שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדר"כ אני בשקט, קשה להוציא ממני תגובה בטח כזאת שכועסת

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 17 שנים • 29 במאי 2007
רפאל.

דבר אחד וודאי אפשר להגיד על פגוש משלל הדברים שנאמרו עליו (לחיוב ולשלילה)
הוא מעולם לא הבליג ו/או כיבד דיעה שהיא שונה משלו.
והיתה לו דרך "נהדרת" להראות זאת.
כן גם את דברי בשרשור מסויים הוא סילף בצורה פוגענית תוך כמובן "מחמאות"
לאמינותי ולי כבנדם וזאת כמובן מבלי שמכיר אותי בשיט, אבל מה לעשות,
היות ודברי נגדו לשלו ולא נשאו חן בעיניו, ומה שלא נשא חן בעיניו היווה בעיניו לגיטימציה
להשתלח בצורה שהינה תת רמה באותו אדם.
למרות הפומביות שזה נעשה, למרות הסילופים והגידופים להם "זכיתי" מהאושייה המדוברת,
לא פניתי לכלובי אלא סגרתי מבחינתי את העניין בתשובה אחת פומבית עבורו.

נתתי לך רק דוגמא קטנה, משלל הדוגמאות להתנהגותו (ואתה יכול לראות זאת
בשרשור שפתחו בזמנו על נמש) - איני נכנסת לזה אם סילוקו מוצדק או לא,
אבל תפסיקו פה לעשות אותו קדוש מהאפיפיור כי הוא רחוק מזה כשמיים מארץ.
bimbo for1%

זה לא משנה

bimbo for1% • 29 במאי 2007
מי היה פגוש ומה היא פועלו,
לא משנה איך הוא בתור בנאדם מקוון או לא מקוון,
העניין הבסיסי הוא שמדובר באתר פרטי,
עצם העובדה שרוב הסצינה הבדסמ"ית מתנקזת לכאן,לא הופך את האתר לרכוש ציבורי,
מנהלי האתר שהקימו אותו הם האחראים הבלעדיים לגביו,
גם אם החסימה נעשתה בגלל סיבות אישיות,גם אם פאקינג כלובי פשוט לא חיבב את אותו פגוש,
זה האתר שלו,זכותו,
חוזרת על דברים שנאמרו-אם אדם לא נעים לכם בתוך ביתכם,הוא לא ישאר שם לאורך זמן,פשוט לא.
Tish Adams
Tish Adams • 29 במאי 2007
גם אני לא מכירה אישית את פגוש.
בעיניי הוא נתפס כברוVוקטור, אדם בעל ידע, לא חכמה – יש הבדל עצום
לי נראה שהוא מזלזל באנשים אחרים. אולי אני טועה.
זה בדר"כ מעיד על רמת הכבוד העצמי. כמובן, שיש יוצאים מן הכלל.

לדעתי, יש מינימום כבוד בין בני אדם.
גם לי היו חילוקי דעות, הערות ובקשות מכלובי ומצאנו לנכון לפתור זאת בדרך מכובדת בהודעות פרטיות.
גם אם מכבסים במכבסה השכונתית, לא צריך לנפנף בכסיסה המלוכלכת מול כולם.

מה בעצם מבדיל את פגוש מאחרים?
אם פגוש יכול להשמיץ את כלובי למה שכל גולש באתר לא יוכל לעשות זאת?
בקישור הזה
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=19398&postdays=0&postorder=asc&start=40
תוכלו לקרוא משפט שפגוש בעצמו כתב:
"אבל ההבדל הוא שכשבעל הבית מדבר יש גם תוקף רשמי לדברים."
זה עובד גם לצד השני.
אם מזלזלים בבעל הבית זה גם מקבל תוקף רשמי.

