צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכולם

סאב ספייס​(נשלט)
לפני 3 שנים • 14 באוק׳ 2020
סאב ספייס​(נשלט) • 14 באוק׳ 2020
נראה לי שגם אם אנחנו ממש לא מסכימים על ענין הגורמים (אין אשמים בנושא הזה לדעתי) לתופעה הזאת, ברור שהיא מתסכלת הרבה מדרי הכלוב, אני שמח שזה עולה לדיון ואנו יכולים לראות כל אחד את הצד השני.
תודה לכותבת הפוסט.
ממתקינקי
ממתקינקי • 14 באוק׳ 2020
האנשה נגעה פה בנקודה שאני רוצה לפתח קצת יותר.

להבנתי (וייתכן שאני טועה) אנשים סומכים יותר מדי על היכולת שלהם לסנן באופן ראשוני את כל מי שבטוח לא מתאים להם ואז מי שיישאר אמור להיות מוצלח. אין על האופטימיות האנושית, אבל המציאות לא עובדת לפי התקוות שלנו.

סינון ראשוני מעלה במידה מסוימת את הסיכויים להצלחה. אבל ממש לא קרוב ל-100%. בדיקה האם אני יכול להתחבר לאדם ברמה האינטלקטואלית לא משליך על הויזואליה. ויזואליה לא תמיד משתקפת טוב בתמונות (ויש גם אנשים שמרמים שם לא מעט). ויזואליה זה לא הדבר היחיד שלא ניתן לבדוק באמצעות טקסטים שיכול להפריע (למשל ריחות). התאמה רומנטית או מינית לאו דווקא משליכה על התאמה בדס״מית. ככל שאדם שואף לחוויות מדוייקות יותר עבורו, וככל שהאדם מולו לא מסוגל להיות ורסטילי מספיק כדי להיפגש לפחות באמצע, הרי המסקנה היא שאין דרך מופלאה להימנע מנסיונות.

להיקשר לאדם רק כדי לבדוק עד כמה הוא טוב במיטה, גם בזה יש חסרון. לשכב עם אדם עוד לפני שנקשרנו אליו רגשית, גם בזה יש חסרון.

העולם הזה לא מתגמל טוב אף אחד שמנסה ללכת על בטוח. מי שמחפש וודאות להצלחה לא יקבל לא וודאות ולא הצלחה.
האנשה עצמית​(אחר)
האנשה עצמית​(אחר) • 14 באוק׳ 2020
צודק ממתקינקי - לכן המטרה היא הדרך ולא התוצאה.
וכשהמטרה היא הדרך - אין לך סיבה לברוח באמצע, הציפיות מתואמות ואם יש הפתעות - זה to be expected ... למרות הקונפליקט שבמשפט.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
כלומר, כל הסיבות שנתתם מצדיקות התנהגות בזויה של העלמות?
פגשתי גברים שהזדקנו בעשרים שנים, הקריחו והשמינו מהרגע בו שלחו את התמונה עד לרגע בו הגיעו אלי (שלושים דקות נסיעה). פגשתי גברים שבשיחה פנים מול פנים לא הצליחו לשקף את מה ששיקפו בשיחה וירטואלית. פגשתי גברים שהתנהגו שונה ממה שחשבתי שיתנהגו על סמך ההכרות הוירטואלית שהייתה בינינו קודם. בתקופה בה חיפשתי, פגשתי הרבה מאוד גברים מהכלוב. לאף אחד מהם לא נעלמתי, לכולם הסברתי שלא יהיה מפגש נוסף ואף איחלתי להם בהצלחה בהמשך חיפושיהם, כי חינכו אותי אחרת.
Sm Art{☆Sm}

שום ליקוקי חורים ,וגמירות, בבדס"מ.

Sm Art{☆Sm} • 14 באוק׳ 2020
לא יקום ,ולא יהיה .
אנחנו נשמור על גחלת הבדסמ ,ולעולם לא לפלוש אל המערכת הזו ,שום דבר קשור ,ומזכיר את תועבותיו של עולם ה SEX .

בואו נרגע קצת ,מהפתיחה המתלהמת .

ונשמע שיר קטן ,ואז נחזור ,להמשך התגובה ..

https://youtu.be/0CCcHWPuqkE

Hello ,שלום .שלום .
גברות וגברים נכבדים ,נכבדותי,ברשות אדוני היור" ,קהל יקר ,ציבור נכבד ,וברשות המארח ,וכל יתר הצופים ,קוראים ,ומאזינים.
ברכות לכולם, קומפלימנטה ,דוברי וויצ'ר.

ערב טוב, ומבורך .
,שלום רב לכול הנמצאים ,ונמצאות
.In
בCage Site Israely comunity of BDSM in Israel .

