בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייתיות לשמה בדאנג'ן

טוב טוב הגמד{M}
לפני 19 שנים • 31 ביולי 2004

האם ...

טוב טוב הגמד{M} • 31 ביולי 2004
מישהו חשב מה יקרה אם בטעות אדם יעלה על המדרגה והפרספקס ישבר (זכוכית מה שלא יהיה)
אני לא רוצה לדעת איך הנחש יגיב כשהוא יבהל .....
כאדם חובב חיות מושבע אני בהחלט סולד מכל רעיון של גידול חיות אקזוטיות בבתים,
וכפי שאני רואה זאת הנחש שם מיותר לחלוטין מאלף ואחת סיבות שהועלו כאן.
ואם כבר רוצים להכניס דבר מה לכלוב כלשהו, יש המון שישמחו ......
יום טוב לכולם

ZIGzag
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 31 ביולי 2004
פייה,
הדבר הקל ביותר הוא לקרוא לזה התחסדות.
לזה התכוונתי בדיוק כשביקשתי לא להכנס ל"לופים פילוסופיים".
בעיניי יש הבדל בין נחש שמוחזק שם שעות, במטר על מטר שלו לכלב או חתול שמסתובבים להם על שטח נרחב בבית ומקבלים חום ותשומת לב.
אני לא יכול לראות גם ציפורים בכלוב, ומצידי שישחררו את כל החיות מגני החיות ומהספארי לחפשי היום, כרגע.
אחת הסיבות שלי אישית למעבר לבית עם גינה על פני דירה בבניין היתה ללא ספק הכלבים שלי, ואני יודע שהם מאושרים יותר, כי אני מכיר אותם ויכול לזהות מתי הם יותר מאושרים, מתי פחות.

אני לא אמנע מעצמי לכת למועדון, אבל כן, יהיה לי עצוב כל פעם שאעבור ליד יוחנן (הנחש)
- מה שלא קורה לי כשאני עובר ליד סשן, ולוא גם האכזרי ביותר, וההשוואה ברורה, לגבי בחירה, חופש, גבולות.

האם התייעצו עם מומחה לנחשים שקבע כי סשנים, עשן, מסזיקה מיטיבים עימו או לפחות לגמרי לא מזיקיםלו ?
מקבל את הדיעה שרק מומחה לנחשים יהיה בר סמכא, ואשמח לעיין במסמך שינפיק.
Dom_Quixote

גידול בע"ח

Dom_Quixote • 31 ביולי 2004
פייה היפהפיה ויורה ועוצר הנכבד,

נדמה לי שאתם מפספסים נקודה מסויימת.

אני מתפקד בזמני הפנוי כבעלים של לא פחות משלושה כלבים, כולם נאספו מהרחוב.

אני מסכים שלגדל כלב בדירה קטנה במרכז ת"א זה לא חיים אידיאלים בשבילו.

אבל - הוא יחיה. והוא יאכל. והוא יישן. והוא יזכה לאהבה.

האלטרנטיבה - כמה שבועות \ חודשים בכלוב בתנו לחיות לחיות, ואז הרדמה.

אז מה יותר טוב?
פייה{O}
פייה{O} • 31 ביולי 2004
כמובן שלא דיברתי על מקרה של אסיפת כלבים מהרחוב והצלתם מגורל אכזר, מעשה אצילי הראוי לאביר אמיץ.
Dom_Quixote

עצומה

Dom_Quixote • 31 ביולי 2004
קיבלתי את הצעתו של דמי בעניין העצומה.

אני מבקש מכל מי שהגיב ויגיב נגד הנחש בשרשור הזה לשלוח את תגובתו או התנגדות נחרצת אחרת לכתובת: snake@kavod.co.il

בנוסף, מאחר ואני ועמוס כנראה לא נתחתן בקרוב, אני מבקש מאדם הנמצא ביחסים טובים עמו להתנדב למסור את העצומה. מישהו?

תודה לכולכם,
קיחוט
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

יורה עוצר

שאלת שאלות נכנות.
יש לי חמישה חתולים בבית, והם יכולים לצאת מהבית מתי שבא להם, בשביל זה הדלת לא נעולה. והם חוזרים, כי בא להם. אף אחד לא מכריח אותם להישאר.
הייתה לי כלבה, שהייתה יכולה לצאת מתי שהתאים לה, אומנם היא לא ידעה לפתוח דלתות אבל היא ידעה לבקש.
ומעולם לא הייתה לי חיה שבשביל להחזיק אותה אני צריכה לכלוא אותה. חיות הם יצורים חופשיים, ואם הן חיות איתי, הן עושות את זה מתוך בחירה שלי ושלהן.
להחזיק חיה באקווריום זו התאכזרות נוראית. מי אתם שתשללו מיצור את חופש התנועה שלו?
ובקשר לחוקי מדינתנו, לא צריך להקשיב לחוקי המדינה אלה לחוקי המוסר.
וזהו.
diamond
diamond • 31 ביולי 2004
ואני דווקא רוצה להתייחס לדבריו של יורה ועוצר על גידול חיות בייתי.

לידיעתך לפני אין ספור שנים בוית הכלב לחיות לצידו של האדם.....
אז אי אפשר להגיד שגידול כלב בבית הוא צער בעלי חיים.
הכלב שלי למשל... חי כמו מלך.תאמין לי שהרבה אנשים בעולם לא חיים כמו הכלב שלי.

מה גם שאגדה נושנה מספרת שמשפחה קדמונית מסויימת היתה בעיצומו של מסע למצוא מערה חדשה . המשפחה החליטה להעביר את הלילה במערה חשופה , הבעל יצא לצוד והאישה קוששה עצים למדורה והכינה את ארוחת הערב . אחרי הארוחה האדם נרדם והאישה "עמדה על המשמר" פן יתקפו אותם חיות טרף , במקום עברו אז כלבים (שלא נראו כמו הכלבים של היום) והריחו את הבשר. הם הגיעו לפתח המערה , ונעצרו.
האישה היתה בטוחה שהכלבים יטרפו אותם למוות , אך אחד הכלבים רק אמר לה "תני לנו לאכול ואנחנו נשמור עלייך הלילה פן תותקפו" האישה עשתה כדבריו של הכלב והלכה לישון מפוחדת, פן זה לא תרגיל והכלבים יטרפו את ילדיה ואותם,אך להפתעתה הרבה התעוררה בבוקר כאשר הכלבים עדיין יושבים על המשמר וילדיה בריאים ושלמים.
כאשר הגבר התעורר הוא נתקף בהלה אך האישה סיפרה לו את אירועי הלילה והוא התרצה.
באותו יום הכלב יצא לשמור על הגבר כשאשר הוא יצא לצוד וכך התקרבו האדם והכלב והוא נעשה "חברו הטוב ביותר של האדם".... ותוך כדי כך בוית.

נכון זו אגדה ,אבל , אל תשווה את הנחש מהמועדון לגידול חיות בייתי.....

דאימונד.