והנה, לסיום ההודעה מדגדג לי באצבעות לרשום משפט ציני שאותי ועוד כמה יצחיק אבל,
אולי יפגע כאן בכמה אנשים. אז אני מתאפקת ותאמינו לי שאשאר בחיים.
המלט

סובלנות: מן המנהיג ולמטה

המלט • 29 במאי 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
[אני מעתיק לכאן את 2 התגובות שלי בשרשור "זה ממש מגעיל אותי", שמסכמות את עמדתי בעניין הרחקתו של פגוש מהאתר. יש לי עוד הרבה מה להגיד בעניין, כולל תגובות לדברים שנכתבו כאן, אבל זה יחכה למחר.]

קראתי בעיון את שתי התגובות העיקריות שלך. צריך לומר שבסוף הדרך הפתלתלה
אני מגיע לאותה תוצאה - שהיא -- נגד הרחקתו של פגוש, אלא שאני מגיע אליה בדרך
אחרת,ולמעשה חולק על רוב הטיעונים שלך. הואיל ולא נראה לי שנוכל לשנות את התוצאה שהגיע
אליה החבר כלובי, נותר רק לדון בטיעונים עצמם.

מנהלי פורומים/אתרים צריכים לדעת למחול על כבודם ולהבליג כאשר משתתפים בפורום מתבטאים נגדם, גם אם הם עושים זאת בחריפות וגם אם הם משתמשים במילים "לא יפות". זה נראה רע, ממש רע, כשאתם משתמשים בכוח שלכם כדי לסתום פיות למישהו שהתבטא נגדכם.

החסימה של פגוש היא טעות. זו החלטה ניהולית מטופשת, שכמו שכתבתי כבר מעידה עליכם יותר מאשר היא מעידה על פגוש. בסופו של יום, אחרי כמה וכמה איומים, פגוש הורחק מהאתר הזה בגלל ש"דיבר לא יפה" אל מנהל האתר. וזה מוציא אותכם קטנים. קטנים מאוד. להחלטה הזאת יש אולי תוקף חוקי-פורמלי, אבל אין לה תוקף ציבורי ואין לה תוקף מוסרי.

מה שיזכר בסופו של יום הוא אכן חשוב מאד.
לפרוטוקול ייאמר, כי בסופו של יום, פגוש לא הורחק בגלל ש"דיבר לא יפה" אל מנהל אל האתר. הוא הורחק משום שכדור שלג גדול שהחל להיערם החל בשרשור של דורית מנטל ואח"כ ביום השואה, וכל אותו הזמן בבלוג של פגוש, דרך תלונות חוזרות ונישנות שכלובי קיבל מגולשים אחרים, הפך להיות גדול מדי. צירוף של הרבה סיבות מאותו הסוג. אבל לא ברור האם זה מה שייזכר בסופו של
יום. ונחזור לנקודה הזו אחר כך.

תכתבו כאן הודעה בשרשור, תשלחו הודעה פרטית לכלובי או לירז, תפנו אליהם בכל דרך לגיטימית אחרת שיש לכם. תגידו להם שגם אתם חושבים שזו הייתה החלטה לא נכונה, שאתם לא רוצים לכתוב במקום שבו סותמים פיות למשתתפים בגלל שכתיבתם לא שגרתית וקשה לעיכול, שאתם רוצים להמשיך לצחוק מהודעותיו של פגוש, להתענג עליהן, להתעצבן מהן, אבל שיתנו לכם את האפשרות לשפוט ולהחליט לבד. אתם כבר ילדים גדולים ולא צריכים שיגנו עליכם מפני "פגוש הרע והרשע". תגידו להם שזה גם הבית שלכם ושאתם מאוד רוצים שיקשיבו לכם ויתחשבו בדעתכם.

שוב. פגוש לא נחסם משום ש"כתיבתו לא שגרתית וקשה לעיכול". כמו כן, אני חושב
שאתה מתעלם מהעובדה הפשוטה שרבים מאלה שלדעתך יש לתת להם "את האפשרות לשפוט
ולהחליט לבד", כבר שפטו וכבר החליטו לבד. הם החליטו שהם לא רוצים את פגוש באתר הזה. הם החליטו על כך בלי שאף אחד קרא להם לעשות כן. הם שפטו והחליטו, איש על פי מצפונו וערכיו, לאו דווקא נוכח "כתיבתו הלא שגרתית והקשה לעיכול", אלא נוכח רישעותו הסתמית והשרירותית, פשוט כך. הם שפטו, החליטו, ופנו לכלובי והתלוננו. מדוע פגוש וכתיבתו, תחושת ביתיותו וממילא, נוחיותו כגולש בכלוב, עדיפים על תחושת הבית ונוחותם של האחרים?

