אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קירור כוס

א ח ת
לפני 16 שנים • 28 ביוני 2007
א ח ת • 28 ביוני 2007
אוחז בשיערך כתב/ה:
הייתי מוציא אותה מהתחת אבל היא עסוקה נואשות בללחוץ קליק בעכבר כדי להעיף לעצמי מהעיניים את הכרטיס הדלוח והמשעמם שלך שבאופן מדהים גם משקף את ה"אישיות" שהגתה אותו...
icon_smile.gif

נ.ב- מקלות קרח קיימים בשוק בערך מהזמן שקיבלת את המחזור הראשון,אבל כנראה שהחדשות לא הגיעו לכפר שלך...

זה היה ממש מתוק מצדך, לשלוח לי העתק מיצירת המופת הנ"ל בהודעה פרטית. אני מניחה שסברת, ואולי בצדק מבחינתך, שרמת העניין שתעורר לא תצדיק ביקור חוזר שלי בפוסט שלך בפורום. שא ברכה על ההתחשבות, אם כי, ללא ספק הרמה והתוכן של מה ששלחת לא מצדיקים הפצה נוספת. ומקלות הקרח? אם התכוונת לפופ אייס, מעין קרטיב בצבעים שונים ללא מקל בשקית פלסטיק, זה מוצר ישן. תבניות לקוביות קרח בגודל זה לא מוכרות לי.

שאתה פאטת.
אוחז בשיערך​(שולט)
אוחז בשיערך​(שולט) • 28 ביוני 2007
לאחר שקראתי את התגובה פעמיים בתדהמה לא נותר לי אלא לשאול-
איך את מצפה לא להיות "כואבת" עם כל המירמור,שינאת גברים מודחקת,טימטום,חוסר פירגון ועוד ג'יפה שנישפכים לך מהאוזניים?
את יצור קטן,חשוך,בור ומעורר גועל נפש.
א ח ת
א ח ת • 28 ביוני 2007
אוחז בשיערך כתב/ה:
לאחר שקראתי את התגובה פעמיים בתדהמה לא נותר לי אלא לשאול-
איך את מצפה לא להיות "כואבת" עם כל המירמור,שינאת גברים מודחקת,טימטום,חוסר פירגון ועוד ג'יפה שנישפכים לך מהאוזניים?
את יצור קטן,חשוך,בור ומעורר גועל נפש.

הלו, זה ניק (שביקשתי מכלובי להחליף היום. מה שהתאים פעם כשפתחתי את הכרטיס לא מתאים עכשיו)! אני בכל מקרה לא מצפה להיות 'כואבת' כמו שאתה לא שואף להיות 'אוחז בשיער' 24/7. כלומר, לטובתך.. זה פשוט נשמע משעמם.
עם זאת, נחמד מצידך לדאוג להתפתחות האישית שלי. איך את מצפה לא להיות כואבת, חח.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 28 ביוני 2007
אללי.... ממש הכל דבש!

איזה מזל שלעולם לא יחסר פה מי שידאג למלא את כוס התרעלה (של עצמו) להנאת (?) הקוראים!

פעם זה ליאב על ניקיו המשתנים....
פעם זה עוזרד/מושך במה שמו ושמותיו המתרבים.

נשאר פופ קורן? icon_rolleyes.gif
Dom_Quixote
לפני 16 שנים • 29 ביוני 2007

החוליה החסרה

Dom_Quixote • 29 ביוני 2007
אוחז בשיערך כתב/ה:
הייתי מוציא אותה מהתחת אבל היא עסוקה נואשות בללחוץ קליק בעכבר כדי להעיף לעצמי מהעיניים את הכרטיס הדלוח והמשעמם שלך שבאופן מדהים גם משקף את ה"אישיות" שהגתה אותו.../size]
icon_smile.gif

[size=18]נ.ב- מקלות קרח קיימים בשוק בערך מהזמן שקיבלת את המחזור הראשון,אבל כנראה שהחדשות לא הגיעו לכפר שלך...

מר אוחז, בשרשור ה"שאלה המצחיקה", עוד השארתי מקום לספק שמא אתה באמת בוגר קורס טיס. אני מרשה לעצמי להסיר כעת את הספק הזה (בעזרת נייר טואלט ומעט מים פושרים, הוא יורד ממש בקלות).

עם זאת, אפילו מבלי להתייחס לאינטלקט המרשים שאתה מפגין בשרשורים השונים בכלל ופה בפרט (שאגב, אכן מאשש את טענתך שמסתובבים פה ילדים מפגרים, סחתיין), איני יכול שלא לתהות - מדוע החלטת לרכז את כל מאמצי התגובה שלך בחזית השרשור הזה, וזנחת לחלוטין את הדיון המהותי פי כמה בשרשור השאלה המצחיקה דנן? אני חייב לומר לך שאני מאוכזב. לא האמנתי שתיכנע ללא סיבוב נוסף, לפי כל סוכני ההימורים היית אמור ליפול שדוד רק אחרי התגובה הבאה. האם יכול להיות באמת ובתמים שמאז שנחשפה ערוותו של הנסיון האינפנטילי שלך להשוויץ החלטת ששימור כבודך העצמי הוא בבחינת מטרה אבודה, וכעת אתה משקיע את יתרת המאמץ בלעשות כמה שיותר רעש בדרך למטה? שמא כעת משכולם הבינו שלא רק שאתה מגלומן (ברמה די מבהילה), בודה כזבים (ברמה די מגעילה), וכסיל דיו בכדי לספק את ההוכחה לכך שאתה מנסה להשוויץ בלב לבה של הטענה כי אתה לא מנסה להשוויץ (ברמה די נזילה), לא נותר לך אלא לדבר על אצבעות בתחת ועל מועדי קבלת מחזור של כפריות?

תקשיב, זה מאכזב. מטייס גיבור למתקן מקררים ביומיים זה בפירוש לא נעים, אבל יותר מכך - זה לא מסתדר ביולוגית. יש פה חוליה חסרה באבולוציה ההפוכה שלך. עשית קפיצה לוגית גדולה מדי מהפוסט על הציפור הפצועה והחיוך ועד ל"ג'יפה שנישפכים" מהאוזניים. אני קורא לך לשוב לאלתר ולספק איזשהו הסבר משעשע באווילותו לכוונתך במשפט המרשיע ("התשובה לא נשלחה") בפוסט השאלה המצחיקה, שאחרת הפער יהיה גדול מדי לעיכול. אתה לא חייב להתאמץ, אתה יכול אפילו לומר שאני קקי ושאמא שלי חירבנה בזמן הלידה וחשבו שזה התינוק ולכן גידלו אותי עד היום, אבל דיר בלקום, תן לנו משהו שנוכל לעבוד איתו. אי אפשר פשוט לעזוב שרשור שלם בו אתה מתיימר להיות גיבור האומה, ולפתוח חדש בו אתה ממצב את עצמך כאלטרנטיבה פחות מתוחכמת ל"אוכל_חרה_נזלת_שפיך" קשישא. עשה טובה, תן לנו איזה קלוז'ר בטרם תשנה פאזה.

אגב, לא יכולתי שלא לשים לב שמאז העליתי לדיון את אותו משפט המוכיח מעל לכל ספק סביר כי כל מטרתו של פוסט המטוס היתה האדרת שמך בצורה די מעוררת רחמים ותו לא, נעלמו-כלא-היו מבלוגך כל הפוסטים אודות כמה אתה טייס גיבור, וכמה איש לא יבין את חווית המעוף עד אשר יהיה טייס גיבור כמוך. תקשיב, אפילו קצב החזיק שנה עם הגרסה שלו. אתה לא השגת חצי מהבנות שהוא השיג, וכבר אתה מזגזג?

אני רק רוצה לציין שלפי הערכתי הפוליטית, השלב הבא מבחינת האוחז בשיערה של בובת גומי פלונית אומללה הוא היעלמות וחזרה בניק אחר, נקי מכתמי הדם ושמן המטוסים.

כמובן שעכשיו משאמרתי זאת, הוא עשוי להישאר פה רק כדי להוכיח שטעיתי.

כמובן שעכשיו משאמרתי זאת, הוא עשוי ללכת רק כדי לא לתת לי את התענוג.

והנה אנו רואים שגם בחשיבה של ילדים (מפגרים?) יש לא מעט לוגיקה. לו רק היה האוחז אחד מהם.
שלומציון

מישהו מהמתלהמים בדק

שלומציון • 29 ביוני 2007
מאיזו שמורה הגיע האוחז בשיער ? זה משנה , הרבה .
קליבר​(שולט)

Re: מישהו מהמתלהמים בדק

קליבר​(שולט) • 29 ביוני 2007
שלומציון כתב/ה:

המשרד לפיקוח על חיות בר מסוכנות ומזיקות
[align=center]
אתר הכלוב www.thecage.co.il

[align=left][align=left]29.06.2007
מספרנו 69/69

הנדון : פניתך לבירור השמורה ממנה נמלט "אוחז בשערך "

גברת שלומציון הנכבדה !!!

ע"פ בדיקה שערכתי , במהלך הלילה , באופן אישי ובאמצעות עוזרי הנכבדים , לא נמצא כי אף אחת מהחיות הנמצאות תחת פיקוחינו בשמורת הכלוב נמלטה או חסרה , כמו כן , לא נרשמה כל יציאה או כניסה של מי מהן כך שלא ברור , אם ובכלל מדובר ביצור שנמלט משמורה או משמורת כל שהיא
להווי ידוע לך , כי רבים ולא טובים אינם כלואים בשמורות ומסתובבים בר בשטח , עד אשר יחליטו הגורמים המוסמכים להעבירן למשמורת בשמורה כזו או אחרת .
לגבי "האוחז בשערך " אין לנו כל אבחנה לגבי מהות ברוא אל זה , אך ככל העולה מהתיאור , ובהתחשב בתורת גילגול הנשמות , שהותו כרגע בעולם הנוכחי היא כפרת עוונות על חטאים מגילגולים קודמים , אחרת לא ניתן להסביר כיצד מתדרדר הוא לתהומות כאלה .

בברכת שבת שלום .

[align=right]
מר ק.[/align]
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: מישהו מהמתלהמים בדק

שלומציון כתב/ה:

הוא לא מהשמורה, הוא משדה הפרקטיקות. icon_rolleyes.gif
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 29 ביוני 2007
Queencie כתב/ה:
אללי.... ממש הכל דבש!

איזה מזל שלעולם לא יחסר פה מי שידאג למלא את כוס התרעלה (של עצמו) להנאת (?) הקוראים!

דווקא אני ניחשתי שזה גלגול של אילוף כלבות ושות'
ובתקופה זו שאין לי כל כך זמן להכנס באמת פחדתי שאני מפסידה משהו. icon_rolleyes.gif
devotion​(מתחלפת)
devotion​(מתחלפת) • 29 ביוני 2007
Queencie כתב/ה:
אללי.... ממש הכל דבש!

בואי ..
להשכיל לא נשכיל פה ,

תביאי מלח בבקשה