שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הרב אליאור חן הסתובב כאן בכלוב???

תמימות לא קדושה
לפני 16 שנים • 16 באפר׳ 2008
תמימות לא קדושה • 16 באפר׳ 2008
אני לא מסכימה איתך שצריך להגביל תכנים. אם תשתיקו אנשים איך תשכנעו אותם בדעות אחרות? בגלל שחשבתי הפוך מאילוזיה רציתי לדבר ורציתי לשכנע.

הורים עושים שגיאות בחינוך ילדים בכוונות טובות. הדרך לגהינום רצופה כוונות טובות. הורים דתיים חושבים שהן מבטיחים חיי עולם הבא לילדים והורים חילוניים חושבים שהם מגדלים אותם לליברליות.

אני הבנתי מאילוזיה שהבית שלה, בלי להראות לילדים על סקס, הוא בית שהאישה דומיננטית והיא חשבה שהחברה הכללית לא מקבלת נשים דומיננטיות בבית.
אני לא הבנתי שהיא רצתה להראות לילדים משהו עם סקס, אבל חשבתי שפסיכולוג יכול להסביר בדוגמאות מעשיות איך ילד רואה בבית אמא דומיננטית ומקבל אותה בטבעיות.

אמרתי שבחברה הונילית יש בתים שהאמא מחליטה כמו שיש בתים שהאבא מחליט. יכולים להיות 100 תרוצים. לדתיים אבא לומד לימודי קודש ואמא מחליטה בבית. לחילוניים:אבא עובד ואמא מחליטה בבית.

אני הבנתי ממנה שהיא רצתה שישבו יחד הורים וילדים וידברו על משפחות שהאמא קובעת וחשבתי שזאת שגיאה רצינית מאוד!

הילד לא צריך להחשף שהוא מיוחד כי כל מה שהוא רואה בבית נחשב אצלו הכי טבעי והילד נאמן להורים ולדרכם עד גיל ההתבגרות.

אני לא הבנתי ממנה שהיא רצתה להראות סקס לילדים והיא ענתה בכעס לכל אחד שענה לה שלא תראה סקס לילדים.

היא רצתה להסביר ובעיני זאת שגיאה נוראית שתגרום טראומה לילדים.

יש חוגי הורים. יש חוגי תמיכה לכל דבר והורים מבוגרים בעצמם יכולים להתכנס ולהזמין פסיכולוגים שיסבירו להם איך מחנכים.
יש בית ספר שלם לחוגי הורים. מכון אדלר. חוגי הורים עוזרים להורים.

אני לא יודעת מה אילוזיה תכננה בהתחלה ולא הבנתי, אבל בסוף השרשור אמרנו לה שחוג הורים הוא דבר מקובל וצריך להזמין מישהו מקצועי שינחה ויעזור.

לא התרשמתי שהיא לא אוהבת את הילדים. אם היא טעתה הרבה הורים טועים אבל השאלה בסוף מה הם עושים. אם היא תלך לפסיכולוג שמיעץ איך לחנך ילדים הילדים ירויחו והיא תרויח.

אם הם יקימו חוג להורים בלבד, בלי הילדים, וידברו על הבעיות של משפחות עם אמא דומיננטית עם פסיכולוג, כמו בכל חוג הורים במכון אדלר או בחוגי ההורים הם יעשו פחות שגיאות.

בנצרות אומרים את המשפט המפורסם: מי האדם אשר לא חטא יקום ויזרוק אבן. אין הורה בלי שגיאות אבל יש הורים שלא רוצים ללמוד.

אם היא וההורים ילכו לפסיכולוג חינוכי נועיל יותר מכל מחיקה וכל סתימת פיות.

היא דיברה עם פשע נמלט. אני זוכרת מהעיתונות שיש מקרים שחייבים על פי החוק לדווח. הצעתי לה לבדוק מהר עם הפסיכולוג כי הוא מכיר את הרשויות ויעזור לה בעצה למי לדווח.

