צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים ) ??!!!

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 5 ביוני 2010
נוריתE כתב/ה:
מי זאת רותם?

סתם איזו אשת שמ"ד. icon_smile.gif

נוריתE כתב/ה:
אבל ברצינות עכשיו
אני חוששת מאוד לגורלה של יד ימין של ההוא,
זה הכל מדאגה לשלומו.
נראה לי דווקא שיד ימין זה האיבר היחיד שעוד איכשהו מתפקד אצלו.
נוריתE
נוריתE • 5 ביוני 2010
RIR כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
מי זאת רותם?

סתם איזו אשת שמ"ד. icon_smile.gif

נוריתE כתב/ה:
אבל ברצינות עכשיו
אני חוששת מאוד לגורלה של יד ימין של ההוא,
זה הכל מדאגה לשלומו.
נראה לי דווקא שיד ימין זה האיבר היחיד שעוד איכשהו מתפקד אצלו.
חחחחחחחחחחחחחח
תשמעי,כל מה שצריך זאת כמות מספיקה של שמן תינוקות.זה הכל.
נוריתE

אותי,מעניין משהו אחר

נוריתE • 5 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
תודה רבה על "הפסיכואנליזה' בפרוטה שחוקה שעשיתם לי בענין "הרוע" שיש או אין בי. ממש "הסעיר " לי ....)&)&^*%&^&^&^&*)Y*)*&&$*&)^*&%*&^*^%&*%^*)^)*
*)(^*&%$^%^&^&$E&*&^$%^&^*&^&*^^

3!!!

חשבתי בזמן האחרון,סתם כזה,לעצמי
איפה ולאן נעלמה אותו "בת זוג מושלמת" ה-"אחת והיחידה" שלך
שהיתה לך בכינוי הקודם..
הפסקת בכלל להזכיר אותה.
אותה אחת שנהגת להציג ,בכל הזדמנות ובכל הגיג הזוי שלך,כ (נו ,מילא) דוגמה ומופת כליל מעלות לאיך שאישה בכלל,אמורה
להראות להיות ולהתנהג".

מה קרה???
איכזבה אותך? ניפרדתם? אולי
עזבה את lalaland שלך ואותך?
צ' איי,מצטערת,באמת,
תנחומי.

לא נורא, לא תתקשה למצא אחרת במקומה. והרי אתה מחפש פה לאחרונה במישנה מרץ.
בהצלחה.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: תודה רבה על "הפסיכואנליזה" שעשיתם לי...

פרלין​(נשלטת){ש} • 5 ביוני 2010
[quote="אדון בועל בתשוקה"]תודה רבה על "הפסיכואנליזה' בפרוטה שחוקה שעשיתם לי בענין "הרוע" שיש או אין בי. ממש "הסעיר " לי את התחתונים...

המשפט הזה גרם לי לתהות...

עוזארדל'ה, אתה באמת מביא ביד כשאתה קורא אותנו? כלומר, עד עכשיו חשדתי, אבל הבחירה התמוהה הזו דווקא בדימוי הזה...
תגיד דוגרי, נו. תהיה כן פעם אחת בחיים שלך,תתקרב אל עצמך בן אדם: זה מרגש אותך, אה? עושה לך את? זה מצמרר אותך במקומות שעין אשה לא שזפה כבר שנים, אה? זה מרטיט לך את הלאקאן הפנימי, מעמיד לך את דרירה-קטינא, נכון? זה יותר מחרמן מכל בובות המין שלך ביחד, אפילו יותר מברברה שמדקלמת שירה כשלוחצים לה את הפטמה. אחחחח... עוזארד, עוזארד, כמה ניירות טישו מפוזרים שם כשאתה משחית (וטוב שכך! אחריות לאומית זה דבר חשוב) את זרעך לשווא כשמדברים עליך?

אלוהה יעקב! אם זה לא היה כל כך דוחה, זה היה יכול להיות נוגע ללב.
אדון בועל בתשוקה

והרהור משעשע בענין "הרוע" שבי....

