ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

פייה{O}
לפני 18 שנים • 3 באוג׳ 2005

דנית -

פייה{O} • 3 באוג׳ 2005
אני רק רוצה לוודא שהבנתי נכון,
משנתך המהפכנית כוללת השתלטות על העולם שתגרום לכך שכל העולם יהיה על טהרת הפאמדום,
וההגיון שמאחורי זה הינו שיש לך סמכות טבעית יותר מלשאר האנושות ושהאבולוציה הולכת לקראת עולם פאמדומי לחלוטין.

תקני אותי אם אני טועה. scratchead.gif
teacher​(שולט)

חתלתול

teacher​(שולט) • 3 באוג׳ 2005
ציטוט: ''..ועוד דבר אחד לסיום - אמנם אני לא מאמין בתפיסת העולם של דנית, אבל זה לא קצת עקום שלפורום הפמדום מגיעים דומים ותוקפים תפיסת עולם פמדומית שדווקא יחסית מקובלת במקומות אחרים? הרי ברור שהם משוחדים מלכתחילה נגדה..''

לי נראה שאין פה התקפה על תפיסת העולם שלה כתפיסה, אלא דיון סביר בהחלט.

לגבי העניין אם לכתוב כאן כשולטים או לא, טענה זו הועלתה כבר קודם על ידי המכשפה,
זוהי מין חרב פיפיות כזו, מצד אחד זה אולי יעשה סדר ויקטין את הגלים, מצד שני, הפורומים האלה אינם סגורים,
וכאחד שגולש יותר בפורום ''הבנים על הבנות'', אני יכול לומר לך שגם שם יש הרבה דיעות של שולטות שנשמעות באין מפריע,
בין אם מפרגנות או לא.
זה בכלל טוב לשמוע דיעות מנוגדות - זה מפעיל את התאים האפורים.

אני חושב שמספיק שיש פה אדם אחד שגולש פה קבוע,
שיבקש ממני לא לכתוב כאן כי זה הורס את האוירה הפמדומית בפורום,
כדי שאני אתחשב ואפסיק.

יהיה לך יותר נוח אם נעביר את הדיון הזה לפורום המיילדום? או ל'כללי'?
שאשקר ואכתוב תגובה מפרגנת וחלבית, למרות שאיני חושב כך?
בשם הנעימות? וכותרת הפורום?
האם איני מתייחס לעניין? האם מישהו מהשולטים כאן דיבר על שליטה גברית?
הציג תפיסת עולם מיילדומית? לא חושב.

מה בדיוק אתה מבקש? ליצור בעצמך ''מדיניות'' של סתימת פיות? זו שכולנו מנסים להתרחק ממנה?

------------------------------
ודנית - אז מה אם אני מורה לנהיגה? ואז מה אם ''נסחפת''? (לכיוון אליו לא התכוונת מלכתחילה)

ולגבי ''חוק הטבע'' שאת מהללת כל כך. חשבת פעם איך היית את מסתדרת בטבע הזה?
יכול להיות שכמה ימים באלפים או בהרי הרוקי, את והטבע, היו משנים את דעתך.
אולי טיול בשכונות הפשע בסאו-פאולו בברזיל (לבד, את וסמכותך, מול החמודים הקטנים
עם האקדחים) היה משכנע אותך שיש יותר בעולם מאשר חוק הטבע הפראי.
נראה לך שהפורום הזה הוא ג'ונגל??

צר לי שאת חייבת לחזור לעבודתך ואין לך זמן להגיב כאן, כי תגובות קצרות בזמן, כמו זאת שמעל,
הן קצת חסרות תוכן, ומתפזות מדי. כשתרצי לכתוב ברצינות, עדיין נהיה פה (אם לא יגרשו אותנו)

teacher

נ.ב.
אני מנסה להשתלט??? איך בדיוק? בטלפטיה? אולי אני מתקשר לחברים שיביאו לומים וברזלים ויכתבו בשמי??

