צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפוסל במומו פוסל

Tame
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2005
Tame • 18 ביוני 2005
דווקא עכשיו תגובה שכזו.. כשהגאות בשרשור כבר התהפכה?
שיקי​(נשלט)

עוד שניה

שיקי​(נשלט) • 18 ביוני 2005
אני מתחיל להזיל דמעה.

נו באמת, זה "משהו בין שניהם", "נקמה של פלאג" על מה לכל הרוחות אתה מדבר?! זו הצטדקות לשמה.

אם לא יוקיעו את הגברת אלא יתייחסו אליה כאל "מסכנה שמעדה וטעתה בהיסח הדעת" - הרי היא תסיק מזה ש"זה בסדר" - אפשר להמשיך והרי זו מטרת ההודעה הראשונה של פלאג - להתריע, להציג לאנשים מי מסתובב בקרבם - זו ולא אחרת.

שלא תבין לא נכון - גם לומר "טעיתי, בלי כוונה" זה בסדר, זה אפילו יפה ומראה על אומץ כאשר הטעות כנה, ללא כוונת זדון - אלא שבסיפור הנדון לפי המתואר ע"י פלאג ואפילו לפי תגובתה של הגברת, לא היה מדובר בטעות כנה, או אפילו בהיסח דעת אלא בתחבולה שנרקמה בכוונת זדון בצורה מודעת ומראש, תוך בניית דמות שלמה, סיפור חיים - ומשחק ברגשות הזולת.

אגב... היא אפילו לא הצליחה להבין בתחילה מה כל כך נורא..."זה הרי היה רק שעשוע" - ורק בזכות התגובות הרבות של אנשים שהביעו את שאט נפשם - היא הצליחה לקלוט משהו מהעוול שהיא ביצעה, והנה אתה מגיע ועוד שניה מעניק לה את פרס יקירת הקהילה על התנצלותה... אתה יכול גם אולי להמליץ לוועדת פרס נובל להעניק לה השנה את "פרס החמלה והיושר".

היא לא הייתה צריכה בכלל להתנצל אם היא לא הייתה עושה מה שעשתה.

בניגוד אליך אני דווקא חושב שברגע שהעניין צף לפורום ציבורי - זכותם של האנשים להגיב כל אחד לפי ראות עיניו - ואני לא חושב שפלאג כתב את ההודעה הראשונית שלו כדי לנקום, אלא רק כדי להזהיר את המשעשע הבא של הגברת... אני גם לא חושב שמישהו מהכותבים כתב משהו כדי ל"רקוד על הדם" אלא רק כדי להמחיש לגברת את הגועל שהסיפור העלה בו.

אם היא הבינה שמה שעשתה אסור לעשות ובעיקר את אותו עניין חמור של משחק ברגשות אנשים אחרים ואפילו אם היא תרתע רק מפחד האנשים הסובבים אותה - הרי אף מילה לא נכתבה לשווא, כי היא תפסיק עם זה, ואז נחסוך את הקורבן הבא, אז אל תבואו לנו עכשיו ותתחילו למחוא כפיים שהיא התנצלה.

אם תעשו את זה, אתם משדרים לאנשים מסוג זה, שהכל אפשרי ובסוף רק צריך לבוא ולהתנצל ואתם תהיו שם כדי להריע להם עם דגלים חצוצרות זיקוקים ותזמורת צה"ל.

היום זה פלאג - מחר אלו יכולים להיות אתם... אל תשכחו את זה.

אסיים במשפט שכתב רפאל שהצליח להרתיח אותי במיוחד : "הכעס של פלאג על אנה הוא של פלאג, ולא של הקהילה. וכך גם ההתנצלות של אנה היא של פלאג, ולא של הקהילה. ואין זה מתפקידו של איש, זולת זה של פלאג, לקבל, לדחות או לשפוט את ההתנצלות הזו."

זה אחד המשפטים הכי שגויים לטעמי שקראתי בזמן האחרון - מהרגע שהדברים נכתבו בפורום הכעס של כ"א מהאנשים הוא זכותו, אתה לא תקבע מהו תפקידו של כל אחד ולא תחליט מה מותר לאנשים לכתוב או לא לכתוב - אם זה מה שאנשים הרגישו והביעו בצורה כתובה - זו זכותם - היום הסיפור הזה היה בין פלאג לאנה... מחר בין טייסת ומישהו אחר - ואותו מישהו אחר יכול להיות כ"א מהמגיבים - אז אל תספר לי שלא מתפקידם להביע את דעתם.

רק בגלל אותם מגיבים - היא בסוף הרשימה אותך כל כך בהתנצלות שלה...

זהו, מיציתי את הנושא מבחינתי.

שיקי.

נ.ב. - קראתי את השרשור שלך בעניין הזה TAME אתה פשוט צדקת icon_smile.gif בחור חכם שכמוך.
אלילה בעליל
אלילה בעליל • 18 ביוני 2005
תודה שיקי,
מה היינו עושים בלעדיך מתוק.
לאב יו }{
Seth
Seth • 18 ביוני 2005
יופי של ביצוע הבאתם כאן אנה וחבורתה . הייתי מוחא כפיים רק שאין כאן אפשרות להעביר סאונד . אנה דוט קום הבהרתי לך בשיחת הטלפון ( הלא וירטואלית ) האחרונה שלנו שאין לי מה לעשות עם ההתנצלות שלך . אם כבר את צריכה להתנצל בפני מישהו זה בפני עצמך על שאת חוטאת כל כך כלפי נשמתך .
אני לא אתיחס כלל לטענות הנקמה המגוחכות שמועלות כאן אבל בכל זאת אחדד מספר דברים .

1 :

מדוע בחרה אנה להסיט את הדיון מן הפוסט המקורי ? אשמח מאוד אם יועלה כאן הסבר המניח את הדעת .
כרגע זה נראה כניסיון עלוב לטשטש ולהסיט את תשומת הלב מהענין המקורי .
אני מאוד אשמח אם תחזרו להגיב בפוסט המקורי . לנוחיותכם הלינק :

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=9835

אני מרשה לעצמי להעלות כאן בקשה פומבית אל הנהלת האתר לאחד את שני הפוסטים לאלתר .

2 :

לכל החברים הטובים של אנה דוט קום ולכל אלה ש"אף פעם לא מגיבים" שנזעקו כאן לענין ( לקח לכם קצת זמן ... בטח היו פקקים בדרך ... ) . אני לא מתכוון להתיחס אליכם בצורה פרטנית אלא לתת לכם עיצה מאוד פשוטה . אם אתם באמת מחשיבים את עצמכם לחברים טובים של אנה עזבו אתכם מלהגיב בפורום , לכו לעזור לחברה שלכם . המעשים שהיא עושה מעידים על מצוקה כל שהיא . אני רק קצה הקרחון יש עוד הרבה שלא מעונינים להחשף כרגע אבל זה לא מחייב לגבי העתיד ( דומי כל הכבוד על הביצים icon_smile.gif ) .

זאבה אפורה , רפאל , אלילה בעליל ( לפעמים באמת עדיף לשתוק ... ) וכל השאר . אין בי שום כעס או עלבון ואני ממש לא זקוק להתנצלות של אנה . בעיניי היא כל כך קטנה שממש קשה לי לראות אותה . מה שאני רואה לנגד עיניי זה רק למנוע מאנשים נוספים להפגע . מכיוון שאני מכבד את פרטיותם של אנשים לא אציין פרטים , אלא רק , שממש דקות ספורות לאחר פרסום הפוסט המקורי שלי התגלו עוד מספר מקרים נוספים . ( חשוב לציין שהדבר נבדק ואומת מעל לכל צל של ספק ) .
זאבה אפורה מאשימה אותי באאוטינג , אין לי בעייה עם זה . אם היה מסתובב כאן אנס בכלוב הייתי עושה לו " אאוטינג " . אם מסתובבת כאן מישהי שפוגעת באנשים לשם שעשוע או כל מטרה חולנית אחרת , אז כן ! יש לפרסם ולהזהיר ! . ( ואני בהחלט רואה במה שנעשה לי סוג של אונס רגשי ) .

3 :

עוד בנושא ההתנצלות של אנה . הייתי מקבל את ההתנצלות אם לא היה ברור לי מי עומדת מאחוריה . ההתנצלות הזאת באה לשרת את מטרותייך בלבד אנה . לנקות את שמך , לצאת ידי חובה ואולי אף להוציא אותי הקטן בכל הסיפור הזה . כל כך שקוף . אמרתי לך בשיחת הטלפון האחרונה שלנו שאני מציע לך לא לזלזל בתבונתם של אנשים לצערי רואה אני כי לא הקשבת .

