שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך תקבלו את זה אם תגלו שהבן/בת שלכם בדס''מי/ת?

Into​(נשלטת)
לפני חודש • 15 באוג׳ 2024
Into​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
כילדים אנחנו סופגים את האווירה בבית, את הוייב של ההורים, את חוויות החיים שלהם שהפכו אותם לאנשים שהם כיום, שהצד הבדס"מי שלהם כלול בו, גם אם הוא סמוי לנו מן העין.
אנחנו חווים את הסאבטקסט של הזוגיות שלהם, או היעדרה, ומה שעולה מתוכה בין אם זה לחיוב או שלילה.
והרבה מזה מהווה חלק בגיבוש הזהות שלנו לכיוון כזה או אחר.

לדעתי, הורה בדס"מי, גם כזה שמאוד מצניע את זה, בכל זאת "מוריש" משהו לילדים ממנו.
הילדים גדלים בצלמך, והבדס"מ הוא חלק ממך. גם אם הם לא חשופים לו ישירות. בדיוק כמו שהם לא חשופים לחיי מין הונילים של ההורים, ועדיין, קולטים את האינטימיות ביניהם.

לא יודעת מה איתך, אבל אצלי הבסדמ הוא כולה משהו שכיף בסקס ולא איזה חלק ממני ולנסות לצייר אותו ככזה זה די קרינג'.

אין שום דבר להוריש, וילד לא אמור לקלוט את המיניות של הוריו כמו את היחסים והאינטימיות שלהם, ההבדל פה קריטי.

מוסר השכל תשמרו את הסקס שלכם לעצמכם
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 באוג׳ 2024
ילד לא אמור, וילד בכל מקרה קולט. כי מיניות היא לא רק האקט שאתה עושה במיטה. להיות סטרייט למשל זה לא רק לשכב עם המין השני, זה כולל בתוכו רגשות שיש לנו מעבר.
ולכן אנחנו קולטים על אנשים שהם גייז או סטרייטים גם אם הם לא עושים לנו סקס מול העיניים. כנ"ל כל מיניות אחרת.

והעובדה שהבדס"מ שלנו לא נוצר בואקום, והוא תוצר של מה שנחשפנו אליו במהלך החיים, והחיים של כולנו התחילו מהבית. לכן לא מופרך לגמרי להניח שחשיפה לדנימיקות שונות מול ההורים, וברור שלא מיניות, משפיעות עלינו גם בגזרה הזו.

והנקודה המרכזית שלי כאן היא שהורה צריך לשמור על תקשורת פתוחה ולא שיפוטית עם הילד שלו. ממש לא להתחיל להזדיין לו מול העיניים.
אז מה קשור "לשמור את הסקס שלכם לעצמכם"?

זה מזכיר את הדעות של השמרנים שמפחדים שחינוך מיני "ישחית את הנוער" כאשר זה בדיוק מה ששומר עליהם מפני הריונית לא רצויים, מחלות מין ופגיעות מיניות.

מיניות נוכחת בחיים שלנו בכל מקרה, גם אם נעמיד פנים שלא, אפשר לדבר על זה בצורה בוגרת, בטח כשמדובר בנוער בשלבים רלוונטים.
רק שכאן אפילו לא אמרתי לדבר על בדס"מ בכלל אם הנושא לא עלה לבד, פשוט לא לשפוט ולא לשדר שזה כשלון רק כי הילד שלך יצא כמוך.
אם הנושא יעלה צריך לחשוב איך להתמודד איתו בצורה בריאה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 15 באוג׳ 2024
הם לא אמורים לדעת על חיי האהבה שלי או הרגלי המיניים ואני לא על שלהם.
גבולות במשפחה זה בריא.
Nati9342​(שולט)
Nati9342​(שולט) • 15 באוג׳ 2024
NormaJean כתב/ה:
טוטאלוס כתב/ה:
אקח אותו לארון הצעצועים שלי.
ואגיד לו...
"יום אחד סימבה, כל זה יהיה שלך"

ומה בדבר האיזור המוצל?

זה פתח תקווה
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 16 באוג׳ 2024
Into​(נשלטת) • 16 באוג׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
ילד לא אמור, וילד בכל מקרה קולט. כי מיניות היא לא רק האקט שאתה עושה במיטה. להיות סטרייט למשל זה לא רק לשכב עם המין השני, זה כולל בתוכו רגשות שיש לנו מעבר.
ולכן אנחנו קולטים על אנשים שהם גייז או סטרייטים גם אם הם לא עושים לנו סקס מול העיניים. כנ"ל כל מיניות אחרת.

והעובדה שהבדס"מ שלנו לא נוצר בואקום, והוא תוצר של מה שנחשפנו אליו במהלך החיים, והחיים של כולנו התחילו מהבית. לכן לא מופרך לגמרי להניח שחשיפה לדנימיקות שונות מול ההורים, וברור שלא מיניות, משפיעות עלינו גם בגזרה הזו.

