בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת הביטחון

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 11 במרץ 2008
מקבי כתב/ה:
אני לא משתמש במילת-ביטחון. במקום זאת, ועל-מנת להגן על הטוסיק החמדמד שלי מתביעות, אני נותן לה חוזה. לוקח לה בין 3 שעות ל-45 שנים לעבור עליו, תלוי אם היא דילקסטית או לא, ואחרי זה, אללה הוא אכבר! icon_biggrin.gif

חוזה? icon_surprised.gif

ומה אתה עושה ע ד שהיא עוברת עליו? icon_cool.gif
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 11 במרץ 2008
אני לא מאמינה במילת בטחון.
צריך להיות קשוב לחלוטין , לבדוק שהסאב נושם כראוי, לבדוק שאתה לא פוצע אותו , לשים לב לתנועות הגוף, לתגובות שלו ביחס ל"אני הרגיל " שלו,מצב הגירוי המיני (שמעיד על המון ), פשוט 100% קשב ובמצבים מסוכנים גם לבדוק מילולית שהכל בסדר .
כל הסשן הוא מילת ביטחון אחת גדולה.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 11 במרץ 2008
לפני בערך שנה אישה חכמה (תודה אור) שיכנעה אותי שמילת הביטחון חשובה עבורי כשולטת אפילו יותר מאשר לנשלט/ת שלי, ומשמשת כסמן ברור למצב שאסור שימשך. עד אז (וגם מאז) סמכתי על יכולת הקשב וקריאת המצב שלי בלבד - היום יש לי גם את רשת הביטחון הזו.
עדיין יש לי תחושה שמילת הביטחון משאירה למעשה אחריות מסויימת על הנשלט/ת (בין אם זה טוב ובין אם לאו) במקום שכל האחריות בזמן הפעילות תהיה עליי.
בכל מקרה גם כעת אני סומכת על תחושותיי ורגישותי יותר מאשר על מילת הביטחון, ולכן אני היא זו שמפסיקה את הפעילות לפני שעברתי את קצה גבול היכולת של הנשלט/ת, ולפני שנאמרה מילת הביטחון.

במידה ומילת הביטחון תאמר בזמן הפעילות, אעצור מיד ואברר מה קרה. מתוך השיחה אדע אם מתאים להמשיך בפעילות.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 11 במרץ 2008
ציטוט: חוזה?

מדינת היהודים, כמובן.

ציטוט: מה אתה עושה ע ד שהיא עוברת עליו?

מזיין לה ת'צורה, כמובן. icon_biggrin.gif
Mooooon
לפני 16 שנים • 12 במרץ 2008
Mooooon • 12 במרץ 2008
Queencie כתב/ה:
לפני בערך שנה אישה חכמה (תודה אור) שיכנעה אותי שמילת הביטחון חשובה עבורי כשולטת אפילו יותר מאשר לנשלט/ת שלי, ומשמשת כסמן ברור למצב שאסור שימשך. עד אז (וגם מאז) סמכתי על יכולת הקשב וקריאת המצב שלי בלבד - היום יש לי גם את רשת הביטחון הזו.
עדיין יש לי תחושה שמילת הביטחון משאירה למעשה אחריות מסויימת על הנשלט/ת (בין אם זה טוב ובין אם לאו) במקום שכל האחריות בזמן הפעילות תהיה עליי.
בכל מקרה גם כעת אני סומכת על תחושותיי ורגישותי יותר מאשר על מילת הביטחון, ולכן אני היא זו שמפסיקה את הפעילות לפני שעברתי את קצה גבול היכולת של הנשלט/ת, ולפני שנאמרה מילת הביטחון.
במידה ומילת הביטחון תאמר בזמן הפעילות, אעצור מיד ואברר מה קרה. מתוך השיחה אדע אם מתאים להמשיך בפעילות.

מה שאת כותבת מתאים יותר לסשנים שהייתי קורא להם "הנאה ארוטית" להבדיל מ- "אובדן שליטה". אם את קשובה לשפת הגוף של הסאב וגם מקבלת ממנו משוב מילולי, הוא בהכרח ילמד בהדרגה לשלוט בך. כמו כלב השולט על בעליו. הוא ילמד אילו מסרים לשדר בכל שלב כדי להנחות אותך אל עבר הגבולות שאותם הציב באותו רגע, להבדיל מגבולות כללים של בטיחות. אתן לך דוגמה:
נניח שלסאב בדרך כלל אין בעיה להיות קשור, אבל היום לא בא לו. הוא יעשה פרצוף מסכן וסובל אם תנסי לקשור אותו. את תשני את מהלך הסשן ? אז בעצם הוא מכתיב לה מה לעשות. קבלת משוב מפורט כמו שתארת מביא בסופו של דבר ליחסים ללא שליטה, עם בדס"מ לקישוט בלבד.

לדעתי, כדי להגיע לשליטה אמיתית יש להסתמך על מילות בטחון, וגם להבהיר לנשלט שלמילת בטחון יש מחיר גבוה, כמו למשל הפסקת הסשן. אסור להרשות לסאב להשתמש במילת בטחון לעתים קרובות, וכמובן מצד השולט אסור לגרום לו להשתמש בה.
רק כך ניתן להביא את הסאב למצב של "אובדן שליטה" שהוא בעייני מרכיב החשוב ביותר, גם עבור הסאב עצמו.

אני בדרך כלל מאוד אינטרקטיבי בפגישות ראשונות, כדי ללמוד את הגבולות, העדפות ואת שפת הגוף של הפרטנרית. אך בהמשך אני כבר מוביל אותה לאן שאני רוצה עם פחות אינטרקציה, על פי מה שלמדתי ממנה, ורק מילת בטחון משמשת להגנתה.

אולי אני צריך לרשום "פולניות" בגבולות שלי.

ואת קוויניס תגמרי עם סאבים השולטים בך icon_cool.gif