בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החיפוש הבילתי נלאה אחרי האחת

זרה מוכרת
לפני 17 שנים • 26 בספט׳ 2007

Re: מחזק ומתחבר לכל מילה

זרה מוכרת • 26 בספט׳ 2007
Born_D_Bad כתב/ה:
זרה מוכרת כתב/ה:

אתה צודק לגמרי כשמדובר במערכת זוגית עם אלמנטים בדס"מיים.
אבל כשהמערכת עצמה מושתתת בדס"מ בעיקר או בלבד זה בלתי אפשרי.

בלתי אפשרי להיות דום כל הזמן בדיוק כפי שלא אפשרי להיות סאבית כל הזמן.

אבל כן - כשאתה אוהב מישהו - אתה מתמסר כל הזמן.

זרונת

אז אם אנחנו (אני) מחפשים מערכת זוגית, אהבה. זה מראש אומר שזו תהיה מע' של 24/7.

ובקיצור!
חברים וחברות. שולטים ושולטות. נשלטים ונשלטות.
בני אדם וחווה!
אהבה, יחסים, קשר... כל זה הרבה לפני בדס"מ. ורק כך תוכלו לגלות מזה בדס"מ!
תבינו אחד את השני. למדו אחד את השני. תדעו מה כל צד רוצה לקבל ותתנו לו את זה מכל הלב.
לדעתי, ורק לדעתי, זה הבדס"מ שפורץ גבולות! זה הבדס"מ בו אתה לא רואה אף אחד חוץ מבן/בת הזוג שלך. וזו השליטה.
(מה שחסר לי, זה רק איזה טנק ורמקול. נעשה מהפכה icon_biggrin.gif)
ועוד דבר קטן. בדס"מ וסקס זה לא בהכרח אותו דבר...

כן ! כן ! כן ! icon_smile.gif

שניה אני מביאה לך את המקל והדגל להניף ....

ואולי פאק שלי...
אני במקרה, מחפשת משהו שישלב בין השניים.

איכשהו, מנסיון העבר גיליתי שבדס"מ שבא לחוד ואהבה שבאה לחוד ... יוצרת משהו לא שלם
והרבה פחות איכותי.
המלכה קארינה​(שולטת)
ים_yam כתב/ה:
שי יקירי,
כפי שאמרו לפני וכפי שגם אתה בעצם יודע, הכל מתחיל ונגמר במילה רבת המשמעות "אהבה".
אהבה היא זו שנותנת לנו את הרצון להתמסר ולתת מעצמנו, אך היא גם זקוקה לנתינה מהצד השני כדי לשרוד בצורה בריאה.
ומי שמסוגל לתת אהבה אמיתית הוא זה שאוהב את עצמו.
לכן כל "סאבית" שבאה ממקום של שנאה עצמית, הלקאה עצמית, אחת שמחפשת את המכות ובורחת מהרכות והפינוק, לא יכולה להיות מה שאתה מחפש.
אני מדברת כאחת שריחרחה וגילתה שטוב לה בוניל המפוצפץ, כי משחקי תפקידים הם מהנים, וכיף לתבל את הזוגיות והסקס בכל מיני טעמים (כולל חריף שהוא לא באמת טעם אלא סוג של כאב icon_wink.gif ) אבל בסוף היום כל מי שבריא בנפשו רוצה להיות במקום השקט הזה של אהבה, בטחון, שייכות...
וזה לא סותר את הרצון לחוות דברים ביחד, איש איש על פי טעמו ומשיכתו, והחוויות האלו רק מעשירות את הביחד.
מאחלת לך מכל הלב להיות במקום הזה, ושאת הלילות ואת הלב תחמם מישהי נטולת פרווה שאוצר המילים שלה עולה על "מיאו" kiss.gif

[color=cyan]הולה איש "שלי" - כיייף לראות שחזרת icon_lol.gif
לגבי שכתבת : צירפתי את מילותיה של ים - כל כך נכון !!!
כי לגבי זוגיות / אהבה / בדסמ "פעיל" - אתה יודע מה אני חושבת על כך...

