לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביקורת על פרקליטות המדינה: יחסי שליטה ב-BDSM ידרשו רישום

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 2 באפר׳ 2013
אני לא בטוחה שבית המשפט הוא שצריך לסרב לדון בשאלה כזו או אחרת. וגם זה מצידו יהיה סוג של שיפוט. אולי הרשויות האחרות צריכות לחשוב על עוד דרכים להתמודד עם המציאות מלבד להטיל כל קונפליקט על שולחנו של בית המשפט העליון.

ואגב, בית המשפט הוא לא המחוקק. הוא מצטרף בשלב שבו החוק כבר קיים, כלומר, אחרי שהדבר כבר הוגדר כנתון לחקיקה ומכאן כשפיט. כך שאני לא יודעת אם הרשות השופטת היא הנותנת את הטון במגמה הזאת. נראה לי שיותר "מפילים" עליה הכל, מאשר היא מבקשת לקבוע הכל.
דורון גונן
דורון גונן • 2 באפר׳ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
אני לא בטוחה שבית המשפט הוא שצריך לסרב לדון בשאלה כזו או אחרת. וגם זה מצידו יהיה סוג של שיפוט. אולי הרשויות האחרות צריכות לחשוב על עוד דרכים להתמודד עם המציאות מלבד להטיל כל קונפליקט על שולחנו של בית המשפט העליון.

ואגב, בית המשפט הוא לא המחוקק. הוא מצטרף בשלב שבו החוק כבר קיים, כלומר, אחרי שהדבר כבר הוגדר כנתון לחקיקה ומכאן כשפיט. כך שאני לא יודעת אם הרשות השופטת היא הנותנת את הטון במגמה הזאת. נראה לי שיותר "מפילים" עליה הכל, מאשר היא מבקשת לקבוע הכל.

יולי, הרשי לי לתקן אותך.

בישראל קיימת דיקטטורה שיפוטית. בית המשפט העליון השתלט על הכל והוא מונע גם חוקים שלא מוצאים חן בעיניו, על אף שאף אחד לא בחר את שופטיו ולא הסמיך אותו לנהוג כך.

הכהן הגדול של מערכת המשפט, אהרון ברק, אמר כבר ש"הכל שפיט". מפנה אותך לחפש בגוגל את הביטוי. הוא התכוון שבית המשפט העליון מחליט על כל דבר. מאפיה שיפוטית.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 2 באפר׳ 2013
הדרך היחידה לישראל להתקיים כמו שצריך היא על בסיס בדסמי מונרכי.
עזבו דמוקרטיה זה לא עובד.אני מציע את לולי לשילטון icon_smile.gif
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}
LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 2 באפר׳ 2013
Amit21 כתב/ה:

לו לולי תשלוט השתן יעלה לה למח ותהיה דיקטטורה! בטוח שאתה רוצה? icon_biggrin.gif
נוריתE
נוריתE • 2 באפר׳ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
אי אפשר לחוקק כל דבר בחיים. אם ננסה להשתמש בחקיקה בשביל להחליף אמון בסיסי בין אדם לחברו,
.we might as well stop having sex altogether

כל השיחה הזאת נראית לי הזויה. הרי ברור שאי אפשר לעשות דבר כזה. ולא מפאת חדירה לפרטיות או הוצאה מהארון וכיוצא באלה דברים לא חשובים, אלא מפאת זה שמערכות יחסים לא חייבות (ולא צריכות) להיות ממוסדים. לחשוב שהם כן די יהיה המסמר האחרון. השלב הבא יהיה חוזי ידידות, חוזי שכנות, וחוזי חברים בפייסבוק. ומשם, כידוע, קצרה הדרך לחוסר נימוס ואיחורים.

אם אנשים מבקשים לעצמם/ן זכויות סוציאליות או משיפטיות במערכות יחסים
הרי שהמערכות כן צריכות להיות ממוסדות
לקח לקהילה ההומו לסביתהעולמית שנים של יריקת דם לקבל בחלק ממדינות העולם הכרה משפטית סוציאלית ואת הזכויות שיש כמעט נגיד לכל זוג ונילי נשוי או שלא
כל עיניין המוכרים בציבור בקרב דיילי אלעל למשל שסייע לרבים

זכויות זוגיות של ידועים בציבור, משפטיות סוציאליות. בסיסיות. למה שכאן לא תיהיה האופציה הזאת,המסגרת המיוחדת שלנו? למה לא לתת לנישלטות הגנה כזאת בחוק ? מפני טורפים למה לא לתת לאנשים הזכות לקבל זכוות סוציאליות של בן/ת זוג מצידו השני של החוק אחרי תקופה מסויימת? כפי שהם?
?מה זה הפחד הנורא הזה?

