ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי איבדת את הבתולים שלך ?

scarlettempress{L}
לפני 17 שנים • 28 בפבר׳ 2007
scarlettempress{L} • 28 בפבר׳ 2007
הייתי בת 20 (ואחרי כל הסיפורים ששמעתי אני שמחה שחיכיתי), הוא היה החבר הרציני הראשון שלי והגבר הראשון והאחרון שאהבתי. במשך יותר מחצי שנה עשינו הכל חוץ מחדירה ("הכל" במושגים וניליים כמובן) - ואם זה היה תלוי בי היינו הולכים עד הסוף הרבה לפני.
בכל אופן, הרבה יותר משמעותיים בעיניי המגעים המיניים הראשונים שהיו בינינו למרות שלא הייתה חדירה. טכנית איבדתי את בתוליי ביום הולדת ה-20 שלו (זה לא היה מכוון, ככה יצא), לא היו נרות או פרחים או שום דבר כזה, לדעתי זה סתם מיותר ומומלץ בשלבים יותר מתקדמים של לילות רומנטיים ולא בפעם הראשונה שסתם מלחיצה גם ככה. זה כאב מאוד למרות שהיה ממש מעט דם, ואמרתי לו לגמור כמה שיותר מהר ולצאת כבר. סך הכל היה מרגש ונחמד כי נורא אהבתי אותו.
רק אחרי כמה פעמים התחלתי להנות מזה ואפילו השתכנעתי שאני סטרייטית אחרי הכל. אבל מאז עברו השנים והתברר שאני לא icon_smile.gif
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 28 בפבר׳ 2007
גיל 18 (חודשיים לפני יום הולדת 19), עם האקס-חבר-עוד לא החלטנו אם נגמר או לא. לא באמת הייתי בתולה אז (תחשבו לבד), אבל הוא היה הראשון שלי באמת ובהסכמה. גם הוא היה בתול, ולשנינו זו היתה הפעם הראשונה. בהתחלה לא נכנס, אח"כ כן, לדעתי שנינו לא גמרנו. זה היה בחדר של אח שלי כשהוא לא היה בבית... icon_rolleyes.gif
Queen Babe
Queen Babe • 28 בפבר׳ 2007
29/10/1999
כ-4 חודשים לפני שהתגייסתי לצבא.
הוא היה מנהל חברה בן 26 מת"א. כוסון על. כריזמטי. איש שיחה. כבר בדייט הראשון היה בא לי עליו. אז עשינו את זה בדייט השני.
כאב נורא.
נורא.
נורא.
היה לו איבר ענקי, מה אני אעשה???!!! icon_wink.gif
אחרי שבוע רבתי עם ההורים ובאתי אליו. אחרי חודש הציע לי נישואין כי רצה אותי לעצמו. באותה השנייה זה נגמר.
דובדבן
לפני 17 שנים • 1 במרץ 2007

בשלות

דובדבן • 1 במרץ 2007
לדעתי כל אישה חווה את ההתנסות המינית המטריפה (הראשונה) שלה רק בסביבות גיל 30.
עד אז הבתולין חתומים.
venus in our blood​(שולטת)

Re: בשלות\ בתולין מנטאליים\ רגשיים

venus in our blood​(שולטת) • 1 במרץ 2007
דובדבן כתב/ה:
לדעתי כל אישה חווה את ההתנסות המינית המטריפה (הראשונה) שלה רק בסביבות גיל 30.
עד אז הבתולין חתומים.

אני, שלא באתי מרקע דתי, הייתה לי מן מחשבה כזו בראש, שאני רוצה להינשא בתולה. סוג של רעיון רומנטי תמים שכזה...אבל, אי שם, בגיל 18, עם החבר הראשון שלי,אחרי שנה וקצת ביחד, (שנינו היינו בתולים ,אגב ) מצאתי את עצמי מתנסה לראשונה. ועל אף שאהבתי אותו והוא אותי, ווהכל לכאורה היה די מושלם,הרגשתי שזה מוקדם מדי.
יש משהו מאוד יפה ביכולת להחזיק ידיים ולישון יחד, מבלי לקיים יחסי- מין. אני מניחה שזה עניין של תקופה\ גיל..
ולגמרי מסכימה איתך, דובדבן,לגבי ההתנסות המינית הראשונה.
כך או כך,עד אז, הבתולין המנטאליים\ הרגשיים נותרים בלתי מבוקעים.
1
1
1 • 1 במרץ 2007
רק אחרי החתונה!

יש לי עדין קרום על הזין.
אושה{אוש}

האם אני מזהה מגמה?

אושה{אוש} • 1 במרץ 2007
הבנות משתפות, חושפות את הלב
והבנים רק מחרטטים