שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 4 באוג׳ 2005
nerissa​(אחרת) • 4 באוג׳ 2005
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif מושששששששששששששששששששששש
חרגת אותי כאן!!!

בוא'נה. תתקרב. הגברת תסלח לי שניה: icon_chickkiss.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 4 באוג׳ 2005
הנה, במיוחד בשבילך מוש :

שיר הטמבל\ כוורת
כולם אומרים לי שאני בסדר
אומרים לי ברחוב היי אתה שם
אתה נחמד
אבל אני יודע שאני סתם טמבל
ואת זה תוכלו לראות מיד

שמישהו פותח לי ת'דלת
רואה מי בא סוגר בחזרה
בטלפון יודעים שאני סתם טמבל
ובגלל זה תמיד תפוס נורא

יצאתי אט אני אוהב רגוע
כי לאידיוט לא טוב להיות מהר
המחשבות מתרוצצות קבוע
אבל בראש של מישהו אחר

השכם בבוקר קם להתגלח (להתגלח)
אני רואה עוד טמבל ממולי (מולו)
מה הוא רוצה עם מי הוא מתווכח
הרי בעצם הטמבל זה אני (נה נה נה ני)

באוטובוס תמיד יושב אחורה
שלא ידברו עלי מאחורי הגב
בבנק הדם תרמתי דם תרמתי
תרמתי דם תרמתידם תידם תידם

יצאתי אט אני אוהב רגוע
כי לאידיוט לא טוב להיות מהר (מהר)
המחשבות מתרוצצות קבוע
אבל בראש של מישהו אחר

אני בודד והסיבה היא זאתי
שמתמיד הייתי בררן (ולמה)
אבל בסוף אמצא את האידיוטית
שתחלק את החיים עם מטומטם

היא בהחלט צריכה להיות אידיוטית
שתחלק את החיים עם מטומטם.
underheel
underheel • 4 באוג׳ 2005
טוב, אין לי מושג איך אבל אני בטוח שאתמול היו בשרשור הזה 11 עמודים ועכשיו זה 15. כל הטענות על אבולוציה בצד, השרשור הזה מתרבה בקצב מפחיד וזה ברור שהסיבה היא כי אין לו אויבים טבעיים בסביבה שלו. אני בטוח שאפשר להוציא מזה תאוריה שיום אחד יהפכו שרשורי פורומים לזן השולט ביקום. מצד שני, אולי זה כבר קרה.

דנית האצילה לא היתה הראשונה לטעון לעליונות נשית וגנטיקה עליונה של נשים. היו ויש הרבה שטוענים את זה. נדמה לי שאחד המאמרים הראשונים שטען הזה היה אמנת החברה לריסוק הגברים שלאחרונה תורגם לעברית וחלק ממנו קיים באינטרנט באתר NRG. לינק לספר בעברית נמצא בסוף. הוא נמצא גם באנגלית. אפשר בהחלט לטעון שעברה השפיעה באופן ניכר על דיעותיה, ולא ברור עד כמה היא מסתמכת על המדע במספר מהטיעונים שלה שם.

עם זאת, מספר ספרים וגנטיקאים טוענים לעליונות גנטית של הנשים. למשל, Y: The Descent of Men או Adam's Curse: A Future Without Men. הטענות נסמכים על מחקרים גנטיים. בין השאר, למשל, נטען שכרומוזום ה Y יותר פגיע למחלות ושעם הזמן הוא קטֵן וקטֵן. כאן הרבה יותר קשה להתווכח, ולמעשה, ייתכן שהם צודקים, ייתכן שהם טועים, ייתכן שבבוא היום כרומוזום ה Y ישתנה באופן שיאפשר לו להמשיך להתקיים, או כל מיני דברים.

למי שמעוניין, הנה לינק לעוד מאמרים בעניין עליונות נשית.

מה שכן, וכבר כמה ימים חשבתי אם לכתוב או לא, השרשור הזה מדגיש עד כמה הקהילה יכולה להיות מגעילה באופן ההתייחסות לחדשים. והוא כל הזמן מוקפץ מעלה! זה כאילו שאתם לא נותנים להוכחה שהקהילה מגעילה לגווע. דנית האצילה לא היתה הראשונה לטעון לעליונות נשית, ואין שום סיבה שכאן, בעולם או קהילת הבדסם, בפורום "הבנות על הבנים" היא לא תרגיש בבית כי כל מיני אנשים משתלחים בה. זה אפילו יותר מצחיק כשמדובר באדונים שמביעים מורת רוח מדעותיה. הרי אם היא היתה נכנסת לפורום "בנים על הבנות" יופי, זה פרובוקציה ותתייחסו בהתאם. אבל כאן? בפורום בנות על הבנים? אי אפשר לקיים כאן דיון על עליונות נשית?