למרות האמור לעיל, פניתי אל כלובי בהודעה פרטית וחלקתי עמו את תחושתי כי
הרחקתו של
פגוש מפריעה לי. אלא שהיא לא מפריעה לי מהסיבות שציינת. אתה ניתלה באילנות גדולים
של 'חופש הביטוי', ו'קבלת האחר', ובכך אתה גם עושה חסד חינם לפגוש, שאינו ראוי לו לדעתי,
וגם מתעלם מהדינמיקה של ההרחקה, ומהשתלשלות העובדות שקדמה לה.
נימקת באופן משכנע מדוע אין דינו של הכלוב כדין אתר פרטי רגיל. השתכנעתי. מה שלא
השתכנעתי בו, הינה התוצאה המובלעת כי רק על כלובי חלות החובות שבאות ביחד עם הכבוד
לנהל את אתר הבית הרשמי של קהילת הבדסמ הישראלית. מה
עם הכותבים? האם אין חובות חלות עליהם? האם כל אחד יכול לרמוס כל חלקה טובה רק משום
שעולה הרצון לפניו? האם באתר הבית של הבדסמ אין ערכים אוניברסליים של התנהגות הדדית
ששוה להילחם עבורם? האם עצם העובדה שהבחירות המיניות שלנו מתהוות ומתקיימות בשולי
הקונצנזוס, די בה כשלעצמה כדי ששאר הבחירות שלנו יתהוו ויתקיימו בשולי הקונצנזוס,
ושתישלל מאתנו הזכות להיעלב, הזכות להיפגע, הזכות לכעוס כאשר מעליבים אותנו ופוגעים
בנו? אם תקלל אותנו, לא ניעלב? אם תפגע ברגשותינו כאשר עצבינו חשופים ואנחנו מתייחדים
עם משהו, לא נכעס? ושיילוק של אבי-מולידי מסיים את שאלותיו ב:

?and if you wrong us, shall we not revenge

ואין לי שום ספק שחזינו כאן בנקמה. יתכן שלאחדים היא מתוקה, ולאחרים היא מרירה, ולאחרים
אין בה טעם כלל. ומהטעם הזה, נובעת התנגדותי. אני מתנגד עקרונית להרחיק אנשים מן האתר,
אלא במקרים קיצוניים ביותר. וכשאני לעצמי, וביני לבין עצמי, היה לי קשה להכריע האם במקרה
של פגוש, אכן חזיתי כאן במקרה קיצוני המרחיק הצדקה. מה שמטריד אותי הוא שיתכן שבסופו
של דבר ייזכר כי פגוש הורחק בגלל שכינה את כלובי "דפר". זה יהיה רע מאד, משום שזה
יתפרש כהכתבה של סוג וסגנון הפורום לרבות הטונים והאובר-טונים שלו ברמה
השוטפת, היומ-יומית, ואנשים שבאמת הייתי רוצה להיות במחיצתם לא אמורים לעשות חישובים
שוטפים כאלה.

לסיכום, אני נגד הרחקתו של פגוש, לא בגלל שאני אוהב את פגוש,
לא בגלל שאני חושב שהוא תורם מי יודע מה לפורום ושהדעות שלו כל כך מענינות.
פרנקלי, אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הוא הביע דעה עניינית על משהו,
מבלי להשתלח במישהו על הדרך, חי או מת. אני גם מסכים עם ערעורו של ספייק על קביעתך
שכל חברה צריכה אחד כמו פגוש. כאמור, אילו היה פגוש בוחר ללכת, לא הייתי מזיל דמעה. אלא
שעתה, משסולק, נראה שצריך להזיל דמעה או שתים: אני נגד, כי אני בכל זאת חושב שסובלנות
הינה ערך חשוב, ושדווקא בגלל שכלובי נמצא בראש הפירמידה, הרי שעיני רבים נשואות אליו, ואם
הוא משדר סובלנות, הסובלנות תשודר ותיקלט, ואם לחילופין הוא משדר אי-סובלנות וסוג של
לחתוך באופן חד-צדדי, תהיה לזה השפעה, נראית ושאינה נראית, על ההתנהלות הכללית בפורום,
ואם אנשים רק יזכרו שכלובי העיף את פגוש כי פגוש כינה אותו 'דפר', אז הפסדנו מניות רבות של
סובלנות.
עידו 36