אני לא רואה בשרשור הזה קרב עם מנצחים ומפסידים.
זו שיחה, שכחת?
Succubus​(אחרת)

Re: יכול מאוד להיות

Succubus​(אחרת) • 3 באוג׳ 2005
monk כתב/ה:
red-cell כתב/ה:
וואלק, אם בן אדם היה שואל אותכם איפה קונים לחם הוא כבר מזמן היה מת מרעב icon_eek.gif

במיוחד אם הוא היה שואל את זה כי הוא רוצה לדחוף את הלחם לתחת של מישהו אחר icon_wink.gif

רגע רגע רגע. על איזה סוג של לחם אנחנו מדברים? כי אם זה באגט, מילא. אבל אם זה לחם כפרי עגול... shocked.gif
דנית האצילה​(לא בעסק)

[B]תשובה לפייה[/B]

סמכות הנובעת מכריזמה או תכונות אישיות אחרות של אדם בין אם הן מולדות או נרכשות היא סמכות אינדיבידואלית והיא שונה מאדם לאדם. זה לא תלוי בשאלה אם האדם צודק או לא. יש ראשי ארגוני פשע עם המון סמכות, ומצד שני יש אנשים נחמדים שאת יכולה להסכים עם כל מילה שלהם אבל לא תסמכי על היכולת שלהם להנהיג או לקדם את רעיוניתיהם גם אם מדובר ברעיונות מופלאים.

אנו נמצאים בהליך אבולוציוני בו נשים הולכות ומשתלטות על העולם. זוהי עובדה. מעבר לכך אני מקווה שזה יהיה שלטון טוב יותר מהשלטון הגברי.

אני כעקרון לא חושבת שצריך להשתלט על העולם בכפייה ותוך כדי מרחץ דמים. אבל זה תלוי בצד השני. אם הדומים ינסו לחבל בהליך האבולוציוני, ובהרבה מקומות הם עושים זאת, יהיה צורך להגיב בלי רחמים ובלי פורפורציה.
נשמע לא יפה? אין דבר כזה לא יפה.
יש מקומות שהנשים היו אמורות להיות שם במצב הרבה יותר מתקדם. אז מונעים זאת מהן ע"י שיטות כוחניות איומות. למשל ע"י כריתת הדגדגן. למשל ע"י רצח בשל כבוד המשפחה לכאורה.
אז מה את אומרת בעניין הזה? לא להפעיל כוח? לא לפלוש לאפגניסטאן או מקומות חשוכים אחרים, או אולי להפעיל רחמים? אם צריך אז נהפוך את אפגניסטאן לארגז חול אחד גדול.

אני בדעה שהעולם בשליטה נשית יהיה הרבה פחות אלים. לא ידוע לי על חברה מאטריאכלית בה פגעו באיבר הזכרי כדי לדכא את הגבר וכדי למנוע ממנו הנאה, אני גם לא חושבת שזה יקרה כאשר נשים תשלוטנה.
אני מקווה שהשאלה שלך הייתה אמיתית ולא בזבזתי זמן יקר על עוד הקנטה.
פרופיל מבוטל​(לא בעסק)

+++

בלק בלו,
את מותק !!

דנית,
לא הגיע הזמן לעבור לשלוב הביצוע ?
(או לפחות - לפרוס את תוכנית הפעולה)

מהגנוב
nerissa​(אחרת)

Re: [B]תשובה לפייה[/B]

nerissa​(אחרת) • 3 באוג׳ 2005
דנית האצילה כתב/ה:
סמכות הנובעת מכריזמה או תכונות אישיות אחרות של אדם בין אם הן מולדות או נרכשות היא סמכות אינדיבידואלית והיא שונה מאדם לאדם. זה לא תלוי בשאלה אם האדם צודק או לא. יש ראשי ארגוני פשע עם המון סמכות, ומצד שני יש אנשים נחמדים שאת יכולה להסכים עם כל מילה שלהם אבל לא תסמכי על היכולת שלהם להנהיג או לקדם את רעיוניתיהם גם אם מדובר ברעיונות מופלאים.

אנו נמצאים בהליך אבולוציוני בו נשים הולכות ומשתלטות על העולם. זוהי עובדה. מעבר לכך אני מקווה שזה יהיה שלטון טוב יותר מהשלטון הגברי.

אני כעקרון לא חושבת שצריך להשתלט על העולם בכפייה ותוך כדי מרחץ דמים. אבל זה תלוי בצד השני. אם הדומים ינסו לחבל בהליך האבולוציוני, ובהרבה מקומות הם עושים זאת, יהיה צורך להגיב בלי רחמים ובלי פורפורציה.
נשמע לא יפה? אין דבר כזה לא יפה.
יש מקומות שהנשים היו אמורות להיות שם במצב הרבה יותר מתקדם. אז מונעים זאת מהן ע"י שיטות כוחניות איומות. למשל ע"י כריתת הדגדגן. למשל ע"י רצח בשל כבוד המשפחה לכאורה.
אז מה את אומרת בעניין הזה? לא להפעיל כוח? לא לפלוש לאפגניסטאן או מקומות חשוכים אחרים, או אולי להפעיל רחמים? אם צריך אז נהפוך את אפגניסטאן לארגז חול אחד גדול.