אני לא עושה סמים. לא מתכוון לעשות. מבחינתי זה גבול. גם מאלכוהול אני מתנזר. אפילו כדורים נגד כאב ראש לוקח כדורים קטנים של ילדים. והתרופה נגד האסטמה אני גם ממעט לקחת. אז קשה לומר שאני אסכים לנרות שינה. אבל מחלק מההודעות כאן (כמו זו), לפחות בהתחלה (כשקראתי פה ושם הודעה כשהשרשור היה 4 עמודים ולא 15), מסתבר שהבעיה היא לא הנרות שינה, אלא העובדה שהגבר חסר אונים! שערוריה! בפורום בנות על הבנים מישהי רוצה שהגבר יהיה חסר אונים! שלא יזוז במשך לילה שלם!

אז כמו שאמרתי, יש מחקרים מדעיים, ואני לפחות לא רואה את עצמי מוסמך להביע דיעה אם בעד או נגד או אם הם טועים או לא. מה שכן, אם זה יקרה, כשזה יקרה, אנחנו כבר לא נהיה פה. אבל אולי השרשור הזה כן.

אנדר
רפאל

Re: ושוב קצת עובדות ל- teacher

רפאל • 4 באוג׳ 2005
דנית האצילה כתב/ה:

במקרה ושאלת ברצינות, אז אענה לך לעניין ההוכחות המדעיות הנדרשות למשנתי
למרות שכבר התייחסתי לכך מספר פעמים.[/U]

אכן יש צורך בממצאים אמפירים כדי לבסס תאוריה מדעית,
אך לפעמים די לראות מה קורה מסביב כדי לגבש תאוריה באופן אינטואיטיבי.

ביקשת ממצאים מדעיים לעליונות האשה תקבל:

דנית האצילה כתב/ה:

בינתיים דיברתי רק על עליונות גנטית של נשים על גברים.

הדיון המדעי, לכאורה, שהתפתח כאן הוא חמור, פסול ומסוכן. אין חשיבות לשאלה אם נתון מדעי זה או אחר הוא מדוייק או מסולף, החשיבות היא לעצם הניסיון לטעון באמצעות המדע, וכאילו לחייב פוליטיקה חדשה ומוסר חדש באמצעות המדע.

המדע אינו מורה מה טוב ומה רע, מה רצוי ומה דחוי, מה נעלה ומה נחות. אין הוא מוכשר לכך בעקרון. מבחינה דקדוקית אין בידו להוציא משפיטים כאלו. הוא אינדפירנטי מבחינה ערכית. לכל היותר הוא יכול להורות על הבדלים יבשים. אלו תיאוריות חברתיות-פוליטיות שמגייסות את הנתונים המדעיים היבשים, צובעות אותם במוסר, ויוצרות באמצעותן סולם ערכי. הואיל והמדע, כשלעצמו, הוא ניטרלי בעניינים האלו, ניתן לפרשו תמיד לכאן ולכאן. וכך, במשך מאות של שנים ידעו "להוכיח מדעית" שהגבר עולה על האשה כמעט בכל בחינה. וכמובן שלא היו אלו הוכחות, רק פרשנויות.

הסכנה בתיאוריות כמו זו של דנית האצילה או כמו בנאציזם היא התאווה הפטישיסטית לפרש תמיד הבדלים שבמין במושגים של "נעלה ונחות". הנאצים ידעו ללקט עובדות מדעיות כדי להוכיח בהן את הנחיתותו של היהודי, ודנית האצילה יודעת ללקט עובדות מדעיות כדי להוכיח בהן את נחיתותו של הגבר. (ואם מחפשים בתאווה עובדות שניתן להעניק להם פרשנות מסוג זה - הרי שתמיד ניתם למוצאם.) אלו תורות חברתיות המבקשות לצייר את המוסר שלהם כהכרח, וכאילו להסתפח אל תחום המדע כדי לגנוב מסמכותו. אבל האמת צריכה להאמר והיא שהמרחק בין תורות אלו לבין המדע הוא כרוחק המזרח מן המערב.

כאשר אנחנו מצדדים בשוויון זכויות לכל בני-האדם, אין זה מפני שאנחנו מאמינים שכל בני-האדם שווין זה לזה בנתונים שלהם, רק מפני שאנחנו מאמינים באידיאל של שיוויון זוכיות חרף ההבדלים שבין הפרטים.

הבעיה בתורה של דנית האצילה אינה במדעיות שלה (שהרי אינה מדעית כלל), רק בערכים שאותה היא מקדמת. היא נאצית ומרושעת.

דנית האצילה כתב/ה:

המין האנושי יכול להמשיך ולהתקיים בכלל בלי גברים וזה ממצא עובדתי מספק לכשעצמו בכל הקשור להצדקת התאוריה שלי.

הרדוקציה שאת עושה לאנושת, ומורידה אותה לדרגת "מה שיכול להמשיך להתקיים" היא מפחידה, והיא סותרת את כל מה שבעיני הוא אנושי. וגם עכשיו - אינני מתייחס למידת נכונותו של הטיעון שלך, אלא לסוג הטיעון ולמשתמע ממנו. הרי האנושות יכולה להתקיים גם בלא נכים, בלא מוגבלים שכלית, בלא הומוסקסואלים, בלא אמנים ובלא אנשי רוח בעלי דעות רדיקליות. יש דרכים רבות ומזעזעות בהן האנושות יכולה להוסיף ולהתקיים.

טיעונים מהסוג הזה מבטלים, בסופו של דבר, את מעמדו של הפרט, את חירותו ואת זכויותיו. תמיד ניתן לוותר על האינדיבידואל למען קיום קולקטיבי כזה או אחר. ותמיד נוח להשמיד קבוצה כלשהי של האנושות כדי להקל על המשך קיומה של קבוצה אחרת. וסוג הטיעונים שלך, בכל מקום שהקשיבו להם, הוביל תמיד ליצירה של מציאות חברתית בה היחיד מתבטל ובה הקובוצות מסויימות של בני-אדם נרמסות, משועבדות או מושמדות.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 4 באוג׳ 2005
אנדר, בנתיים המדע עובר דרך העיתונות המדעית ולא דרך ספרי המדע הפופולרי, יש תאוריות מתאוריות שונות, אבל הטבע מתעתע בכולן, בנתיים התאוריות שאתה מדבר עליהן, אין להם שום ממצא מדעי ממשי

עובדה היא, שעל אף שבירותו של כרומוזום ה- Y (והוא כזה כבר מיליוני שנים) הוא עדיין קיים !
ולא רק אצל בני האדם....
אפילו כשחשבנו שהתורשה היא מנדלית, מסתבר שזה לא כל כך פשוט, ולא כ"כ נכון יותר, אבל זה בהזדמנות אחרת.

בציטוטים עסקינן?

http://web.ask.com/fr?u=http%3A%2F%2Fwww.nature.com%2Fnature%2Ffocus%2Fychromosome%2F&s=k1&bu=http%3A%2F%2Fweb.ask.com%2Fweb%3Fq%3Dgenes%2Bon%2Bchromosome%2BY%26o%3D0%26page%3D1&q=genes+on+chromosome+Y&o=0&qt=0&ma=Microbiology.%20Molecular%20Cell%20Biology.%20Neuroscience.%20Pharmacology.%20Physics.%20The%20Y%20chromosome%20%E2%80%94%20with%20the%20genes%20to%20make%20a%20man%20%E2%80%94%20has%20been...&mt=Nature%20web%20focus%3A%20Y%20chromosome&mb=349bc70b51ad7921bd87649fdf5c1b2e

זה נראה ארוך אבל זה ציטוט אחד, קרא !
לולינה

בעעעע

לולינה • 4 באוג׳ 2005
טחנתם את הפוסט הזה !

אני אומרת דייייייייייייייייייייייייייי !!!!!!!!!
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 4 באוג׳ 2005
[align=right]
red-cell כתב/ה:
צר לי לאכזב אותך מסטר ג'ימס אבל אם אתה לא יודע גנטיקה אל תשתמש בה כי אתה לא יוצא טוב מזה......