אדון בועל בתשוקה • 5 ביוני 2010
נו מכיוון שגם אם נטיח אז זה בפרצופכם - לא יהיה כאן דיון לגופו של הענין אלא...לגופי שלי...וגם זב בסדר בעיני. שהרי לא דורשים מהקהל אלא למה שהוא מסוגל לו, אבל בכל זאת עלה בי הרהור משעשע משהו בענין שנזכר כאן לפני עמוד או שניים : "הדיון " הער בסוגיה הרת הגורל של "הרוע" שבי.
ובכן, תמהני, אני שמעולם לא כתבתי כאן משהו לגופו של איש, אלא כל מה שאני כותב בפורום או בבלוג שלי הוא לגופן של תופעות כלליות בסצינה הזאת, דווקא אני "מואשם" , רחמנא ליצלן, ב"רוע" . לא פחות ולא יותר, ולעומת זאת "הקהל" הזה שלא מסוגל אלא להגיב לגופי המדומיין בעיניו, ורק כך, הוא הוא בחזקת "המאשים" . ממש הקוזק הנגזל.
האם אתם באמת חושבים שאין לי מה לכתוב אישית לגופן של אלו שהגיבו כאן ושם ? האם אין לי מה לומר על נורית לדוגמה או על פרלין לדוגמה ? או על אחרות ? האם זו חוכמה גדולה לכתוב על דמות פרטית כזאת או אחרת כאן ?- אבל כידוע נציגו של "הרוע" כאן מעולם לא נקט בשיטות הללו, ולעומת זאת הצדקניות החסודות, שצדקנותן מעמידה בצל, אפילו את צדקנותן העלובה של ממשלות ישראל לדורותיהן, החל מגולדה מאיר ימ"ש, וכלה בראש ממשלת כנופית הפיראטים שלנו, נתניהו, כל אלה קמים וזועקים מרה - האיש "רע" !!!!
יבושם לכם. אני אשאר עם "הרוע" שלי ואתם במדמנת מי-האפסיים שלכם.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 5 ביוני 2010
רוצה תשובה לגופו של עניין?
אין ולא היה בכלוב פורום סגור, היו במקומות אחרים והם לא החזיקו מעמד, מחוסר עניין או מלחמות אגו ועוד.
אתה מוזמן לפתוח קבוצה במקום אחר, לתת קישור בכל מקום שאתה מקיא את הרפש שלך, וזה קורה הרבה כך שלא תהיה בעיה למצוא את זה.

אומנם לא כתבת מעולם לגופו של איש אבל הצלחת לדבר לגופה של כל אחת ואחת כאן בלי להזכיר ניקים.
ולבוא עכשיו עם ה"קוזק הנגזל" ואיזה זריקת "צדקנות חסודה" זה קישקוש שנועד להסיט את הדיון.
אתה בהחלט לא הקורבן התמים שמנסה לפתח דיון עינייני , אתה איש קטן עם הפרעת אישיות גדולה שמשתמש בכלוב לקבל תשומת לב שלילית ועלה על הנקודה הכי רגישה פה ומשתמש בה, ולא רק משתמש, אתה פותח את אמא שלה.
המנגנון שלך מרתק אותי, באמת.
בעייני השאלה האם במקור אתה רע או טוב לא רלוונטית, הכל בסוף מסתכם במבחן התוצאה - הפעולות שלך נועדו לבזות נשים.
ככה אתה לא תגרום להן לרדת המשקל ואתה יודע את זה.
אם תנות הממתקים הזאת לא מספקת לך את הסחורה במקום לעמוד פה ולקטר לך למקום אחר אולי שם תמצא ויפה שעה קודם
.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 5 ביוני 2010
רוצה תשובה לגופו של עניין?
אין ולא היה בכלוב פורום סגור, היו במקומות אחרים והם לא החזיקו מעמד, מחוסר עניין או מלחמות אגו ועוד.
אתה מוזמן לפתוח קבוצה במקום אחר, לתת קישור בכל מקום שאתה מקיא את הרפש שלך, וזה קורה הרבה כך שלא תהיה בעיה למצוא את זה.

אומנם לא כתבת מעולם לגופו של איש אבל הצלחת לדבר לגופה של כל אחת ואחת כאן בלי להזכיר ניקים.
ולבוא עכשיו עם ה"קוזק הנגזל" ואיזה זריקת "צדקנות חסודה" זה קישקוש שנועד להסיט את הדיון.
אתה בהחלט לא הקורבן התמים שמנסה לפתח דיון עינייני , אתה איש קטן עם הפרעת אישיות גדולה שמשתמש בכלוב לקבל תשומת לב שלילית ועלה על הנקודה הכי רגישה פה ומשתמש בה, ולא רק משתמש, אתה פותח את אמא שלה.
המנגנון שלך מרתק אותי, באמת.
בעייני השאלה האם במקור אתה רע או טוב לא רלוונטית, הכל בסוף מסתכם במבחן התוצאה - הפעולות שלך נועדו לבזות נשים.
ככה אתה לא תגרום להן לרדת המשקל ואתה יודע את זה.
אם תנות הממתקים הזאת לא מספקת לך את הסחורה במקום לעמוד פה ולקטר לך למקום אחר אולי שם תמצא ויפה שעה קודם
.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
בטי יקירתי,
למה את מתרגזת בגללו? לא חבל על העצבים שלך?
אני מתעקשת לדבוק בגישה שלי: להסתכל על ליצן החצר (או על שוטה הכפר, כרצונך) - ולהשתעשע. את העצבים שלך תשמרי למי שראוי להם. icon_wink.gif