף וישר ללכת הביתה"?
הייתה תקופה שהייתי עונה לכל ההודעות של "המלכה אני העבד הפיננסי שלך" עם המשפט "רגע, אבל לא תרצה סשן בחינם?" רק כדי לראות איך יגיבו.
ואף אחד לא התעקש איתי שכסף זה התנאי שלו להתחרמן, להפך. הם זינקו על ההצעה לפני שאתחרט, לא האמינו ששולטת ענתה להם בלי שנדרש כסף לשחד אותה.

ונכון שתמיד יש את הנשלטים הבודדים בכל שרשור כזה שיתעקשו שלשלם עושה להם את זה. אבל התשלום הוא על החוויה של "יצאתי אפס" שמדליקה אותם ואפשר להתגרות ממנה ולאונן עליה אחר כך.
אם התשלום עצמו היה מחרמן אותם, הם היו משלמים לאיזו קשישה ניצולת שואה, גם תשלום וגם חסד.
אבל איכשהו ישלמו רק למלכה סקסית ורעה מתוך הגירוי שהיא מהווה עבורם, מפתיע.

התחום הזה של שליטה פיננסית נופל לקגטוריה של ניצול בהרבה מקרים כי יש פערים עצומים בין הציפיות של הצדדים וחוסר תקשורת כנה לגביהם.
הנשלט מנסה לקנות חוויה אירוטית, השולטת מנסה להרוויח כסף ומנסה כמה שיותר לנתק את זה ממשהו אירוטי שהיא עושה.
הן ידברו אולי על "העוצמה שלהן" וכמה "הגבר פרייאר שלא יוצא לו מזה כלום" אבל אף אחת לא מתארת כמה זה מיני עבורה.

אם לשולטת הייתה אופציה לנשלט שבאמת רק משלם והולך והיא לא צריכה להתעסק איתו בדס"מית בכלל, כמה היו מתבאסות מזה?
כמה היו מתעקשות לפגוש את הנשלט בכלל, כמו כל אישה כשהיא מתחרמנת מאינטרקציה עם גבר, אם היה מציע שיעביר להן כסף באפליקציה אנונימית כל חודש אוטומטית?

כשיש פערים בין רצונות וחוסר כנות לגביהם, הניצול יכול להיות גם של הנשלט את השולטת. ויש כאלו שיוצרים להן בהם תלות ובסוף באים לדרוש הכל עם ריבית או שיוצאים במסע שיימינג ותביעות.
(גם בזה נתקלתי, ולכי תספרי למשטרה שזה היה סשן והוא העבד שלך, נראה אותך)

לא צריך להגיד שהכל בסדר רק כי הדיבקו את המילה "שליטה" לפני פעולה מסוימת. יש דינמיקות בעיתיות, ומותר להצביע על הבעייתיות שעולה מתוכן.
לדבר על הדברים זאת הדרך היחידה להפוך קינקים למשהו בטוח, אם כבר.
ישר
ישר • 26 ביולי 2024
שליטה זה בהכל . רק תלוי מה הגבולות שנקבעו אם זה מתאים לשניהם זה מצוין יש כאלו מחפשים להיות עבדים כמו פעם ויש כאלו שמחפשים להיות אדונים כאלו , השאלה מאיפוה זה בא מהרוע או מהחוויה וכמובן שאם זה מהחוויה שהוא לא ישאיר את עבדו במצבים קשים , אלא זה רק נועד שירגיש שהוא תלוי באדונו בהכל והוא שייך לאדון (ממש) . אגב אני מחפש עבד (לא חייב ברמה הזאת אבל כן רוצה שירגיש שהוא תלוי בי )
FootJunky
FootJunky • 26 ביולי 2024
ArchAngel כתב/ה:
אגב, למרות שהפוסט פה נוסח גם כלפי שולטות וגם כלפי שולטים, די ברור שזו תופעה נשית שהצרכנים שלה הם גברים.
מהסיבה הזו שולטים פיננסים גברים, אמנם במספרים פחותים יותר, יש בסצנת הגייז אבל ממש לא בקרב סטרייטים.