הרחקת פגוש טעות מצערת של מנהל הכלוב והוכחה לאנטי- דמוקרטיות

עידו 36 • 29 במאי 2007
אני לא נוהג לדבר בפורום ולא מכיר את פגוש, אבל הרגשתי צורך להגיב ברמה העקרונית:
כלובי מימש את נשק ההרחקה והוא בעצם מניף שלט ואומר: היזהרו - אני האיש החזק כאן - אני יכול להרחיק את מי שבא לי.
אזרחי הכלוב יכולים להבין רק דבר אחד - הם נמצאים באתר דיקטטורי, המנוהל לפי טעמו האישי או הקפריזיות של בעליו.
האם אזרחי הכלוב מוכנים להתקיים בדיקטטורה?
אני חושב שכבעל אתר שיש בו עניין ציבורי וקהילתי חייב מנהל האתר להתייחס לתפקידו ברמה מסויימת כתפקיד ציבורי, ולהתעלות מעבר לרמה האישית, גם אם הוא הבעלים החוקיים של האתר, וגם אם הוא לא נבחר בדרך דמוקרטית על ידי חברי האתר. לכן - למרות שכלובי הוא לא נבחר ציבור באופן טכני - עצם היותו מנהל של אתר כזה הופכת אותו למנהיג ציבורי ( של קהילת הבדס"מ).
מה לעשות כלובי - מבעל אתר פרטי עלית מדרגה הפכת למנהיג ציבורי. ההצלחה של האתר שלך מחייבת אותך להתנהגות המתעלה מעבר לרמה האישית, התנהגות הנדרשת ממנהיג של ציבור.
הנושא של ההתעלות מעבר לרמה האישית מצופה כמובן ממנהיג של מדינה דמוקרטית:
לדוגמא - נניח שאזרח מסויים עלב בראש הממשלה והוא ( ראש הממשלה ) החליט להפעיל כנגדו את הרשויות ולהעלים אותו ( כך זה היה למשל במדינות כגון ארגנטינה ) האם הייתם רוצים להיות חלק ממדינה כזאת? במידה והתשובה שלילית, מדוע תרצו להיות חלק מאתר כזה?
נכון הדבר שכלובי אחראי לחוק ולסדר באתר - אבל בנשק יום הדין היה עליו להשתמש רק על מנת להגן על חברי האתר מנזק ממשי כגון אאוטינג - והרי כאן הסתבר שלא נעשה כל אאוטינג ושעניין האאוטינג היה טעות של כלובי.
על-מנת לפתור את ההתסבוכת אני מציע שכלובי יחזיר את פגוש - והוא ( פגוש ) יתנצל בפני כלובי אם פגע בו באופן אישי, למרות שאני חושב שעצם ההרחקה היא כבר פגיעה בפגוש שעליה מן הראוי שכלובי יתנצל ( ויבין שעשה טעות שכמנהל האתר חורגת מהרמה האישית).
לצערי הרב אם הדברים האלה לא יקרו ופגוש לא יוחזר לא אמשיך לשלם עבור מנוי לכלוב ולא ארצה להיות חלק מהאתר הדיקטטורי הזה.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 29 במאי 2007
ללא גבולות כתב/ה:

ואגב, שוב אזכיר, פגוש התנגח בכלובי כי כלובי הגן אני חוזרת ה ג ן על פרטיותו של מישהו ,
שמר עלינו כגולשים כאן !
מזה משום מה אתם מתעלמים ....

