צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה

jem's
לפני 17 שנים • 5 במרץ 2007
jem's • 5 במרץ 2007
לצערי בתור אחד שראה שוטרים בנו לימיט בסוף הערב
אני רק יכול לומר שאני אישית כן ראיתי את כל האנשים שהיו באותו רגע במקום כן עוזרים בחיפוש של ראיות אשר המשטרה חפשה שם
אני לא מכיר את פרטי הארוע ולא מתכוון להאשים איש כזה או אחר
ובטח שלא על ידי רכילות כ זו או אחרת
לא מתכוון להאשים
לא מתכוון לזכות
זה לא מתפקידי
אני רק רוצה לעודד את המעשה אשר עשה מי שעשה מהבעלים של המועדון והוציא את זה החוצה ולא ניסה להסתיר את זה בדרך כזו או אחרת
ובטח שלא ניסה להגמיד את מה שהיה בשיטות שידועות לכולנו
ישר כוח
ושנית לא סתם עוד עבד
לפי ידעתי את השכלתך אתה אמור לדעת שמה שאתה עושה כאן הינו רצח אופי ולא יותר מזה
ואני בטוח שכשאתה עמוד מול ראי בביתך ומנסה לחשוב ודן ביושר הפנימי שלך אני בטוח שאתה את התשובה יודע
רק שאפילו לחלטורה יש גבול

ואם יש בדיך מידע כזה או אחר שהינו מוצק לך ועשה את חובתך המקצועית
הגש תלונה , מלא את תפקידת המלומד ,ופקח נא את עייננו כי כניראה זכית לראות את האור
ואת האמת , או אולי זה רק ניסיון להשמיץ בדרך כל כך לא יפה ולא חכמה מתחרה של שולחך ?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
עומריקו כתב/ה:
לצערי בתור אחד שראה שוטרים בנו לימיט בסוף הערב
אני רק יכול לומר שאני אישית כן ראיתי את כל האנשים שהיו באותו רגע במקום כן עוזרים בחיפוש של ראיות אשר המשטרה חפשה שם
אני לא מכיר את פרטי הארוע ולא מתכוון להאשים איש כזה או אחר
ובטח שלא על ידי רכילות כ זו או אחרת
לא מתכוון להאשים
לא מתכוון לזכות
זה לא מתפקידי
אני רק רוצה לעודד את המעשה אשר עשה מי שעשה מהבעלים של המועדון והוציא את זה החוצה ולא ניסה להסתיר את זה בדרך כזו או אחרת
ובטח שלא ניסה להגמיד את מה שהיה בשיטות שידועות לכולנו
ישר כוח
ושנית לא סתם עוד עבד
לפי ידעתי את השכלתך אתה אמור לדעת שמה שאתה עושה כאן הינו רצח אופי ולא יותר מזה
ואני בטוח שכשאתה עמוד מול ראי בביתך ומנסה לחשוב ודן ביושר הפנימי שלך אני בטוח שאתה את התשובה יודע
רק שאפילו לחלטורה יש גבול

ואם יש בדיך מידע כזה או אחר שהינו מוצק לך ועשה את חובתך המקצועית
הגש תלונה , מלא את תפקידת המלומד ,ופקח נא את עייננו כי כניראה זכית לראות את האור
ואת האמת , או אולי זה רק ניסיון להשמיץ בדרך כל כך לא יפה ולא חכמה מתחרה של שולחך ?

יפה בייב, אהבתי את תגובתך, ומחזקת אותה.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 5 במרץ 2007
עומריקו, באמת... בכל השנים שבהם אנחנו מכירים - בעיקר וירטואלית - האם אתה יכול להאשים אותי בחוסר רצינות או בחוסר אמירת אמת?

