ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
JunkyRuby{MyLexicon} • 14 בינו׳ 2023
Grey green יא שובב
אתה בטח יושב לך עם פופקורן
😄
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 14 בינו׳ 2023
הבעיה היא בפורום שיש כמה אנשים שפשוט לוקחים את כל הפוקוס אליהם, גם אם התגובה לא נכתבה אליהם ומגיבים על כל תגובה כאלו השרשור הוא של אמא שלהם ולא נותנים לאף אדם להתבטא אלא מעדיפים להכנס בהם אישית או להתיש עם כל מיני משפטים כדי שאנו נבין שהם צודקים,וזה כבר מייאש. להגיב/לדון וכו.

והקטע הכי מעצבן שרוב מגיבי הפורום מגיבים לטרול היומי ולא לנושא השרשור.

מבאס,
ומאז שנרשמתי לכאן האנשים כאן לא הבינו שקצת אמפתיה לא תזיק.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 14, 2023 8:58 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
N e l l a כתב/ה:
הבעיה היא בפורום שיש כמה אנשים שפשוט לוקחים הכל שרשור את הפוקוס עליהם, גם עם התגובה לא נכתבה אליהם ומגיבים על כל תגובה כאלו השרשור הוא של אמא שלהם ולא נותנים לאף אדם להתבטא אלא מעדיפים להכנס בהם אישית או להתיש עם כל מיני משפטים כדי שאני אבין שהם צודקים,וזה כבר מייאש. להגיב/לדון וכו.

והקטע הכי מעצבן שרוב מגיבי הפורום מגיבים לטרול היומי ולא לנושא השרשור.

מבאס,
ומאז שנרשמתי לכאן האנשים כאן לא הבינו שקצת אמפתיה לא תזיק.

הסיבה שאותם אנשים לוקחים את הפוקוס זה כי הם מבינים שיש פה מצב מזעזע שנוצר בגלל אנשים מוטים שמאשימים אותנו על כלום והם מנסים לשנות משהו. שוב, חלק מה-"אל תענו להם!!" זאת צורה אחרת ללהגיד "תסתמו את הפה שלכם" ולעשות לנו דה-לגיטימציה. שוב, תשאירי בפני כל אדם את הזכות להגיב / להימנע, זה חלק מהקטע של פורום. שוב, אל תגידי לאדם מה להגיד, איך כמה ולמה.
רק לי זה נראה כמו היגיון בריא?
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 14 בינו׳ 2023
Grey / Green כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
לא הבנתי את הרפרנס למתנגדי חיסונים.

אם היה אתר שעוסק בנושאים רפואיים, היה אפשר לצפות שלמפעילים שלו יש אחריות מסויימת לטיב המידע שמופיע באתר הזה. אם האתר היה מוצף בקונספירטורים שקוראים לאנשים לא להתחסן, זה היה גורע ממטרת האתר ונופל בתחום האחריות של המפעילים.

באותו אופן, אם באתר שעוסק בבדסמ יש הצפה של מתנגדי נשים שיוצרים שיח שלפיו, וזאת דוגמה אחת, מתלוננת על אונס שהיא אדם מיני עם חשבון באונליפנס היא שקרנית, זה גורע מהיכולת של האתר הזה - להיות בית בטוח לנשים קינקיות, לתת מידע וליצור סטנדרטים שעוזרים לגברים ולנשים להיות פרטנרים טובים ולא מעוולים.

אז אני לא חושב שההקבלה והטענה שלך נכונים.

1. יש פה בכלוב בעיה של תרבות דיון מזעזעת ואני חושב שזה שורש הבעיה. אנשים באופן כללי מרשים לעצמם לכתוב מאחורי מקלדת דברים שהם לא היו אומרים פנים מול פנים.

2. זה בסדר גמור ואפילו רצוי שאנשים מתווכחים ומאתגרים את תפיסות העולם אחד של השני.

3. אם אנשים חוצים גבולות אפשר להשעות אותם מהפורום או מהאתר.

4. צנזורה היא בדרך כלל דרך גרועה לנסות לפתור בעיות.

דווקא לפי כמות הלייקים לתגובה ממוצעת שאני רואה בדרך כלל, אני דווקא ממש לא חושב שהכלוב הוא "אתר של אינסלים", ההיפך הוא הנכון.

ואני משער שאני מבין על מי ומה אתה מדבר עם המושג "אינסלים"- עם כמה שאני חושב שזה מושג די דוחה.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 14 בינו׳ 2023
נקודה טובה. ייתכן שהגיע הזמן להגר לאתר אחר. יש אלטרנטיבות ואפילו לא רעות, אבל אחד מההייטקיסטים שבאתר, ובוודאי יש שפע כאלו, יצטרך להרים את הכפפה.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 14 בינו׳ 2023
אז בעצם שזה יהפוך לtwitter?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
לא הבנתי את הרפרנס למתנגדי חיסונים.

אם היה אתר שעוסק בנושאים רפואיים, היה אפשר לצפות שלמפעילים שלו יש אחריות מסויימת לטיב המידע שמופיע באתר הזה. אם האתר היה מוצף בקונספירטורים שקוראים לאנשים לא להתחסן, זה היה גורע ממטרת האתר ונופל בתחום האחריות של המפעילים.

