בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שדיים קטנים

slu
slu
לפני 14 שנים • 2 באוק׳ 2009

אם כבר בגודל עסקינן

slu • 2 באוק׳ 2009
עיזבו אתכם משדיים!

בואו נדבר על ידידו הטוב של הגבר
בנות, בנים...ה..ז' הארצישראלי!

עדיף גדול? אולי קטן?
ומה על הגודל שלו ביחס לכמות הדם שהם מאבדים במוח כשהוא בפעולה??

(כי אם נדבר תכל'ס הרי כשאת מרימה חולצה.. לא משנה איזה קאפ יש לך מתחת..)

טוב נו, אתן יודעות..

s
slu
slu

p

slu • 2 באוק׳ 2009
55iju
שוסי
שוסי • 2 באוק׳ 2009
יו יולי!
בדיוק אתמול שאלתי את המדמם אם את בעניין של בנות icon_wink.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זונת סושי כתב/ה:
יו יולי!
בדיוק אתמול שאלתי את המדמם אם את בעניין של בנות icon_wink.gif

בשבילך כן icon_wink.gif

(ומה את שואלת אותו, בכלל. אני יודעת יותר טוב icon_razz.gif )
Grey / Green
Grey / Green • 2 באוק׳ 2009
יולי Yuli כתב/ה:
זונת סושי, רציתי להגיד לך שאני מתה עלייך. בשיא הרצינות.

אבל לענייננו...

גם אני מתחיל למות עליה בשיא הרצינות.

לא רק משקולות, ענייני נפולת והנעימות הבלתי-מוגזמת של חזה קטן: גם מה שהוא עושה לצורת הגוף כולה, לעמידה ולשכיבה, לתנועה - משהו אלגנטי וזריז יותר ומסוכן, אולי, אפילו. כאילו חזה גדול מזמין אותך להתרפקות עצלנית, אבל חזה קטן משאיר אותך על קצות האצבעות.
נוריתE
לפני 14 שנים • 3 באוק׳ 2009
נוריתE • 3 באוק׳ 2009
יולי Yuli כתב/ה:

ועוד משהו: אני מתלבטת בין לתמוך בבודי בכך שאם כבר מדברים על ציצים אז בואו נדבר גם על פטמות, לבין זה שבאמת לא יזיק לעשות שרשור הלל לציצים קטנים. הם באמת שלא מקבלים תשומת לב מספקת בפרסומות סקסיסטיות, והנושאות אותם כבר מזמן התחילו להרגיש מוזנחות.

חג שמח! icon_biggrin.gif

אם כבר, אז כל הפרסומות ה סקסיסטיות במרכאות או שלא, בייחוד אלו של בגדים ,דווקא מהללות ומדגישות את הגיזרה הכמעט לא נשית של בגדים מידה 12 וחזה A משהו, B קצת,מקסימום .

כל הדוגמניות בשטח, מפרסום לבגדי ים לבגדים נעליים מכוניות מי עדן והלאה,הן "דוגמה טובה" לזה,נוח יותר למעצבי אפנה לעצב ולהכין בגדים במידות כמעט בלתי סבירות לאישה במידה נורמלית.וזה כולל, גם מידות חזה מינימליות.

(יעל בר זוהר והמעט מאוד דומותיה במידות נדיבות, נדירות מאוד מאוד בשטח הפרסום,בכלל) אפילו יצרני "מידות גדולות" מחזיקים דוגמניות שהן בכלל לא "נושאות הדגל" לקהל הלקוחות הפוטנציאלי,שלהן.
Grey / Green
Grey / Green • 3 באוק׳ 2009
nurit כתב/ה:

אם כבר, אז כל הפרסומות ה סקסיסטיות במרכאות או שלא, בייחוד אלו של בגדים ,דווקא מהללות ומדגישות את הגיזרה הכמעט לא נשית של בגדים מידה 12 וחזה A משהו, B קצת,מקסימום .

מה לא נשי באישה רזה?
Inside your head
Inside your head • 3 באוק׳ 2009
Grey / Green כתב/ה:
nurit כתב/ה:

מה לא נשי באישה רזה?

היא לא אמרה שזה לא נשי, אלא כמעט לא נשי... ויש צדק מסויים בדבריה.
המראה של הרזון ו'הלוח החלק' מקנים למראה הכללי, ברוב המקרים, תחושה של ילדת בת מצווה {יאמר לזכותן שלפחות את הגבות והשפם הן מורטות כהלכה, להבדיל מתקופת הבת מצווה של כולנו (אני, בפרץ נוסטלגיה)}.
מן הסתם שבכל כלל יש יוצא מן הכלל.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נורית, את צודקת, אבל בואי לא ניכנס לזה עכשיו. הציצים הגדולים שלנו אולי לא מבוקשים בתצוגות אופנה וחנויות בגדים, אבל אנו הרי יודעות היטב שהם מאד מבוקשים במקומות אחרים.

