לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומית מסוכנת

טיגריס כחולה
לפני 16 שנים • 17 במאי 2008
טיגריס כחולה • 17 במאי 2008
zboy כתב/ה:
טיגריס כחולה כתב/ה:
zboy כתב/ה:
זאת שכל הזמן תבדוק את הגבול שלי, כדי לעבור אותו,
תחקור ותשאל, תברר ותלמד, תחפש את נקודת הקצה, כדי להיות מעבר לשם,
במקום המיוחד ההוא

הייתי שואלת מה רע בזה , אבל השאלה האמיתית היא , איך זה שאתה לא רואה שזה הכרחי?

טוב אז אין לי בעיה לענות לך על שתי השאלות,
אני חייב לציין שהייתה לי התחושה שדווקא לך התשובות יהיו טרוויאליות,
קודם כל לא אמרתי שזה רע, אבל זה לא מה שאני מחפש בדומית, אולי פסיכולוג,
או כל סוג של קואצ'ר אופנתי כזה או אחר, שיעזור לי להתחשל ולהתפתח דרך הנקודות שקשות לי בחיים, אני מסכים שזה גם יכול להיות משהו מאוד חיובי שנוצר מקשר שליטה, אבל התחושה שלי היא שזה צריך להיות אמיתי, מתוך צרכיה של זאת שלמעלה, ולא כסדנת טירונות לחישול העבד האולטימטיבי
ולמעשה את התשובה ללמה אני לא רואה את זה כהכרחי עניתי לך כבר בשורה האחרונה של התגובה הקודמת ממנה ציטטת, אבל אין לי בעיה, לחזור על זה גם במילים אחרות,
אני מחפש בדומית שלי מקום בו אני לא מרכז העניינים, ההפך, לבטל את עצמי למענה ולצרכיה,
מה שאני מקבל בחזרה זו תחושת הבטול הזאת, איזה שהוא רגע קסום בו האגו נעלם לרגע,
טוב לפחות לכאורה icon_smile.gif
אממה, אם כל צרכיה הם להתעסק בי לחשל אותי, ולראות עד כמה רחוק אגיע בשבילה,
אז שוב חזרתי למרכז הבמה של חיי, המקום שדווקא ניסיתי לזוז ממנו, ולו רק לכמה רגעים
מקווה שאני יותר ברור עכשיו, אני רוצה גם לנצל את ההזדמנות ולהודות לך על היותך ממפיחות החיים המרכזיות בפורום שלנו לאחרונה, את מוסיפה לו הרבה צבע וענין

אני אתחיל מהסוף, ואודה לך על המחמאה. לטנגו צריך שניים, ושניהם חייבים להיות על הבמה (:
מה שמוביל אותי להמשך.
לקחת "ייסמן" , ולהישאר תמיד בתחום הגבולות שלו כדי שחלילה לא יסרב , כי 'אני דומית', מעבר לשיעמום הנוראי שיש בעיניין וחוסר האתגר המזוויע, יש כאן פחדנות. לראייתי , יש כאן משחק. כל עוד כללי המשחק לא נשברו - אני סאב שלך ואת גבירתי. פעם שאל אותי עבד שהיה בתחילת דרכו איתי , מתי אני אפסיק לבחון אותו, עניתי לו שזה יקרה כשאפסיק לרצות בו. דווקא מהמקום הקשה , דווקא מהמקום של להוביל אותו עמוק אל תוך הפחד שלו , דווקא משם אני שואבת את הסיפוק הגדול יותר מהקשר. זה לא שאני מתמקדת בלהיות שפחה מנטלית על מנת לקדם אותו, זה הוא שמקדם את עצמו על מנת להתאים לצרכיי ולהוכיח לי שוב ושוב כמה ועד כמה. ואם על הדרך זה הופך אותו לאדם טוב יותר ? הרי זה משובח.
עוד נקודה חשובה, אני תמיד אשאף שזה שיהיה איתי יהיה טוב יותר. תמיד אשאף לשפר אותו. הוא חייב להיות מקור גאווה עבורי. הן בעבד שהוא, הן באדם שהוא. על משקל יהלום מטונף שלא רואים עד כמה הוא מבריק, אני אנקה אוו מכל טיפת ליכלוך ואתגאה בזה ובו. זכוכית למשל, אני בטח לא אטרח לנקות.
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 17 במאי 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:

