סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי במועדון -לא יאומן כי יסופר

DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 6 ביוני 2003

ועוד דבר

DomDomina​(שולט) • 6 ביוני 2003
לכל החכמים שאף פעם לא היו במועדון.
באיזה זכות יש לכם בכלל,לבקר ולהכפיש מקום שלא הייתם בו,
או שאולי הייתם פעם אחת,וזהו.
ולכל החכמים שיאמרו היינו גם היינו,אני שם כל חמישי(כמעט)תבואו אלי,נכיר,נדבר,נשמע אחד את השני,ואם אחרי זה לא תהייו מרוצים,אז אני אומר בגדול ,טעיתי.
Demi

טוב אני חייב להגיב

Demi • 6 ביוני 2003
ולא רק עם מה שנאמר כאן אלא על דברים נוספים שנאמרו ולא רק כאן.
מה שקורה זה שבסשן פומבי מתרחשים דברים אחרים מסשן שאינו פומבי, לא רק זה - מי שלא מנוסה מספיק או שלא מעורב בסשן באופן פעיל לא יכול לדעת מה באמת קורה ומה הסאב באמת מרגיש, יותר מיזה - בסשן פומבי גם מנוסים יכולים יותר נכון עלולים למצוא את עצם שהם שם בשביל הקהל ולא בשביל הסאב מה שמאוד מסוכן. ובנוסף לכל זה גם ההתנגות והתגובות של הסאב הם לא כמו בסשן פרטי ואינטימי אלא קשורות גם בסיטואציה שבו הוא נתון ולא לשכוח שזה מועדון עם קהל מגוון.

דום דומינה כתב: "אז כשראו כולם שהן לא יכולות עליו,ופשוט אי אפשר להפסיק את צחוקו,הן הרימו ידיים"
תודה רבה על המחמאה אבל היום עם הציוד שבשימוש לא בעיה להביא סאב ואני מתכוון לכל סאב לסף הכאב, אבל זאת בפירוש לא המטרה לפחות לא צריכה להיות המטרה ולא בכל סשן ואם כבר אז בתנאים מסויימים וברגעים ספציפים ולכן תודה על המחמאה אבל כן, היו שם רגעים שהייתי על הסף אבל שוב, מי שלא מעורב באופן אישי בסשן לא תמיד יודע להבחין בזה, צריך בשביל זה הרבה נסיון ואני יודע שזאת ש"טיפלה" בי היא מאוד ותיקה ומאוד מנוסה ולכן גם ידעה וראתה עלי הכל ואני מאוד שמח שאני והיא בקשרים ידידותיים.

מי שמחפש לראות סאבית/סאביות צורחים מכאב חייב להבין שזה רק חלק מהעניין, זה הצד הסאדיסטי/מאזוכיסטי שלא תמיד צריכים לגעת בו עד הסוף ולי לפחות ברור שאני אכן מתחבר אליו בתנאים מסויימים ואפילו עד לאקסטרים אבל שוב, זאת מבחינתי לעולם לא המטרה וגם לא אהיה עם מלכה או אחת שקוראת לעצמה מלכה שזאת המטרה היחידה שאליה היא שואפת.

מעבר לזה חשוב לי להדגיש שלדעתי האישית שהשוא זה דבר שאנחנו צריכים להמלט ממנו, לא לחשוב עליו כי זה עלול להביא למצבים מסוכנים. עצם הפומביות של העניין נותנת גוון אחר, משהו אחר מהדבר שאנחנו עושים בבית וזה אולי העניין בפומביות. שיקולים כמו מה יגיד הקהל עלולים לסכן את הסאב/בית, סשן בשביל קהל כנ"ל.
יותר מיזה, אני באופן אישי מבחיו בין סשן שבא מהלב ל"סשן" שהוא בשביל השוא. כשאני רואה דבר עמוק ואמיתי אני מתרגש, מתלהב, זה עושה לי את זה לעומת סשן שהוא הצגה ששם או שאני צוחק או שאני מתעלם כיוון שזה מוריד.
DomDomina​(שולט)
דמי ידידי,אני יודע ואני חושב שכולם הבינו שכל הסשן היה משחק בין חברים,אחרת באמת שלא היית צוחק.
וגם אני בדעה,בדיוק כמוך,שיש בסשן ,הרבה מעבר למכות סתם.
ועוד דבר שכתבו בפורום השכן,הברמנית ממש לא נחמדה(החדשה ,לא הוותיקה)
אדון האור​(שולט)
אדון האור​(שולט) • 6 ביוני 2003
דמי,
שמח שהגבת כמו שהגבת
כאשר קראתי את הדברים על המועדון מאד היציק לי מה שנכתב
חותם על כל מילה שלך בתגובה הזו icon_smile.gif
Demi
Demi • 6 ביוני 2003
DomDomina כתב/ה:
דמי ידידי,אני יודע ואני חושב שכולם הבינו שכל הסשן היה משחק בין חברים,אחרת באמת שלא היית צוחק.
וגם אני בדעה,בדיוק כמוך,שיש בסשן ,הרבה מעבר למכות סתם.
ועוד דבר שכתבו בפורום השכן,הברמנית ממש לא נחמדה(החדשה ,לא הוותיקה)

