שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך תקבלו את זה אם תגלו שהבן/בת שלכם בדס''מי/ת?

4X4​(אחר)
לפני חודש • 16 באוג׳ 2024

גם אני הבנתי כמוך

4X4​(אחר) • 16 באוג׳ 2024
Bitchy כתב/ה:
אם אני בדסמית בעצמי למה שזה יפריע לי?

אני מניחה שזה עלול להתנגש קצת אצל בני זוג כשמגלים ששניהם נשלטים\שולטים אבל נתקלתי בלא מעט זוגות שמוצאים פתרון גם לזה.

השאלה שעולה מנסיון חיי: מה קורה שיש זוגיות טובה עם ילדים והכל, אבל מה, אחד הצדדים לא מעוניין במערכת כזו, מה אז? - פותחים יחסים? בוגדים?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באוג׳ 2024
Into כתב/ה:
איך אמר הוא, גבולות במשפחה זה בריא. כשעושים ילדים אז חיי המין נדחקים הצידה בסדר העדיפויות במשפחה בריאה ונורמטיבית, וכבר לא מתאים לחיות את הבדסם כדינמיקה זוגית, אין מה לעשות. לעשות ילדים זה לעשות ויתורים.

מי היה מאמין שלטעון שזה לא בריא לחשוף את הילד שלך לדינמיקה הבדסמית של ההורים שלו, נקרא שמרנות.

זה כאילו את מגיבה לטקסט אחר ממה שאני כתבתי. לא אמרתי שצריך לעשות בדס"מ מול הילדים שלך.
אמרתי שצריך לשמור על תקשורת פתוחה ולא שיפוטית מול הילד, שזה גם רלוונטי לעוד מצבים בחיים, ולטעון שזה נוראי ושווה ערך ללעשות מולו סקס זאת השמרנות.

שמרנים חושבים ששיעור חינוך מיני זו איזו אורגיה בכיתה, שהמורה תסביר לך על תנוחות ואתרי פורנו, במקום לטרוח להבין שבכלל מדובר בשיח אינפורמטיבי מותאם גיל, בלא לגרום לנער להרגיש בושה ואשמה, ושזה בדיוק מה שעוזר לשמור על הגבולות, אם כבר.
איך מישהו ידע מה הגבולות הבריאים אם בכלל לא מדברים איתו על זה?
ואפשר לדבר על גבולות גם בלי לפרט על חיי המין של ההורים, בלי לתאר סשן בצורה פורנוגרפית, או בכלל להתייחס לזה בכותרות של בדס"מ, מפתיע, אני יודעת.

בנוסף, אמרתי שמיניות היא לא רק האקטים המיניים עצמם.
אם תרצי, האקטים שאנחנו עושים במיטה הם התוצאה של המיניות שלנו.
ולכן אפשר לזהות שמישהו הומו גם אם הוא לא עושה מולך סקס, גם אם הוא נמצא לידך עם בן הזוג שלו, גם אם הוא לא מכריז שהוא הומו, ולא מגיע לעבודה לבוש כאילו הוא יוצא למצעד הגאווה.

את חושבת שנער לא יקלוט נניח שאבא שלו, גם אם נשוי לאמא, הוא הומו בארון? שהוא לא יקלוט את הוייב גם אם האבא לא יעשה מולו סקס עם גבר?
את חושבת שאם נער ילך לארגון נוער גאה, נניח, אז ילמדו אותו שם להזדיין עם גברים?
כשהיינו בעולם שבו להיות הומו היה מעשה מלוכלך שצריך להעמיד פנים שקורה רק במיטה, נערים להט"בים היו מנוצלים מינית פי כמה מהיום (והמצב עדיין לא מושלם).
כשאי אפשר לדבר על מיניות בצורה מותאמת, "הפתרון" של הנוער הוא פורנו, ומבוגרים נצלנים "שיסבירו להם".

מה שאני מתארת על מיניות גאה לא שונה ממיניות בדס"מית. בקהילה הזו הרבה מאיתנו יודעים לאיזה לאנשים לגשת גם בלי להכיר אותם בפלטפורמות פטיש קודם לכן.
אני יכולתי להבין איזה גבר נוטה לצד הנשלט. וזה לא שהם התנהגו כמו סמרטוטים והלכו על ארבע ברחוב. גברים רגילים, בטוחים בעצמם, ועדיין קולטים.
כי מין הוא תוצאה של המיניות שלנו, של הרגשות, של המחשבות וכל החויות האנושיות שעוברות עלינו.
וחוויות רגשיות הן משהו שלחלוטין יכול לקרון החוצה מתוכנו גם כשמנסים להצניע את זה.

