בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה כמה מלכות שצריך להזהר מהם

Afroditi
לפני 17 שנים • 9 במרץ 2007

ההשואה

Afroditi • 9 במרץ 2007
ממש לא דומה.

פתחתי פורם"אכלו לי, שתו לי" .תקרא למה השוותי את זה. תגיב.
מביט לרגע
לפני 17 שנים • 9 במרץ 2007

מדהים !

מביט לרגע • 9 במרץ 2007
אני כבר מזמן לא מופתע מהתופעה המגעילה הזאת שנקראת ניצול כספי , אבל מה שמדהים אותי כל פעם מחדש זה כמות האנשים שרצים להגן על התופעה הזו בטיעון המגוחך של "הסכמה" או "הוא יכול להגיד לא" .
אז נכון הוא "מסכים" והוא גם יכול להגיד לא , אז מה ?
אנשים מביאים את עצמם בחיים למקומות לא טובים , למקומות בהם שיקול הדעת שלהם לא עובד ,
למקומות שהם תאורטית אכן יכולים להגיד לא , אך מעשית ובעיקר נפשית , לא באמת יכולים להגיד לא .
אז מה עושה במצב כזה בן אדם נורמלי ומוסרי ?
התשובה מאד פשוטה - לפחות לא משתף פעולה עם זה , ובטח לא מעודד את זה ומנצל את זה לצרכיו האנוכיים . כל כך פשוט , כל כך אלמנטרי , כל כך אנושי .

איך אפשר להתנהג אחרת ? איך אפשר לקחת אנשים שרק אלוהים יודע מה גורם להם להגיע למצב כזה , ולנצל את מצוקתם בצורה כל כך חולנית תחת המסווה של בדס"מ ?

האם רק אני רואה זאת כך ? האם כל הדוברים בשרשור שהגנו על התופעה לא מבינים שהתנהגותם היא שיתוף פעולה ועידוד של התופעה המבישה הזו ?
או שאולי כמה מהדוברים /ות פשוט עושים זאת בעצמם ? icon_eek.gif icon_confused.gif
בבקשה , אם התופעה הזו כל כך בסדר , אולי אותם אנשים שעושים זאת יסכימו לשתף את כולם במידע הזה קבל עם ופורום ?
או שאולי בתוכי תוכם הם אכן יודעים שאני צודק ומתביישים במעשיהם ? icon_idea.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 10 במרץ 2007
מקבי​(מתחלף) • 10 במרץ 2007
ציטוט: ואני קניתי למלכה אחת טלקרד ב 90 שקל ולא קיבלתי כלום בתמורה חוץ משקרים

חמור ביותר.......... מי לעזאזל עדיין משתמש בטלקרדים?

ציטוט: מענין שבעיקר הבנות מצדיקות את ההתנהגות הזו ואומרות שזו זכותה.
אז יש לי חדשות בשבילכן זה רחוק מלהיות זכותה מאחר ומדובר פה במעשה הונאה לשמו של מישהי שמציגה עצמה כמלכה שרוצה להכיר עבדים וכל ענינה בעצם להוציא מהם כספים.
ולא חשוב אם היא מתוחכמת או לא וכמה אידיוט העבד שנופל ברשתה כל עוד היא עושה את זה תחת התחזות למשהי שרוצה להכיר זה חמור דיו ובטח שזו לא "זכותה".

אם היא הבטיחה משהו בתמורה (במסגרת הסכמה בע"פ או בכתב, ברורה ובלתי-משתמעת לשתי פנים), אזי מדובר בהונאה. למיטב הבנתי, מדובר בסתם נצלניות שתופסות מטומטמים עם יותר מדי כסף ומסדרות להם קצת הבנת חיים.

