שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך לזהות מלכה?

דובדבן
לפני 15 שנים • 8 בינו׳ 2009

יש לה הגה

דובדבן • 8 בינו׳ 2009
של "Kiss My Ass"
המלכה קרן​(שולטת)
לפני 15 שנים • 9 בינו׳ 2009
המלכה קרן​(שולטת) • 9 בינו׳ 2009
אני הייתי מנסה את המשפט אני בקטע של אזיקים..

שזה מה שהונילים מכירים וסוטה אבל לא מדי בשבילם.

תמיד נותן בסיס מצוין לבדיקה בלי להרוס את היחס מהנבדק.
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 10 בינו׳ 2009

Re: איך לזהות מלכה?

מלך הארץ​(לא בעסק) • 10 בינו׳ 2009
כנוע ומאולף כתב/ה:
קרה לכם שהכרתם מישהי בעבודה/במכון בפאב - והייתם בטוחים שהיא מהתחום, אבל לא העזתם לשאול...
לפי דעתי צריכה להיות מילה כזו - שרק מי שבעולם שלנו מכיר , שאם אשאל בחורה שהיא לא מהעולם שלנו היא סתם תחשוב שדיברתי סינית, או שעישנתי חומר טוב...
מה אתם אומרים, מישהו מכיר כזה דבר? יש למישהו רעיון
או שאולי נתחיל מעכשיו ונכניס את זה חזק....

יש שיטה אבל אל תגלה לאף אחד - סמן לי לאחר שתקרא כדי שאמחק את הפוסט.

(לפי הכתר)
דודו22
לפני 15 שנים • 11 בינו׳ 2009
דודו22 • 11 בינו׳ 2009
יש שיטה לדעת או לפחות להתחיל שיחה בנושא.
תתערב איתה על משהו שטותי כמו מי יועף היום בהישרדות? מתי המבצע בעזה יגמר וכו'....
ואז שהיא תשאל על מה מתערבים תגיד על מה שבא לך (תמיד ברגע הזה יהיה קטע של מחשבה) ואז תגיד לה (תשחק אותה חושב על משהו יצירתי) את יודעת מה בואי נעשה התערבות כזו מי שמפסיד יהיה המשרת של השני.
ואז תוסיף בחיוך דווקא מתאים לי שתיהי המשרתת שלי.
התוצאות לרוב יהיו:
א.הסכמה על ההתערבות.
ב.תמיד תוכל להקניט אותה והיא אותך עד ההתערבות על מי יהיה עבד של מי.

זה עובד תמיד.
בהצלחה.
לכוד​(נשלט){אין}
לפני 15 שנים • 12 בינו׳ 2009

הנה שיטה

לכוד​(נשלט){אין} • 12 בינו׳ 2009
אחלה רעיונות ונושא מהחשיבות העליונה ביותר icon_smile.gif

אני סבור שקודם כל לפני פניה לבחורה אם היא דומית או כאלה - מדובר בשאלה מאוד אינטימית.
לכן שאלה אינטימית שואלים רק כשיש רמה של אינטימיות בקשר, אחרת מן הסתם זה כמו לפגוש
בחורה ברחוב ולשאול אותה "בא לך להזדיין איתי?" שתי אפשרויות: שתענה כן והרווחת, (סטטיסטית מה הסיכוי? - תלוי איך אתה נראה, מה מצבה הנפשי וכו')
או שתתלונן עליך כעל מטרידן מינית.

אז - קודם כל להכנס למערכת יחסים פתוחה וזורמת - ברמה של אינטימיות אפשרית. כי מה חשבת - לראות אם יש לה את הקעקוע הזה של הדומיות - וללכת לשאול
אותה אם בה לה לזיין אותך? גם לזה אין סיכוי. גם דומיות הן בני אדם עם העדפות, רגשות, וכל מה שיש לבני אדם. (לא בדיוק ברור)

להגיע לקרבה אינטימית זהו כשרון נלמד ונרכש. מה שנקרא - לימודים ואימונים. זה מקרב למטרה. הכושר להתחבר לרמה גבוהה. ולא לטעות כי הרבה חושבים
שבחורה שנפתחת ריגשית היא זמינה לסקס במיידי. זה לא ממש נכון. צריך שהיא תרצה את זה. ואז צריך לבוא לה בהפתעה.