אני בדעה שהעולם בשליטה נשית יהיה הרבה פחות אלים. לא ידוע לי על חברה מאטריאכלית בה פגעו באיבר הזכרי כדי לדכא את הגבר וכדי למנוע ממנו הנאה, אני גם לא חושבת שזה יקרה כאשר נשים תשלוטנה.
אני מקווה שהשאלה שלך הייתה אמיתית ולא בזבזתי זמן יקר על עוד הקנטה.
icon_eek.gif icon_confused.gif

ומה אני ושכמותי נעשה?
teacher​(שולט)

דנית

teacher​(שולט) • 3 באוג׳ 2005
התשובה שלך קצת לא קשורה לכלום - שוב.

ראשי המאפיה וארגוני הפשע שואבים את סמכותם מסנקציות פיזיות וכוח זמין להפעלה.
(כריתית זרת, רימון מתחת לאוטו, את יודעת.. דברים כאלה) ולא מתוך תכונות אישיות כמו יפי תואר.. icon_wink.gif

התהליך שאת מדברת עליו כעובדה הוא כנראה המצאה שלך כי את עדיין לא מביאה את ההסבר
ואת ההוכחות (המדעיות - יש לומר, כי את מהללת בשבחו של המדע כל כך, הנה הזדמנות להשתמש בו).

את קצת סותרת את עצמך בדברך על מהפכה ללא כפיה ומרחץ דמים, ויותר מפעם אחת,
אין טעם כנראה להיכנס לזה..

וגרוע מכל - את משתמשת בסבלם האמיתי ויוצא הדופן של אחרים בעולם, על מנת להצדיק
את מטרתך, תהא אקצנטרית ככל שתהיה.
כריתת דגדגן מעולם לא היתה סטנדרט עולמי.
ויתרה מכך - יש מדינות בהן לא נהוג לכרות שום דבר באישה ובכל זאת מעמדה מחפיר
ודורש שינוי.

בעיני את מייצגת את החיסרון הבולט ביותר של הפורומים על פני החיים האמיתיים.
כאן את לא חייבת לעמוד מאחורי המילים שלך.

teacher
Succubus​(אחרת)

Re: [B]תשובה לפייה[/B]

Succubus​(אחרת) • 3 באוג׳ 2005
nerissa כתב/ה:
ומה אני ושכמותי נעשה?

מה שאנחנו עושים כל ערב, נריסה...
אה, אופס. ציטוט שגוי שנלקח מדיון אחר. icon_lol.gif
nerissa​(אחרת)
אני רק מקווה שעד שה..מהפכה הזו תהייה, יתגלה גם איזה חור-תולעת המוביל היישר לכוכב Gor icon_wink.gif

בעצם - בטוח שכן. זה הגיוני שכן.. בערך כמו התיאוריה הזו..
nerissa​(אחרת)
אה! וואלה!

דנית, תקראי את זה:
"המאה העשרים וחמש מצאה עולם עם מספר גברים מועט מאוד בעקבות סדרת מלחמות עקובה מדם. הגברים הפוריים היו נדירים מאוד וגבר אחד שירת לפעמים כעשרים נשים. זה היה התא המשפחתי הממוצע. הגברים לא עמדו במשימה ותוחלת חייהם היתה קצרה מאוד ועמדה על 25 שנים. העולם חולק לעשרים אזורים עיקריים כשעל כל אזור שלטה מלכה. לכל מלכה היה הרמון גברים שנבחרו בקפידה וגודלו על מנת להרביע אותה כמה שיותר. למלכה ניתן השלטון לתקופה של שלושים וחמש שנות פוריות, לאחריהן הומלכה אחת מבנותיה. כל מלכה ילדה בממוצע שלושים ילדים במהלך שלטונה. "

מתאים לך? icon_lol.gif
במגזין ישנו סיפור שנקרא "ההרמון". אולי תאהבי אותו icon_wink.gif