אני אתחיל מהסוף, ואודה לך על המחמאה. לטנגו צריך שניים, ושניהם חייבים להיות על הבמה (:
מה שמוביל אותי להמשך.
לקחת "ייסמן" , ולהישאר תמיד בתחום הגבולות שלו כדי שחלילה לא יסרב , כי 'אני דומית', מעבר לשיעמום הנוראי שיש בעיניין וחוסר האתגר המזוויע, יש כאן פחדנות. לראייתי , יש כאן משחק. כל עוד כללי המשחק לא נשברו - אני סאב שלך ואת גבירתי. פעם שאל אותי עבד שהיה בתחילת דרכו איתי , מתי אני אפסיק לבחון אותו, עניתי לו שזה יקרה כשאפסיק לרצות בו. דווקא מהמקום הקשה , דווקא מהמקום של להוביל אותו עמוק אל תוך הפחד שלו , דווקא משם אני שואבת את הסיפוק הגדול יותר מהקשר. זה לא שאני מתמקדת בלהיות שפחה מנטלית על מנת לקדם אותו, זה הוא שמקדם את עצמו על מנת להתאים לצרכיי ולהוכיח לי שוב ושוב כמה ועד כמה. ואם על הדרך זה הופך אותו לאדם טוב יותר ? הרי זה משובח.
עוד נקודה חשובה, אני תמיד אשאף שזה שיהיה איתי יהיה טוב יותר. תמיד אשאף לשפר אותו. הוא חייב להיות מקור גאווה עבורי. הן בעבד שהוא, הן באדם שהוא. על משקל יהלום מטונף שלא רואים עד כמה הוא מבריק, אני אנקה אוו מכל טיפת ליכלוך ואתגאה בזה ובו. זכוכית למשל, אני בטח לא אטרח לנקות.

נראה לי שאת מפספסת את הנקודה שלי,
מפני שלא אמרתי שאת צריכה להשאר בתחום הגבולות שלו,
אלא שהם לא כל כך צריכים לעניין אותך, רק הצרכים שלך,
את בונה את הקשר דרך בדיקת היכולות והעוצמות של העבד של,
וזה מה שמעניין אותך, וכמו שיכול להיות שזה מחשל את העבד להיות יהלום,
באותה מידה זה גם יכול להיות בקלות בריחה שלך מעצמך, מהצרכים שלך, ומהרצונות שלך,
אני לא באמת מכיר אותך, רק מעלה זאת כאפשרות,
אולי תביני אותי יותר אם באמת אקח את הדוגמא שלך, את פעילה בפורום, ויותר מכך,
הפוסטים שלך מעניינים ומעוררי מחשבה, ועדיין, הרושם היחיד שנותר לי מהם,
הוא שאני למד ויודע מה את מחפשת, אבל אין לי מושג מי את, מה את רוצה מעצמך? לעצמך?
ממה את נהנית, מלבד מלמצוא גבולות אצל האחרים, לך יש גבולות? חח את בטח חושבת שלא,
ואם כן, אז למה את לא מנסה למתוח אותם? מה את לא רוצה לשפר את עצמך? אני מקווה שאת לא חושבת שאת מושלמת, אני לא אומר שאת לא, אני רק אומר שאני לא יודע, וזה בעצם הרעיון של מה שאני מנסה להגיד,
ואם אוכל להשיב לך דרך עצמי אוכל לומר לך שאני נכנס לקשר כזה מתוך מטרה להוציא את עצמי ממרכז העניינים, להתמקד המישהי אחרת, ואם ההתמקדות בה גורמת לי לחצות גבולות שלי אז מה טוב, אבל זה לא מה שאני מחפש מלכתחילה, אני לא המטרה בכלל, אלא רק אמצעי למימושה.
טיגריס כחולה
ציטוט: לא אמרתי שאת צריכה להשאר בתחום הגבולות שלו,
אלא שהם לא כל כך צריכים לעניין אותך

אבל הם מאוד מעניינים אותי. מעניין אותי מאוד מה בא לו בקלות ומה לא. זה אגב , אחד מהצרכים שלי. לבדוק עד כמה חזק הוא יהיה עבורי , כמה חלש הוא יהיה עבורי , כמה נמוך אני מורידה אותו , כמה גבוה אני מרימה אותו - כל אלו הינם ביטויים לצרכים שלי. זה משרת כל מיני רצונות וצרכים שלי , שכולם כאחד מתמקדים בצורך המרכזי שלי. לשלוט בו.
ציטוט: את פעילה בפורום, ויותר מכך, הפוסטים שלך מעניינים ומעוררי מחשבה, ועדיין, הרושם היחיד שנותר לי מהם, הוא שאני למד ויודע מה את מחפשת, אבל אין לי מושג מי את, מה את רוצה מעצמך? לעצמך? ממה את נהנית, מלבד מלמצוא גבולות אצל האחרים, לך יש גבולות?

מי אני , לוקח המון זמן להבין , וזה גם - יקרה רק במסגרת של מערכת אינטימית מולי, ולא על גבי הפורום (למרות שאם ממש ממש רוצים ובוחנים לעומק, גם בפורום ניתן לקבל מושג כלשהו)
מה אני רוצה מעצמי, לא יכול להסתכם כאן. זה הרבה יותר גדול מכדי להיכנס בפלטפורמה זו.
מה שאני רוצה לעצמי במסגרת הבדס"מ , נראה לי שזה דיי ברור , לא? icon_wink.gif
ומזה אגב , אני גם נהנית.
לגבי גבולות , אני לא מאמינה שיש לי גבולות. אני מאמינה שיש דברים שאני אוהבת ויש דברים שלא. לגבי הדברים שלא, אני לא פוסלת את הרעיון שזה יכול להשתנות. (יריקות למשל, דבר שהיה נראה לי כרעיון מבחיל ושאני ממש לא אוהבת ולא אעשה, וידיד שהוא במקרה גם נשלט , נתן לי לראות את זה באור שונה לגמרי. היום זה אחד הדברים האהובים עלי )
ועוד דבר. כשאני מותחת ועוברת גבול של נשלט , אין דרך חזרה. זו עליית מדרגה. אני לא יכולה להעלות אותו מדרגה ולהישאר מאחור. מן הסתם כשהגבולות שלו נמתחים , אני עולה עוד מדרגה. זה לא עוצר שם.
ציטוט: ואם אוכל להשיב לך דרך עצמי אוכל לומר לך שאני נכנס לקשר כזה מתוך מטרה להוציא את עצמי ממרכז העניינים, להתמקד המישהי אחרת, ואם ההתמקדות בה גורמת לי לחצות גבולות שלי אז מה טוב, אבל זה לא מה שאני מחפש מלכתחילה, אני לא המטרה בכלל, אלא רק אמצעי למימושה

החלק הזה בתגובתך העלה לי אימאג' בראש , של עכבר שנכנס מרצונו לכלוב יחד עם נחש ואומר לו שהוא לא מרכז העניינים , שהנחש יתרכז בעצמו. אתה רואה את הנחש מתרכז במשהו אחר או מביט לכיוון אחר , מלבד לכיוון העכבר החביב? העכבר הוא גם המטרה , וגם האמצעי למימושה.
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 17 במאי 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
ציטוט: לא אמרתי שאת צריכה להשאר בתחום הגבולות שלו,
אלא שהם לא כל כך צריכים לעניין אותך