יודע מה? הלוואי עליי. נראה שעסקי השליטה הנשית דווקא הולכים טוב מאוד. האמת היא, שהרעיון לסרסר כמה שולטות למטרת עשיקת נשלטים מתרפסים ומטומטמים דווקא קוסמת לי מאוד...
cai
cai

Re: מדהים !

cai • 10 במרץ 2007
ערן 1 כתב/ה:

איך אפשר להתנהג אחרת ? איך אפשר לקחת אנשים שרק אלוהים יודע מה גורם להם להגיע למצב כזה , ולנצל את מצוקתם בצורה כל כך חולנית תחת המסווה של בדס"מ ? icon_idea.gif

מה שאתה אומר דומה ללהגיד "איך אנשים נכנסים לכל העניין הזה של 'עסקי פירמידה' ועושקים אחרים?". כל בר דעת יגיד לעצמו שהוא לא נכנס לדברים כאלה, ולא משנה מה יבטיחו לו. מישהו אחר רוצה להכנס לזה, להשקיע אלפי שקלים בקניית סחורה ולקוות שתוך חודשיים הוא יהיה עשיר עם 20 עובדים תחתיו? באסה.
אני לא אומרת שמי שממציא את עסקי הפירמידות הוא צדיק, אבל הוא לא משקר- הוא רק גורם לדברים להראות יפה מאוד. זה מה שהבחורות שאתם מתלוננים עליהן עושות. זה עניין של שיווק, פרסום וניצול חולשות של הצד השני. ככה פשוט.
זה יפה? לא. זה הוגן? לא. זה טוב לאנושות? לא. אבל זה משרת את האינטרסים שלהן יפה מאוד, ועל זה אתה לא יכול להתלונן.
בדיוק כמו שאתה נזהר מכל נוכלות אחרת בעולם, תזהר גם מזאת. זה הכל.

אגב, זה המקום להפריד בין נוכלות לתקיפות מיניות או אחרות.
huan
huan • 10 במרץ 2007
קאי את מדברת על פירמידות אבל באותה נשימה ניתן להזכיר הימורים. שדרך אגב הוצאו מחוץ לחוק או נמצאים תחת מגבלות חמורות בלא מעט מקומות. ואלה ש"מציגים" את הדברים באור יפה ומאפשרים לאנשים את הבחירה החופשית להפסיד כסף מוצאים מוענשים (באידאל לכל הפחות).
פירמידות הן עסק מפוקפק מאוד מבחינה חוקית (עם אני טועה שכל עורכי הדין פה יתקנו אותי) ולי אישית אין מושג למה לא הוצאו מיחוץ לחוק.

אין הבדל מהותי בין תקיפה לבין כל דבר אחר, הכל עניין של חומרת המעשה עצמו ותוצאותיו מבחינה חברתית ואישית (ואין לי כל ספק שב99.9% מהמקרים החומרה של אונס מכל בחינה עולה על זו של ניצול מסוג זה), במקומות מסויימים גניבת סוס היא פשע חמור בהרבה מרצח אישה, הכל עניין של סטנדרטים חברתיים כאשר המשותף בכל הדברים היא גרימת נזק לאדם אחר לצורך רווח אישית. באונס זה דבר אחד, ברצח דבר אחר ובניצול זה רווח חומרי.
כמובן שאפשר לומר "כך נהוג" אך ניתן גם להגדיל ראש ואולי לשאוף לקצת יותר.
מדהים אותי שדווקא הנשים הן אלה שמצדיקות את העניין, או שלא. אחרי הכל צביעות אף פעם לא היתה נחלת המין הגברי בלבד.
The Shield​(שולט)

Re: מדהים !

The Shield​(שולט) • 10 במרץ 2007
ערן 1 כתב/ה:
אני כבר מזמן לא מופתע מהתופעה המגעילה הזאת שנקראת ניצול כספי , אבל מה שמדהים אותי כל פעם מחדש זה כמות האנשים שרצים להגן על התופעה הזו בטיעון המגוחך של "הסכמה" או "הוא יכול להגיד לא" .
אז נכון הוא "מסכים" והוא גם יכול להגיד לא , אז מה ?
אנשים מביאים את עצמם בחיים למקומות לא טובים , למקומות בהם שיקול הדעת שלהם לא עובד ,
למקומות שהם תאורטית אכן יכולים להגיד לא , אך מעשית ובעיקר נפשית , לא באמת יכולים להגיד לא .
אז מה עושה במצב כזה בן אדם נורמלי ומוסרי ?
התשובה מאד פשוטה - לפחות לא משתף פעולה עם זה , ובטח לא מעודד את זה ומנצל את זה לצרכיו האנוכיים . כל כך פשוט , כל כך אלמנטרי , כל כך אנושי .