אני חושב שמה שאמרה אליאס מסכם את מה שאני חושב על ההתנצלות שלך יותר מכל משפט שאוכל לנסח . צעד טקטי ותו לא ! .
Tamashi Nawa​(שולט)

תגובה קצרה

Tamashi Nawa​(שולט) • 18 ביוני 2005
ברצוני רק להבהיר דבר אחד קטן

גם אני קראתי בתדהמה את השירשור המקורי ורגזתי עליו, וגם נפגעתי.
לאחר מספר שעות פנתה אלי אנה ולאחר שיחה קצרה שבה היא הסבירה לי את ההשתלשלות, הבנתי את האירועים.
אני לא רוצה להיכנס כאן למניעים של אנה, ולא להתנצלויות, ולא לפגיעה, ולא לעלבון, ולא לסליחה. זה כבר חשבון שכל אחד צריך לעשות לעצמו, וקטונתי מלהחליט או לשפוט. אני רק יכול לייעץ לכולם לקחת נשימה עמוקה, לסגור את השירשור למשך יום אחד, להירגע, ואז להחליט שוב איך אתם מרגישים. סתם עצה קטנה, שגם לי לפעמים קשה לקבל, אבל היא תמיד נכונה.

מה שכן רציתי לומר הוא שלאחר שיחה עם אנה, הבנתי וקיבלתישייתכן בהחלט שהשלישיה של מלקק פוצעת/כלה להשגה/ משוררת .... ועודכמה וכמה כינויים אחרים, זאת לא באמת היא אלא מישהי מקורבת אליה שלעיתיםמשתמשת במחשב שלה, והיא לא הייתה מעורה בכל מעשיה ותולדותיה.

אין זה מפחית מחומרת מעשיה היא, אולם יש מספיק סיבות לכעוס עליה בלי להוסיף גם כאלו שהן לא נכונות.
Dom_Quixote

Re: נקודת מבט אחרת

Dom_Quixote • 18 ביוני 2005
קראתי עכשיו את השרשור של פלאג, ולא רציתי להגיב עד שאשמע גם את הצד השני. לשמחתי גיליתי שגם הוא כבר כאן.

ראשית, בואו נבין משהו.

מתאהבת בקלות כתב/ה:
קשה לי להבין איך כולם פה מצטדקים
איך כולם פה עושים לינץ לאנה.קום
כאשר רבים עשו זאת לבד
ליותר מחצי מחברי הקהילה יש יותר מכרטיס אחד
וזה בלשון במעטה
האם זה בסדר שלסאב יש כרטיס של דום
לסאבית כרטיס של דום
לדום כרטיס של סאבית
ויש כאן הרבה כאלה
ואני ניתקלתי בכולם
האם זו לא הונאה ???
ואיפרה לו לפה....

זה בכלל לא העניין. מותר לאדם שיהיו לו 1000 כרטיסים אם זה מה שעושה לו את זה. אין לי מושג, אבל יכול להיות שאם מחר היה מתעורר בי החשק להיות עבד-נהג ייתכן והייתי מעדיף לנהל את המגעים שלא בניקי זה.
לפתוח הרבה ניקים זה אולי לא כזה כיף למי שלא מודע לשינויי השם ומוצא את עצמו מדבר עם מישהו שהוא מכיר, אבל זה לגיטימי. מה לא לגיטימי? לא לגיטימי לנצל את כפל הזהויות כדי להוליך שולל, לשקר, לברר מידע פרטי או לפגוע.
לשם ההמחשה, מותר לי מחר להסתובב במדי משטרה איפה שרק בא לי. אסור לי ללכת לאדם ולבקש ממנו רשיונות. העבירה היא לא "התחפשות לשוטר", כי אם "התחזות לשוטר". יחי ההבדל. אם אנה היתה בשיחה קלילה אודות נטיותיה הבסדמיות אולי לא היה פה קייס. ברגע שהיא ניהלה שיחות שלמות עם פלאג שהוחלף בהן מידע אישי, תוך שהיא לא מספרת לו את זהותה, זו הופכת לבעיה.

רפאל כתב/ה:

אני גם חושב שבעקרון הסיפור הזה הוא בין פלאג לבין אנה. ולא בין אנה לבין הקהילה. אני מרגיש שהפרסום של פלאג, לא פחות מאשר הוא נועד "להזהיר" אחרים בקהילה, הוא נועד לשרת תאוות נקמה. וגם שאין אדם נתפס בשעת צערו, ואפילו אם אפשר להבין תאווה שכזו, לא צריכים לתפוס עליה טרמפ.

הכעס של פלאג על אנה הוא של פלאג, ולא של הקהילה. וכך גם ההתנצלות של אנה היא של פלאג, ולא של הקהילה. ואין זה מתפקידו של איש, זולת זה של פלאג, לקבל, לדחות או לשפוט את ההתנצלות הזו.