אבל הם מאוד מעניינים אותי. מעניין אותי מאוד מה בא לו בקלות ומה לא. זה אגב , אחד מהצרכים שלי. לבדוק עד כמה חזק הוא יהיה עבורי , כמה חלש הוא יהיה עבורי , כמה נמוך אני מורידה אותו , כמה גבוה אני מרימה אותו - כל אלו הינם ביטויים לצרכים שלי. זה משרת כל מיני רצונות וצרכים שלי , שכולם כאחד מתמקדים בצורך המרכזי שלי. לשלוט בו.
ציטוט: את פעילה בפורום, ויותר מכך, הפוסטים שלך מעניינים ומעוררי מחשבה, ועדיין, הרושם היחיד שנותר לי מהם, הוא שאני למד ויודע מה את מחפשת, אבל אין לי מושג מי את, מה את רוצה מעצמך? לעצמך? ממה את נהנית, מלבד מלמצוא גבולות אצל האחרים, לך יש גבולות?

מי אני , לוקח המון זמן להבין , וזה גם - יקרה רק במסגרת של מערכת אינטימית מולי, ולא על גבי הפורום (למרות שאם ממש ממש רוצים ובוחנים לעומק, גם בפורום ניתן לקבל מושג כלשהו)
מה אני רוצה מעצמי, לא יכול להסתכם כאן. זה הרבה יותר גדול מכדי להיכנס בפלטפורמה זו.
מה שאני רוצה לעצמי במסגרת הבדס"מ , נראה לי שזה דיי ברור , לא? icon_wink.gif
ומזה אגב , אני גם נהנית.
לגבי גבולות , אני לא מאמינה שיש לי גבולות. אני מאמינה שיש דברים שאני אוהבת ויש דברים שלא. לגבי הדברים שלא, אני לא פוסלת את הרעיון שזה יכול להשתנות. (יריקות למשל, דבר שהיה נראה לי כרעיון מבחיל ושאני ממש לא אוהבת ולא אעשה, וידיד שהוא במקרה גם נשלט , נתן לי לראות את זה באור שונה לגמרי. היום זה אחד הדברים האהובים עלי )
ועוד דבר. כשאני מותחת ועוברת גבול של נשלט , אין דרך חזרה. זו עליית מדרגה. אני לא יכולה להעלות אותו מדרגה ולהישאר מאחור. מן הסתם כשהגבולות שלו נמתחים , אני עולה עוד מדרגה. זה לא עוצר שם.
ציטוט: ואם אוכל להשיב לך דרך עצמי אוכל לומר לך שאני נכנס לקשר כזה מתוך מטרה להוציא את עצמי ממרכז העניינים, להתמקד המישהי אחרת, ואם ההתמקדות בה גורמת לי לחצות גבולות שלי אז מה טוב, אבל זה לא מה שאני מחפש מלכתחילה, אני לא המטרה בכלל, אלא רק אמצעי למימושה

החלק הזה בתגובתך העלה לי אימאג' בראש , של עכבר שנכנס מרצונו לכלוב יחד עם נחש ואומר לו שהוא לא מרכז העניינים , שהנחש יתרכז בעצמו. אתה רואה את הנחש מתרכז במשהו אחר או מביט לכיוון אחר , מלבד לכיוון העכבר החביב? העכבר הוא גם המטרה , וגם האמצעי למימושה.