פחד ההוצאה,כן כן.

אצלנו זה קצת שונה,כי לנו כמובן שאין את כל הבעיה של הקהילה ה ה''ל וועדיין ישנם דברים לא אשטח פה שוב את כל מסכת לוחמי הצדק החברתי אצלנו אבל זה כל כל נותן פתח ולגטיציה מחוסר מילה אחרת לכל האג'נדה שלהם/ן או לרובה.

הדבר הזה אם הוא לא מתיחה של אחד באפריל מצד גונן או מי
נותן לנו אופציות שלא היו נתונות לנו
אם הוא אמיתי אם הוא יתקיים
לא חובה להיות פארנואיד אנטי .כמו שמסתמן פה לאורך השירשור.
(לא מכוונת אצבע אלא בכולל רוח הדברים)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נורית,
אנחנו חיים בחברה בה ממסדים יחסים כשמרגישים בזה צורך. אם הקשר ארוך ויש רכוש משותף. אבל לא סביר לצפות מאנשים למסד כל מערכת יחסים שהם נכנסים אליה מי יודע לכמה זמן. ולכן בכל מקרה זה לא מה שיעזור לך להגן על מישהו.
אולי אפילו להפך - ברגע שנותנים תוקף חוקי אנשים הרבה יותר מרגישים שהכל מותר להם. זה כמו שפעם ההגדרה של אונס הכילה את המשפט "אשה שאינה אשתו".
נוריתE
נוריתE • 2 באפר׳ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
נורית,
אנחנו חיים בחברה בה ממסדים יחסים כשמרגישים בזה צורך. אם הקשר ארוך ויש רכוש משותף. אבל לא סביר לצפות מאנשים למסד כל מערכת יחסים שהם נכנסים אליה מי יודע לכמה זמן. ולכן בכל מקרה זה לא מה שיעזור לך להגן על מישהו.
אולי אפילו להפך - ברגע שנותנים תוקף חוקי אנשים הרבה יותר מרגישים שהכל מותר להם. זה כמו שפעם ההגדרה של אונס הכילה את המשפט "אשה שאינה אשתו".

אין לצפות
לא מצפים
זה לא מנדטורי שמחיב לצאת מהארון ולעשות ואי ציור דינו עונש

זאת אופציה להכרה גטימית במערכת יחסים זוגית,בידיאס אמית

מה? לא ברור פה?

הכרה.
במידה וזה נכון במידה וזה יצא לפועל,

הכרה חוקית חברתית לגטימית בסאדו כמערכת יחסים כמו שאר המערכות המוכרות
לכל צורך כל שהו לא רק בכדי שסאביות קבלנה יחס רציני במישטרה כשהן הולככות להתלונן על אלימות זוגית
זה גם מה שמפחיד פה אנשים ברמות הזויות של פראנויה
שחס וחלילה שולטים יצטרכו ,באמת ,לקחת אחריות על מעשיהם ולתת את הדין בבית מפשט,אם יהיה צורך

נעבר לפחד הברורו,שיוצאו בחשכת הליל בידי קלגסי המשטרה ובית המשפט מחוצ לארון הסוגר החבוי והנוח שלהם

כמה צריך לפרט ולהאכיל בכפית?
ככה דה ניראה על פניו ,אני אוסיף בזהירות
אלא אם כן הציטוט חלקי ולא מלא ויש איזה קטש כי לא מצאתי סימוכין אחרים לזה.

אבל על פניו ,כל אילו הדורשים שיוויון והכרה ביום הגאווה מקבלים גם אם לו חלקית את מה שהם רוצים
Kengeru xP​(נשלט)
Kengeru xP​(נשלט) • 2 באפר׳ 2013
Amit21 כתב/ה:

ממש "אדיב" מצידך להציע את עצמך לשלטון =) חחחח