אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבול הדק שבין השליטה לניצול

tch​(נשלט)
לפני 19 שנים • 17 בספט׳ 2005
tch​(נשלט) • 17 בספט׳ 2005
Queencie כתב/ה:

tch רוצה להיות עבד הסמיילים שלי ?

המממממממ.....
2 הצעות ביום אחד,מה קורה לכן בנות? אינפלציה בעבדים?

Queencie כתב/ה:

עד היום כל מי ששוחחתי איתו על נושא השימוש בעבד למטרות של שירות (המילה ניצול מראש שופטת את המטלות כשליליות) הביע את ציפיתו לנוכחותי הפיסית בשעת ביצוע המטלות או בשעת מתן ההוראות. מה שאומר שיש כאן תמורה מסויימת - הזכות לשרת את האישה הנערצת עליו כשלעצמה, ולחזות - בזמן אמת בשליטתה ובסיפוקה.

קווינסי ידידתי...
איתי עד היום טרם שוחחת על הנושא שקרוב לליבי יותר מבמיוחד,נוכחות פיזית???לא אצלי.
יש אנשים שזה מה שעושה להם את זה,שהמלכה תעמוד ותיתן להם הוראות בזמן אמת,כחלק מסשן ניקיון,אולי אפילו תצליף בהם בזמן עבודתם,כשהלבוש היחיד שמכסה את גופם הוא מה שהטבע העניק להם,ויש אחרים שמתכוונים לניקיון,לנקות,כשגבירתם אינה נוכחת בבית,מנקים בבגדי עבודה,מסיימים ועוזבים את הבית כשהוא נקי ומצוחצח,אמנם לפי הוראות ומטלות,ואולי לפי רשימה קבועה שגבירתם השאירה,אבל ללא נוכחותה הפיזית בשעת הניקיון,והתמורה שהם מקבלים זאת הזכות לשרת ולדעת שהקלו את חייה של גבירתם וגרמו לה אושר.
אני נגד הכללות,כל אחד ומה שטוב לו,ומה שעושה טוב לגבירתו.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 17 בספט׳ 2005
אני משוכנעת שאתה צודק אבי ויש עבדים מכל הסוגים ומכל הגוונים, מה שנכון גם לגבי מלכות.
אסור לעשות הכללות....

אז מה קורה עם האייקונים המגניבים שלך?
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 17 בספט׳ 2005
Queencie כתב/ה:

על איזה אייקונים מגניבים בדיוק התכוונת???

תתקשרי ותסבירי.......
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 17 בספט׳ 2005
tch כתב/ה:
Queencie כתב/ה:

על איזה אייקונים מגניבים בדיוק התכוונת???

תתקשרי ותסבירי.......

השאלתי את החוט של המטען של הסלולרי למישהי שהיתה צריכה שוט לעת מצוא.....
zx11007​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 21 בספט׳ 2005

הגבירה השוטרת

zx11007​(מתחלף) • 21 בספט׳ 2005
אני למשל יכל להתענות רק מסרוק שיערך המדהים כפי שהזדמן לי לעשות כן והייתי שמח לעוד אכן האגו הגברי מפריע והוא מצפה לתמורה אך ישנם אנשים אשר יכולים להסתפק במועט ואז ברצון המלכה להגיע לסיפוק הפיזי שהוא למעשה פחות חשוב אבל מביא את הנשלט נשלטת לידי התחלה חדשה
Queencie​(שולטת)
לפני 19 שנים • 24 בספט׳ 2005

Re: הגבירה השוטרת

Queencie​(שולטת) • 24 בספט׳ 2005
zx11007 כתב/ה:
אני למשל יכל להתענות רק מסרוק שיערך המדהים כפי שהזדמן לי לעשות כן והייתי שמח לעוד אכן האגו הגברי מפריע והוא מצפה לתמורה אך ישנם אנשים אשר יכולים להסתפק במועט ואז ברצון המלכה להגיע לסיפוק הפיזי שהוא למעשה פחות חשוב אבל מביא את הנשלט נשלטת לידי התחלה חדשה

האגו הגברי אכן מפריע - ולא רק בביצוע מטלות של סיוע ועזרה.
השימוש במושג "ניצול" הוא כשלעצמו שולל ונובע מתוך הכוונה שאם אין תמורה לצד המבצע, הציפיה או הדרישה לביצוע הינה שלילית מעיקרה.
ומהי התמורה ההולמת?
האם חיוך מספק? האם אור בעיניי המקבלת? והנאתה לבדם יכולים להוות תמורה?
- אבי טוען שכן - ואני מאמינה שזה כך מאחר והוא מנטרל את התקוממות האגו הגברי למשמע הדרישה המלכותית. הוא אינו מצפה שלום תמורה חומרית למעט אותה הנאה של גבירתו בשל כך.

אלא שמרבית הנשלטים בהחלט מצפים לתמורה חומרית מעבר לחיוך וההנאה של גבירתן - מניעיהם מערבים את הנאתם שלהם וציפיתם לסיפוק.

איך מנטרלים את האגו הגברי אצל מי שזה פוגע במסירותם הטהורה?
חגורת צניעות עשויה לעשות את העבודה ...... icon_lol.gif icon_twisted.gif icon_lol.gif
זוג דו נשלט​(נשלט)
לפני 19 שנים • 28 בספט׳ 2005

הגבול הדק שבין שליטה לניצול

זוג דו נשלט​(נשלט) • 28 בספט׳ 2005
[U]קודם כול שלום לכולם![/U]
אז ככה דעתי האישית בקשר לנושא היא שבגדול זה נכון אבל לא תמיד כמו בכול דבר יש יוצא מהכלל וכמובן שאני חושב שזה בכלל לא צריך להיות ניצול בגלל ששני הצדדים הרי צרכים להנות מכול זה כול אחד בדרכו הוא .
ואני מציע לכול מי שמרגיש מנוצל למצוא דרך לבקש ממלכתו \אדונו להסביר לו את מה שהוא מרגיש כי למרות הכול גם לעבד הכי מושפל שבעולם גם יש כבוד .
שוטרת*
לפני 18 שנים • 3 באוק׳ 2005
שוטרת* • 3 באוק׳ 2005
מסכימה איתך כלבלב שלי , חייבת להיות פתיחות וכנות בין הנשלט לשולט שלו .

והנה חלק משיחה שהייתה לי עם עבד , שרצה להסיע אותי ממקום למקום כאשר הוא יודע שהוא לא שייך לי ואני לא יודעת גם אם יהיה בעתיד, וכאשר הוא נשאל לגבי עניין הניצול זה מה שהוא ענה לי :
*** אומר/ת:
הפרוש של ניצול זה שאחד מקבל יותר מהשני על אותה עשייה
***אומר/ת:
לעשות הכל בשבילך נותן גם לי הכל
*** אומר/ת:
אז זה שליטה

אהבתי..
(:
גם ממך TCH , דיי למדתי..
שנה טובה לכולם/ן