להיות סטרייט זה לא רק להזדיין עם המין השני, להיות הומו זה לא רק להזדיין עם המין שלך, ולהיות בדס"מי זה לא רק לעשות סשנים.
עובדה שכולנו נמצאים במרחב כמו הכלוב, ויכולנו גם להפוך אותו לנטו אתר פורנו ומציאת סשנים, אבל בכל מקרה הקהילה הזו עצמה בחרה לא להתעסק בבדס"מ רק באופן אירוטי והרבה מחפשים פה ביטוי רגשי.
כמעט כולם פה כולל אנשי ה"רק במיטה" מחפשים פה גם אינטראקציות ידידותיות שנותנות מענה על הצרכים הרגשיים שלהם, וזה לא שחסרים לנו חברים בחוץ. מיניות היא פשוט יותר מסקס.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 16 באוג׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
Into כתב/ה:
איך אמר הוא, גבולות במשפחה זה בריא. כשעושים ילדים אז חיי המין נדחקים הצידה בסדר העדיפויות במשפחה בריאה ונורמטיבית, וכבר לא מתאים לחיות את הבדסם כדינמיקה זוגית, אין מה לעשות. לעשות ילדים זה לעשות ויתורים.

מי היה מאמין שלטעון שזה לא בריא לחשוף את הילד שלך לדינמיקה הבדסמית של ההורים שלו, נקרא שמרנות.

זה כאילו את מגיבה לטקסט אחר ממה שאני כתבתי. לא אמרתי שצריך לעשות בדס"מ מול הילדים שלך.
אמרתי שצריך לשמור על תקשורת פתוחה ולא שיפוטית מול הילד, שזה גם רלוונטי לעוד מצבים בחיים, ולטעון שזה נוראי ושווה ערך ללעשות מולו סקס זאת השמרנות.

שמרנים חושבים ששיעור חינוך מיני זו איזו אורגיה בכיתה, שהמורה תסביר לך על תנוחות ואתרי פורנו, במקום לטרוח להבין שבכלל מדובר בשיח אינפורמטיבי מותאם גיל, בלא לגרום לנער להרגיש בושה ואשמה, ושזה בדיוק מה שעוזר לשמור על הגבולות, אם כבר.
ואפשר לדבר על גבולות גם בלי לפרט על חיי המין של ההורים, בלי לתאר סשן בצורה פורנוגרפית, או בכלל להתייחס לזה בכותרות של בדס"מ, מפתיע, אני יודעת.

ולכן אפשר לזהות שמישהו הומו גם אם הוא לא עושה מולך סקס, גם אם הוא נמצא לידך עם בן הזוג שלו, גם אם הוא לא מכריז שהוא הומו, ולא מגיע לעבודה לבוש כאילו הוא יוצא למצעד הגאווה.

את חושבת שנער לא יקלוט נניח שאבא שלו, גם אם נשוי לאמא, הוא הומו בארון? שהוא לא יקלוט את הוייב גם אם האבא לא יעשה מולו סקס עם גבר?
כשהיינו בעולם שבו להיות הומו היה מעשה מלוכלך שצריך להעמיד פנים שקורה רק במיטה, נערים להט"בים היו מנוצלים מינית פי כמה מהיום (והמצב עדיין לא מושלם).
כשאי אפשר לדבר על מיניות בצורה מותאמת, "הפתרון" של הנוער הוא פורנו, ומבוגרים נצלנים "שיסבירו להם".

מה שאני מתארת על מיניות גאה לא שונה ממיניות בדס"מית. בקהילה הזו הרבה מאיתנו יודעים לאיזה לאנשים לגשת גם בלי להכיר אותם בפלטפורמות פטיש קודם לכן.
אני יכולתי להבין איזה גבר נוטה לצד הנשלט. וזה לא שהם התנהגו כמו סמרטוטים והלכו על ארבע ברחוב. גברים רגילים, בטוחים בעצמם, ועדיין קולטים.
כי מין הוא תוצאה של המיניות שלנו, של הרגשות, של המחשבות וכל החויות האנושיות שעוברות עלינו.
וחוויות רגשיות הן משהו שלחלוטין יכול לקרון החוצה מתוכנו גם כשמנסים להצניע את זה.