לפעמים אני קוראת את השרשורים האלה (אני לא מאמינה שהחזקתי את כל המלל הזה) ונדהמת עד כמה אנשים לא מצליחים לראות מעבר ממטר מהם.

ללא גבולות היקרה.
את אומרת שכלובי הגן על פרטיותו של מישהו. תקני אותי אם אני טועה, אבל כלובי נכנס וערך את ההודעה של פגוש כי **את** מיהרת להסיק מסקנות ולקפוץ כמו חמור בראש ו"להלשין" למנהל בצפר על מה שאמר בלי לבדוק קודם.
אז בעצם מה שכלובי עשה הוא לא להגן על פרטיותו של מישהו (הרי זה מפורסם בנט בכל מקרה) אלא לעזור לך בעקיפין "להכניס" למישהו שאת ביחסים לא טובים איתו ובא לך לסמן עוד נקודה לזכותך.

אני לא מגיעה לומר שדרך ההתבטאות של פגוש היא נכונה והייתי משתמשת בה בעצמי, או שהוא פעל בצורה שקולה ומתונה (זה פשוט לא הוא) אני לא מסכימה שצריך תמיד לצאת צודק ושנון, ולפעמים צריך לדעת מי עומד מולך ולהבין שהדרך לצאת בה חכם היא לסתום, אבל זה לא פגוש והוא לקח בחשבון שהאמת שלו יכולה לעלות לו ביוקר.

דבר נוסף שנזכרתי בו לא קשור אלייך לל"ג (שאני באמת חושבת שהקרדיט שמיוחס לך מוגזם מעל ומעבר, וכל זה מבלי להכיר אותך. חתיכת הישג..) : קראתי תגובה של לסע" בו הוא התייחס להרחקה של ג'ייק. אני לא יודעת מתי ג'ייק הורחק ולמה (באמת למה? איש חביב וחיובי ביותר) אבל אני כן ראיתי באחד השרשורים (שהשעה לא גורמת לי לרצות לחפש) הודעה שבה גם הייתה התלהמות והגיעו לכלובי בטענות כלשהן, וג'ייק לקח חלק בשרשור, וכלובי לרגע לא היסס כשייחס לג'ייק הודעה של משתמש אחר בהסיון לטעון שזה ניק כפול של ג'ייק.
זה לא אאוטינג? או ניסיון לאחד? או לפחות מעשה בלתי הולם כמו קריאה בשמות או משיכה בצמות?

אני לא חושבת שפגוש חף מכל אשמה, והוא בטח יכל לבחור בדרך ראויה יותר להתבטא, אבל אני מסכימה עם מי שאמר כאן שזו תגובה שהגיעה רק כי כלובי יכול להרשות לעצמו לעשות כך.
בסופו של דבר בעל המאה הוא בעל הדעה, וחבל שכך.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 29 במאי 2007
כהקדמה אני מצרפת כאן ציטוט של משהו שכתבתי בינואר השנה בשרשור "ברוכים הבאים לכלוב" שבפורום אלפוני:

=====================================================================

16:41 28/01/07

אני מקפיצה את השרשור הזה כדי להדגיש דבר חשוב:

הכלוב נוצר לתת לכולנו בית חם, בו נוכל להיות כפי שאנחנו, בלי מסכות (אלא אם המסכות הן חלק מהמשחק שקבענו מראש, כמובן).
אנשים שפונים לאנשים אחרים בחוסר נימוס, לא טורחים לקרוא פרופילים, ומגיבים לסירוב במטח קללות והשמצות, פוגעים במי שטוב לו כאן ומכבד את המקום ואת האנשים שבו.

כלובי ומלכתו לירז עושים מעל ומעבר כדי לספק לנו מקום שיהיה בית וירטואלי חם ונעים, אנחנו האורחים בבית ועלינו לכבד את המקום ואת המארחים, יפה מצידינו להביא כיבוד כי בסופו של דבר כולנו מרוויחים ונהנים ממנו (פרסומת סמויה לעשות חבר זהב ) ויהיה נעים יותר לכולם אם נקפיד לקרוא פרופילים, נכבד את מה שכתוב בהם, נפנה לאנשים בנימוס, לא נציע הצעות שהן בניגוד לגבולות בפרופיל, ונשמור על אווירה נעימה וחמימה.

