בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית וזוגיות

jerryM
לפני שבוע • 30 בספט׳ 2024
jerryM • 30 בספט׳ 2024
תמיד החשיבה היא מאוד חד צדדית זה גם מתקשר לפוסט של פישוטו,
אין זוגיות כי השולטת רואה את עצמה מעל הנשלט.
בפועל בתקופה הקצרה שהייתי נפגש עם שולטות,
רובן לא התאימו לי למערכת זוגית כיוון שאני מרשה לעצמי לחפש יותר ממה שיש להן להציע. מבחינת מראה, אינטליגנציה ,תפקיד תעסוקתי
ושלא לדבר על כימיה.

מחקר שקראתי פעם לגבי תחילתן של מערכות יחסים זה שלרוב הסירוב הראשוני מגיע ,באופן לא מפתיע, מנשים.
אבל בכמות לפחות שווה לנשים, גברים הם אלה שמביעים חוסר עניין להמשיך את המערכת (מדובר על ההתחלה כלומר בשבעות הראשונים)
סקרנת
לפני שבוע • 1 באוק׳ 2024
סקרנת • 1 באוק׳ 2024
מלישס כתב/ה:
כתבתי בפוסט בתגובה.
מוזמנים לקרוא

מחר.
My body for you​(מתחלף)
לפני שבוע • 1 באוק׳ 2024
My body for you​(מתחלף) • 1 באוק׳ 2024
מזדהה לחלוטין עם מה שכתב בפוסט
כנראה שטבע האדם לא משתנה עד כדי כך
ולדעתי נשלט צריך להיות גברי בחיים האישיים שלו
אחרת האשה השולטת הטבע הפנימי שלה
לא יכול לסבול באמת גבר סמרטוט ומסכן

ולצערי גברים מתמודדים עם החיים אחרת מנשים
ורוב החיים נאלצים להתמודד לבד בלי עזרה
קריאה לעזרה או הקשבה של גבר לעומת אשה שונה לחלוטין זו המציאות
מצד שני לגברים יש המון דלתות פתוחות שאין לנשים
אם רק ישתמשו בדלתות אלו בחכמה
researcher​(שולטת)
לפני שבוע • 1 באוק׳ 2024
researcher​(שולטת) • 1 באוק׳ 2024
ניסיתי לחפש בקרב חברות שלי דוגמה.
אבל רובן בקשר זוגי שזה אחד
ויש את הבדסמ שזה בנוסף. גם אם יש שם אכפתיות. לרוב זה בדסמ בלבד[/quote]

שלום גם לך 😄
שנאוצר​(נשלט)
לפני שבוע • 1 באוק׳ 2024
שנאוצר​(נשלט) • 1 באוק׳ 2024
אני חושב שאין אמת אחת בנושא הזה.

יש את אלו שהפמדום שלהן לא יכול להיות חלק מהזוגיות וחייב להתקיים כמשהו אחר מהצד.
יש את אלו שהפמדום הוא עניין מהותי בזוגיות המונוגמית שלהן.
יהיו את אלו שירצו קקהולד בזוגיות מונוגמית.
יהיו כאלו שירצו פמדום בזוגיות פתוחה.
יש את אלו שיעשו פמדום רק כי ירצו לרצות את בן הזוג שלהן.
ויש כאלו שאני אפילו לא מצליח לחשוב מאיפה זה בא להן

אני בטוח שאפילו כאן בפורום יש הכל מהכל
Mary Jane
לפני שבוע • 2 באוק׳ 2024
Mary Jane • 2 באוק׳ 2024
לטעמי ומניסיוני, כדי להצליח במערכת יחסים זוגית, צריך להשכיל לשמור על הכבוד והערך של הפרטנר.

כל עוד הגבר במעמד סמרטוט ואפס מנוצל שרק מנשק רגליים ותחת וחוטף כאפות, זה לא יעבוד ואין מה להתפלא על כך.

לעומת זאת, אם מחזקים את תחושת הערך העצמי והגבריות של הגבר, נותנים לו מקום להיות גבר ולתלות מדפים בעת משבר, ומעניקים לו אהבה וסקס ובילויים ושאר רגשות ותמריצים חיוביים, הוא יכול להיות נשלט, מאהב, אהוב וגבר החלומות ✨
deepThinker
לפני שבוע • 2 באוק׳ 2024
deepThinker • 2 באוק׳ 2024
לתלות מדפים חחחח
Grey / Green
לפני שבוע • 2 באוק׳ 2024
Grey / Green • 2 באוק׳ 2024
Mary Jane כתב/ה:
לטעמי ומניסיוני, כדי להצליח במערכת יחסים זוגית, צריך להשכיל לשמור על הכבוד והערך של הפרטנר.

כל עוד הגבר במעמד סמרטוט ואפס מנוצל שרק מנשק רגליים ותחת וחוטף כאפות, זה לא יעבוד ואין מה להתפלא על כך.

לעומת זאת, אם מחזקים את תחושת הערך העצמי והגבריות של הגבר, נותנים לו מקום להיות גבר ולתלות מדפים בעת משבר, ומעניקים לו אהבה וסקס ובילויים ושאר רגשות ותמריצים חיוביים, הוא יכול להיות נשלט, מאהב, אהוב וגבר החלומות ✨

This.
ArchAngel​(שולטת)
לפני שבוע • 2 באוק׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 2 באוק׳ 2024
Mary Jane כתב/ה:

זה כל כך נכון.

ולצד זה, גם חשוב לשמור על כבודה של האישה, וזה החלק שיותר קל לו להתפספס כי נשלטים רבים חושבים שאם הם קוראים לה המלכה ומשתחווים אליה אז זה סימן של כבוד והבעת הערכה, אבל לא- זה סימן של הגשמת פנטזיה מינית.
כבוד והערכה כלפי בת הזוג שלך מתבטאים בכך שאתה תומך בה, מכיל אותה, לוקח חלק שווה בזוגיות במקום לצפות ממנה לתפעל הכל "כי היא השולטת", נמצא שם כגבר שרואה את הצרכים שלה כאישה ולא כדמות, ובעיקר את הצורך להישען עליך ולא רק שתהיה "עבד" שהיא מתעסקת כל היום בלהגשים לו את הצורך לחוות ריגוש מלהיות מושפל שמנשק רגליים של "מלכה רעה" נטולת רגשות וצרכים אנושיים של קרבה והזדקקות.

בהרבה מקרים חוסר הכבוד הזה הוא הדדי לגמרי, שני הצדדים רואים אחד בשני אוביקט בפנטזיה וחושבים שזה מספיק. זה מספיק אולי לסשן, אבל ממש לא לקשר.
בשביל קשר הצרכים האנושיים שלנו צריכים להיענות, אנחנו צריכים לראות אחד בשני אנשים שמורכבים מהרבה גורמים שגם אוהבים לשלוט או להישלט ברגעים נתונים, במקום לצמצם אחד את השני לדמות שולטת או נשלט בלבד כאילו זאת כל המהות שלהם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוק' 02, 2024 12:07 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
יואב שוב כאן​(נשלט)
לפני שבוע • 2 באוק׳ 2024
יואב שוב כאן​(נשלט) • 2 באוק׳ 2024
נשלטים או שולטות, בסופו של דבר כולנו בני אדם עם רגשות, תשוקות וכן גם סטיות.
אבל בשורה התחתונה, ללא רגש קשר לא יוכל להתקיים.
כולנו זקוקים לאהבה גם אם כל אחת.ד מביע.ה אותה בדרך שונה.