להיות סטרייט זה לא רק להזדיין עם המין השני, להיות הומו זה לא רק להזדיין עם המין שלך, ולהיות בדס"מי זה לא רק לעשות סשנים.
עובדה שכולנו נמצאים במרחב כמו הכלוב, ויכולנו גם להפוך אותו לנטו אתר פורנו ומציאת סשנים, אבל בכל מקרה הקהילה הזו עצמה בחרה לא להתעסק בבדס"מ רק באופן אירוטי והרבה מחפשים פה ביטוי רגשי.
כמעט כולם פה כולל אנשי ה"רק במיטה" מחפשים פה גם אינטראקציות ידידותיות שנותנות מענה על הצרכים הרגשיים שלהם, וזה לא שחסרים לנו חברים בחוץ. מיניות היא פשוט יותר מסקס.
שמעי בכנות אני צריכה אמ;לק אין מצב שאני אקרא את כל זה אבל אני אניח שהסברת את עצמך יפה ולא הבנת אותי בכלל
ArchAngel​(שולטת)
כשמתעסקים בנושא מורכב, התשובה תהיה מפורטת בהתאם.
אבל בכל מקרה אמ;לק: בשום שלב לא אמרתי שהורה צריך לעשות בדס"מ מול הילדים שלו, פשוט לא לשפוט אותם ולשמור איתם על שיח פתוח, כי זה מה שיעזור להם לשמור על גבולות בריאים.
ובנוסף לזה, שמיניות היא מעבר למין עצמו, ולכן היא עדיין "הפיל שבחדר" גם כשלא עושים סקס מול פנים של אחרים ומנסים להצניע את זה.
את ההסבר למה בדיוק אני לא יכולה לקצר לשורה קצרה. תקראי אם בא לך, זה לוקח פחות משתי דקות אם באמת מעוניינים להבין.
סווריןן
סווריןן • 16 באוג׳ 2024
נשמעת כמו שאלת מוקש: פחות רוצים לדעת מה תאמר/תרגיש, כי הראשון יחסית ברור והשני לא משנה ומורכב, ויותר שואלים על מידת הקבלה שלך את עצמך (הילדים הם כאן רק אמצעי המחשה-אם אתה שלם/לא שלם עם בדסמיות, אז תגיב בהתאם...).

יש שורה של דברים שלא הייתי רוצה לגלות על ילדי - למשל, חברות ב'לה פמיליה', חזרה בתשובה, זוגיות עם בן זוג מגמד, זוגיות עם שיננית...

אבל אחרי הזבנג הראשוני, יש גל אחר של שאלות שהופכות רלוונטיות, כך שהרגש הראשוני לא מעלה ולא מוריד.

ברמה סטטיסטית, ילד עם העדפה מינית מובהקת שמצמצמת את ההיצע עבורו משמעותית ומראש, היא לא סיבה למסיבה. תהיה לו דרך לעבור, שתחסך מחובבי מין ונילי.
אבל זה לא אמור להגיע מעבר לכך, כלומר, התחושה השלילית הראשונה.
אני אב ולא בא לי להתחיל למנות את כמות הסתומים שהילדים שלי יצאו איתם, בלי קשר לבדסם...
לכולםן קשה
FootJunky
FootJunky • 16 באוג׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
Into כתב/ה:

וואוו ארצ'י, אני תמיד ככ נהנה מהחוכמה והחדות שבכתיבה שלך,
אני חושב שזו הפעם הראשונה שאני לא מסכים איתך, אבל בכלל icon_smile.gif
לא על מה ילדים קולטים מהמיניות של ההורים, לא על מה בדס"מים קולטים על בדס"מים אחרים בסביבה נייטרלית
ולא על מה גייז קולטים על גייז אחרים.

