לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנג'ן .... כן, בטח !

המפקדת​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 24 במאי 2007
המפקדת​(לא בעסק) • 24 במאי 2007
מי מגיע בפתיחת דלתות תגידי לי ?
תקלות קורות אנשים, אז חיכית, ואוו, את מלכה, לך אסור לחכות, שכחתי icon_redface.gif

תסלחי לי מאוד, אך לפי מה שכתבת, זאת היתה הפעם הראשונה שלך בדאנג'ן.
אם את רוצה לשפוט את המקום על פי נסיון של ערב אחד, את מפותחת מאוד ותודה מראש.

אישית, הדאנג'ן בלבן היה מדהים !
מוסיקה מעולה, אנשים מהממים, סשנים גררררר
אני חזרתי הביתה ב 7 בבוקר אשנים, אני לא מבינה על מה התלונות icon_redface.gif

כן כן והנקניקיות שכץ כ"כ חיכה להן.... icon_lol.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 24 במאי 2007
אני מאמין גדול בכך שביקורת - והכוונה לביקורת בונה שמגיעה מתוך כוונה לשפר ולא להרוס - היא לא רק לגיטימית, אלא גם חיונית להתקדמות של מקום או של תהליך. כל מי שמכיר אותי, אפילו רק מקריאה בפורומים, יודע שאני אדם ביקורתי. אני אפילו עובד למחייתי בתחום הביקורת. אני יודע היטב, שפעמים רבות לאנשים שמתעסקים בעשייה אין את הזמן ו/או את הפרספקטיבה לעצור ולבחון את התהליכים תוך כדי עשייה. לכן, הם בהחלט זקוקים לאנשים שיעירו להם או יבקרו אותם. בתור מי שמבלה בדאנג'ן מדי שבוע כבר שנים (נכון, לא 7 שנים), יש לי באופן תמידי הערות לגבי דברים שלא דופקים כמו שצריך ודברים שצריך לשפר. עמוס בעבר ואמילי וטיצ'ר כיום יכולים להעיד שאני אף פעם לא מהסס להגיד את מה שאני חושב ולהעיר את הערותיי. הם שומעים ממני, והרבה. אבל כמובן שהדברים נאמרים תמיד מתוך כוונה אמיתית לסייע ולעזור. אף פעם לא הרגשתי צורך להביע את הביקורת שלי על המועדון באמצעות פתיחת שרשורים מפוצצים עם כותרות מנקרות עיניים. עמוס תמיד היה זמין וקשוב לכל פנייה ולכל הערה. הטלפון של אמילי מפורסם כאן כמעט בכל פרסום מטעם המועדון. אפשר גם לשלוח הודעה פרטית. ואתם יודעים מה? אפשר אפילו לפתוח שרשור פומבי. גם זה לגיטימי. הכל שאלה של הדרך והצורה שבה זה נעשה. כשבאה מישהי שמצהירה מראש על נטייתה ואהדתה כלפי מועדון מסויים, ואז היא "פתאום" משמיצה ומדברת סרה על המועדון המתחרה, ובנוסף לכך מתבטאת כאן בשרשור בצורה בהמתית ובשפה שאפילו הביוב היה מוקיע, אז באמת סליחה שלא לוקחים אותה ברצינות ולא עונים לה עניינית. מי שרוצה תשובה מנומסת ועניינית, שילמד לכתוב ביקורת מנומסת ועניינית.

אני מזמין כל אחד ואחת מכם להביא ולו דוגמא אחת, שבה התייחסתי בזלזול או באופן שלילי אחר לביקורת עניינית ונטולת אג'נדה שהביע כאן מישהו נגד הדאנג'ן או נגד כל אחד אחר. הפוסט שנכתב כאן מוציא שם רע לביקורת. אם לצטט את קופמן, הוא מוציא שם רע אפילו לחלטורה.

ו... ונוס, יש לך 30 שניות לכתוב כאן שגם אותי אתה מעריך בתור אדם ובתור אושיה, אחרת לא רק תהום תזיין אותך אלא גם העבד שלי קטסטרופה.
Venus in Furs​(מתחלף)

עמדתי בזמנים?

Venus in Furs​(מתחלף) • 24 במאי 2007
אני מעריך את לסע"ע, כאדם, כאושיה, וכמשקפופר

יהי זכרו ברוך

icon_cool.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 24 במאי 2007
כרגיל זה אותו תרגיל.....

היא השתמשה במילים כמו מעפן....וציפור הלב של כולם נפגעה....