בשלב הזה הכי קל לשאול : "בא לך לשחק קצת?" כל אחד אוהב לשחק. מאז שהיינו ילדים. לכן השאלה לא מאיימת. מן הסתם הבחורה תרצה לשחק עם נחמד כמוך.
עכשיו תסביר לה את המשחק: אתה מתערם, שוכב על הרצפה והיא דורכת עליך עם נעל עקב ומצליפה בישבנך החשוף.
לא. אולי זה לא יעבוד ככה. לא נראה לי. אבל ייקח לה יותר מכמה שניות לזרוק אותך, כי הייתם בקרבה אינטימית, והיא תחשוב שאתה סתם צוחק. כמובן בהנחה
שהיא לא תקפוץ על ההזדמנות, תיקח את השוט ותקרע את עורך מעליך.

קארל יונג חילק את האנשים לקבוצות התנהגות כלליות, וניסה לראות מהם המאפיינים של כל קבוצה.
בגדול הוא לקח עשרות תכונות אופי, מיין אותן לפי ניגודים, ובנה טבלה גדולה.
בכללי הקבוצות הן: פעיל / סביל ריגשי / מחשבתי
למרבה ההפתעה, מתברר שישנם אנשים בעלי חיתוך תכונות אופי שנקרא 'משימתיים', וקבוצה אחרת שנקראים 'תומכים'.
לפעמים - ביישומים שונים של השיטה - הקבוצות נקראות בשמות שונים.
האנשים המשימתיים יותר דומיננטים בחיי היום יום.
האנשים התומכים יותר "כנועים" בחיי היום יום.

קארל יונג גילה דבר מפתיע להדהים: כל קבוצה שואלת שאלות בצורה שונה, וזהו מפתח מהיר לזיהוי השיוך. אמנם לא רק - אבל זהו הרמז הראשון.
ברור שאנשים חורגים בהתנהגות מקבוצה לקבוצה, ויש כאלו שקצת מכל אחד - אבל כללית - השייכות היא לקבוצה עיקרית ואח"כ קבוצות משניות.

המשימתיים שואלים כמעט כל שאלה במילה "מה" למשל - מה קרה כאן? מה גרם לך לעשות כך וכך? מה חשבת לעצמך? מה הסיבה ש? וכו'.
התומכים פותחים כל שאלה המילה "למה". למה אמרת את זה? למה חשבת ככה? למה עשית את זה? למה זה קורה לי? וכו'.

מהות השאלה נעוצה בניתוח מורכב של מיכלול התכונות, אך העניין הזה ידוע, ונעשה בו שימוש נרחב למגוון יישומים. הדבר עובד.

אנשים דומיננטים פותחים שאלות במילה "מה". וכנועים יותר במילה "למה". בגלל מכלול תכונות ההתנהגות.
זה לא אומר שדומיננטית בחיי היום יום לא תקפוץ למיטה ותורה לך לקשור אותה וכו', אך מעיד על מכלול תכונות באישיות מסוג מסויים.

יש לי גיסה דומיננטית מאוד, כל מילה שלה זה "מה" . אבל משום מה אני כותל הדמעות שלה. לך תדע. נשים.
Morticia

Re: הנה שיטה

Morticia • 12 בינו׳ 2009
לכוד כתב/ה:

אני סבור שקודם כל לפני פניה לבחורה אם היא דומית או כאלה - מדובר בשאלה מאוד אינטימית.
לכן שאלה אינטימית שואלים רק כשיש רמה של אינטימיות בקשר, אחרת מן הסתם זה כמו לפגוש
בחורה ברחוב ולשאול אותה "בא לך להזדיין איתי?" שתי אפשרויות: שתענה כן והרווחת, (סטטיסטית מה הסיכוי? - תלוי איך אתה נראה, מה מצבה הנפשי וכו')

אז - קודם כל להכנס למערכת יחסים פתוחה וזורמת - ברמה של אינטימיות אפשרית. כי מה חשבת - לראות אם יש לה את הקעקוע הזה של הדומיות - וללכת לשאול
אותה אם בה לה לזיין אותך? גם לזה אין סיכוי. גם דומיות הן בני אדם עם העדפות, רגשות, וכל מה שיש לבני אדם. (לא בדיוק ברור)

להגיע לקרבה אינטימית זהו כשרון נלמד ונרכש. מה שנקרא - לימודים ואימונים. זה מקרב למטרה. הכושר להתחבר לרמה גבוהה. ולא לטעות כי הרבה חושבים
שבחורה שנפתחת ריגשית היא זמינה לסקס במיידי. זה לא ממש נכון. צריך שהיא תרצה את זה. ואז צריך לבוא לה בהפתעה.