והנקודה המרכזית שלי כאן היא שהורה צריך לשמור על תקשורת פתוחה ולא שיפוטית עם הילד שלו. ממש לא להתחיל להזדיין לו מול העיניים.
אז מה קשור "לשמור את הסקס שלכם לעצמכם"?

זה מזכיר את הדעות של השמרנים שמפחדים שחינוך מיני "ישחית את הנוער" כאשר זה בדיוק מה ששומר עליהם מפני הריונית לא רצויים, מחלות מין ופגיעות מיניות.

מיניות נוכחת בחיים שלנו בכל מקרה, גם אם נעמיד פנים שלא, אפשר לדבר על זה בצורה בוגרת, בטח כשמדובר בנוער בשלבים רלוונטים.
רק שכאן אפילו לא אמרתי לדבר על בדס"מ בכלל אם הנושא לא עלה לבד, פשוט לא לשפוט ולא לשדר שזה כשלון רק כי הילד שלך יצא כמוך.
אם הנושא יעלה צריך לחשוב איך להתמודד איתו בצורה בריאה.
איך אמר הוא, גבולות במשפחה זה בריא. כשעושים ילדים אז חיי המין נדחקים הצידה בסדר העדיפויות במשפחה בריאה ונורמטיבית, וכבר לא מתאים לחיות את הבדסם כדינמיקה זוגית, אין מה לעשות. לעשות ילדים זה לעשות ויתורים.

מי היה מאמין שלטעון שזה לא בריא לחשוף את הילד שלך לדינמיקה הבדסמית של ההורים שלו, נקרא שמרנות.
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 16 באוג׳ 2024
קודם כל שאלה ממש יפה בעיני.
אני לא חושב שיש לי תשובה אבסולוטית.
נראה לי שזה מאד תלוי מאיפה הם יבואו לזה.
כמובן שקשה לומר מה הביצה ומה התרנגולת, אבל אצלי אני חושב שהבדסם צמח יד ביד עם בטחון עצמי נמוך וביישנות גדולה מול בנות המין היפה.
ולא הייתי מאחל להם להיות במקום הזה.
וכמובן כמובן לא להכנס לעולם הזה ממקומות של טראומות ממשיות.
אם אגלה שהם נהנים מזה מתוך מקום בריא של חווייתיות ומשיכה לזה, אחייך לעצמי ואאחל להם בליבי שיהנו.
לא חושב שאדבר איתם על זה (אלא אם יהיה לי חשש לבריאותם הנפשית מסיבה מסויימת).
שועלית
שועלית • 16 באוג׳ 2024
יכולה להעיד איך אבא שלי הגיב כשהוא גילה שאני בדסמית.

הוא נבהל, נחרד, כעס, ניסה לשכנע אותי אחרת.
כשהצגתי לו מאמרים שקובעים שנטיות סאדו-מאזוכיסטיות הן נטיות מולדות הוא הפסיק לדבר איתי על הנושא.

סביר שאני אגיב אחרת.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 16 באוג׳ 2024
שועלית כתב/ה:
יכולה להעיד איך אבא שלי הגיב כשהוא גילה שאני בדסמית.

הוא נבהל, נחרד, כעס, ניסה לשכנע אותי אחרת.
כשהצגתי לו מאמרים שקובעים שנטיות סאדו-מאזוכיסטיות הן נטיות מולדות הוא הפסיק לדבר איתי על הנושא.

סביר שאני אגיב אחרת.

מעניין רגע לבדוק את זה. אני חושבת של הורים שלי יהיה קשה לקבל את זה ושיהיו כמה שיחות של "אכזבה" או חוסר הבנה של החיים שלי.
אבל בסופו של דבר מבחינתם אני הבת שלהם עד הקבר והם לא ינתקו אותי. אני פשוט אצטרך לעזור להם לפרום את הסבך ולתת להם את הביטחון. אבל אני לא חוששת מזה שההורים שלי יגלו. אני פשוט לא חושבת שזה משהו שההורים שלי צריכים להיות מעורבים בו ולדעת עליו.
אני גם לא מספרת להם על כל מי שאני יוצאת אתו.

בנוגע לבת שלי, אני חושבת שכמו כל מיניות רגילה אנסה לדבר אתה על דגלים אדומים ועל לשים את הגבולות שלה. ובדך מסוימת גם לדבר על ההנאה והאינטימיות שאפשר לחלוק עם בן אדם
ed
ed
ed • 16 באוג׳ 2024
נושא מעניין
אבל אחת המלכות המדהימות שהייתה כאן בכלוב
ומאוד מוכרת אצל הותיקים
הייתה לה שפחה שגם גרה אצלה
הבת שלה נהייתה מלכה בעצמה

לכן לפי מה שהבנתי אותה מלכה נעלמה מהתחום לפחות כאן בכלוב ולצערי מזמן לא שמעתי עליה
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 16 באוג׳ 2024
ממש מקווה שלא.
אם אין לך את הצורך המקנן הזה החיים יותר פשוטים. גם בהיכרויות גם בזוגיות. הכל יותר מורכב.