בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילות שלישי בדאנג'ן מבאסים את התחת ולא שווים את עלות המונית

לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 23 ביוני 2007
לא סתם עוד עבד • 23 ביוני 2007
המלט ידידי, כל מה שכתבת טוב ויפה, ועדיין נותרנו עם העובדה, שבעבר הלא רחוק המועדון היה בכל זאת מלא באנשי הקהילה בימי שלישי, והם לא הגיעו ב-22:00... לא רק אני ראיתי זאת במו עיניי, כולנו היינו שם וראינו זאת. אפילו אתה היית שם איתנו לפעמים וראית זאת. אז אני בסך הכל מנסה להבין מה השתנה? האם אחוזי האבטלה בקרב חברי הקהילה ירדו פלאים לאחרונה? האם הייתה עלייה חדה במספר המתמסדים ומביאי הילדים?

tebayes - אני זוכר שבזמנו היה כבר דיון בפורום על נושא כניסת נשים בחינם, וגם בו הבעת את אותה עמדה. לפחות אתה עקבי. אני מקווה שאתה מאמין לי שגם אני עקבי במאבקי למען הגינות ושוויון - בכל מקום שבו הם רלוונטיים. הדאנג'ן הוא עסק, והוא רשאי ואפילו חייב להיות מונע משיקולים עסקיים. היחס בין גברים לנשים בדאנג'ן הוא באופן תמידי כזה שבו יש יותר גברים מנשים. בדרך כלל מדובר על יחס שאפשר לחיות איתו, אבל לפעמים יש תקופות בהן היחס הופך להיות גורם מפריע של ממש. רוב הגברים לא רוצים לבלות במקום שבו היחס הוא 100 גברים על 5 נשים. במצב כזה האורחים הקבועים מתבאסים, פותחים שרשורים ומגיעים שוב בתקווה לטוב. האורחים הלא קבועים עלולים שלא לבוא שוב. במועדון שאמור להקרין ולשדר מיניות, חלק גדול מהאווירה נבנה על המתח המיני בין גברים ונשים. קשה לבנות אווירה כזאת כשאין נשים... כניסה חינם לנשים, כדי לעודד נוכחות נשית, זה דבר מקובל במועדונים ובכלל במקומות שבהם רוצים לראות יחס מאוזן יותר בין גברים לנשים (עוד דוגמה לכך היא אתרי הכרויות). זהו צעד עסקי לגיטימי, שאין בינו ובין אי-הגינות או אי-שוויון דבר וחצי דבר.

כחולית ואחרים שהזכירו כאן את ריבוי המועדונים והמסיבות - גם זו בעיניי יותר אגדה אורבנית מאשר מציאות. מספר האנשים שנוהגים לבלות גם בדאנג'ן וגם במועדון חילופי הזוגות הוא מצומצם. בחודשים האחרונים לא מדובר, ב-95% מהמקרים, על אותו קהל. גם מסיבות הפמיליה (שהן אכן מוצלחות במיוחד) לא נערכות מדי שבוע, אלא רק פעם בשבועיים-שלושה. ונקודה אחרונה: רק בימי שלישי יש לאנשי הקהילה אפשרות לבלות בערב סגור ללא תשלום בכניסה.

המסקנה שלי היא, שאני לא רואה שום שינוי משמעותי בנסיבות (הקבוצתיות או האישיות) מאז התקופה שבה המועדון היה מלא בימי שלישי ועד היום. מה שמותיר אותי אם התהייה: אז מה בכל זאת קרה? לאלוהי הקהילה הפתרונים.
Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 27 ביוני 2007
Venus in Furs​(מתחלף) • 27 ביוני 2007
אמש דווקא נרשם שיפור יפה, היו כ50 איש להערכתי, באווירה אוורירית ונעימה, שרית ברוך ניגנה דארק אייטיז אבל לא קלישאות אלא באמת שירים עמוקים ויפים, היו סשנים שונים בגלריה, והופעה יפה ואמיתית של פרינסס אדריאן ורועי בעל הנס, ושוב יכולנו כולנו להתרשם ממימדי הזין האדיר שלו הנישא בגאון. אפילו ראיתי מחזה שלא ראיתי הרבה זמן, לפחות בלילות שלישי : גבר מפיל את עצמו על הרחבה לרגלי הבחורות icon_rolleyes.gif
מה שכן, אני זיהיתי אולי שליש מהנוכחים כ'קהילה' ואת כל השאר לא ממש הכרתי, וטוב שכך.