חלטורה היא לדבר על משהו מבלי לדעת את הפרטים, להסיק מסקנות מבלי שהעובדות יהיו בפנייך. אז נכון שיש המון חלטוריסטים בכלוב, אבל ממך ציפיתי ליותר. אחרי הכל, אם אני זוכר נכון אתה אמור להיות "קולגה" בקרוב. האמת שאני מדבר עליה נמצאת מולי שחור על גבי לבן (ומי שדבריי כוונו אליו יודע). לעומת זאת, לך אין שמץ של מושג על מה אני מדבר, אבל זה לא מנע בעדך לקבוע מסמרות לפיהן אני עושה רצח אופי, מחלטר, משמיץ ופועל נגד מתחרה של שולחי (שולחי? אני אשמח לדבר למי אני אמור להוציא חשבונית). אז מי כאן החלטוריסט? כמה קל ופשוט להיות מאחורי מסך הבערות.

מאחר ושנינו רק חברי כסף, לא הצלחתי לשלוח לך הודעה פרטית. אז, בהזדמנות...
jem's
jem's • 5 במרץ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
עומריקו, באמת... בכל השנים שבהם אנחנו מכירים - בעיקר וירטואלית - האם אתה יכול להאשים אותי בחוסר רצינות או בחוסר אמירת אמת?

חלטורה היא לדבר על משהו מבלי לדעת את הפרטים, להסיק מסקנות מבלי שהעובדות יהיו בפנייך. אז נכון שיש המון חלטוריסטים בכלוב, אבל ממך ציפיתי ליותר. אחרי הכל, אם אני זוכר נכון אתה אמור להיות "קולגה" בקרוב. האמת שאני מדבר עליה נמצאת מולי שחור על גבי לבן (ומי שדבריי כוונו אליו יודע). לעומת זאת, לך אין שמץ של מושג על מה אני מדבר, אבל זה לא מנע בעדך לקבוע מסמרות לפיהן אני עושה רצח אופי, מחלטר, משמיץ ופועל נגד מתחרה של שולחי (שולחי? אני אשמח לדבר למי אני אמור להוציא חשבונית). אז מי כאן החלטוריסט? כמה קל ופשוט להיות מאחורי מסך הבערות.

חברי משכבר הימים לא הייתי לי כל כווונה להשמיץ אותך ואני בטוח כי אתה יודע שאני לרוב אומר דברים אשר יש לי את הבסיס לומר אותם
ומכיוון שכך הדבר לא אמרתי ולא האשמתי אותך סתם , אלא כי אתה בא ומעלה דברים אשר אולי יש בכוחך ובידיעתך את האמת ולנו אין אותה וזה שאתה מנסה לעקוץ אדם כזה או אחר דרך שופרו של האתר ועוד בהודעה ככלית יש בזה רצח אופי , כי אם יש לך בסיס "ואמת" שעומדת לנגד עייניך רק ביקשתי שתשתף אותנו ואולי בכך תתן סוף לסזיפיות של הדיון שכאן.
ואם אין ביכולתך לעשות כך
עולות המון שאלות מכיוון שכמו שאתה בטח יודע אחת מאבני יסוד המקצוע הינה הצגת רק מה שנוח מהאמת ולא את כל האמת

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני מרץ 05, 2007 2:59 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

ואני חושבת שכל התלהמותך סביב הנושא האם בעל המועדון מוקיע ו/או מגנה ו/או תומך או לא,
הינה מיותרת לחלוטין, מגמתית ואינה משרתת אף אחד חוץ ממך (ותהיינה סיבותיך
אשר תהיינה).

אגב, לרגע לא שאלת מה שלום הבחורה שהותקפה, מה שמעניין אותך בכל הפוסט
הזה, הינו, מהן דיעותיו של בעל המועדון.

מלחמות אישיות המקום יפה להן בפרטי, או פתח בלוג אם אתה רוצה פומביות,
בטח לא בשרשור שכזה.