אך לא בזה העניין. את לא חושבת שיש משהו מקסים בחזה קטן? מינימליסטי כזה. כמו אוכל יפני.
כמו כפתורים שמחכים שילחצו עליהם.

אשה כזאת, מינימליסטית, יותר מפתה אותי לקחת אותה ולכופף אותה בכל מיני צורות ולעשות לה כל מיני דברים. היא הרבה יותר בובתית, הרבה יותר כפיפה, בכלל לא דומה לאמא שלי. אין על מה להתרפק, וכשמבטלים את הפינוק הזה - הדמיון מתחיל לעוף. תראי אותם! צורתם מוגדרת, אינם זקוקים לתמיכה, אינם זזים על דעת עצמם, אינם מבקשים להם דבר. ואין להם שימוש פונקציונלי - הם לא יכולים לשאת בקבוק בירה, לא ניתן להניח עליהם את הנשנושים כשצופים בסרט, אי אפשר להחביא תחתם שום דבר. הם פשוט שם, אילמים וממתינים, כמו נוצרו במיוחד בשביל שיתשמשו בהם לכל שימוש לא קונבנציונלי אפשרי.

אחח.

ירוקפור, היא לא התכוונה לכך שאשה רזה היא בהגדרתה לא נשית, אלא בכך שעולם הדוגמנות מטפח רזון שאינו נשי - רזון מוגזם ששואב מאשה את כל הסקס אפיל שלה והופך אותה לקולב בגדים, וגם לכך שהשוק לא מציאותי ומפלה.
אבל מה לכל המציאות הזאת ולנו? לא ביקשנו לנו אשה להניח ראשנו על חזה ולטבוע בו, לא ביקשנו לנו אשת חיק לחבוק ולחפון. בכל אופן, לא כרגע. למשוך ביקשנו, לצבוט ולהלקות. האין זה נפלא?
חברים - אמרו איתי יחד - אוחחח. יאמי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 3 באוק׳ 2009
יולי Yuli כתב/ה:
נורית, את צודקת, אבל בואי לא ניכנס לזה עכשיו. הציצים הגדולים שלנו אולי לא מבוקשים בתצוגות אופנה וחנויות בגדים, אבל אנו הרי יודעות היטב שהם מאד מבוקשים במקומות אחרים.

אך לא בזה העניין. את לא חושבת שיש משהו מקסים בחזה קטן? מינימליסטי כזה. כמו אוכל יפני.
כמו כפתורים שמחכים שילחצו עליהם.

אשה כזאת, מינימליסטית, יותר מפתה אותי לקחת אותה ולכופף אותה בכל מיני צורות ולעשות לה כל מיני דברים. היא הרבה יותר בובתית, הרבה יותר כפיפה, בכלל לא דומה לאמא שלי. אין על מה להתרפק, וכשמבטלים את הפינוק הזה - הדמיון מתחיל לעוף. תראי אותם! צורתם מוגדרת, אינם זקוקים לתמיכה, אינם זזים על דעת עצמם, אינם מבקשים להם דבר. ואין להם שימוש פונקציונלי - הם לא יכולים לשאת בקבוק בירה, לא ניתן להניח עליהם את הנשנושים כשצופים בסרט, אי אפשר להחביא תחתם שום דבר. הם פשוט שם, אילמים וממתינים, כמו נוצרו במיוחד בשביל שיתשמשו בהם לכל שימוש לא קונבנציונלי אפשרי.

אחח.

ירוקפור, היא לא התכוונה לכך שאשה רזה היא בהגדרתה לא נשית, אלא בכך שעולם הדוגמנות מטפח רזון שאינו נשי - רזון מוגזם ששואב מאשה את כל הסקס אפיל שלה והופך אותה לקולב בגדים, וגם לכך שהשוק לא מציאותי ומפלה.
אבל מה לכל המציאות הזאת ולנו? לא ביקשנו לנו אשה להניח ראשנו על חזה ולטבוע בו, לא ביקשנו לנו אשת חיק לחבוק ולחפון. בכל אופן, לא כרגע. למשוך ביקשנו, לצבוט ולהלקות. האין זה נפלא?
חברים - אמרו איתי יחד - אוחחח. יאמי.

י-אללה שלך יולי! את מצליחה אפילו לי לעשות חשק לשדיים קטנים הטומנים בחובם הרפתקה מסוכנת שאיש אינו יודע איך תסתיים!

תיאור מקסים. אני חושבת שסוף סוף הבנתי.