נחמד לי לשוחח איתך מכאן icon_smile.gif
למרות שחלק מהדברים מתחיל לחזור על עצמו,
ובכל זאת הפתעת אותי באמונת חוסר הגבולות שבך,
כאשר בפיסקה לפני את בעצמך נותנת גבול בהצבת הצורך באינטימיות כדי לגלות על עצמך,
טוב את תאמרי שזה טרוויאלי, וזה עדיין לא מונע את זה מלהיות גבול,
ובכלל בקשר לכל האובססיה הזאת של חציית גבולות,
נראה לי כשכאדם מבין שאין גבול שלא ניתן לחצייה, כל הנסיון כבר הופך לפחות מעניין,
מה שמביא אותי למטאפורה האחרונה שלך שהיא בדיוק לא מה שאני הייתי מביא בתור דוגמא,
מפני שעכבר זה האוכל של הנחש, זאת סצנה שיכולה להיות מעניינת פעם אחת, אבל אין לה המשכיות, לא מבחינת העכבר לפחות הוא פשוט אוכל, נראה לי יותר מדויק לקחת מהטבע דוגמא לא פחות קיצונית, של האלמנה השחורה שהורגת את בן הזוג שלה, אך רק אחרי שזה ישאיר בה את ההמשכיות שלו, וגם את הדוגמא הזאת לא הייתי לוקח למה שאני מחפש, למעשה אני לא מחפש דוגמאות מהטבע,מפני שאני גם חלק מהטבע, אבל אני נסחף פה למשהו אחר, סליחה,
נראה לי שאנחנו מחפשים דברים שונים, והסיכוי שלנו להסכים הוא בערך כמו של אחמד טיבי, ואפי איתם, שיהיה לך בהצלחה בציד בכל מקרה icon_smile.gif
טיגריס כחולה
ציטוט: נחמד לי לשוחח איתך מכאן

same here
ציטוט: בפיסקה לפני את בעצמך נותנת גבול בהצבת הצורך באינטימיות כדי לגלות על עצמך
זה לא גבול כי אם מצב נתון.
ציטוט: נראה לי כשכאדם מבין שאין גבול שלא ניתן לחצייה, כל הנסיון כבר הופך לפחות מעניין
אתה טועה. כי על כל אחת כמוני , יש עשרה כמוך . אין לך מושג כמה זה מהנה להדגים להם כמה הם טעו..
לגבי הדוגמא, היא נכונה רק מזווית העניין הרב של הנחש בטרף שלו , ולא נכונה ברמה של מה הוא עושה עם העניין הזה. קניבליזם זה "גבול" (:
ו.. היי... מותר לנו לא להסכים
עידו 36

דומית מסוכנת?

עידו 36 • 17 במאי 2008
יש בכלל דבר כזה - דומית ?
אם אזכה להוכחה שדומית זה דבר שקיים במציאות יהיה אפשר להתחיל לדבר על אם היא מסוכנת או לא...
Morticia

Re: דומית מסוכנת?

Morticia • 17 במאי 2008
הרשו לי במיטב מסורת פו הדב לציין ש...

עידו 36 כתב/ה:
יש בכלל דבר כזה - דומית ?
אם אזכה להוכחה שדומית זה דבר שקיים במציאות יהיה אפשר להתחיל לדבר על אם היא מסוכנת או לא...

לא, אין כאן אף אחת
icon_lol.gif

{כמובן שאתה באמת שואל אם יש כאן משרתת לגחמותיך ועל כן התשובה}
עידו 36

מורטישה היקרה

עידו 36 • 17 במאי 2008
הרשי לי במטיב המסורת של איה החמור הבכיין (: לציין ש ...
כשאני אמצא מלכה שהיא גם בחורה שאני נמשך אליה פיזית ( לא צריכה להיות דוגמנית ) גם מנטלית, וגם בעלת רגישות ואחריות תאמיני לי שאני לא אצפה ממנה לשום שרות לגחמותי.
אוותר על השרות שלה אלי תמורת ההפך ( שרות שלי לגחמותיה).
Morticia

Re: מורטישה היקרה

Morticia • 17 במאי 2008
עידו 36 כתב/ה:
הרשי לי במטיב המסורת של איה החמור הבכיין (: לציין ש ...
כשאני אמצא מלכה שהיא גם בחורה שאני נמשך אליה פיזית ( לא צריכה להיות דוגמנית ) גם מנטלית, וגם בעלת רגישות ואחריות תאמיני לי שאני לא אצפה ממנה לשום שרות לגחמותי.
אוותר על השרות שלה אלי תמורת ההפך ( שרות שלי לגחמותיה).

זה כבר נשמע הרבה יותר טוב
בהצלחה לכולנו
icon_cool.gif
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 18 במאי 2008
אנדרפוט • 18 במאי 2008
ולגחמותינו הרבות...