ידידי היקר
אני דוקא חושב שאתה זה שלא יוצא במיטבך.
כפי שאני אוכיח מיד icon_cool.gif
red-cell כתב/ה:

למעשה כרומוזום Y באדם הוא כרומוזום X דגרדטיבי כלומר כרומוזום X שעבר איזשהו סוג של ניוון.

אתה כנראה מתכוון לכך שבמהלך האבולוציה גנים שהתפתחו על כרומוזום Y
והיו יכולים להיות מועילים לשני המינים עברו לכרומוזום X המשותף
קרוב לודאי באמצעות מנגנון הרה-קומנינציה.

זה דרך אגב מסביר בפירוט למה גברים לא עליונים על נשים ולהיפך
למרות שיש לגברים חומר גנטי שלא קיים אצל נשים הרי שחלקים מתוך אותו חומר גנטי
עוברים רה-קומבינציה ואותם חלקים שלא עוברים רה-קומבינציה אחראים על המין בלבד
או שהם לא בשימוש.
red-cell כתב/ה:

עד היום ידוע למעשה שעל כרומוזום זה נמצא הגן TDF שהוא בעצם קובע את הזכריות וגן נוסף חשוב לא פחות HER שמקנה לא פחות ולא יותר שערות באוזניים.......

זה חומר של השעורים הראשונים בקורס ראשון בגנטיקה.
על כל מקרה מחקרים חדשים טוענים לקיומם של גנים נוספים.
מה גם שיש לציין שהקשר המלא בין הגנים (גנוטיפ) לבין ביטוים ברמת האורגניזם (פנוטיפ)
עדין לא ברור.
red-cell כתב/ה:

מצד שני הרבה גנים מועברים בתורשה אימאית בלבד, אז לא כדאי בכלל להתחיל....
אבל, זה לא אומר כלום לגבי עליונות גנטית כזאת או אחרת.

אתה כנראה מתכוון לדנ"א מיטוכונדרי.
מיטוכנדריה, למי שלא יודע, היא תחנת הכוח של התא.
אנחנו אכן מקבלים את המיטוכונדריות שלנו על הדנ"א שהם מכילים מהאם בלבד.
אולם החומר הגנטי הזה קיים גם אצל גברים וגם אצל נשים.
על כל מקרה ההשפעה של דנ"א מיטוכנדרי ברמת המערכת היא יחסית מוגבלת
ויעיד על כך המספר המצומצם של מחלות גנטיות הקשורות לבעיות בדנ"א מיטוכנדרי.

לסיכום, דבריך פשוט לא קשורים לדברים שלי
ובפרט לא סותרים אותם.

על כן ידידי היתי מציע לך שאם אתה לא מבין בלוגיקה ו/או גנטיקה אז אל תדבר על זה
כמו שאמרתי למעלה אתה לא יוצא טוב מזה.
דנית האצילה​(לא בעסק)

תגובה לדיון הענייני

אכן, הרבה דבריי טעם מועלים כאן, רובם בעלי ערך תזונתי רב אך חלקם אינם אלא סרח עודף.

למרות שאין זה מטבעי להיתנצל, אני אחרוג ממנהגי הפעם ואתנצל על כך שתגובתי ארוכה מהמקובל, ואף על פי כן איני מצליחה להתייחס לכל מה שהועלה כאן.
להלן התייחסותי:
ראשית יובהר כי לאור הדיון המדעי שנעשה כאן התחזקתי מאוד בדעותיי.
אז נכון שכל עניין השכפול הגנטי עדיין בחיתוליו, אבל לדעתי יש תמימות דעים בקהילה המדעית על כך שהגבר אינו נחוץ עוד לקיומו של המין האנושי.
אם הייתי רומזת להכחדת הגברים היה אפשר להזכיר את הנאציזם (רפאל), אך במפורש טענתי שיש לשמר את המין הגברי אך תחת שליטה ופיקוח נשיים.
יש לדעתי גם ליצור מערכת חוקית המקבעת ושומרת את עליונות האשה למרות שהדבר יעשה כנורמה ולאו דווקא כחוק מדינה.
האם גם זה נאציזם? אם כך רפאל מה לגבי חוקים שכבר כיום מעדיפים את האשה? למשל איסור לפטר אשה בהריון. האם זהו חוק נאצי? או אולי מרקסיסטי? או אולי יצור כלאיים?
בל נשכח שפשעי הקומוניזם אף גרמו ליותר קורבנות מאשר פשעי הנאציזם (הקפיצה הגדולה והמהפכה התרבותית של מאו, תוכניות החומש של סטאלין ועוד) האם חוק שכר מינימום זו חקיקה
סטאליניסטית בדלת האחורית?
התחלת טוב רפאל אבל המשכת באופן פופוליסטי לדעתי. בהתחלה ירית טילים מדוייקים אך כרגע
כוחות הקרקע שלך נעלמים בבילבולם בשדות המוקשים.
מוזר שאתה פונה לרגש שלי כמוצא אחרון לשיכנוע. כיצד אשנה את דעותי כאשר אפגוש את הגבר המתאים? פגשתי כבר לא מעט גברים מקסימים, לא כולם עבדים פוטנציאלים, האם כך מסיקים מסקנות. זה כמו להגיד שאם אפגוש חמאסניק חביב אקבל את דעותיו, ואם אפגוש אריה מסורס מבויית בגן החיות אחשוב שבני מינו אינם מסוגלים לפגוע באיש. האם לא חסר פושעים
שביום יום הם ג'נטלמנים חביבים מטבעם ובלילה הם סוחרי אדם.
טיים, אני טוענת שהעליונות הגנטית של האשה הנה דבר מוכח. טענתי גם שהמוטציה של עבד-מלכה היא המוצלחת ביותר ובסופו של דבר תהפוך לדומיננטית. וזאת גם משום שמדובר ביחסים המפותחים ביתר מבחינה רגשית ויצרית. אך לכך אין עדיין הוכחה גנטית, נצטרך לחכות עוד כמה שנים להמשך פיענוח הגנום האנושי.
אז על סמך מה אני טוענת זאת? ביו היתר זו נגזרת פשוטה של עליונות נשית (שהיא כאמור מוכחת).
בכל אופן אני לא יודעת אם העליונות של עבדים על דומים היא תכונה מולדת (גנטית) או נרכשת.
לגבר בן שלושים רגשות ויצרים יותר מפותחים ונעלים מאשר היו לו בגיל שש. הרצף הגנטי כמובן שלא השתנה. מצד שני אולי זה גנטי. בכל אופן גם העובדה שבדרך כלל הרצון להיות עבד הוא השלב הסופי של ההתפתחות הרגשית מלמדת גם משהו על העניין.
לדעתי, ואין לי על כך סימוכין, בד"כ המעבר הוא מדום או וניל לעבד ולא להפך.
אם רוצים להתחיל בבדיקה מדעית של העניין אפשר לעשות זאת כאן, די לבדוק את תגובות הנשלטים ולהשוותן לתגובות הדומים כדי לגבש דעה אינטואיטיבית מי יותר מוצלח ומפותח.
אני באופן כללי בדעה שניתן להפוך את רוב הגברים לנשלטים. את הדעה אני מבססת בעיקר על ניסוי מעניין שעשיתי בשירותי הצבאי. אז למי שיש לב חלש או שנמאס לו לקרוא על מעללי כדאי לפרוש כבר עכשיו. בסופו של דבר קורות חיי יתפרסמו, ולכן אין לי בעיה לחשוף חלקים כבר עכשיו אם זה רלוונטי.
אז כך,
הציעו לי כמובן תפקידים רבים ומכובדים, אבל העדפתי להיות מכית בנים. עוד כנערה הסתקרנתי לגלות אם אפשר להפוך את אותם מאצ'ואיסטים שמצאו חן בעיני לכלבלביי (למרות שבד"כ העדפתי את הבנים הכנועים והבישנים).