בתגובה - מבחינתי זה לא היה סשן שיכל ללכת רחוק בגלל הפומביות שלו ורצוני כובד, אם כבר אז היינו ממשיכים למעלה.
אבל, מעבר למשחק בין חברים ולצחוק שלי זה היה סשן קליל ולא רק משחק, סה"כ כל סשן זה משחק לא?
וחוץ מיזה, הצחוק שלי נבע ממקומות שישארו ביני לבין מי שניהלה את הסשן, לא כל מי שכואב לו בוכה ולא של מי ששמח צוחק ואין חוק שאסור לשתות יין בזמן שאתה מוצלף queen.gif icon_spank.gif
DomDomina​(שולט)
אני נהנתי,וצחקתי
היה משעשע,ואניגמטית יכולה להעיד כמה צחקתי.
חוץ מזה דמי הרי דיברנו על זה בסוף הערב,אמרתי לך שאכתוב על זה,ואם אני זוכר טוב דווקה דיי אהבת את הרעיון.
אדון האור,גם אותך אשמח להכיר במועדון,או אפילו אצלי בעבודה,תבוא תשתה משהו queen.gif whip.gif
Demi
Demi • 6 ביוני 2003
דומדומינה, ואותי אתה לא מזמין לבוא אליך לעבודה לשתות משהו?

ופסססססססט......בשקט בשקט רק בינינו......... לא כל כך אהבתי את הרעיון אבל אני טוען שמי שעושה משהו בציבור אין לו אחרי זה שמלה להתחבא מאחוריה ולכן זכותך לכתוב כלמה שנעשה בפומבי בלי שמות אמיתיים כמובן או פרטים מזההים משמע אאוטינג אבל ולמרות שלא כל כך בא לי להפוך לשיחת היום אני עומד מאחורי מה שאני מאמין בו.
וחוץ מיזה... נגיד רק נגיד שהייתי מבקש ממך שלא לכתוב.... אז מי ערב שמישהו אחר לא יכתוב?
שלהבת​(נשלטת)
שלהבת​(נשלטת) • 6 ביוני 2003
DomDomina

אני לא יודעת על מה יצא כעסך?
למה אי אפשר להודות שאתמול לא היה מוצלח?
אתה לא חושב שזה חשוד מדי, שתמיד אתה כותב
עד כמה היה מוצלח?
זו לא בושה שפעם פעמיים או שלוש זה לא הכי מוצלח..

מה קרה?
למה אי אפשר להביע דעה מבלי להחשד
כמי שבאה להטיל רפש???

תפסיק ליפות מדי את מה שלא היה יפה כל כך!
009​(אחר)
009​(אחר) • 6 ביוני 2003
דומדומיה לא מוכר בקהילה כבישן שאינו כותב דברי ביקורת.

ודווקא אתמול היה מאד נחמד .

היה סאשן פומבי של אניגמטית שהיה מלבב.

היה סאשן פומבי של 009 עם מלכת הבית

היה סאשן של אורלי ויגאל שבעיני הוא נפלא

היה סאשן נפלא עם שפחה יפיפיה שעברה את ידיהן של שלוש מלכות שונות

היתה אתמול במועדון מלכה חדשה שמומחית במדיקל פטיש שחזרה משהות מאד ארוכה
בחול ושהסכימה להופיע בעתיד הקרוב במועדון

היו ריקודים נפלאים

היתה לנו את רקדנית הבית חביבת הקהל המושלמת

היה גבינות ויין ואבטיחים מצויינים!

והיו עוד המון דברים שאינני זוכר

ויהיו עוד המון דברים שאני מתכנן לעשות

וכל דברי הביקורת הללו ישכחו אי שם בדברי ימי ההסטוריה של הבדסמ בישראל

והמעדון ימשיך לפרוח ולהיות מקום מפגש נפלא מענג ומטריף לכולם

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
009​(אחר)
009​(אחר) • 6 ביוני 2003
דרך אגב

גם שלהבת וגם אלונה מוזמנות כמובן להשתתף בסאשנים המרכזיים ולהופיע וכולנו נשמח להתענג ממראה של סאשנים נפלאים .

009 מתחייב שלא להעביר שום ביקורת על אותם סאשנים בהשתתפותן של שלהבת ואלונה אלא אך ורק לתת את התמיכה לצורך קיומם של אותם מופעים

כל מי שמרגיש שהוא מבושל די הצורך על מנת להופיע מול קהל בפומבי מוזמן לפנות אלי ואני אדאג לכל הלוגיסטיקה וכל מה שנדרש
בברכת חברים
009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון