אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"כי כבר אנחנו עייפים מאוד..."

גולוסקלפרה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 28 באוק׳ 2012
גולוסקלפרה​(נשלט) • 28 באוק׳ 2012
חוששני כי באופן פרדוקסלי, באתר שאמור להיות גם הבית של הפמדום, קיימת אוירה שעבדים הם לא ממש גברים כי אם יצורי כלאיים הטובים להפקת שעשוע קל בשעות הפנאי או הכנסה צדדית נוחה, כפי ששמת לב(*).

זה נובע כנראה מחיבור של שתי עובדות. האחת שנשים בסופו של דבר רוצות גבר-גבר כפרטנר לחיים והשניה, שבכלוב יש נטיה להאמין, למעט מקרים חריגים, שמי שמגדיר עצמו כעבד אינו כזה. לצערי על העובדה השניה אני מצביע מתוך דברים שאני קורא בפורום, בצ'ט וכו' ומתוך התנסויות אישיות שלי.

(*)כמובן להוציא את הנשים היקרות והנדירות שכאן מתוך אהבה ומשיכה לעניין ויודעות לכבד ולהעריך אדם באשר הוא אדם, גם אם הוא זקוק לפעמים לזוג עקבים שידרך לו על הראש.
אביב39
לפני 11 שנים • 28 באוק׳ 2012

רק גבר-גבר אמיתי וחדור ביטחון עצמי יכול...

אביב39 • 28 באוק׳ 2012
שידרכו לו על הראש מבלי להרגיש ב א מ ת מושפל, רק במשחק. זה, זה גבר.

באשר ל"הכנסה צדדית", לצערי הרב... icon_mad.gif

איני מכיר אותך, אבל אתה בהחלט נראה לי גבר גבר (אל דאגה, אני סטרייט icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif )

זו הנקודה! רק פמדום אמיתית מסוגלת להבין את זה!

תודה לך

אביב
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 29 באוק׳ 2012

Re: לא

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 29 באוק׳ 2012
[quote="אביב39"]זה מולד גרידא. מניסיון.

שחור-לבן

מי שלבן, פשוט יש לה את זה. היא אמיתית. היא אפילו מובילה ומלמדת ונהנית.

שחור - מה שלא תעשה, זה תמיד ייראה מזויף. מניסיון ("אבל אני משתדלת...")

לבן - יש לה תובנה מלאה לעמוד על ההבדלים, אין כאן כל השפלה, ובאמת אין השפלה.

שחור - "לעולם לא 'תשפיל' גבר שהיא אוהבת". "הגבר שלה צריך להיות מלך", ולא במובן הבדס"מי.
אין לה תובנה, ואני לא מזלזל חלילה. היא פשוט "לא מבינה מה אני רוצה ממנה" גם לאחר שנה.

("ל, ל , למה לא יביא כמה ל ל למד את נשינו הגאות")

מכל מקום, אשמח להכיר אנשים בתחום באופן כללי - "אנשים שמבינים סינית". יש מצב? אולי בדרך זו אצליח להכיר ולפתח מערכת יחסים כזו עם דגש כל המילה "מערכת".
צר לי להודיע לך שאתה מדבר שטויות. מניסיון. אני לא אכנס לפרטים רק אומר שאתה מדבר כמו אחד ללא תקווה. אם כבר אז תוותר על כל החלומות שלך למה לעצור בבדסם. תוותר גם על החיים בדרך.
אתה צודק בחורות נולדות עם זה, לא תמיד מודאות לעובדה אז צריך להעיר אותן זה הכל.
בכל מקרה אל תיהיה חלש! אל תוותר, אם זה לא היה קשה זה לא היה שווה את זה
ואגב. זה לא רק שחור ולבן, יש גם אפור.