אז במקום להתייחס למה שהיא אמרה אתם מתיחסים למי ומה אתם חושבים שהיא בגלל שהמועדון במבט ראשון לא מצא חן בעיניה

כן

אם נתנו לה לחכות
אחרי שאמרו לה אישית שעת פתיחה
היא זכאית להתנצלות ופיצוי.
זה הגיוני והגון.

אישית בפעם הראשונה שאני הגעתי לדאנגן
המילים הראשונות שאמרתי היו
"איזה חור קטן ומסריח, זההההה הדאנגן? זה??!! "

בעיקר בגלל שהשם של המקום כל כך גדול
שמי שבא פעם ראשונה מצפה למשהו הרבה יותר גדול מהמקום עצמו.

אבל הדאנגן הוא הדאנגן
ושום מקום לא יחליף אותו בשבילי.
בגלל שלמרות החסרונות שלו שהוא אכן קטן צפוף חם ובנוי לא הכי חכם......יש לו קסם וכריזמה כזאתי שאי אפשר לא להתאהב בו אחרי כמה פעמים

אז ההמלצה שלי תשוקה אדומה
תבואי כמה פעמים
בכיף וברגוע
תתייחסי למקום כאל עוד מקום בשבילך להנות בו.

ובקשר לכל המגיבים שתמיד חייבים להתלהם ישר ולנשוך את הגרון של כל אחד
אולי במקום לתקוף את האדם שכותב את הפוסט
תכתבו למה אתם כן אוהבים את הדאנג'ן

תנו חוויות שלכם
התרשמויות שלכם

כי באמת שממש ממש נמאס לי כבר שהדבר הזה חוזר על עצמו שוב ושוב ולא משנה הנושא.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 24 במאי 2007
Venus in Furs כתב/ה:
אני מעריך את לסע"ע, כאדם, כאושיה, וכמשקפופר

יהי זכרו ברוך

icon_cool.gif

חבל. קטסטרופה דווקא זמם עלייך.
ohad - m​(אחר)
ohad - m​(אחר) • 24 במאי 2007
המלט כתב/ה:
אילו אני הנהלת מועדון הדנג'ן, הייתי מתנער לחלוטין מרוב התגובות כאן, שהן שבטיות במקרה
הטוב, ומנסח תגובה בזו הלשון:

"אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה לך. אנו עושים כמיטב יכולתנו לתת
לחברינו הקבועים ולכל מי שבא תחושה נוחה וביתית, וצר לנו אם נכשלנו במקרה שלך.
נשמח לראות אותך ואת חברייך שוב באחד מהאירועים הקרובים אצלנו בדאנג'ן,
ולהזמין אותך באופן אישי למשקה ראשון חינם.

בברכת קיץ שמח ונעים

...."

זוהי השיטה העיסקית. באמריקה הבינו את זה לפני חמישים שנה וזה עובד נפלא.

אבל אני לא הנהלת מועדון הדנג'ן. ולכן תגובתי יכולה היתה להיות:

פייי, יא שפוטה של נו-לימיט, יש לך בכלל זכות דיבור? מה אנחנו מועדון חילופי זוגות?
יאללה יאללה תחזרי למועדון שלך ואל תבואי יותר. גם פוסט מיותר, וגם לא במקום הנכון!

זוהי השיטה השבטית. בכלוב לא מכירים שיטה אחרת, וגם זה עובד נפלא.

אבל תכלס, התגובה שלי היא:

זוהי השיטה שלי. וגם היא עובדת נפלא.

הנה תגובה ראוייה !!!
היחיד שראה את הנולד וצפה את התגובות המטומטמות של כל השאר....
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 24 במאי 2007
אל מה את מדברת י"מלכה" גם אנחנו הגענו ב 12 חיכנו כמה דקותל בחוץ עישנו סגריה ונהננו מיפו העתיקה

היה ערב אדירררררררררררררר היתי קצת שיכור ורקדתי ושרתי
היה כיף!

תודה על הדובדבנים והעוגות והקורסונים ובעיקר על הנקנקיות!!!!!!!!!!!

אבל יש לי תלונה אחת icon_evil.gif
שיצאתיבסוף מהשרותים הווילון כיסה את התיקרה הנמוכה וחטפתי זבנג באראש כמעט התעלפתי

והכי כיף היה להתלונן על זה בסוףicon_smile.gif סתמו לי את הפה עם נקנקיה icon_redface.gif
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 24 במאי 2007
ועדיין לא שמענו מנמש....
אמילי קייג'​(אחרת)

Re: הדאנג'ן .... כן, בטח !