בהצלחה לך !
[/color]
diamond

Re: קסטרו של הנפש

diamond • 26 בספט׳ 2007
shaydav כתב/ה:
דובדבן כתב/ה:
בפעם האחרונה שראיתי גבר (היתה שם גם אישה האמת) פותח מעיל חורף ובאומץ חושף את עצמו הערום לאויר לעולם, ומול עיניים זרות, זה יצא די מוצלח והם נישאו. אפילו נולד להם איזה ילדון חמוד אם אני לא טועה. כך שלדעתי : האומץ שלך, שי, וגילוי הלב היו במקומם. מי שלא אהבה את זה או פרשה לא נכון הרי אינה בשבילך anyway.

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
עשה לי טוב....

אני לא רוצה להיות פארטי פופר , אבל ....... ההוא עם המעיל , והזאתי שהתחתנה איתו ... ואפילו הביאו איזה בון בון לעולם .... בקיצור ... לא ממש סוף הוליוודי ....

אבל הסוף של סינדרלה למשל ... לא הסתיים ככה icon_wink.gif
the_drow​(שולט)
לפני 17 שנים • 27 בספט׳ 2007
the_drow​(שולט) • 27 בספט׳ 2007
ידידי, אין לך שמץ של מושג כמה אני מזדהה איתך.
אני, לעומתך כנראה לא אשיג את מה שאני מחפש.
אלישבע​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 28 בספט׳ 2007

Re: החיפוש הבילתי נלאה אחרי האחת

אלישבע​(נשלטת) • 28 בספט׳ 2007
shaydav כתב/ה:
אותה אחת.
אחת שתהה ראויה לקולרי.
אחת שתהה ראויה למחשבתי.
אחת שתהיה ראויה לכבודי.
אחת שתהה ראויה לאהבתי.
ואני אהיה ראוי לה.

...

(אולי אמצא משהו חדש או אוריד את רף הדרישות.....) icon_eek.gif

"האחת", "האחד" ...
האם הם קיימים אי שם?
האם לכל אדם יש רק אדם אחד שמתאים לו, כמו שני חצאים של נשמה אחת?
הלוואי שיש.
מקווה שתמצא את שלך, מבלי להוריד את הדרישות או את הציפיות.
ים_yam​(לא בעסק)

ים_yam​(לא בעסק) • 28 בספט׳ 2007
אלישבע כתב/ה:
shaydav כתב/ה:
אותה אחת.
אחת שתהה ראויה לקולרי.
אחת שתהה ראויה למחשבתי.
אחת שתהיה ראויה לכבודי.
אחת שתהה ראויה לאהבתי.
ואני אהיה ראוי לה.

...

(אולי אמצא משהו חדש או אוריד את רף הדרישות.....) icon_eek.gif

"האחת", "האחד" ...
האם הם קיימים אי שם?
האם לכל אדם יש רק אדם אחד שמתאים לו, כמו שני חצאים של נשמה אחת?
הלוואי שיש.
מקווה שתמצא את שלך, מבלי להוריד את הדרישות או את הציפיות.

ברור שיש יותר מאדם אחד שיכול להתאים, לכל חיבור יש את הפלוסים והמינוסים שלו,
אבל כדי ליצור זוגיות, כולל זוגיות בדס"מית, צריך להיות זוג.
לא שלישיה, לא רביעיה - זוג!
שני אנשים שאוהבים אחד את השני, ועושים הכל כדי להיות ראויים אחד לשני.
אלישבע​(נשלטת)

אלישבע​(נשלטת) • 28 בספט׳ 2007
ים_yam כתב/ה:

בפנטזיה שלי על אהבה, אני רואה אותה חופשית וחסרת גבולות. לדעתי, אהבה לא חייבת להיות בהכרח זוגיות. אני חושבת שאנשים מבלבלים לפעמים אהבה, עם שייכות, רכושנות וקנאה. אני מקווה, שאני יכולה לאהוב מישהו מספיק, בשביל לשמוח אם יהיה עם אישה אחרת, ולא לחשוב על זה כבגידה. אני חושבת שמערכת יחסים של 3 או 4 אנשים, יכולה להיות מספקת, נעימה, מחזקת ומלאת אהבה, בדומה לזוגיות.
ים_yam​(לא בעסק)

ים_yam​(לא בעסק) • 28 בספט׳ 2007
אלישבע כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:

בפנטזיה שלי על אהבה, אני רואה אותה חופשית וחסרת גבולות. לדעתי, אהבה לא חייבת להיות בהכרח זוגיות. אני חושבת שאנשים מבלבלים לפעמים אהבה, עם שייכות, רכושנות וקנאה. אני מקווה, שאני יכולה לאהוב מישהו מספיק, בשביל לשמוח אם יהיה עם אישה אחרת, ולא לחשוב על זה כבגידה. אני חושבת שמערכת יחסים של 3 או 4 אנשים, יכולה להיות מספקת, נעימה, מחזקת ומלאת אהבה, בדומה לזוגיות.