אין כמו חיילים טריים חרמנים ועייפים כדי לבדוק את את סקרנותי.
כשהגיע קבוצה חדשה חיפשתי אחר אותם "מנהיגים מצואיסטים" כנשואי המחקר .
בד"כ זה לקח יום יומיים לגלות את הצעקן. לפעמים הגיעו לאזניי שמועות על אותו אחד שמבטיח
להכניס אותי למיטה עוד לפני שייגמר הקורס.
הייתי מוצאת סתם סיבה להעניש אותו, גם אם הוא לא היה מהצוות שלי.
העונש האפקטיבי ביותר היה להצמיד לו ג'ריקן. כך גם יכולתי לקרוא לו מדי פעם ולבדוק אם הג'ריקן מלא אבל למעשה לבדוק יותר את השינוי בו.
בשבוע הראשון החייל היה די מעודד מהעניין רק משום שהצליח למשוך את תשומת ליבי.
בשבוע השני הוא היה עצבני ביותר ולא הבין מה רוצים ממנו.
לאחר מכן החייל המאצ'ו החל להישבר ולהפוך לנשלט, כשהייתי קוראת לו כדי לבדוק אם הוא לא מתחמן עם המים, הייתי יכולה להרגיש את הרעד שלו מחד וכן שככל הנראה יש לו זיקפה (עד כמה שאפשר להבחין במכנסי ב' צבאיות).
בסוף הקורס החייל היה אדם אחר, ללא ספק נשלט שהעריץ אותי. הם לא העזו לפנות אלי, גם לא במסיבת הסיום, אבל שלחו לי פתקים, ובד"כ הסכמתי לפגוש אותם לשיחה קצרה. הם הרוויחו אותה ביושר. היה אולי אחד שנטר לי טינה. אבל בוא נגדיר אותו כאיזו סטיית תקן מחקרית.
למרות שאולי לא ביצעתי את המחקר הנ"ל על יותר מדי חיילים כדי לבסס תאוריה מדעית, אני לפחות השתכנעתי שכל גבר יכול להתפתח לנשלט.
אבל רבותיי אנחנו מתעסקים יותר מדי במדע וזו לא מטרתי.
לצורך הפשטת העניין אחזור לדוגמא פשוטה שיכולה להבהיר את העניין.
בוא נאמר שההבדל בין גברים ונשים היה הרבה יותר רחב. עד כדי כך שגברים היו למעשה מעיין גורילות.
עד שלב מסויים הם היו שולטים בנשים כמו בלהקות פרימאטים בטבע.
בשלב כלשהו נשים היו בורחות ומיסדות קומונות משלהן. אלא שהן היו צריכות גברים למרות פראותם. אז הן היו צדות כמה גורילות ומבייתות אותן לשם רבייה, סתם מין ואולי גם לעבודות פיזיות.
בסופו של דבר הייתה קמה ציביליזציה מפותחת המבוססת על נשים ונישלטים.
אני לא חושבת שציביליזיה שכזאת הייתה מאפשרת המשך קיפוח של הנשים במעבה הג'ונגל
ע"י אותן גורילות שנשארו שם. הנשים היו מצטרפות לחברה המטריאכלית, ואותן גורילות דומיות שבג'ונגל היו נכחדות.
ההבדל היום אינו כה קיצוני, לא צריך לטייל ברחוב עם הגבר כשהו קשור, אבל צריך לעשות סדר, ולקדם עולם שיהיה נאור יותר.
אם נחכה יותר מדי הדומים לא ישאירו כאן אבן על אבן.
טרור איסלאמי, אלימות, מלחמות וכיו"ב כולם מבית היצר הדומי, למרות שיש שם הרבה אנשים חביבים.
הסכנה לעולם אינה מסקנדינביה, ארנטינה,גרמניה, הולנד, ארה"ב, מיקרונסיה, ברזיל וכיו"ב הסכנה כרגע היא יותר מטרור איסלאמי שיגיע לידיו נשק לא קונבנציונאלי. עפ"י בין לאדן ודומיו, היינו עפ"י חוקי האסלאם אשה שווה פחות מגבר, זהו העולם הדומי במיטבו.
דומים שמסתובבים בדנג'ן הם אנשים נאורים בד"כ וחביבים ולא מהם אני חוששת, אם כי גם הם צריכים להיות במקומם הראוי, תחת שליטה נשית.
על כן יש להתעורר כמו אותן נסיכות יופי בתחרות שהייתה אמורה להיות בניגריה 2002. שם החרמת התחרות ע"י נסיכות צעירות קידמה את המהפך, ולכן לא צריך לזלזל בתחרויות יופי. אולי יש שם מנהיגות לעתיד (red cell). רק להזכירכם אמינה לאוואל הייתה אמורה להיסקל למוות בשל הריון לא חוקי. גזר הדין בוטל עקב החרמת התחרות ע"י נציגות נרווגיה,דנמרק,שוויץ,בלגיה וספרד, שמאוחר יותר חברו אליהן עוד מתחרות (לא זכור לי מה נציגת איראן עשתה).