שלום ,שלום ,שלום רב לכולם .!! ולכולן ,שלום לכן ,גם ,אתן .הייתי חייב לציין שוב ,שמא חלילה אפספס מישהוא .

השליטה, והבדס"מ, הכוח שלה ,הוא ,בשליטה דרך המוח ,של האדם .
דרך המחשבה ,ודרך כך ,ששני אנשים מסונכרנים מוחית ,זה בזו ,וזו בזה.

רוב האנשים, מחפשים "ריגוש",
הם לא מוצאים אותו ,בפרטנר/ית ,העומד/ת ,מולם.

כתבו פה כמה חבר'ה, שהם גומרים .
גומרים ???!!
הבדס"מ ,זה אנטי גמירה. ...
אין גמירה בבדס"מ....
אין ליקוקי חורים בבדס"מ....
אין הורדות תחתונים בבדס"מ ...

יש רק מערכת יחסים ,שבהם ,צד אחד ,משרת ,את הצד השני .
וזהו .

אי לכך, לאור הערכת העבודה ,הזאת .
כל מי שמחפש ליקוקי חורים,
וכל מי שמחפש, הפשלות של מחתונים. בושה ,בושה ,וחרפה .ממש
או להציץ ,לאיזה גברות ,מתחת לחצאיות שלהן .אבוי .איזה בושות..
או חלילה וחס ,ליקוקי חורים .

אזי ,אין מקומו במרחב הבדסמ .
הוא בסהכ ,פושטקס, מהטינדר, או,מהאינסטה, או,מסקס אדיר ,או ,מהפייסבוק .
או מיתר הזוהמה של כל תעשיית הדייטינגס, זנות, של נואפים עם קוביות בבטן, ויתר פוסטמות, שמצטלמות עם חוטיניס, ומציגות את ישבניהן קבל על ועדה .

והרי ,בואו ותחשבו לרגע בהגיון.
יש אשה שהגדירה עצמה שולטת.
משמע ,היא שולטת .
אז אתם באים לאחת כזאת ,ואומרים לה .
מצווים אותה ,תעשי לה כך וכך ,
איפה השכל שלכם ?
כל מה שתגידו לה ,היא דווקא ,ודווקא, לא תסכים .
שולטת זה אשה שתגיד לה ימינה ,היא תגיד שמאלה .
תגיד לה כך ,היא תאמר לך ,הפוך .
זה שהיא שואלת שאלות .
זה רק כדי שלפי התשובות המטופשות שלך .היא תפסול אותך ,כבר בשלב של טרם ההיכרות ביניכם .
כל הפוצים,שמחפשים שולטות בעת חרמנות,בדידות,שעמום,
הם בגדר ,מבזבזים זמן ,לריק.

הדרך הראויה להכיר שולטת .
היא שאתה מנסח ,מכתב המלצה ,שלך ,על עצמך .
זה הרבה יותר מכובד .
מאשר להגיד לשולטת ,אני עבד או אני נשלט ...

כאשר כל פושטקס כאילו, מתערבבים בבדסמ .
אין מציאות שהבדסמ,ישרוד .

פושטקס הללו מגיעים ,עם רשימת מכולת .
ודרישות כלפי הצד השולט .

רשימת מכולת ,ודרישות ,מהצד השולט .
שווי ערך הם - לסירוס השולט/ת
ולמיגור הבדסמ ,בין השניים .

זו ,עיקר הסיבה, למה אין, ולא יהיה בדסמ ,לרוב רובם ,של אילו שחשבו שבבדסמ, הם יתנהלו ,כפי שהם מתנהלים ,אל מול בחורה ראשלציונית ,שהכירו בחוף היום של בוגרשוב.

זהו זה ,להיום .
אני לא באתי לפה ללמד ,אף אחד מה זה בדסמ .
אבל ,לפחות ,אני מזכיר לכם את החוקים בבדסמ .

אין ליקוקי חורים .
ומי שלא ראה כוס, ורק רוצה לראות כוס ,
יש מלא כוס ,בחופי הים .

הנשים שהגיעו אל הבדסמ ,בדגש ,על נשים שולטות, רובן המכריע, הן וסקס, זה דבר והיפוכו.

ואם יש שולטות שאוהבות סקס .
אז הן אינן שולטות .
הן נשלטות ,שחושבות שהן שולטות.
הן בוודאות לא שולטות .

שולטת אמיתית ,יש לה " חסימה מנטלית " כמעט בלתי מוסברת, אבל מובנית, במוח שלה .בכל הנושא שמה זכר יחדור אותה ,ויבקע בה את נקבוביה ,אשר בין רגליה ,ובעכוז שלה .ובוודאי שהן לא מוצצות שום דבר *!לשום זכר ..
היא רוצה ,כמו כל אשה נורמלית. מן הסתם .אבל בוודאי שלא עם עבד .
תתביישו לכם עבדים ,תתביישו ..
איפה הדרך ארץ שלכם ??
והיא השולטת., יכולה 20 שנה ,להסתדר יופי בלי שאף מנמניאק ,יבוא ויחדור אותה .

אי לכך , היא הגיעה אל הבדסמ ,ותשמש בתפקיד השולטת .
עד שירחם עליה ,המרחם,ויכיר לה בן זוג נורמלי.
והיא תפתח בדרך חדשה .

שלום ,שלום ,שלום לכולם .המשך ערב נעים וחביב ,לכולנו ,שיהיה.

שלכם .בברכה רבה .
Sm Art @

אחתום בפזמון
https://youtu.be/-tmY1GEH3_Y
ממתקינקי
ממתקינקי • 14 באוק׳ 2020
ברייה כתב/ה:
פגשתי גברים שהזדקנו בעשרים שנים, הקריחו והשמינו מהרגע בו שלחו את התמונה עד לרגע בו הגיעו אלי (שלושים דקות נסיעה). פגשתי גברים שבשיחה פנים מול פנים לא הצליחו לשקף את מה ששיקפו בשיחה וירטואלית. פגשתי גברים שהתנהגו שונה ממה שחשבתי שיתנהגו על סמך ההכרות הוירטואלית שהייתה בינינו קודם. בתקופה בה חיפשתי, פגשתי הרבה מאוד גברים מהכלוב. לאף אחד מהם לא נעלמתי, לכולם הסברתי שלא יהיה מפגש נוסף ואף איחלתי להם בהצלחה בהמשך חיפושיהם, כי חינכו אותי אחרת.

צדק לא קיים. איש הישר בעיניו עושה. זה הסיכון שלוקחים שנותנים אמון בזרים, שהצדק שלהם קצת אחר.

כמו שכתבו כבר קודם בשרשור, מכיוון שבדס״מ במיוחד בישראל נעשה באופן סופר דיסקרטי וגם מכיוון שהאתר הזה ממילא מקדם דיסקרטיות שכזאת, שהרי כל מי שפוגשים מהאתר הזה נהנה מרמה גבוהה של דיסקרטיות ויכול להעילם מבלי להשאיר עקבות. כשיש פרצה, הרי היא קוראת לגנב.

ויש אנשים לא מעטים שעושים זאת (גוסטינג) בין אם הם מודים בכך, או מעדיפים לשמור על זכות השתיקה בעניין.

זה גם משהו שקשור לאופי נשי. אני ״נעלמתי״ לא פעם ליזיזות שלי, פשוט התנדפתי והן אפילו לא בדקו למה. אבל בכל פעם שהייתי יוצר קשר, היינו נפגשים. הדינמיקה הייתה כזאת שרק אני יזמתי, וכאשר לא יזמתי היה לי ״שקט״. לי אישית זה היה אז נוח מאוד, אז לא פציתי פה. ייתכן שגם נשים מורידות מאוד ציפיות ביחס לכל קשר שאינו מחייב, כדי לא להתאכזב ולהיפגע ואז הפרצה מאוד קוראת לגנב.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ממתקינקי - עכשיו פישלת. בפיסקה האחרונה, האופי הנשי? יש לך פה נשים שאומרות שנפגעו מזה. אז איך זה האופי הנשי?
אני גבר, ואני מאוד נפגעתי כשעשו לי גוסטינג. רוב הנשים שדיברתי איתן הבינו, רוב הגברים צחקו עלי ואמרו לי לא לקחת קשה. והיו גם ההיפך - נשים שאמרו שאני "רגשי", וגברים שאמרו לי שזה פגע גם בהם והרחיק אותם מכל אתרי ההיכרויות.
אז אולי זה לא "אופי נשי", אלא אופי של אותן נשים שאתה פגשת?
האנשה עצמית​(אחר)
האנשה עצמית​(אחר) • 14 באוק׳ 2020
ברייה כתב/ה:

לאף אחד לא נעלמת, ואני אנחש שאף אחד לא נעלם גם לך.
אני טועה?
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 14 באוק׳ 2020
ממתקינקי כתב/ה:
ברייה כתב/ה:

צדק לא קיים. איש הישר בעיניו עושה. זה הסיכון שלוקחים שנותנים אמון בזרים, שהצדק שלהם קצת אחר.

