שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדי אשכנזי והבדסמ - זה קורה עכשיו

מאי
לפני 17 שנים • 2 בנוב׳ 2006

באסההה

מאי • 2 בנוב׳ 2006
פספסנו!!
פתחנו את הטיוי כנראה בדיוק אחרי הקטע המדובר....
baby.gif
Artemis^

הקשר בין עדי אשכנזי לבדסמ

Artemis^ • 2 בנוב׳ 2006
הוא כמו הקשר שלי לסינית - אין בכלל קשר.
הבחורה חיפשה גימיק בשביל רייטינג, 009 הוא אחלה גימיק וזהו זה כל מה שהיה שם.
בדסמ בטח לא היה שם
סתם גימיק בשביל רייטינג מכאן ועד 'המלכה עדי' ועוד כל מיני פילוסופיה חורצת ישבנים הדרך ארוכה
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 2 בנוב׳ 2006
הטלוויזיה החינוכית נמצאת בערוץ 23 בממיר, לא בערוץ 22...
לא כל הופעה של מישהו מה"קהילה" בתקשורת חייבת להיות דידקטית וחינוכית.

מעבר לכך, הצילומים נמשכו מספר שעות, כשבסופו של דבר שודרו בקושי 10 דקות מכל מה שצולם, וכמובן שההחלטה מה לשדר ומה להשאיר על ריצפת חדר העריכה היא של עורכי התוכנית ולא של 009.

כל הופעה צריכה להיות מותאמת לאופי הפורמט שבה היא מתקיימת. מי שיצא לו לראות לפני כמה חודשים את הראיון של עמוס לוי, הבעלים של מועדון הדאנג'ן, בתוכנית "הסיפור שלי" עם שירה פליקס בערוץ 10, ראה ששם ניתנה לעמוס הזדמנות להסביר באריכות וברצינות על בדס"מ, על אנשי ה"קהילה" ועל מנהגיה. אבל זו תוכנית מסוג אחר לגמרי, שמשודרת מחוץ לפריים-טיים, ושנותנת למרואיינים שלה במה להתבטא באופן רציני ומעמיק. התוכנית של עדי אשכנזי שונה בפורמט שלה ב-180 מעלות. לדעתי, דווקא ניסיון להכניס לשם בכוח תכנים "חינוכיים" היה מביא לתוצאה מאולצת ומעוררת גיחוך.

תמיד יהיו כאלה שעושים וכאלה שלא, ואלה שעושים צריכים להיות מוכנים לכך שמה שהם לא יעשו, תמיד יהיו כאלה שיהיה להם מה להגיד על זה. so what?

בדיוק קראתי כאן עכשיו את המשפט שמופיע בחתימה של אלקטרו:
doomed if you do, doomed if you don't
אני חושב שהוא מבטא יפה את מה שקורה ב"קהילה אוכלת יושביה" הזאת שלנו.

ו-009? הוא היה ונשאר העבד השמנמוך המועדף עליי icon_smile.gif
שוטרת*
שוטרת* • 2 בנוב׳ 2006
ועוד הערה:
יש ללמוד לעשות הבדל בין צורך באישור והסכמה ונתינת לגיטימציה - שזה לא נחוץ ,בעיני בכל אופן
לבין העובדה שהולכים ומביישים את התחום.
לא צריך לתת לגיטימציה ובהחלט שנסתדר מצויין גם בלי הוספת עוד כמה דיעות שליליות והנצחת דעות שגויות ע"י "הוכחות טלויזיוניות".
Queeny​(מתחלפת){being}

עוד צפיה

Queeny​(מתחלפת){being} • 2 בנוב׳ 2006
לא ראיתי את הקטע המדובר, אבל
באתר של קשת יש קטעים שלכאורה צונזרו
די נחמד
http://www.keshet-tv.com/adi/LobbyVideo.aspx?MediaID=9122&CatID=1266&Level3=1312

icon_smile.gif
electro-z
electro-z • 2 בנוב׳ 2006
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

בדיוק קראתי כאן עכשיו את המשפט שמופיע בחתימה של אלקטרו:
doomed if you do, doomed if you don't

לסע"ע יקירי

כבר חשבתי שאף אחד לא קורא את החתימה שלי.
אחרי למעלה משנתיים שהיא מתנוססת תחתי בפורומים שונים (שחלק מהם כבר הלכו לעולם זה מכבר) זו הפעם הראשונה שמישהו טורח להתיחס אליה!
סחתיין על הפרשנות, נעים לדעת שיש בה עדיין עומק.

ולכן, עם כל הכבוד ל 009, עכשיו אתה העבד השמנמוך החביב עלי icon_smile.gif

}{

(מי אמר בעעעעעעעעעעעעע? icon_smile.gif, מי? )

אמנם הקרדיט לציטטה הוא טלויזיוני (בארט סימפסון נשלח בטעות לבית ספר למחוננים וזו היתה הדוגמה שלו לפרדוקס) אבל אם אני כבר מתיחס לתוכנית של אשכנזי...למרות שאין לי שום דבר נגד אשכנזים (למרות כל מה שעשו לנו במעברות וכל זה) עדיף לעשות סשן מאשר לצפות בתוכנית טלויזיה, ואם אי אפשר סשן, אז לפחות לעשות סקס.

ובהשאלה מהסיקסטיז:

Make sex not TV
Shimmy​(נשלט){Vents}
לפני 17 שנים • 3 בנוב׳ 2006
Shimmy​(נשלט){Vents} • 3 בנוב׳ 2006
דומני שיש פה בעיה הקשורה לכך שמתייחסים לגופו של מאן דהו במקום לעניין, השאלה לחלוטין אינה קשורה לאם מי שהיה שם היה טוב מספיק או לא שכן לכולנו ברור שמגיעים עם אג'נדה כמו שחלי היתה אומרת, והדברים היו מותאמים לאג'נדה.
למצער אולי בחוצה ישראל אם דב אלבויים היו מתיחסים לעניין בצורה שקולה, רצינית ולא מסתלבטת, אולי בגלל זה האחוזי צפיה של התוכנית מתאימים לגבינה לייט.

שורה תחתונה: לא היה סיכוי שזה יראה אחרת, מצד שני ה בטח לא אומר שזה היה חיובי או תורם.