לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכרויות באתר- עצות איך לעשות זאת בבטיחות

ענני בראשית{התגשמתי}
לפני חודש • 21 ביולי 2024
ענני בראשית{התגשמתי} • 21 ביולי 2024
BlueBear כתב/ה:
ענני בראשית כתב/ה:
מיצי קפיצי כתב/ה:
מסכימה עם מה שנכתב פהicon_smile.gif

ואגב לפגישה אני קובעת תמיד מקום ציבורי, בעיר שלי, במקום שאני מכירה ובטוח בשבילי ומגיעה לשם עצמאית. אל תכנסו לרכב של אנשים שאתם עדיין לא מכירים.

ת'יודעת, עוד לפני הקטע של הבוצדמים, תמיד כיווצה אותי המחשבה להיות תלויה במישו 100 אחוז ככה. זה ממש מוזר לי מהצד, בכללי, זה שאני אצא עם מישהו שאינני מכירה, וזהו אני עכשיו בידיים שלו

מה אם הדייט מעאפן? אני אלכה לו שיחזיר אותי? איןסיכוייי
תמיד נסעתי תחבצ חזרתי, וסירבתי להצעה.
היה מישהו מהאתר שממש התעקש להחזיר אותי, אבל הוא היה החרגה מפוארת, איכשהו ידעתי שזה בסדר, ובנוסף, שוב, ההלוך ממש התעקשתי להגיע עצמאית

מה את עושה אם אנשים גם מגיעים מחוץ לעיר שלך עוד עניין?

לא קראתי את כל השרשור, אבל אני לא חושב שיש הבדל ממשי בין פגישה ראשונה עם מישהו מהכלוב ומישהו מטינדר.
אני חושב שמהירות או אינטנסיביות הוא עניין יחסי. יכול להיות מישהו אינטנסיבי ובשבילך זה ירגיש התקדמות טיל ובשבילו זה ירגיש זחילה.
תקראי לי מיושן אבל אני חושב שהגבר צריך לדעת להתאים את עצמו לבחורה ואם אין לו את הסבלנות או את היכולת עד שהיא תגיע למקום שהוא כבר נמצא בו אז גם ככה אין מה להשקיע שם.
אם מישהו לוחץ להפגש במקום שלא נח לך, לוחץ להקפיץ אותך הביתה או כל דבר כזה, גם אם זה לא מגיע ממקום זדוני, זה מתקשר למשפט הקודם שרשמתי וזה תמיד סימן אזהרה ענק.

חשוב להבדיל בין לחץ פולני של דאגה כנה לבין לחץ של דגל אדום. הנל הרגיש שאני כן רוצה אבל האגו המרוקאי מסרב, אז הוא התעקש🫢

* זה המקום להגיד שלא רק שאני הולכת למקום ציבורי, אני מביאה איתי גם את שיני- שטן 😁

לי אגב חסר כאן דיבור על אבני דרך בהיכרויות ואני מנקישה שזה בגלל ניסוח הכותרת.

יש לך מילה או שתיים להגיד בנושא?
BlueBear
לפני חודש • 21 ביולי 2024
BlueBear • 21 ביולי 2024
ענני בראשית כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
ענני בראשית כתב/ה:
מיצי קפיצי כתב/ה:
מסכימה עם מה שנכתב פהicon_smile.gif

ואגב לפגישה אני קובעת תמיד מקום ציבורי, בעיר שלי, במקום שאני מכירה ובטוח בשבילי ומגיעה לשם עצמאית. אל תכנסו לרכב של אנשים שאתם עדיין לא מכירים.

ת'יודעת, עוד לפני הקטע של הבוצדמים, תמיד כיווצה אותי המחשבה להיות תלויה במישו 100 אחוז ככה. זה ממש מוזר לי מהצד, בכללי, זה שאני אצא עם מישהו שאינני מכירה, וזהו אני עכשיו בידיים שלו

מה אם הדייט מעאפן? אני אלכה לו שיחזיר אותי? איןסיכוייי
תמיד נסעתי תחבצ חזרתי, וסירבתי להצעה.
היה מישהו מהאתר שממש התעקש להחזיר אותי, אבל הוא היה החרגה מפוארת, איכשהו ידעתי שזה בסדר, ובנוסף, שוב, ההלוך ממש התעקשתי להגיע עצמאית

מה את עושה אם אנשים גם מגיעים מחוץ לעיר שלך עוד עניין?

לא קראתי את כל השרשור, אבל אני לא חושב שיש הבדל ממשי בין פגישה ראשונה עם מישהו מהכלוב ומישהו מטינדר.
אני חושב שמהירות או אינטנסיביות הוא עניין יחסי. יכול להיות מישהו אינטנסיבי ובשבילך זה ירגיש התקדמות טיל ובשבילו זה ירגיש זחילה.
תקראי לי מיושן אבל אני חושב שהגבר צריך לדעת להתאים את עצמו לבחורה ואם אין לו את הסבלנות או את היכולת עד שהיא תגיע למקום שהוא כבר נמצא בו אז גם ככה אין מה להשקיע שם.
אם מישהו לוחץ להפגש במקום שלא נח לך, לוחץ להקפיץ אותך הביתה או כל דבר כזה, גם אם זה לא מגיע ממקום זדוני, זה מתקשר למשפט הקודם שרשמתי וזה תמיד סימן אזהרה ענק.

חשוב להבדיל בין לחץ פולני של דאגה כנה לבין לחץ של דגל אדום. הנל הרגיש שאני כן רוצה אבל האגו המרוקאי מסרב, אז הוא התעקש🫢

* זה המקום להגיד שלא רק שאני הולכת למקום ציבורי, אני מביאה איתי גם את שיני- שטן 😁

לי אגב חסר כאן דיבור על אבני דרך בהיכרויות ואני מנקישה שזה בגלל ניסוח הכותרת.

יש לך מילה או שתיים להגיד בנושא?

טוב איתה אף אחד לא מתעסק icon_smile.gif
אני לא חושב שזה משנה מה הסיבה ללחץ. חשוב לראות שהוא יודע לקבל את זה ושאת מרגישה בנח עם ההחלטות שלך.
אני חושב שלא דיברו על אבני דרך כי לא בטוח שזה דבר נכון לעשות. הרי מזה אומר בעצם? שאם היה או יש X אז מסמנים וי ואפשר לעבור שלב? ואם את לא מרגישה בנח לעבור שלב? תעשי את זה בכל זאת כי עברת אבן דרך מסויימת?
נגיד שנפגשתם 3 פעמים בחוץ. הוא מוצא חן בעינייך אבל את עוד לא לגמרי סגורה על זה. את לא צריכה להפגש בבית רק כי זאת פגישה רביעית (וכן אני עם דעה יותר שמרנית וחושב שאישה צריכה לחכות קצת. במינימום זה גורם לגבר להרגיש שהאישה היא לא טרף קל ויש בו משהו מעבר אם היא בחרה דווקא בו).
כשלא מדובר בסשן או אקטים מסויימים, כל אחד הוא אחר. הוא ירגיש אחרת וההתמסרות אליו תהיה אחרת.
אני מאמין לגמרי בהרגשת נוחות. רק אז זה באמת משחרר. רק אז זה מענג.