איך אפשר להתנהג אחרת ? איך אפשר לקחת אנשים שרק אלוהים יודע מה גורם להם להגיע למצב כזה , ולנצל את מצוקתם בצורה כל כך חולנית תחת המסווה של בדס"מ ?

האם רק אני רואה זאת כך ? האם כל הדוברים בשרשור שהגנו על התופעה לא מבינים שהתנהגותם היא שיתוף פעולה ועידוד של התופעה המבישה הזו ?
או שאולי כמה מהדוברים /ות פשוט עושים זאת בעצמם ? icon_eek.gif icon_confused.gif
בבקשה , אם התופעה הזו כל כך בסדר , אולי אותם אנשים שעושים זאת יסכימו לשתף את כולם במידע הזה קבל עם ופורום ?
או שאולי בתוכי תוכם הם אכן יודעים שאני צודק ומתביישים במעשיהם ? icon_idea.gif

מסכים אם כל מילה שלך. כנראה שיש כאן אנשים שמבחינתם ניצול חולשות של אנשים אחרים זה דבר לגיטימי. מדהים שזה דווקא בנות, זה בדיוק כמו שדום מנצל חולשה של סאבית לצרכיו.
אבל כנראה שזו הרמה של חלק מהאנשים כאן. ערן מדהים זה ניסוח עדין מידי. גועל נפש פשוט כך.
שפיץ רציני

Like a rolling stone

שפיץ רציני • 10 במרץ 2007
1 כתב/ה:
לי קרה שהזמנתי את המלכה למנת סביח+ענבים ואחרי זה הבריזה לי

מלכת האשפתות.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 10 במרץ 2007
בדיוק כמו כותרת הפוסט הזה -
פשוט צריך להזהר!
להיות מודעים לתופעות של הונאה כאלה ואחרות תוך שימוש האינטרנט וההכרויות הוירטואליות למטרות שליליות שונות.
כמו שמזהירים בפני הסיכונים שבפגישות עיוורות במקומות מבודדים,
יש גם להזהר מהתופעה הזו של ניצול כספי, שנקשרת רק במקרה עם שליטה נשית.

תפעילו הגיון בריא (תחשבו באמצעות הראש שחושב !!!), תדאגו להכיר את מי שאתם מעוניינים להכיר לפני שאתם מתחייבים בפניה התחייבויות כספיות כאלה ואחרות, ובכלל - תשאירו את הארנק שלכם מחוץ לטריטוריית השליטה, אלא אם בחרתם במודע בשליטה בתשלום.

ואם "נפלתם" ראו בזה "שכר לימוד" בשיעור מהחיים על משמעות התמימות והולכת השולל.

אגב, לפחות בחלק מהמקרים, הרמזים על השימוש בנשלט כבכספומט אנושי מצויים עוד בפרופיל.... אז תטרחו לקרוא!
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
מקבי כתב/ה:
ציטוט: ואני קניתי למלכה אחת טלקרד ב 90 שקל ולא קיבלתי כלום בתמורה חוץ משקרים

חמור ביותר.......... מי לעזאזל עדיין משתמש בטלקרדים?

ציטוט: מענין שבעיקר הבנות מצדיקות את ההתנהגות הזו ואומרות שזו זכותה.
אז יש לי חדשות בשבילכן זה רחוק מלהיות זכותה מאחר ומדובר פה במעשה הונאה לשמו של מישהי שמציגה עצמה כמלכה שרוצה להכיר עבדים וכל ענינה בעצם להוציא מהם כספים.
ולא חשוב אם היא מתוחכמת או לא וכמה אידיוט העבד שנופל ברשתה כל עוד היא עושה את זה תחת התחזות למשהי שרוצה להכיר זה חמור דיו ובטח שזו לא "זכותה".

אם היא הבטיחה משהו בתמורה (במסגרת הסכמה בע"פ או בכתב, ברורה ובלתי-משתמעת לשתי פנים), אזי מדובר בהונאה. למיטב הבנתי, מדובר בסתם נצלניות שתופסות מטומטמים עם יותר מדי כסף ומסדרות להם קצת הבנת חיים.

יודע מה? הלוואי עליי. נראה שעסקי השליטה הנשית דווקא הולכים טוב מאוד. האמת היא, שהרעיון לסרסר כמה שולטות למטרת עשיקת נשלטים מתרפסים ומטומטמים דווקא קוסמת לי מאוד...