שא ברכה
.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 5 במרץ 2007
All in good time, עומריקו. All in good time.
הגעתי לשרשור הזה יותר לשמוע מאשר להשמיע, ובינתיים כבר אמרתי יותר משנתכוונתי לומר. אז עד הפעם הבאה...
אה, ותודה לרחפנית על שעת המחנך. הלכתי לעמוד בפינה.
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
הגעתי לשרשור הזה יותר לשמוע מאשר להשמיע, ובינתיים כבר אמרתי יותר משנתכוונתי לומר. אז עד הפעם הבאה...

יפה לך ההפנמה המהירה.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
jem's
jem's • 5 במרץ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

אתה רק מחזק את טענתי כי אתה כאן בכדי ליצור ספין מסויים
או יותר נכון לומר כי ספקולציות זה אחלה דבר icon_smile.gif

אני אישית לא סבור כי יש לעשות כאלו דברים על כאלו נושאים
יש אישומים ? יש מידע? אני חושב שמטובת הציבור לדעת
ואם לא כך הדבר ואלו ראיות ברמה אשר חשיפתם יכולה חס ושלום לפגוע בהרשאתו של כזו או אחר
לך למשטרה
אבל מה שבטוח אל תהיה לי פופוליסט מתוך חצאי אמיתות או חצאי ידיעות כי כך אתה גם משמיץ אדם או גוף ללא בסיס ניראה לעין וגם אמינותך וטוהר מידותיך , יושרך , ואמינותך נפגעות
והרי אין לנו כל מטרה לעשות כך נכון ?
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
את האמת, דווקא לי כן בא קצת להשמיץ. מצטער, אין לי סימפטיה לפרנואידים:
לא סתם עבד כתב:
ציטוט: דרגון, אתה מרבה לקשקש על דברים שאין לך מושג לגביהם, בזמן שאני מדבר רק על דברים שאני יודע. מעניין יהיה לראות את תגובתך כשתדע את מה שאני יודע.
בעצם, זה לא רק שדרגון לא יודע מה שלא סתם עבד יודע. למעשה, רק לא סתם עבד יודע מה שלא סתם עבד יודע, בעוד שאף אחד אחר לא יודע מה שלא סתם עבד יודע. וחיי זיאוס הקדוש מה היה קורה אם כולם היו יודעים מה שלא סתם עבד יודע. אבל אולי גם לא סתם עבד, לא יודע מה שהוא מתיימר לדעת, אלא רק חלק של לא סתם עבד יודע, ואילו חלק אחר מתעה וטועה! ואולי זה בכלל הכפיל של לא סתם עבד, שיודע מה שלא סתם עבד חושב שהוא יודע, ולמעשה עוקב אחריו ומתעד ושומר את פעולותיו 'לצרכים עתידיים!' icon_lol.gif
אז לפני שאתה יוצא עם הסיפור שלך לצהובון המקומי, או אוסף ראיות לתיאוריות קונספירצייה מופרכות, אולי תספר לכולנו מה אתה בדיוק יודע? או לחלופין פשוט תשמור את הפרנויה שלך לעצמך, ותפסיק לזרוע פחד בקרב אחרים. מפני שבעיני זה מה שנשמע שניסית לעשות, יהיו טעמך אשר יהיו.
רוני פיסטינג
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007

עלילת שווא

רוני פיסטינג • 6 במרץ 2007
ואני שמעתי ממקור נאמן שהיא היתה שתויה וסתם העלילה עליו מכיוון שהיא פחדה מהחבר שלה

שקנא לה וראה אותה מתחבקת ומתנשקת איתו על הבר.

החבר שלה ועוד 3 חברים חיכו לו למטה ופוצצו אותו במכות באלת בסבול ושברו לו את העצמות

ולאחר מכן חיפשו כיסוי למעשיהם והעלילו עליו שניסה לשכב איתה נגד רצונה.

והבחור המסכן מאושפז בתל השומר. מקווה שהאמת תצא לאור לטובת כולנו.