הרבה זוגות נוצרו בכלוב, היו אפילו כמה חתונות, חברויות אמיצות נרקמו בין אנשים, מעגלים חברתיים מתרחבים, יש עם מי לדבר באמצע בלילה בצ'אט, יש בלוגים לשפוך את הלב כששמח או עצוב או סתם משעמם, יש מקום למכור את המגפים המשומשים או למצוא עבד שינקה לך את הבית לשבת, ועוד הרבה דברים כיפיים ושימושיים אחרים...

ובעיקר - יש לנו מארחים מקסימים שמקשיבים לנו ומשתדלים לשפר ולהנעים לנו את השהות במקום.

בואו נכבד אותם, ואת עצמנו ונתנהג כמו בני אדם תרבותיים, ונעשה איש איש כמיטב יכולתו להנעים את השהות באתר.

בתודה מראש
ים
ועדת קבלת פנים ודרך ארץ בהתנדבות
===================================================================

כבר אז הרגשתי, והרגשתי זו רק התחזקה בעקבות פרשיית פגוש, שלפעמים אנשים שוכחים שאנחנו אורחים כאן, בבית שהקים אדם שאני אישית מחבבת במיוחד ומעריכה אותו ואת פועלו וגם מצדיקה לחלוטין את מעשיו בפרשייה.
אני מכירה מספיק טוב את כלובי כדי לדעת שהוא לא יעיף אדם מהאתר ללא התראה מוקדמת.
וכן, זכותו המלאה להעיף את מי שעלב ופגע באנשים כאן, גם ובמיוחד אם זה היה בעל האתר בעצמו.
עם כל הכבוד לחופש הביטוי, בכל זאת אנחנו באתר פרטי ונתבקשנו בכניסתנו אליו להתנהג בצורה מנומסת ונעימה ולא לפגוע בחברי האתר. אדם שלא כיבד בקשה מאוד הגיונית זו, לא ראוי להשאר באתר.
godisafemale​(שולטת)

חחח... פגוש נדפק חזיתית בתאונה?

godisafemale​(שולטת) • 29 במאי 2007
לא הייתי באתר 12 שעות והנה זה מה שקורה.
לא יודעת על מה ולמה וכמה ולא מתעמקת.

רק מבינה שכלובי סילק את פגוש icon_razz.gif

ואם זכרוני אינו מטעני ועל פי רוב הוא אינו - פגוש א'עפס סובל מפיצוץ בצינור שמוביל את הקוקה קולה (לא? icon_rolleyes.gif כנראה שלא את הקוקה קולה)

גדול! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח rfl: rffl.gif rffl.gif
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

ולכל יפי הנפש - memo

אנשים כאן מדברים מה שבא להם איך שבא להם מתי שבא להם ועל מה שבא להם.. משתלחים, רבים, מגדפים לעיתים, פעמים מתקוטטים אינטלקטואלית, מתלקחים,, משמיעים דעות בעד ונגד ונגד עד פעם, סותמים פיות, משחירי דעות ומה לא.

נשמעות כאן דעות פרו-פרו םמיניסטיות עליונתן של נשים. עליונתם של גברים. דנים כאן בפשעים חמורים, על ניצולים, על קטינים, על דום מסוכן, על סאבית חתרנית, בקיצר מה לא.

כלובי ולירז עושים גם הם מה בא להם ועל פי רוב גורף מקבלים החלטות כפי שבעלים של עסק מקבל לעצמו. מה הבעיה עם זה? כל פעם שאתם נכנסים לאתר אתם באתר פרטי. של כלובי.
לא כיף לכם? זה הבוס מסטיק עגול ומקצוען. icon_razz.gif
גם בי הוא נזף פעם.. אז מה..זו המדינה שלו! לא יהיה לי טוב אני אלך.

אתם החדשים דעו לכם! האתר הזה קם ונבנה על חופש הדיבור. מי שלא יודע היה פעם איזה אתרונצ'יק של אחד שהיה דיקטטור ולכן קרס.

חאליק לצביעות ולשטחת הטמטמת...זה לא המקרה של חופש הדיבור!

אבל לסלק את פגוש?! (איפה האייקון של הדמעות?)

ממש הגזמה!

ולסיום הנה החלק הרלוונטי עליו את מקליקים כאות הסכמה בכל פעם שאתם נכנסים לכלוב:
"הכלוב הוא מועדון חברים סגור - הנהלת האתר רשאית להרחיק מהאתר משתמשים על פי שיקול דעתה הבלעדי. "

איזה באסה...............................
rfl: rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

פגיעה ברפש הדיבור? במחוזותינו?

דההה.. לא מתאים.

ממש חוצפה שכלובי ולירז עושים מה שבא להם באתר שלהם. מן פטנט כזה.. שעובד. מסתבר icon_razz.gif
ועוד מזהים (בד"כ מהר יותר - הפעם משום מה קצת לאט) את המוקשים ומבערים אותם.
מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 30 במאי 2007
מקבי​(מתחלף) • 30 במאי 2007
אבוי, שוד ושבר. פגוש סולק ממחוזות אלו.

הייתי מדליק נר נשמה, אבל אני שומר אותו בשבילי.

בכל אופן, זה די מפתיע. זה המקרה הראשון שידוע לי עליו, של אדם שסולק מהכלוב בעקבות התבטאות (שאינה כוללת הטרדה סדרתית). תמיד חשבתי שכלובי מאוד... מתירן. תהיתי כיצד הוא סובל את כל החרא שנזרק פה מדי יום ביומו, שמסריח לו את הפורום.

ניחא. הוא בהחלט היה משעשע (בצורה וולגרית משהו, אמנם), אבל לא אזיל דמעה עליו. אני רק מקווה שאני עצמי לא איזרק מפה, שכן גם אם אני איני עומד בדיוק במרכז הקונצנזוס. icon_razz.gif

לו הייתי כלובי (בה-דה-בי-די-בי-די-בום), הייתי מעיף פה חצי פורום. אבל זה רק אני. icon_smile.gif

אוהפ'תכם (רק אפלטוני, תודה, בלי ידיים).

נ.ב

לכלובי אולי כתוב 'נשלט' על-יד הניק שלו, אבל פה הוא המלך. האתר פרטי, הוא הבעלים, and we're all his bitches. icon_razz.gif
פרנקי
לפני 17 שנים • 30 במאי 2007
פרנקי • 30 במאי 2007
השליטה כתב/ה:
הוויכוח הזה הופך לפתטי.
אתה רוצה מניות באתר רפאל?
חלוקת דיווידנדים?
אולי בכלל נדבר על הקמת דריקטוריון?

כלובי הקים את האתר הבדסמי המצליח ביותר בישראל. הוא קרע את התחת ופיתח אותו על חשבונו. אחר כך הוא החליט להפוך אותו לאתר שלפחות יממן את פעילותו (אני בספק אם האתר מרוויח). ומה עכשיו? הוא צריך להתחלק עם מישהו בהצלחה שלו?

אתה רוצה לשלוט באתר, הקם לעצמך אתר משלך ואל תבלבל את המוח.
האתר הזה שייך למי שהקים אותו ולו זכות המילה האחרונה. מי שלא אוהב את זה יכול ללכת ולהקים אתר דמוקרטי במקום אחר.

וזו אור השליטה. כשקלייר תכתוב היא תחתום בשמה. ברור?

סילפת את הדברים של רפאל לגמרי, גם בשם הציניות, לקחת את הפרשנות האישית שלך רחוק מדי. אף אחד לא מתיימר לקחת מכלובי את הבעלות על אתר.
הוצע, בשל הגודל והמקום המוביל בקהילה בארץ, לבזר את הניהול על מנת לישם מדיניות "דמקרוטית" יותר, כראוי לקהילה מכל סוג שהוא.