ושוב אנו נתקלים בחידה המדעית הגדולה של דורנו, ואולי דווקא תיאולוגית על שום "עיניים להם ולא יראו". ההתנצלות היא אכן לא עיסקה של הקהילה אלא עניינו של פלאג בלבד. אבל זהו בערך. המעשה של אנה הוא בפירוש עניינה של הקהילה, כי זה שבמקרה הזה הקורבן היה פלאג, לא אומר שזה לא יהיה אחד מאיתנו בפעם הבאה. למעשה, המקרה ראוי היה שיסופר ראשית כדי שניזהר ממקרים כאלה בכלל, ושנית - ומשום כך אני אומר שזה בפירוש לא עניין רק בין אנה לפלאג - כדי שניזהר ממקרים כאלה ספציפית עם האדם שעשה זאת. אני לא משווה את "חטאה" של אנה לפשע מתועב כאונס, אבל ברור כשמש שאם מישהו היה מורשע באונס לא היה רפאל היקר אומר "זה בינו לבין הקורבנות שלו". לא, זה לא, כי היום זה הם ומחר זה אנחנו אם לא נדע להיזהר מהאנס. לכן מפרסמים את שמו בתקשורת, כדי שהאשה הבאה שתפגוש אותו תדע עם מי יש לה עסק. ושוב אני מדגיש - אני לא משווה את מה שאנה עשתה לאונס, אבל זה בהחלט מידע המהווה עניינו של הציבור, וטוב עשה פלאג שפירסם אותו.

ולבסוף - אני לא יודע מה בדיוק היה שם, אני לא מכיר את אנה או את פלאג אישית ואני לא רוצה לחרוץ דין שאני לא בקיא בו. על פי הנאמר פה, אם אנה לא חולקת על זה שפלאג סיפר לה מידע אישי אודותיו מתוך תחושת שותפות גורל או קירבה, ועדיין היא לא מצאה לנכון לספר לו שזו היא, קשה לי לראות את הטיעון של ההומור כמתקבל על הדעת. אם זה באמת היה מעשה קונדס, ראוי היה לעצור אותו כשהעסק מתחיל להיות רגשי, ואין ספק שכך היה. אבל שוב, זו דעה רק על סמך מה שסופר ולא על סמך ידע עמוק.

כבוד,
קיחוט
גוני​(לא בעסק)

אני עם

גוני​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
שיקי וקיחוט.
היום זה פלאג, מחר זו אני ואתם.

סוף מעשה במחשבת תחילה....
SIVAN​(אחרת)
SIVAN​(אחרת) • 18 ביוני 2005
Abyss כתב/ה:
מה שכן רציתי לומר הוא שלאחר שיחה עם אנה, הבנתי וקיבלתישייתכן בהחלט שהשלישיה של מלקק פוצעת/כלה להשגה/ משוררת .... ועודכמה וכמה כינויים אחרים, זאת לא באמת היא אלא מישהי מקורבת אליה שלעיתיםמשתמשת במחשב שלה, והיא לא הייתה מעורה בכל מעשיה ותולדותיה.

אין זה מפחית מחומרת מעשיה היא, אולם יש מספיק סיבות לכעוס עליה בלי להוסיף גם כאלו שהן לא נכונות.

משתמשת או משתמש?? לא הבנתי בדיוק icon_lol.gif

Abyss יקר .. יש לי משהו לאמר לך... לקחתי נשימה ארוכההההה ועדין אני לא מצליחה לנשום רגיל.

ונראה לך שאם יש לי פלאפון גם חברותיי יכולות להתקשר ממנו ולצחוק או לעבוד על חבריי??
מה אנחנו בגן???
אולי אנה היא "שעיר לעזאעל", אך אני מקווה שמי שחשב לעשות כמוה היום יחשוש יותר.
אם ירביצו לילד שלי בגן, אני אשתוק?? כי עושים זאת לכל הילדים. icon_exclaim.gif ... זאת תגובה של אנשים קטנים.

אני לא אחת "הפחדנים" כאן בקהילה להגיב למה שנעשה, ואני לא צריכה אף אחד שיהיה חבר שלי....
ולאמר את האמת מי שפגע בפלאג - כאילו פגע בחלק מגופי.
שוטרת*

Re: עוד שניה

שוטרת* • 18 ביוני 2005
שיקי כתב/ה:
אני מתחיל להזיל דמעה.

נו באמת, זה "משהו בין שניהם", "נקמה של פלאג" על מה לכל הרוחות אתה מדבר?! זו הצטדקות לשמה.

אם לא יוקיעו את הגברת אלא יתייחסו אליה כאל "מסכנה שמעדה וטעתה בהיסח הדעת" - הרי היא תסיק מזה ש"זה בסדר" - אפשר להמשיך והרי זו מטרת ההודעה הראשונה של פלאג - להתריע, להציג לאנשים מי מסתובב בקרבם - זו ולא אחרת.