אהבה לא חייבת בהכרח להיות זוגיות, זה נכון.
יש לא מעט אנשים בעולם שחיים בשלישיות וברביעיות ויש אנשים שחיים בזוגיות פתוחה ומפרגנים לבני זוגם על קשרים עם אחרים.
מדברים שהתרחשו סביבי עם זוגות שכאלו ומסיפורים רחוקים יותר, גם הפרגון הכי גדול על פני השטח ברוב המקרים מסתיר קנאה ופגיעה. לעיתים זה קורה בצורה מודעת ולפעמים זה מנקר במשך שנים תחת פני השטח בתת המודע.
נכון, הרבה מאיתנו רוצים להאמין שאפשר להתגבר על הקנאה והרכושנות, אבל בסופו של דבר סיפורים רבים שכאלה מסתיימים בפיצוץ.
כנראה יש סיבות אבולוציוניות/פסיכולוגיות או האל יודע מהן לכל התחושות האלו, וקשה עד בלתי אפשרי להתנתק מהן לחלוטין.
גרניקה​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 1 באוק׳ 2007

כבר נאמר....

גרניקה​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2007
"שקשים זיווגים כקריעת ים סוף"

בהצלחה (עושה הרושם שאתה תמצא. אתה בהחלט ראוי לכך)
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 1 באוק׳ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 1 באוק׳ 2007
לאחר שקראתי את כל התגובות icon_eek.gif

הפריעה לי השאלה שלך:

"מה אתם מחפשים בסאבית?"

כל הפוסט שלך לא נסוב במקרה על זה שאתה מחפש קודם כל בת אדם? icon_rolleyes.gif

ואולי זו הטעות.

יש כאלה שאומרים: "בלי הגדרות! קודם כל מחפש בנאדם!"
יש כאלה שאומרים: "חשוב לי שהצדדים הבדסמים שלנו יתחברו קודם!"

אז מהי האמת? אי שם, באמצע.

אי אפשר בלי הגדרות. אי אפשר בלי תנאים.
אם אעצום עיניי ואבחר בנזוג רק לפי האדם שהוא, הוא יכול להיות האדם המדהים ביותר על פני הארץ, אבל אם אהיה כנה עם עצמי: אם הוא ונילי או רק שולט או רק נשלט- רוב הסיכויים שזה פשוט לא יילך.
השאלה היא: כמה הבדסמ חשוב לך? כמה שאר הפרמטרים בה חשובים לך? אופי? חוכמה? יופי? חוש הומור? כנות? נתינה? קבלה?

מצד אחד אולי חשוב לך להתקבע על "רשימת קניות". במקרים כאלה רף הציפיות גבוה מידי, מוגדר מידי ומקשה עליך למצוא את מה שאתה רוצה ומחפש.
מצד שני, חשוב שיהיו לך כמה תכונות חשובות שעליהן אתה תחליט עם עצמך שאתה לא מתפשר!
ברגע שתכין לעצמך, כן כן, אפילו בדף נייר, רשימה שבה תמיין לך מה חשוב ומה פחות- יהיה לך יותר קל להרגיש טוב עם הבחירות שלך, שהרי הן תואמות משהו מציאותי. אי אפשר להכין רשימה של 100 תכונות ולצפות שכולן יהיו באותה חשיבות.

לא קל למצוא בנזוג, גם לא בעולם ש"בחוץ".
לא קל למצוא בנזוג כאן, שהרי יש לנו פרמטר נוסף וחשוב שצריך לעמוד בו אותו בנזוג פוטנציאלי: התאמה בדסמית.
אבל מחפשים, איזו ברירה יכולה להיות לנו? icon_rolleyes.gif
ובינתיים פותחים את הראש, אי אפשר לדעת מנין זה יגיע לנו icon_wink.gif