באותו אופן, אם באתר שעוסק בבדסמ יש הצפה של מתנגדי נשים שיוצרים שיח שלפיו, וזאת דוגמה אחת, מתלוננת על אונס שהיא אדם מיני עם חשבון באונליפנס היא שקרנית, זה גורע מהיכולת של האתר הזה - להיות בית בטוח לנשים קינקיות, לתת מידע וליצור סטנדרטים שעוזרים לגברים ולנשים להיות פרטנרים טובים ולא מעוולים.

אז אני לא חושב שההקבלה והטענה שלך נכונים.

1. יש פה בכלוב בעיה של תרבות דיון מזעזעת ואני חושב שזה שורש הבעיה. אנשים באופן כללי מרשים לעצמם לכתוב מאחורי מקלדת דברים שהם לא היו אומרים פנים מול פנים.

2. זה בסדר גמור ואפילו רצוי שאנשים מתווכחים ומאתגרים את תפיסות העולם אחד של השני.

3. אם אנשים חוצים גבולות אפשר להשעות אותם מהפורום או מהאתר.

4. צנזורה היא בדרך כלל דרך גרועה לנסות לפתור בעיות.

דווקא לפי כמות הלייקים לתגובה ממוצעת שאני רואה בדרך כלל, אני דווקא ממש לא חושב שהכלוב הוא "אתר של אינסלים", ההיפך הוא הנכון.

ואני משער שאני מבין על מי ומה אתה מדבר עם המושג "אינסלים"- עם כמה שאני חושב שזה מושג די דוחה.

אני מסכים איתך לחלוטין אבל אתייחס בעיקר לדבר אחד שאמרת:
המושג "אינסל" הוא דוחה ברמות. הוא מייצג כל כך הרבה.
מטפורה
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
מטפורה • 14 בינו׳ 2023
ככה נראה השיח הציבורי היום, קיטוב וקלישאות, פמינאציות ואינסלים.
אין פתרון קל, וסינון ודיווח אקססיבי הם פתרונות לא מוסריים ולא אפקטיביים, בעיני.
מה כן יכול לעזור? כל אחד מאיתנו צריך להחליט בעצמו על רף מסוים של הגיון ועומק (להבדיל מהשתייכות פוליטית וטעם אישי).
איך עושים את זה בפועל?

ראיתם אדם שמגיב משהו שאתם לא מסכימים איתו והוא מקומם ומרגיז ויש לכם מה להגיב?

בדקו קודם: האם יש כאן טיעון לוגי ומורכב, או שאפשר לזקק אחד מתוך הדברים במאמץ סביר? אם כן, עשו זאת, תמיד תוך התייחסות לגרסה הכי מתוחכמת והכי שלמה לטיעון של האדם שמולכם, ובלי סרקזם, כי כשמתמקדים בביטויים הנלוזים והטיפשיים ביותר של כל מחנה (ויש, יש בהחלט), כולנו מפסידים, ואילו כאשר מגיבים לטענה המוצלחת ביותר שהם יכולים להפיק, כולנו מרוויחים והסאגה מסתיימת יחסית מהר יותר ועם פחות מפח נפש. הגיבו בתמציתיות, סכמו את הנחות המוצא, סמנו את נקודת אי ההסכמה הקונקרטיות, אך השתדלו להעמיד את הדברים בהקשר התרבותי והחברתי הרחב יותר.

לעומת זאת, אם אין שם טיעון, אם יש יותר מדי גידופים, כוונות זדון, אד הומינם - למדו את עצמכם לזהות את הסימנים לזה ואז ותרו על תגובה, עם כל הפיתוי שיש. אתם עלולים להישאב לסגנון דומה, ואף אחד, במיוחד לא טרול, לא שווה את איבוד הצלם.

באופן אישי, יש לי קבוצה מצומצמת של חברות, חלקן ימניות וחלקן שמאלניות, שאפשר להתדיין איתן בצורה מעמיקה ומעניינת, לא מכורה מראש. כשעושים את זה, מגלים ניואנסים ומורכבות. כל שאר השיח שמתרחש ברמה הכללית בימים אלה, במיוחד בערוצי התקשורת וברשתות החברתיות המדממות, מלא בדיסאינפורמציה, כוונות רעות ופאניקות מוסריות. בבקשה אל תתנו לזה יד.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 14 בינו׳ 2023
מטפורה כתב/ה:
ככה נראה השיח הציבורי היום, קיטוב וקלישאות, פמינאציות ואינסלים.

למסגר ולתלות, חברים.
למסגר ולתלות.
BlueBear
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
BlueBear • 14 בינו׳ 2023
אני חושב שפתרון הטוב ביותר זה כפתור התעלם בפורום.
נותן לכל משתמש אפשרות להתעלם מכל ההודעות של המשתמש בפורום או בדיון ספציפי ולא לראות את התגובות שלו.

מי שרוצה לפרסם פוסט תמיכה בלי תגובות, אני חושב שאפשר לעשות את זה בבלוג האישי.
בפורום ציבורי, אנשים יוכלו לא לראות תגובות של אנשים שהם לא מעוניינים לנהל איתם דיון (אבל לא יודע איך זה יעבוד לגבי ציטוטים של אותו משתמש ע"י משתמש אחר). זאת עדיין לא השתקה לאחרים.