מה העזרה במחיקה? אם הרב אליאור חן היה כותב היו מוחקים או קוראים ורואים שהוא מוזר ומדווחים מהר למשטרה?

אילוזיה עשתה עלי רושם שהיא אמא שדואגת ותשתכנע מהדברים שכתבנו.

אם על אחרים היא עשתה רושם אחר הם חייבים לפעול לפי הרושם שלהם. מחיקה אינה פעולה אלא לטמון את הראש בחול.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
את האמת, אני פשוט כבר לא יודע מה להגיד. השרשור הזה פשוט עושה לי בחילה.
אני לא יודע בדיוק למה לעזאזל "האילוזייה" שלנו התכוונה בביטוי - "סדנת בדסמ" לילדים. אין ספק העניין מבחיל. בנוסף לכך, ממתי לעזאזל הורה\אמא\אבא מחליט שיש לו את הכישורים להעביר "סדנאות למינהם" לילדים, יהיו הסדנאות האלה אשר יהיו? לפני שמעבירים איזה "סדנה\קורס" או מה שזה לא יהיה לילדים, לא אמורים לקבל איזשהי הסמכה, אישור מאיזשהו גורם מקצועי שמאשר את "תוכנית הלימודים" שלך?אני ממליץ לך בחום לפנות לגורם כזה. העובדות בשטח מוכיחות שלא כל מי שפתחה את הרגליים והשריצה איזה זעטוט גם יודעת וכשירה לטפל בו או להעביר לזעטוטים אחרים "סדנאות", גם אם את ממש בטוחה "באינסטינקט האימהי" שלך.
אגב, גם אם עניין "הסדנה לילדים" היה "בצחוק" או שזה איזשהו נסיון מתיחה, אז זה פשוט לא מצחיק? הבנת!? - זה לא מצחיק!!
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
את האמת, אני פשוט כבר לא יודע מה להגיד. השרשור הזה פשוט עושה לי בחילה.
אני לא יודע בדיוק למה לעזאזל "האילוזייה" שלנו התכוונה בביטוי - "סדנת בדסמ" לילדים. אין ספק העניין מבחיל. בנוסף לכך, ממתי לעזאזל הורה\אמא\אבא מחליט שיש לו את הכישורים להעביר "סדנאות למינהם" לילדים, יהיו הסדנאות האלה אשר יהיו? לפני שמעבירים איזה "סדנה\קורס" או מה שזה לא יהיה לילדים, לא אמורים לקבל איזשהי הסמכה, אישור מאיזשהו גורם מקצועי שמאשר את "תוכנית הלימודים" שלך?אני ממליץ לך בחום לפנות לגורם כזה. העובדות בשטח מוכיחות שלא כל מי שפתחה את הרגליים והשריצה איזה זעטוט גם יודעת וכשירה לטפל בו או להעביר לזעטוטים אחרים "סדנאות", גם אם את ממש בטוחה "באינסטינקט האימהי" שלך.
אגב, גם אם עניין "הסדנה לילדים" היה "בצחוק" או שזה איזשהו נסיון מתיחה, אז זה פשוט לא מצחיק? הבנת!? - זה לא מצחיק!!
slu
slu

אני רק תקווה

slu • 16 באפר׳ 2008
שחלילה בעוד כמה חודשים, לא נשמע בעיתון על אם או כת או קבוצה שהחליטו לתת סדנאות כאלו ואחרות לילדיהם...
אני בטוחה שזו אנלוגיה שאת מבינה .

כמה מבהיל זה בטח לגלות שהדבר ממנו אתה חושש מאוד הוא למעשה השתקפות שלך עצמך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 באפר׳ 2008
תמימות לא קדושה כתב/ה:

אם על אחרים היא עשתה רושם אחר הם חייבים לפעול לפי הרושם שלהם. מחיקה אינה פעולה אלא לטמון את הראש בחול.

מעולה.
מדוייק.
נכון.