כי נשלטות יכולות להשיג שולט בחינם, וכמו כל אישה זה אינבוקס שלה שמפוצץ במחזרים ולא להפך.
כי נשלטת מצפה לגבר מוביל ועצמאי, ועצמאות כלכלית היא חלק מהעניין, בעל המאה הוא בעל הדעה.
יש משהו עוצמתי במישהו שאפילו "יכול לקנות אותך" ולא מתרגש מהמשכורת שלך, וכל שיש ברשותך הופך זניח.
מי שרוצה לכבוש אותך פשוט לוקח אותך, ולא אומר "רגע, תשלמי על זה" ומאבד את היצרים והתאבון שלו אם לא יזכה לדרבון.

שולט שמבקש נשלטת ארנק נתפס כמו ילד שרוצה אמא שתקנה לו, ותמיד היו פה פרופילים כאלו שקמו בשם ניסוי חברתי שהדגימו כמה הסטנדרט כפול, וכמה פתאום לכולם ברור למה זה ניסיון למצות פונקציה ולא חוויה אירוטית, אבל רק כשהמינים הפוכים.

שולט שיש לו אופציה לנשלטת שתעשה כל מה שבא לו, לא בדיוק ישלח אותך להסיע אותו לסידורים בקופת חולים ויגיד לה ללכת הביתה כמו במודעה של שולטת ממוצעת. הוא ירצה לחוות את הפנטזיה המינית שלו איתה.

נשלט שאומרים לו שהשולטת שמולו תגשים לו כל פנטזיה שבא לו, תקשור אותו, תפליק לו, תשפיל אותו, תשב לו על הפנים, תצוה עליו ללקק לה את כפות הרגליים וכו'...
הייתה תקופה שהייתי עונה לכל ההודעות של "המלכה אני העבד הפיננסי שלך" עם המשפט "רגע, אבל לא תרצה סשן בחינם?" רק כדי לראות איך יגיבו.
ואף אחד לא התעקש איתי שכסף זה התנאי שלו להתחרמן, להפך. הם זינקו על ההצעה לפני שאתחרט, לא האמינו ששולטת ענתה להם בלי שנדרש כסף לשחד אותה.

ונכון שתמיד יש את הנשלטים הבודדים בכל שרשור כזה שיתעקשו שלשלם עושה להם את זה. אבל התשלום הוא על החוויה של "יצאתי אפס" שמדליקה אותם ואפשר להתגרות ממנה ולאונן עליה אחר כך.
אם התשלום עצמו היה מחרמן אותם, הם היו משלמים לאיזו קשישה ניצולת שואה, גם תשלום וגם חסד.

התחום הזה של שליטה פיננסית נופל לקגטוריה של ניצול בהרבה מקרים כי יש פערים עצומים בין הציפיות של הצדדים וחוסר תקשורת כנה לגביהם.
הנשלט מנסה לקנות חוויה אירוטית, השולטת מנסה להרוויח כסף ומנסה כמה שיותר לנתק את זה ממשהו אירוטי שהיא עושה.
הן ידברו אולי על "העוצמה שלהן" וכמה "הגבר פרייאר שלא יוצא לו מזה כלום" אבל אף אחת לא מתארת כמה זה מיני עבורה.

אם לשולטת הייתה אופציה לנשלט שבאמת רק משלם והולך והיא לא צריכה להתעסק איתו בדס"מית בכלל, כמה היו מתבאסות מזה?
כמה היו מתעקשות לפגוש את הנשלט בכלל, כמו כל אישה כשהיא מתחרמנת מאינטרקציה עם גבר, אם היה מציע שיעביר להן כסף באפליקציה אנונימית כל חודש אוטומטית?

כשיש פערים בין רצונות וחוסר כנות לגביהם, הניצול יכול להיות גם של הנשלט את השולטת. ויש כאלו שיוצרים להן בהם תלות ובסוף באים לדרוש הכל עם ריבית או שיוצאים במסע שיימינג ותביעות.

לא צריך להגיד שהכל בסדר רק כי הדיבקו את המילה "שליטה" לפני פעולה מסוימת. יש דינמיקות בעיתיות, ומותר להצביע על הבעייתיות שעולה מתוכן.

THIS ^^^^
Bluecollar​(שולטת)
ArchAngel כתב/ה:

אבל חלק מהאירוטיקה של כל אקט מיני הוא ביצוע שלו עם אדם מושך בין אם זה לתת לו כסף, להיות מושפל או לחדור אליו. זה לא המה זה האיך...

אז יש אנשים שמבחינתם אישה מושכת שלוקחת מהם כסף זה פנטזיה מינית

כמו שאני אגיד שהפנטזיה שלי היא שכף הרגל שלי תהיה בפה של מישהו יפה, חתיך, מושך.

זה אותו מטבע שבו אני כותבת פוסט מיני על כמה שאני אוהבת לחדור ואז מיד כל אחד חושב שיוכל להציע את עצמו.

החדירה /פוט וורשיפ מגרים אותי מאוד. אבל הם מגרים אותי עם אדם מושך ולא עם סבא/סבתא / ניצול טראומה.

כך גם השליטה הפיננסית היא מגרה כשזה עם אדם מושך.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 ביולי 2024
כל הפואנטה שלי זה שזה מיני, ברור שהנשלט משלם כי מדובר במישהי סקסית מבחינתו ולא כתשלום לשם נדבה.
ולהתייחס לזה כאילו זה לא מיני כמו שהרבה שולטות עושות (ואף מתרגזות כשמבחינת הנשלט זה מיני ומעורר ציפיות בהתאם), שגם לא כזה אכפת להן איך הוא נראה, בן כמה ועוד אלמנטים של משיכה, זה בדיוק הפער שאני מדברת עליו שלרוב לא מתוקשר בצורה כנה ולכן גם מוביל לניצולים.

כשאת כותבת בבלוג שלך מה מושך אותך, רואים את זה, חווים את ההתרגשות שלך. בגלל זה הביקורת היא אף פעם לא על פטיש כפות רגליים או כל פטיש אחר שכותבים ובעיקר כותבות עליו כאן בשפע כמה הוא מגרה.
לעומת כשהן כותבות שדרוש ארנק, וזו תמיד מודעה כל כך יבשה כמו באול ג'ובס עם הרבה סימני קריאה שלא יצפו לכלום ויעלמו כמה שיותר מהר.
Bluecollar​(שולטת)
ArchAngel כתב/ה:
כל הפואנטה שלי זה שזה מיני, ברור שהנשלט משלם כי מדובר במישהי סקסית מבחינתו ולא כתשלום לשם נדבה.
ולהתייחס לזה כאילו זה לא מיני כמו שהרבה שולטות עושות (ואף מתרגזות כשמבחינת הנשלט זה מיני ומעורר ציפיות בהתאם), שגם לא כזה אכפת להן איך הוא נראה, בן כמה ועוד אלמנטים של משיכה, זה בדיוק הפער שאני מדברת עליו שלרוב לא מתוקשר בצורה כנה ולכן גם מוביל לניצולים.

כשאת כותבת בבלוג שלך מה מושך אותך, רואים את זה, חווים את ההתרגשות שלך. בגלל זה הביקורת היא אף פעם לא על פטיש כפות רגליים או כל פטיש אחר שכותבים ובעיקר כותבות עליו כאן בשפע כמה הוא מגרה.
לעומת כשהן כותבות שדרוש ארנק, וזו תמיד מודעה כל כך יבשה כמו באול ג'ובס עם הרבה סימני קריאה שלא יצפו לכלום ויעלמו כמה שיותר מהר.

זה לא חלק מהעניין? הריחוק? הקור?
האני לוקחת ממך בלי להתייחס. הכוח שיש בידיים?