כמו שכתבו כבר קודם בשרשור, מכיוון שבדס״מ במיוחד בישראל נעשה באופן סופר דיסקרטי וגם מכיוון שהאתר הזה ממילא מקדם דיסקרטיות שכזאת, שהרי כל מי שפוגשים מהאתר הזה נהנה מרמה גבוהה של דיסקרטיות ויכול להעילם מבלי להשאיר עקבות. כשיש פרצה, הרי היא קוראת לגנב.

ויש אנשים לא מעטים שעושים זאת (גוסטינג) בין אם הם מודים בכך, או מעדיפים לשמור על זכות השתיקה בעניין.

זה גם משהו שקשור לאופי נשי. אני ״נעלמתי״ לא פעם ליזיזות שלי, פשוט התנדפתי והן אפילו לא בדקו למה. אבל בכל פעם שהייתי יוצר קשר, היינו נפגשים. הדינמיקה הייתה כזאת שרק אני יזמתי, וכאשר לא יזמתי היה לי ״שקט״. לי אישית זה היה אז נוח מאוד, אז לא פציתי פה. ייתכן שגם נשים מורידות מאוד ציפיות ביחס לכל קשר שאינו מחייב, כדי לא להתאכזב ולהיפגע ואז הפרצה מאוד קוראת לגנב.

כל מי שהגיע לפגישה עם מישהי מן הסתם נתן לה אמצעי קשר איתו. ווטסאפ, מייל. זה לא שהוא נעלם ולא היתה לה דרך ליצור קשר איתו. זה גם לא אופי נשי. זו נורמה מעצבנת שהגיע זמנה להעלם שהגבר הוא זה שיוצר קשר אחרי הפגישה. נשים מחכות ומחכות ולא יחשבו לשלוח הודעה.
הייתי בקשר של כמעט שנתיים עם מישהו שבו כל פגישה ופגישה היתה ביוזמתו. לפעמים פעמיים בשבוע, לפעמים פעם בשלושה שבועות. בכל פעם שניסיתי אני ליזום פגישה, קיבלתי דחייה, לרוב לא דחייה נקודתית אלא גורפת. ואז אחרי כמה שבועות הוא היה יוזם, ואני הייתי נענית. בסוף ירד לי האסימון וחתכתי.
מישהו אחר שפגשתי ונעלם מאד הופתע כששלחתי לו הודעה אחרי כמה ימים. הוא אמר שהוא לא חשב שישמע ממני, ולא כי הפגישה היתה לא מוצלחת אלא כי מבחינתו היה ברור שזה לא תפקידי ליצור איתו קשר.
אז זה לא שמי שנעלם עושה זאת בחסות החשכה ואין לאישה איך ליצור אתו קשר, וזה גם לא אופי נשי.
זה פשוט שנשים רגילות שאם מעוניינים בהן אחרי הפגישה יוצרים איתם קשר, ואם לא אז לא. הן נמנעות ברוב המקרים לשלוח הודעה כדי לא לספוג דחייה או התחמקות.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
האנשה עצמית כתב/ה:
ברייה כתב/ה:

לאף אחד לא נעלמת, ואני אנחש שאף אחד לא נעלם גם לך.
אני טועה?

אתה טועה ובגדול. שוחחתי עם למעלה מאלפיים איש. כן, זה הרבה ויש לכך סיבות והן אישיות ולכן לא אפרט אותן. כאמור, נפגשתי עם הרבה מאוד. לא משכתי בשיחות וירטואליות. פירטתי במדוייק מה אני מחפשת. גם הפרופיל שלי היה מאוד מפורט, גם הבלוג (מאז מחקתי את הפוסטים הרלוונטיים כי אינם רלוונטיים עוד). היו יותר כאלה שנעלמו מכאלה שלא. הם נעלמו לפני הפגישה, ביום בו נדברנו לקבוע סופית. הם נעלמו אחרי הפגישה הראשונה שהייתה תמיד במקום ציבורי. וחלק קטן מהם פשוט לא הגיעו לפגישה שנקבעה. מכיוון שכולם היו אמורים לאסוף אותי מהבית, זה לא הפריע לתכניות שלי. הבנתי את כולם. באמת. אני יודעת מה הסיבה להעלמות שלהם. ברורים לי מאוד, ואולי אף יותר ממה שהם ברורים להם, הקושי והמורכבות שבמפגשים אתי. הכל בסדר. אבל למה להעלם? מדוע לא להקדיש שניה אחת ולכתוב לי הודעה קצרצרה. לא צריך להתנצל, אפילו לא להסביר שמה שאני דורשת מושך בפנטזיה אך מעורר פלצות במציאות. מספיק לכתוב הודעה בת מספר מילים: היה נעים לפגוש אותך, אבל אני מרגיש שלא נתאים.