מעולם לא ראיתי משפט שהרשים אותי כך במחוזות אלו. נראה לי שהכלוב צריך ליפול לעיתים קרובות יותר על הראש.
הולך בשדות
לפני 16 שנים • 17 באפר׳ 2008

תמימות לא קדושה

הולך בשדות • 17 באפר׳ 2008
ראשית, אפילו שדעתך שונה במשהו משלי, התרמתי מההתנסחות והמחשבה שהוקשעה בכתיבה ועל כך הערכתי.

לגופם של דברים, אילוזיה לא דיברה על סדנת "בבית שלנו אמא מחליטה" אלא על סדנת בדס"מ לילדים. גם אם היה מדובר בסדנה שעוסקת בכך שאמא דומיננטית זה נשמע לי מיותר ומטופש. הבית מתנהל כמו שהוא מתנהל ואין פה מה להסביר. כמובן שהדומיננטיות שהילדים יכולים להחשף אליה זה שאבא עושה כלים או מנקה את הבית. ילדים לא יכולים ואסור להם להחשף לדומיננטיות של "אבא קשור" או אמא מצליפה באבא וכו'. סדנת בדס"מ לילדים אילוזיה קראה לזה. בדס"מ כידוע לכולנו זה קשירות שליטה וסאדו מאזו. אין שום סיבה ושום צורך להציג את התחום הזה שעוסק בקשירות ופעילויות השפלה והכאבה לילדים. זה פשע מתועב. זה חינוך מעוות.

ולכן, אני חושב שאת מקלה עם אילוזיה. אני חושב שלא צריך לערב ילדים בתחום הזה בשום צורה. יש מספיק משפחות שאבא עושה כלים בלי קשר לבדס"מ ואין מה להסביר בנדון. כנל כאן. אין שום צורך להסביר למה שמשפחה שלנו אבא עושה כלים תמיד.לא כשהילדים קטנים ולא כשהם גדולים. ישנם גבולות בין הורים לילדים שצריכים להשמר.

ויש דיונים שבעיניי הם לא לגטימיים. אין פה מקום להחלפת רעיונות בנושא. כל מה שקשור בבדס"מ וילדים צריך להיות מוקצה מחמת מיאוס. מוקע. אל מול מה שכתבת הרי יכולים להיות כמה "הורים" כאן שיקבלו רעיונות הזויים. הרי אילוזיה עצמה אמרה שיצרו איתה קשר כמה וכמה. את מסוגלת לחשוב שרעיון כזה יקרום עור וגידים ויתממש? ולכן אני אומר, לא כל נושא פתוח לדיון. יש דברים שהם טאבו וצריכים להשאר טאבו.
להבה חשופה
לפני 16 שנים • 18 באפר׳ 2008
להבה חשופה • 18 באפר׳ 2008
אני, בעד חופש הביטוי. כל אחת\ד רשאי להביע דעתו. בעניין כזה או אחר. אבל, ילדים ו BDSM מבחינתי זה עניין שחוצה כל "קו אדום". גם אם הדברים נאמרו בצחוק. {בכל צחוק יש מן האמת}.

בודיגארד כתב :

"מטורפים...ילדים הם ילדים, תנו להם לגדול ולהחליט מה נכון להם ומה לא.

סדנת בדס''מ לילדים...לקרוא ולא להאמין.

זה הנושא האמיתי ולא החולה נפש שמתנהלת נגדו חקירה ונערך מצוד בגינו."

אני בהחלט מסכימה עם דעתו. ילדים הם ילדים . אין שום סיבה שבעולם שילדים , צריכים לדעת \לשמוע או לספר להם, את עניין הבדס"מ שהוריהם "חווים" או עוסקים בכך.

לשם מה לעניין ילדים בכך? מה ההגיון? "תנו לגדול בשקט" וודאי לילדים קטינים.

כאשר הילדים, יהיו בוגרים ובעלי דעה משלהם , הם יחליטו מה טוב להם.

להבה חשופה.!@!
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 18 באפר׳ 2008
מקבי​(מתחלף) • 18 באפר׳ 2008
שימו לב שמאז שנחשפה בשקר, הדיאליזה הסופנית הזאת נעלמה לה מהשטח..