שימשיך ככה, ורק ילך ויתעצם, אמן כן יהי רצון.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 27 ביוני 2007
מצאתי נוסחה להצלחה.
אני חוזרת מהעבודה ביום שלישי, יוצאת עם הכלבה לסיבוב, חוזרת הביתה, מדליקה מזגן.
נכנסת למקלחת, אחרי מקלחת קרירה, אני נכנסת למיטה, מנמנמת לי לשעתיים שלוש.
מתעוררת, כוס קפה, שני טלפונים, שעה אח"כ, אני בדאנג'ן.
רעננה, מחייכת, ולא ממהרת לישון כי מחר עבודה...

הנוסחה נבדקה אתמול והוכיחה את עצמה כמוצלחת במיוחד.

היה ממש נחמד icon_cool.gif

מומלץ לנסות !
מיסטר נייס​(שולט)

יש מן הצדק

מיסטר נייס​(שולט) • 27 ביוני 2007
אתמול הייתה הפעם הראשונה שלי בדאנג'ן ביום שלישי ןאכן היה די ריק. והמקום התמלא במעט ממש מאוחר יחסית ליום עבודה.
נראה לי שבגלל מיעוט האנשים אז הערב לא התרומם לגבהים.... גם די מבאס שלא ניסו להרים את האווירה ע"י מוזיקה קצת קצבית יותר, לנסות להרקיד את האנשים....

דרך אגב, מישהו יודע מי זו המבוגרת, כם שיער בהיר קצר עם הגרביונים שהייתה די הרבה זמן ליד דלת הכניסה...? icon_smile.gif
PuppyPlay
PuppyPlay • 27 ביוני 2007
היה אכן מגניב אתמול יחסית לימי שלישי

לא שאני מגיע בקביעות
אבל היה די נחמד
אולי בגלל שהמלכה ג'ולי סישנה אותי או שבעצם זו הסיבה היחידה

המוזיקה חברים המוזיקה

איפה הגוטיקה איפה האלקטרו אינדטריאל רבאק
המוזיקה נותנת הרבה
היו רגעים שחשבתי שאני באיזה מסיבת תיכוניסטים עם המוזיקה המרגיעה והדי לא קשורה שהתנגנה שם
ושרית ברוך יודעת את העבודה אז באמת פיספוס

לגבי ההופעה המלכה אנדריאן אכן מדהימה והעבד בעל הנס פששש,סחטיין על הכלי
מה שכן ידוע לי שהמלכה ג'ולי היתה אמורה להופיע וחבל שבגלל סיבות די דביליות שלא קשורות אליה נאלצה שלא לעשות כן וכולנו אבל כולנו הפסדנו הופעה שהיתה צריכה להיות מדהימה!!!

ועד הפעם הבאה
תשמרו על החיוך
המלט
המלט • 27 ביוני 2007
המפקדת כתב/ה:
מצאתי נוסחה להצלחה.
אני חוזרת מהעבודה ביום שלישי, יוצאת עם הכלבה לסיבוב, חוזרת הביתה, מדליקה מזגן.
נכנסת למקלחת, אחרי מקלחת קרירה, אני נכנסת למיטה, מנמנמת לי לשעתיים שלוש.
מתעוררת, כוס קפה, שני טלפונים, שעה אח"כ, אני בדאנג'ן.
רעננה, מחייכת, ולא ממהרת לישון כי מחר עבודה...

הנוסחה נבדקה אתמול והוכיחה את עצמה כמוצלחת במיוחד.

היה ממש נחמד icon_cool.gif

מומלץ לנסות !

הכנסתי את הנתונים שלי לנוסחה שלך. זה מה שיצא: