לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

Succubus​(אחרת)
לפני 18 שנים • 2 באוג׳ 2005
Succubus​(אחרת) • 2 באוג׳ 2005
ילדה יפה כתב/ה:
נסכם בכך שלא הייתי מעוניינת לפגוש בך. לא בצ'ט, לא במועדון וגם לא ברחוב. כל כך מיותר.

חבר'ה, הרשו לי להציע לכם להצטרף לעדר שלי ולהפסיק להגיב לדנית, אה? חבל"ז. זה לא שייצא מזה משהו חיובי, אתם רק מניחים לעצמכם להיגרר למקומות שבהם היא רוצה אתכם. אנשים כאלה חיים מפרובוקציות, וכל תגובה רק מזינה אותם יותר.
BB, חיית עדר מבחירה.
דנית האצילה​(לא בעסק)

המהפכה בעיצומה

[quote="monk"][quote="דנית האצילה"]
מונק:
המציאות הזו מורכבת מעולם בו מקצועות שעוברים השתלטות נשית , סובלים מירידה תלולה ברמת השכר וגם בתוך אותם מקצועות, נשים מקבלות שכר הנמוך בכ-15% מגברים. אתה לא מצפה עכשיו שאני אסכם לך עשרים יום של תשובות. אבל נסה לזהות את המגמה.
לפני חמש עשרה שנים היה אפרטהייד בדרום אפריקה, לפני ארבעים שנה היה אפרטהייד ברבות ממדינות ארה"ב, לפני מאה וחמישים שנה עוד הגיעו אניות עבדים מאפריקה לארה"ב. אז מה היית אומר לשחור שהיה אומר לך שיום אחד יהיה שיוויון, נגיד לפני שמונים שנה?
אולי קונדוליסה רייס עוד תוביל את המהפכה בדרך לבית הלבן.
אמרת יפה מקצועות שעוברים השתלטות נשית? התשובה בגוף השאלה.
ואפליה מתקנת זה גם סוג של השתלטות. אנחנו בדרך הנכונה.
talking about the revelution, sounds like a wisper.
t.c.
דנית האצילה​(לא בעסק)

ילדה כן יפה?

אני רואה שכנופיית הארבעה הביאה שחקנית רכש. עכשיו שולפים את האסים? היא הייתה יכולה לעזור לכם כל כך אתמול. אהה היא רק נולדה אתמול בסדר. שיהיה במזל.
אז תגידו שאתם פדופילים וזהו. עד עכשיו באמת לא היה ברור מה אתם אוהבים.

אתגר לא רציני מצד אחד תשובה עניינית מצד שני להשיב אש.
עינבר

Re: אני קופץ החוצה מהשרשור המדרדר הזה...

עינבר • 2 באוג׳ 2005
כלובי כתב/ה:
עינבר, מה נסגר איתך? עוזבת או לא עוזבת? אם זה בדיחה אז למה שוב ה"איום" לא לכתוב בפורומים? זה שוב בדיחה או שהפעם זה ברצינות? לא ממש הבנתי, בכל מקרה זאת מדינה חופשית ואת מוזמנת לעשות מה שמתאים לך. את לא חייבת לדווח לי על גבי הפורום.

מה שאני עושה הוא בעל חשיבות רק בהקשר לפורום, אין לי מקום אחר לדווח וזה לא חשבון נפש.
בסופו של דבר האיום השני, לא היה איום, אלא התייחסות אליך, עלבון ותהיות. כמו שניסיתי לכתוב, אתה בעל הבית ואני עדיין אורחת, אז זה היה תלוי בך ורציתי לשאול האם באמת התכוונת לגרש אותי במילים :

כלובי כתב/ה:
icon_eek.gif
אז אל תשקלי כל כך הרבה עינבר ופשוט תעזבי.
... מוזמן - ולעזוב את הכלוב במחאה כמו עינבר.

וtame, לסיום, חשבתי על זה, בהמשך להודעה שלך בפרטי ותיאוריית שליטת העולם על ידי נשים דומה לאכילת אבטיח.
Dom_Quixote

שירת הברבור שלי בשרשור

Dom_Quixote • 2 באוג׳ 2005
כלובי כתב/ה:

תגובותיה הקיצוניות של דנית אילו היו נאמרות בקונטקסט אחר ודאי היו זוכות לביקורת גם מצידי. אבל בקונטקסט של התקפה גלובלית כל מה שנשאר לה לעשות היה להרים ידיים או להשתמש בנשק לא קונווציונלי. לא שאני מצדיק את הטרור, אבל אני מבין את שורשיו icon_smile.gif

אני מבין, אבל אני לא דיברתי על תגובותיה בשרשור הזה ולמגיבים בו, אלא על התנהלותה בחיים בכלל ועל השקפת עולמה. שם נתקשה למצוא את שורשי הטרור.

teacher כתב/ה:

ולטענתך קיחוטה שאם אני אומר דברים כאלה, תכלה זעמך בי
אני בונה על זה - כי זה מה שחברים טובים עושים, הם שומרים על החברים שלהם שלא יתחרפנו.
ואם אני עושה שטות, הייתי רוצה שחבר יגיד לי ולא זר.
teacher

צודק במאה אחוז. ראוי לקרוא ולהפנים בעיקר על רקע כל שרשורי ה"ביקורת" של אנשים ששאלו לדעת המגיבים ואז החלו לצרוח כשלא אהבו את התשובות.

ילדה יפה כתב/ה:
אם כבר במגרש של הגדולים דנית, לפחות תעשי את שיעורי הבית שלך ותגיעי מוכנה.
מיטב הגדולים של האתר הגיבו בשרשור שלך ואת
משחיזה את טלפייך על אנשים שיאכלו אותך בלי מלח....

צר לי, לא יקרה. אני שומר כשרות.

השרשור, ממש כמו מלאי הרגיעון של דנית, מיצה את עצמו. שאו ברכה. אני ממליץ להפנות את האנרגיות למשהו יעיל יותר, כמו נסיון לעצור את הסטופר בדיוק על שניה עגולה.

כבוד,
קיחוט
Dom_Quixote

עושה שלום בפורומיו

Dom_Quixote • 2 באוג׳ 2005
עינבר כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
עינבר, מה נסגר איתך? עוזבת או לא עוזבת? אם זה בדיחה אז למה שוב ה"איום" לא לכתוב בפורומים? זה שוב בדיחה או שהפעם זה ברצינות? לא ממש הבנתי, בכל מקרה זאת מדינה חופשית ואת מוזמנת לעשות מה שמתאים לך. את לא חייבת לדווח לי על גבי הפורום.

מה שאני עושה הוא בעל חשיבות רק בהקשר לפורום, אין לי מקום אחר לדווח וזה לא חשבון נפש.
בסופו של דבר האיום השני, לא היה איום, אלא התייחסות אליך, עלבון ותהיות. כמו שניסיתי לכתוב, אתה בעל הבית ואני עדיין אורחת, אז זה היה תלוי בך ורציתי לשאול האם באמת התכוונת לגרש אותי במילים :

עינבר, כלובי, אתם מנהלים דיאלוג חירשים קל. תרשו לי במטותא לתווך?

כלובי - עינבר מעולם לא קטלה אותך ולא התכוונה לעזוב את האתר. זאת היתה בדיחה, והיא דווקא היטיבה עמך. לא הבנת, לא נורא, קשה אחרי יום עבודה בשווארמה לקלוט דקויות.

עינבר - כלובי חשב שהעלבת אותו ויצאת נגד האתר, ולכן הודיע לך שאת חופשיה לעזוב כראות עינייך. הגם שהאמירה שלו היתה מבוססת על שגיאה, לו היה לה בסיס אמיתי - ניתן להבין ואף להצדיק אותו. עכשיו כשהוא מבין שלא התכוונת למה שחשב שהתכוונת, הכל בסדר, והוא מברך אותך על הישאורתך עימנו, וכך גם כל האחרים (אולי למעט דנית, אבל לא הייתי דואג יותר מדי כי אין לה זמן לצאת אחרייך, יש לה ממלכה לנהל).

ובא לציון גואל.

כבוד,
קיחוט
נבט{marlena}

Re: שירת הברבור שלי בשרשור

נבט{marlena} • 2 באוג׳ 2005
Dom_Quixote כתב/ה:

השרשור, ממש כמו מלאי הרגיעון של דנית, מיצה את עצמו. שאו ברכה. אני ממליץ להפנות את האנרגיות למשהו יעיל יותר, כמו נסיון לעצור את הסטופר בדיוק על שניה עגולה.

כבוד,
קיחוט

איזה כבוד ואיזה נעליים. אני יושב פה כמו דביל ולא מצליח לעצור את הסטופר על שניה עגולה. סתם סיבכת אותי עם השטות שלך. מניאק.
Succubus​(אחרת)

Re: שירת הברבור שלי בשרשור

Succubus​(אחרת) • 2 באוג׳ 2005
נבט כתב/ה:
איזה כבוד ואיזה נעליים. אני יושב פה כמו דביל ולא מצליח לעצור את הסטופר על שניה עגולה. סתם סיבכת אותי עם השטות שלך. מניאק.

תנסה עם פטיש.
מה שלא עובד בכוח, עובד ביותר כוח.
ים_yam​(לא בעסק)

עם כדור או בלי כדור

ים_yam​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2005
לכו לישון
עייפתם אותנו כבר עם השרשור הזה
לילה טוב
קרייזי טוסט - אתה מוזמן להניף את האוף טופיק המפורסם שלך...
sleep1.gif
Tame

Re: סמכות 2

Tame • 2 באוג׳ 2005
דנית האצילה כתב/ה:
רגע לפני שאני נפרדת מהמחשב באמת כדאי לסגור פה את העניינים.

טיים, אי אפשר היה לעבור בשתיקה על העניין הנוסטלגי כאן. לגביך זה סבל דיחוי.

אבל בינתיים הופיע כאן ילדה יפה שרוצה לשחק במגרש של הגדולים, בשירשור הקרוקודילים.
ילדה,
פעם הייתי מכינה ממך קציצות לכל החורף, היום צריך למצוא לך תפקיד פרודוקטיבי.
אני בכל אופן לא רואה בך איום, אבל צריך לעשות איתך משהו.
אני רק מקווה שכבר יש לך 18.

טיים, לגבי שאלתך מה מקור סמכותי. אז יש לי מספר סמכויות: תואר פה, תואר שם, כמובן יפת תואר שזה גם תואר חשוב.
אבל אם היית רואה אותי לא היית שואל. יש תכונות שבאות וצומחות איתך, איתי יותר נכון. אדם יכול להקרין סמכותיות ולא יתווכחו איתו. מאיפה זה בא? כנראה מהטבע.
פעם ראשונה שיש לי כזה ויכוח עם אנשים, בושה.

דנית,
קבעת שמקור סמכותך נובע מהמראה החיצוני שלך, התנהגותך הדומיננטית, תואר פה ותואר שם.

באם יגיע גבר יפה תואר המתנהג בצורה דומיננטית בעל תארים (אולי אפילו דוקטור למשהו) לסביבתך - תיאותי להסכים שהסמכות שלו שווה לסמכות שברשותך?