סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לכם רעיונות שונים להשפלה קשה מאד?

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 22 באפר׳ 2013

דיקלה

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 22 באפר׳ 2013
לפי דעתי אנו נהנים מהשפלה כי אנחנו (הנשלטים) אוהבים להרגיש נחותים וההשפלה עוזרת לתחושה הזו.

רעיון: לשבת עם המלכה בפאב שסביבך עוד חברים. היא תשלח אותך להביא ביד בשירותים (או מתחת לשולחן) מבלי לגמור ותחזיר אותך חרמן עם כתמים במכנסיים לישיבה.
'Panda'{Beauty}
לפני 11 שנים • 23 באפר׳ 2013

Re: יש לכם רעיונות שונים להשפלה קשה מאד?

'Panda'{Beauty} • 23 באפר׳ 2013
נולי כתב/ה:
DickLa כתב/ה:
שמתי לב שמאד מושכת אותי השפלה קשה
ניוש למשל זה ממש משפיל אז זה מעניין אותי

לא מסוגלת לחשוב שלהיות אישה זה משפיל. מעליב אותי לחשוב שמיהו חושב שלהיות אישה זה משפיל. ניוש זה אחד הפרסים.ופרסים קשה מאוד קבל.

DickLa כתב/ה:

הבעיה היא שתמיד שיוצא לי לשוחח עם שולטות והן שואלות מה מעניין אותי ואני עונה שבין היתר השפלה קשה מאד, הן שואלות מה למשל? ועם כל הכבוד זה אמור להיות התפקיד שלהן לא? icon_smile.gif
הן המשפילות. הן משתעשעות. אם אומר להן הכל עוד אואשם בשליטה מלמטה icon_wink.gif
דיקלוש בייב, שולטת רוצה לדעת מה נחשב קשה בעיניך כדי לדעת מה הגבולות שלך. אבל כנראה שלא היית מסוגלת לחשוב גבוה כל כך.
לשאול אותך מה קשה בעיניך משפיל ביותר אם תבוא אחרי התשובה תגובה מזלזלת.
נסיונות לישטה מלמטה זה סיבה טובה לענישה מחנכת. לכן יש לגרות כנועים לנסות לשלוט מלמטה כדי לחנך אותם מחדש.
את באמת לא מבינה. הא?

icon_twisted.gif
N

גם אני לא ממש הבנתי.גם לא הבנתי איך אפשר לענות על שאלה לא ספציפית.
איזה תחום מדליק אותך,עד לאן אתה מסוגל ללכת...?
ההשפלות שקראתי עליהן בשרשור ממש לא אקסטרמיות בעיניי(חוץ מאולי האח הגדול)וכדי לקבל תשובות הולמות צריך לשאול נכון.
'Panda'{Beauty}
לפני 11 שנים • 25 באפר׳ 2013
'Panda'{Beauty} • 25 באפר׳ 2013
אתמול נסעתי באוטובוס והנהג שם את let it be והחל לשיר קריוקי במקרופון לכל בנות האוטובוס.
צחקתי עליו והוא נהנה מזה(שר לא רע,למרות המבטא הערבי).
תמיד אפשר ללכת לקריוקי ולשיר שיר נשי בצורה חושנית ונשית.
יש עוד המון דרכים לניוש פומבי שהוא במסווה של סתם בן אדם 'גופי'.
בן זוג של חברה שלי(וניליים) לקח את הכובע הורוד שלי וצילמתי אותו עם כובע נשי מובהק.כולנו עשינו לו לייקים כי הוא גבר שבגברים ואף אחד לא ראה אותו בצורה מעוותת.
בשבילי השפלה קשה מאוד כפי שאתה קורא לזה בתחום הניוש היא לא ממש קיימת לדעתי מפני שלהיות אישה כשאתה אוהב נשים זה חלק מההערצה של הגבר לאישה והרצון לדמות לה.
הרבה פעמים מחקים אנשים שאוהבים ולהראות לאישה שאתה מעריץ אותה עד כדי כך שאתה מזדהה איתה זה לא משפיל,זה רק מעורר בי חיבה.
אזור השפלה
לפני 11 שנים • 3 במאי 2013
אזור השפלה • 3 במאי 2013
פנדה בהפרעה כתב/ה:
אתמול נסעתי באוטובוס והנהג שם את let it be והחל לשיר קריוקי במקרופון לכל בנות האוטובוס.
צחקתי עליו והוא נהנה מזה(שר לא רע,למרות המבטא הערבי).
תמיד אפשר ללכת לקריוקי ולשיר שיר נשי בצורה חושנית ונשית.
יש עוד המון דרכים לניוש פומבי שהוא במסווה של סתם בן אדם 'גופי'.
בן זוג של חברה שלי(וניליים) לקח את הכובע הורוד שלי וצילמתי אותו עם כובע נשי מובהק.כולנו עשינו לו לייקים כי הוא גבר שבגברים ואף אחד לא ראה אותו בצורה מעוותת.
בשבילי השפלה קשה מאוד כפי שאתה קורא לזה בתחום הניוש היא לא ממש קיימת לדעתי מפני שלהיות אישה כשאתה אוהב נשים זה חלק מההערצה של הגבר לאישה והרצון לדמות לה.
הרבה פעמים מחקים אנשים שאוהבים ולהראות לאישה שאתה מעריץ אותה עד כדי כך שאתה מזדהה איתה זה לא משפיל,זה רק מעורר בי חיבה.

זה לא משפיל להיות אשה. זה חושני. אבל להיות זונה או כלבה זה כבר משפיל... ולגבר, בכלל... אל תשכחי את האגו הגברי.
נקס
לפני 11 שנים • 10 במאי 2013

Re: דיקלה

נקס • 10 במאי 2013
Amit21 כתב/ה:
לפי דעתי אנו נהנים מהשפלה כי אנחנו (הנשלטים) אוהבים להרגיש נחותים וההשפלה עוזרת לתחושה הזו.

רעיון: לשבת עם המלכה בפאב שסביבך עוד חברים. היא תשלח אותך להביא ביד בשירותים (או מתחת לשולחן) מבלי לגמור ותחזיר אותך חרמן עם כתמים במכנסיים לישיבה.

גאוני.
אזור השפלה
לפני 11 שנים • 17 במאי 2013
אזור השפלה • 17 במאי 2013
אם לא גמרת מאיפה הכתמים? icon_rolleyes.gif