בשלב הזה הכי קל לשאול : "בא לך לשחק קצת?" כל אחד אוהב לשחק. מאז שהיינו ילדים. לכן השאלה לא מאיימת. מן הסתם הבחורה תרצה לשחק עם נחמד כמוך.
עכשיו תסביר לה את המשחק: אתה מתערם, שוכב על הרצפה והיא דורכת עליך עם נעל עקב ומצליפה בישבנך החשוף.
לא. אולי זה לא יעבוד ככה. לא נראה לי. אבל ייקח לה יותר מכמה שניות לזרוק אותך, כי הייתם בקרבה אינטימית, והיא תחשוב שאתה סתם צוחק. כמובן בהנחה

קארל יונג חילק את האנשים לקבוצות התנהגות כלליות, וניסה לראות מהם המאפיינים של כל קבוצה.
למרבה ההפתעה, מתברר שישנם אנשים בעלי חיתוך תכונות אופי שנקרא 'משימתיים', וקבוצה אחרת שנקראים 'תומכים'.

קארל יונג גילה דבר מפתיע להדהים: כל קבוצה שואלת שאלות בצורה שונה, וזהו מפתח מהיר לזיהוי השיוך. אמנם לא רק - אבל זהו הרמז הראשון.
ברור שאנשים חורגים בהתנהגות מקבוצה לקבוצה, ויש כאלו שקצת מכל אחד - אבל כללית - השייכות היא לקבוצה עיקרית ואח"כ קבוצות משניות.

המשימתיים שואלים כמעט כל שאלה במילה "מה" למשל - מה קרה כאן? מה גרם לך לעשות כך וכך? מה חשבת לעצמך? מה הסיבה ש? וכו'.
התומכים פותחים כל שאלה המילה "למה". למה אמרת את זה? למה חשבת ככה? למה עשית את זה? למה זה קורה לי? וכו'.

מהות השאלה נעוצה בניתוח מורכב של מיכלול התכונות, אך העניין הזה ידוע, ונעשה בו שימוש נרחב למגוון יישומים. הדבר עובד.

אנשים דומיננטים פותחים שאלות במילה "מה". וכנועים יותר במילה "למה". בגלל מכלול תכונות ההתנהגות.
זה לא אומר שדומיננטית בחיי היום יום לא תקפוץ למיטה ותורה לך לקשור אותה וכו', אך מעיד על מכלול תכונות באישיות מסוג מסויים.

יש לי גיסה דומיננטית מאוד, כל מילה שלה זה "מה" . אבל משום מה אני כותל הדמעות שלה. לך תדע. נשים.

מעניין לפרקים...
ועם זאת
...

קלאסיקה של שליטה מלמטה

איך לקרב אישה אליך?
איך להוביל להתמסרותה?

איך לקטלג אותה ולייחס אותה אליך?

ומה?
אישה רגישה זה מתכון אנטי דומיננטי?
מה זו עוצמה?
האם היא מאפשרת מקום גם לרגעים של חולשה
או שזה שמור לכנוע בלבד?

ואני כמו ילדה קטנה
עומדת ושואלת
...

למה?

{ולא! אני לא כנועה...}

למה מה?
שאלת?

למה שלא תנסה להבין אישה ממקום של אישה
כמו למשל להקשיב לה
...

זה מה!

המשך יום נעים
icon_cool.gif
לכוד​(נשלט){אין}

לכוד​(נשלט){אין} • 12 בינו׳ 2009
Morticia כתב/ה:
לכוד כתב/ה:

מעניין לפרקים...
ועם זאת
...

קלאסיקה של שליטה מלמטה

איך לקרב אישה אליך?
איך להוביל להתמסרותה?

ומה?
מה זו עוצמה?
או שזה שמור לכנוע בלבד?

ואני כמו ילדה קטנה
עומדת ושואלת
...

למה?

{ולא! אני לא כנועה...}

למה מה?
שאלת?

כמו למשל להקשיב לה
...

זה מה!

המשך יום נעים
icon_cool.gif

נווו... רואים שהלמה אצלך מעושה ולא טיבעי... icon_razz.gif
חוצמזה - אני גבר, מה אני יודע על:
איך לקרב אישה אליך?
איך להוביל להתמסרותה?

אווופס... נחשפתי, כתבתי "מה אני יודע.." למעלה. מתנצל. סליחה.

בכל זאת, שימי לב לאופן הדיבור. זה רק טיפונת ממדע ידוע ומוכר.