יש בזה משהו נכון, אני חושש אף שלעיתים מדובר ברשת קנוניה אחת שלמה ששותפות בה עוד גורמים, אולי 2 מלכות לפחות ואולי אף גם גבר בתמונה שמשתמש בהן כדי לנצל גברים אחרים.
בכל מקרה גם אם יש טמטום, תמימות ואיך שלא יקראו לזה מצד הגברים שמסכימים לכך, כף הצדק צריכה להיות לצידו של "החלש", הנפגע" המרומה" וזהו.
אותן מלכות שמאשימות דווקא את הנשלטים שמסכימים לכך, הדבר הזה עלול רק לפגוע בכן, מכיוון שהאמון בכלל במלכות הולך ויורד, יותר ויותר מתחילים לראות בהן סמל הזנות בגלל הדברים הללו וגם בכן המלכות הישרות שמחפשות קשר שליטה טהור ונקי מחומריות, אם כך אתן רוצות שיראו אתכן אוקיי, רק שבעיניי לפחות יש הבדל בין זונה למלכה.

בכל אופן, יותר ויותר התופעה כאן של נשים תחמניות במסווה של מלכות בדס"מ המחפשות את הנשלט הפראייר המנוצל כספית ומתנות פגישות וקשרים במתנות וכספים, דבר מכוער לכשעצמו, גוברת וזה פוגע בכל קהילת חובבי השליטה ובדס"מ הטהור כולל כולל כולם, זה לא מה שיציג באור חיובי יותר את עצמנו בעיני הונילים, חלקם פוטנציאל להכנס לשורותנו, אך כשרואים מה שקורה כאן, הם חושבים פעמיים אם להכנס לגועל נפש הזה.
אני בעד ששרשורים כאלו יופיעו וכמה שיותר, כדי שהתופעה ולו בקצת תצטמצם לה.
ללא גבולות'

לא ברור לי

ללא גבולות' • 10 במרץ 2007
אישה מבקשת ממך שלפני פגישה תשלם לה ולחברה על ארוחת ערב.
אז היא נצלנית ונהנת לנצל את כספיהם של אלה שנותנים לה .
אז מה הקטע של השירשור ? אם החלטת ל"שלם" על קשר אז תשלם ואם לא ..תזוזו משם .

אגב , נעשה קצת סדר ....כל גבר שני כאן מציע לי לשלם לי !
מתנות , כסף ושאר עינוגים .
כשאני מסרבת הצד השני מתאכזב ואומר שיש לו הנאה בכך שינצלו אותו כלכלית

מערכת יחסים מושתת על איזונים ואינטרסים
יש נשים שמשקיעות שעות בשיחה איתך והן רוצות בתמורה יחס שבא לידי ביטוי בכסף .
למה יש יותר נשים כאלה מגברים ?
זה כמו לשאול למה יש אחוז מכריע של זונות ממין נקבה ? למה בעצם ?? יש לכל החכמים תשובה ?

בכל אופן הטענה שיש כאן ניצול מתוחכם היא היתממות ...
יש כאן אינטרסים
ואם זה לא מתאים לך תקח את עצמך ותזוז, כמו שעשית אגב.

אני מכירה מספיק נשים שהן עבד ליטרלי של הבן זוג שלהן ולא ראיתי כאן שירשורים על זה
כי זה כסף אתם זועקים פתאום ?
מה עם זה שגברים כאן מחפשים שנשים ישלטו בהן כפי שהם רוצים ואז נעלמים לחשכה ...זה לא ניצול ?במה זה שונה ?

בקיצור אם יש טמבלים שמשלמים , אז מגיע להם
וחלק אגב נהנים מזה . אז בכללל...
כמו שאם יש נשים שהן טיפשות להיות במערכת יחסים נצלנית , אז שיבושם להן .

אנשים מנצלים אנשים , ברוך הבא למציאות.
הרי השירשור הזה היה סתם תשומת לב
ואולי קצת פגיעה באגו כי הרגשת לשם שינוי מנוצל ולא מנצל.
מנסיוני רוב הגברים ששוכבים על הגב ומפשקים רגליים ...הם הכל חוץ ממנוצלים בסופו של יום .

בקיצור, חאלס עם השירשורים האלה.
אלה החיים , תתחיל להתרגל.