אמילי קייג'​(אחרת) • 24 במאי 2007
תשוקה אדומה כתב/ה:
כבר שנים שאני משתוקקת לראות את " הדאנגן" .
לא שהיה איכפת לי בבעלות מי זה, הרי בגיל 18 זה ממש לא מה שמעניין ... רק רציתי לראות ולחוות את המקום.
7 שנים אחרי ואני בסופו של דבר מוצאת את עצמי בתוך אוכלוסיית ה BDSM והדאנג'ן יותר קרוב מתמיד.
נתנאלה המקסימה שאין עליה המליצה בחום לבוא ולראות ... והרי רצון היה אז מה הבעיה ?!
בטלפון מספרת בהתלהבות : " יש מסיבת שבועות, כולם בטוגות ... יהיה סוף רק אל תשכחי לבוא בלבן !!! "
אני בלבן ... ?!!!! שיהיה.
בתור קבועה בנו לימיט ואני לא מדברת רק על ימי שישי , הזדעזתי מהדאנג'ן .
( אולי פשוט ציפיתי ליותר מדי ואולי המקום פשוט מעפן ! - סליחה אבל לא מצאתי מילה טובה יותר )

כמובן שפניתי לאמילי בפרטי כדי לקבל קצת יותר אינפורמציה ובתשובה חזרה היה רשום :

" פתיחת דלתות: 23:30 "

בתור אדם דייקן הגענו לפני אבל מצאנו את עצמנו כרגיל מתעסקים אחד בשניה בחוץ וכשהסתכלתי בשעון היה כבר 23:30.
ניגשנו למאבטח בחוץ והוא טען : ..." שהמועדון עדיין לא מוכן " , אז המתנו ... והמתנו .... והמתנו ....
השעה הייתה כבר 00:25 והמועדון עדין לא פתוח ואנחנו כמו כלבים ממתינים בחוץ ! וואלה !
אז בואי ואגיד לך משהו אמילי .... אני בחיים לא מחכה בחוץ ואם רשמתם כניסה ב 23:30 אז תעמדו בזה ואם יש תקלות וזה יכול להיות אז יוצאים החוצה ומסבירים לאנשים למה הם ממתינים...
לפחות בנו לימיט ( יאמר לזכותו של רוני ) גם אם המסיבה מתחילה ב 23:30 ואנחנו מגיעים לפני, רוני מאפשר לאנשים להיכנס ולשבת על הבר או להתפנן איפה שבא להם ולא נותן להם להמתין באמצע הרחוב שעה !!
עכשיו אם מישהו/י מתכוונים לרשום שזה היה אירוע חד פעמי אז תשכחו מזה , כי זאת לא הייתה הפעם הראשונה שזה קרה .
שעה וחצי אחרי חזרנו ( בגלל עקשנותי כמובן ) וההתרשמות שלי מהמקום :

המוזיקה הייתה מעולה והבר בדיוק ההפך - גם באיכות המשקאות וגם באיכות השירות.
היין היה כל כך זול וצעיר שעוד תסס והחמיץ והברמנית הייתה כל כך עסוקה בלדבר "בכיף" עם חברים שלה, אז למה להפריע לה ?!
יכולתי לקחת לבד בקבוק מצידו השני של הבר, להוריד כוסית נחמדת ולמזוג לי בכיף.

ההופעה הייתה יפה חוץ מזה פשוט ..... כלום !
devilwitch.gif

אכן המקום נפתח בחצות בדיוק ו(לא בשתים עשרה וחצי כפי שכתבת), באיחור של חצי שעה, ואנו מתנצלים על התקלה ועל עוגמת הנפש., יותר מכך הסלקטורית dar נשלחה החוצה כדי להסביר לאורחים ולהתנצל על האיחור. אני מבטיחה שבד"כ המקום נפתח בזמן, ואנו נעשה את כל המאמצים שזה לא יקרה שוב.

לגבי איכות היין, לטעמי האישי הוא היה טוב, ורבים נהנו ממנו, להבא דעי שאם היין לא לטעמך את רשאית ויכולה להחזיר את הכוס ולקבל משקה אחר.

השרות של הברמנית, אם תפני אלי עם מידע באיזה באר מהשלושה מדובר אוכל לבדוק ולהתיחס, בכל מקרה אני מתנצלת אם חשת נפגעת מהשרות.

אני שמחה שנהנית מההופעה היפה ומהמוזיקה המעולה, כל השאר בר תיקון, ולקחנו לתשומת ליבנו.

עור ואהבה,

ה-Fמיליה.
.
dragon fly

עכשיו

dragon fly • 24 במאי 2007
יש שלום בעולם?

אין חור באוזון?

אין רעב בעולם?

אין משפחות עניות?אין שחיתות.............. icon_lol.gif