וסתם ככה... את בכלל שייכת לסוג של מנתחי נתונים... אוספת מידע, חוקרת כל פרט, ומפספסת את העיקר... לעזעזל המשימה, העיקר הפרטים icon_idea.gif
Morticia

Morticia • 12 בינו׳ 2009
לכוד כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
לכוד כתב/ה:

מעניין לפרקים...
ועם זאת
...

קלאסיקה של שליטה מלמטה

איך לקרב אישה אליך?
איך להוביל להתמסרותה?

ומה?
מה זו עוצמה?
או שזה שמור לכנוע בלבד?

ואני כמו ילדה קטנה
עומדת ושואלת
...

למה?

{ולא! אני לא כנועה...}

למה מה?
שאלת?

כמו למשל להקשיב לה
...

זה מה!

המשך יום נעים
icon_cool.gif

נווו... רואים שהלמה אצלך מעושה ולא טיבעי... icon_razz.gif
חוצמזה - אני גבר, מה אני יודע על:
איך לקרב אישה אליך?
איך להוביל להתמסרותה?

אווופס... נחשפתי, כתבתי "מה אני יודע.." למעלה. מתנצל. סליחה.

בכל זאת, שימי לב לאופן הדיבור. זה רק טיפונת ממדע ידוע ומוכר.

אני יכולה להיות לגמרי בשליטה על בחירת המילים שלי
ולו רק למען הצורך החולני שלי לתעתע במוחך

ויצחק מי שיצחק אחרון
{אולי בעצם תצחק אחרונה. מי יודע?}

אני לפעמים אומרת מה ולא מעט מתעניינת למה
סוג של הגיוני
גם לא רואה דומיננטיות כאקט אנטי רגשי או אנטי תמיכתי באיזו צורה
לא שוכחת שפמדום בעיקר שומר את זכות השליטה לאישה
{הווה אומר - הקשב לה ועשה כרצונה, אם סאב הנך}

יונג בעיקר מחזק לי את שליטת הפילוסופיה על מחקרים סוציאליים נתונים בחברה וזמן
גם אם זכו להופיע בספרי הפסיכולוגיה

שאלת השאלות שם היא לרוב
מה זה ומה עושים עם זה?
{ולהתווכח מותר ואפילו רצוי על הכל. מוסר זה דיון, שמע....}

ובעיקר הסכמתי עם החלק הראשון של דבריך
תמיד כששואלים אותי מהר מדי לגבי נטיותיי המיניות
ונכנסים לי לתחתונים כאילו כאן מותר
אני תוהה אם באתר קופידון מבררים מי בולעת עם כל בחורה שנייה
כאילו מה?
{ולמה?}
icon_lol.gif

ומניפולציות על אחר מתוך רצון לשרת ולספק את הצרכים שלך
לא בהכרח מעידות על היותך נשלט
גם אם בא לך שיצליפו בך
ודווקא במקום הזה
השאלה למה
היא הדרך להכניעך
{את המה הבנתי לבד... מקצרת תהליכים ברשותך}

מה גם שלפעמים כתף לבכות עליה זה כל מה שאישה צריכה
אפילו מלכה
...
כמה יכול אתה לפאר את סאביותך בשיא גדולתה

אבל בהחלט מעניין ותורם לדיון תרבותי
תודה על המידע
icon_biggrin.gif
כנוע ומאולף​(נשלט)
לפני 15 שנים • 17 בפבר׳ 2009
כנוע ומאולף​(נשלט) • 17 בפבר׳ 2009
דודו22 כתב/ה:
יש שיטה לדעת או לפחות להתחיל שיחה בנושא.
תתערב איתה על משהו שטותי כמו מי יועף היום בהישרדות? מתי המבצע בעזה יגמר וכו'....
ואז שהיא תשאל על מה מתערבים תגיד על מה שבא לך (תמיד ברגע הזה יהיה קטע של מחשבה) ואז תגיד לה (תשחק אותה חושב על משהו יצירתי) את יודעת מה בואי נעשה התערבות כזו מי שמפסיד יהיה המשרת של השני.
ואז תוסיף בחיוך דווקא מתאים לי שתיהי המשרתת שלי.
התוצאות לרוב יהיו:
א.הסכמה על ההתערבות.
ב.תמיד תוכל להקניט אותה והיא אותך עד ההתערבות על מי יהיה עבד של מי.

זה עובד תמיד.
בהצלחה.

בנתיים זה נשמע הרעיון הכי טוב שקיבלתי כאן...
אני הולך לסות אותו מחר!