שלא תבין לא נכון - גם לומר "טעיתי, בלי כוונה" זה בסדר, זה אפילו יפה ומראה על אומץ כאשר הטעות כנה, ללא כוונת זדון - אלא שבסיפור הנדון לפי המתואר ע"י פלאג ואפילו לפי תגובתה של הגברת, לא היה מדובר בטעות כנה, או אפילו בהיסח דעת אלא בתחבולה שנרקמה בכוונת זדון בצורה מודעת ומראש, תוך בניית דמות שלמה, סיפור חיים - ומשחק ברגשות הזולת.

אגב... היא אפילו לא הצליחה להבין בתחילה מה כל כך נורא..."זה הרי היה רק שעשוע" - ורק בזכות התגובות הרבות של אנשים שהביעו את שאט נפשם - היא הצליחה לקלוט משהו מהעוול שהיא ביצעה, והנה אתה מגיע ועוד שניה מעניק לה את פרס יקירת הקהילה על התנצלותה... אתה יכול גם אולי להמליץ לוועדת פרס נובל להעניק לה השנה את "פרס החמלה והיושר".

היא לא הייתה צריכה בכלל להתנצל אם היא לא הייתה עושה מה שעשתה.

בניגוד אליך אני דווקא חושב שברגע שהעניין צף לפורום ציבורי - זכותם של האנשים להגיב כל אחד לפי ראות עיניו - ואני לא חושב שפלאג כתב את ההודעה הראשונית שלו כדי לנקום, אלא רק כדי להזהיר את המשעשע הבא של הגברת... אני גם לא חושב שמישהו מהכותבים כתב משהו כדי ל"רקוד על הדם" אלא רק כדי להמחיש לגברת את הגועל שהסיפור העלה בו.

אם היא הבינה שמה שעשתה אסור לעשות ובעיקר את אותו עניין חמור של משחק ברגשות אנשים אחרים ואפילו אם היא תרתע רק מפחד האנשים הסובבים אותה - הרי אף מילה לא נכתבה לשווא, כי היא תפסיק עם זה, ואז נחסוך את הקורבן הבא, אז אל תבואו לנו עכשיו ותתחילו למחוא כפיים שהיא התנצלה.

אם תעשו את זה, אתם משדרים לאנשים מסוג זה, שהכל אפשרי ובסוף רק צריך לבוא ולהתנצל ואתם תהיו שם כדי להריע להם עם דגלים חצוצרות זיקוקים ותזמורת צה"ל.

היום זה פלאג - מחר אלו יכולים להיות אתם... אל תשכחו את זה.

אסיים במשפט שכתב רפאל שהצליח להרתיח אותי במיוחד : "הכעס של פלאג על אנה הוא של פלאג, ולא של הקהילה. וכך גם ההתנצלות של אנה היא של פלאג, ולא של הקהילה. ואין זה מתפקידו של איש, זולת זה של פלאג, לקבל, לדחות או לשפוט את ההתנצלות הזו."

זה אחד המשפטים הכי שגויים לטעמי שקראתי בזמן האחרון - מהרגע שהדברים נכתבו בפורום הכעס של כ"א מהאנשים הוא זכותו, אתה לא תקבע מהו תפקידו של כל אחד ולא תחליט מה מותר לאנשים לכתוב או לא לכתוב - אם זה מה שאנשים הרגישו והביעו בצורה כתובה - זו זכותם - היום הסיפור הזה היה בין פלאג לאנה... מחר בין טייסת ומישהו אחר - ואותו מישהו אחר יכול להיות כ"א מהמגיבים - אז אל תספר לי שלא מתפקידם להביע את דעתם.

רק בגלל אותם מגיבים - היא בסוף הרשימה אותך כל כך בהתנצלות שלה...

זהו, מיציתי את הנושא מבחינתי.

שיקי.

נ.ב. - קראתי את השרשור שלך בעניין הזה TAME אתה פשוט צדקת icon_smile.gif בחור חכם שכמוך.

שיקי , בכל פעם שאני רוצה להגיב , אני רואה משהו שכתבת ולא נותר לי מה לעשות אלא לצטט אותך.
כל מלה - חקוקה בסלע . אתה קראת בין השורות והבנת בדיוק מה הכוונה של ההתנצלות הזו.
הנמרונת
הנמרונת • 18 ביוני 2005
נמאס לשמוע ממנה סליחות

מעניין שאנה תמיד מודה בטעויות וברוע שלה

זה תמיד חוזר על עצמו !!!!!!!!!!!!!