בכל מקרה, השאלה בשרשור היתה איך נרגיש אם נגלה שילדינו בדס"מים,
אני באופן אישי הייתי שמח אם הבת שלי לא תצטרך להרגיש כמו אסופת חורים לשימוש כדי להגיע לסיפוק,
ושהבן שלי לא יצטרך להיות קשור באוויר ומוצלף כדי למצוא שקט בראש.
לא מאחל להם להיות סדיסטים שמתענגים על כאב של אחרים ו/או מזוכיסטים שמרגישים "שהם במקומם הנכון" דווקא כשהם הכי מושפלים וכואבים.
זה מסע עינויים נפשי, וכמו שכתבו פה לפני - הרבה יותר קל, פשוט ושמח להיות ונילי חרמן וזהו icon_smile.gif
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 16 באוג׳ 2024
אז מכל המגילות האלה שאת רושמת את בעצם אומרת שלא צריך לעשות פיזית או להדגים אבל לחשוף זו "פתיחות"
אני תוהה איפה הגבול עבורך. עד כמה תחשפי את המיניות שלך תדירות אוננות? צעצועים? זיון מוסלמים בישבן במסגד?
תזמיני את ילדיך לעשות שבת במרתף? כמה טקסט ככה שטויות נפלטות ועל סמך מה.
יש לך ילןדים? כשיהיו לך אם יהיו לך תדברי איתם בפתיחות על הכל רק אבל רק אם יבקשו ורק על מה שיענין אותם..
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 16 באוג׳ 2024
הוא כתב/ה:
אז מכל המגילות האלה שאת רושמת את בעצם אומרת שלא צריך לעשות פיזית או להדגים אבל לחשוף זו "פתיחות"
אני תוהה איפה הגבול עבורך. עד כמה תחשפי את המיניות שלך תדירות אוננות? צעצועים? זיון מוסלמים בישבן במסגד?
יש לך ילןדים? כשיהיו לך אם יהיו לך תדברי איתם בפתיחות על הכל רק אבל רק אם יבקשו ורק על מה שיענין אותם..

אני אמא וגם לי יש טיפ: להקשיב למה שנאמר.
להבין עם מה הבן אדם בא ומה בא ורק על זה להגיב. כך גם בשיח עם ילדים. לראות מה הם מביאים לפתחנו ולענות להם מותאם גיל אבל בעיקר תוך הקשבה למה שהם בעצם אומרים.
עכשיו, לפני שאתה שופך, תחזור ותקרא מה שארצ'י כתבה ותענה מותאם לפני שאתה רץ עם המחשבה לכל כיוון.

ואלוהים התשובה שלך דפוקה בדיוק כמו מי שכתב לי שכשאני יוצאת לדייטים לא ישר לדבר על חדירה. כאילו העובדה שאני מפרסמת את הפנטזיות שלי בבלוג שבאתר כמו הכלוב מעיד על זה שכשאפגוש מישהו ישר אניח את הדילדו עם הנצנצים על השולחן
Ofan

כלובי! הצילו! למה אין דיסלאב לתגובה?

Ofan • 16 באוג׳ 2024
הוא כתב/ה:
ArchAngel​(שולטת)
באף אחת מהתגובות שלי לא כתבתי שצריך לחשוף ילדים לסקס של ההורים שלהם.
פתיחות היא להבין שמיניות היא חלק מהחיים, והיא לא רק המין עצמו אלא אוסף של תחושות ורגשות שמלווים אותנו, ובמילא ילדים קולטים גם סאבטקסטים שאנחנו מנסים ***להצניע****

ובדיוק כמו שזו האחריות שלך להסביר לנער על אמצעי מניעה כדי שלא יסכן את עצמו, גם אם זה ממש מביך, זאת גם האחריות שלך להסביר לו על קווים אדומים בקשר, כל סוג של קשר.
ובשני המקרים זה לא דורש ממך לתאר לו את חיי המין האישיים שלך.
אחרי כל מה שכתבתי, להגיד שהתכוונתי שאתה צריך לאונן מולו זאת ההגדרה לפליטת שטויות מן המקלדת.

כשהשתתפתי בדיון הזה לא הנחתי שלכתוב "תשמרו על תקשורת פתוחה עם הילדים שלכם, עדיף שידעו שאפשר לדבר איתכם מאשר שינצלו אותם", יוביל לכך שישלפו פנטזיות מהבלוג שלי בצורה מבזה בשביל לנסות להשפיל אותי.

כל כולי תקווה שאתה כאבא לא תגרום לילדים שלך להרגיש רע על מי שהם, כמו שעכשיו גרמת לי להרגיש.
אני עוד מעט אשכח מה זר מהאינטרנט כתב לי, אבל אם זה היה מגיע מדמות קרובה אלי זה היה שורט אותי משמעותית.