בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדות מיניות במסיבות

shmilcat1​(נשלטת){Ender the }
לפני 11 שנים • 9 במרץ 2013
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
הנה. בחרתי שלא להגיע יותר למקום הזה.
למה אני עושה זאת כאן? לא מתוך נקמה. זכותו של מקום לבחור את המדיניות שלו. ואני קיבלתי את כספי חזרה באופן הוגן.
אז למה כן?
כמו שהדגשתי בפתיחת השרשור: כדי לזעוק נגד תופעה שהופכת לנורמה. כדי להעלות למודעות של אנשים שעושים מאמצים לארגן לנו בילויים.
ומפניות אישיות שקיבלתי מאנשים כאלו, אני יודע שהשגתי את המטרה ותרמתי את המעט שלי.

דייני.

ואם בעקבות השרשור יהיו כמה אנשים שיפחדו עכשיו יותר להטריד, ומתוך כך תימנע גם עוגמת נפש ממך-
דיידייני.

בהצלחה.
'Bambi'​(אחרת)

ח

'Bambi'​(אחרת) • 9 במרץ 2013
אם מישהו היה מעז לגעת באיבר המין שלי ליד בן הזוג שלי ובן הזוג שלי היה הולך להגיד אותו למורה במקום לקרוע אותו במכות....

טוב אולי זאת רק אני....
AIR​(נשלט)

Re: ח

AIR​(נשלט) • 9 במרץ 2013
Jean Grey כתב/ה:
אם מישהו היה מעז לגעת באיבר המין שלי ליד בן הזוג שלי ובן הזוג שלי היה הולך להגיד אותו למורה במקום לקרוע אותו במכות....

טוב אולי זאת רק אני....

אלימות במסיבה מכל סוג אינה מקובלת ולא משנה מאיזו סיבה. נא לגשת לאחד המנהלים במקרה של בעייה כזאת ונבעט לכל מטרידן כזה בטוסיק לכיוון היציאה של המועדון.
תשאירו לנו (כל בעלי הליינים) לטפל בבעייתיים וממליצים לא לנסות לפתור את זה לבד.

נ.ב - מטרידן מיני לא יקבל את כספו בחזרה בדרך החוצה מהמועדון ותחסם כניסתו עד להודעה חדשה.
מוניק​(נשלטת)
מוניק​(נשלטת) • 9 במרץ 2013
מתהפך כתב/ה:
אני ממש לא מגן על התופעה
אני רק נגד התנהגותו של ספת עור כפי שתיאר אותה.
כשאתה נכנס לחדר חושך במועדון יכול להיות שישלחו ידיים.בשביל זה יצרו אותו.
מי שנכנס למטבח שלא יתפלא שהביצים שלו הפכו לחביתה כמו שאומר הפתגם ההודי .

מתהפך משפטייך מאד מזכירים לי את המשפטים שהיו נהוגים בעבר לומר על בנות המתלבשות חשוף ועברו אונס או הטרדה מינית:
"אם היא לבושה כך היא ביקשה את זה"

כשאתה נכנס לחדר חושך במועדון המטרה הינה לבצע אקט שאינך מעוניין לבצע ברחבת המועדון, אתה כן לוקח בחשבון שיצפו בך (הצד של הפומביות מתפקד פה היטב) אבל זה איננו אומר כל וכלל שבזה שנכנסת לחדר חושך לכל אדם מותר להתערב באקט או לחלופין לגעת. לכן יש קודי התנהגות מוסכמים בנידון בקהילה שלצערי לא תמיד מתבצעים וזה שהאדם שמעוניין לקחת חלק פונה אל האדון או השולטת לבקשת אישור במידה והיא ניתנה מעולה במידה ולא על האדם המבקש לסגת. היות ולא היתה בקשה והסכמה אלא התערבות באקט ללא אישור לא משנה היכן קרה הדבר איננו מקובל.

לידיעתך, על פי חוק פסיכולוג בספת עור יכל גם לקרוא למשטרה ולהתלונן על הטרדה מינית ותקיפה.
אני מאמינה שפסיכולוג איננו נהג כך היות והוא כן מכיר את הרוחות במקום וכמו כן לא רצה לפגוע במועדון.פסיכולוג יכל גם לקרוא למשטרה ולהתלונן על הטרדה מינית ותקיפה אך הוא בחר שלא, במקום פסיכולוג בחר לפנות למנהלי המקום על מנת ליידע אותם (דבר המעיד על איכפתיות כלפיהם וכלפי המועדון) וזכותו היתה לדרוש במקרה זה את כספו חזרה.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 9 במרץ 2013
פסיכולוג, פתיחת הפוסט הזה, לאור התנהלות העניינים והשיחה בינינו בחמישי, היא מעשה נבלה. לא שאני מופתע, ציפיתי לזה.
כשביקשת לדבר איתי עניין אותך דבר אחד בלבד: לקבל את הכסף בחזרה. המאבטח ציין שהלקוח שביקשת ממנו להרחיק מהמועדון הוא לקוח קבוע שעד כה לא היו איתו בעיות. המאבטח הציע לקרוא לאותו לקוח החוצה ולערוך בירור מה בדיוק קרה, ואתה בנוכחותי סירבת ואמרת שאתה לא מעוניין בכך. אנחנו לא נוהגים לערוך משפטי שדה ללקוחות קבועים שלנו ולגרור אותם החוצה מהמועדון בבושת פנים מבלי לברר איתם מה קרה ולשמוע את גרסתם, גם אם בכך אנחנו מסתכנים ש"אושיית כלוב" כמוך תפתח שרשור מתלהם בכלוב. אני מקווה שמרבית הלקוחות יודעים להעריך את זה, כי מחר זה יכול לקרות להם. כשהמאבטח ביקש לברר עם בת הזוג שלך מה בדיוק קרה לה, אתה בתגובה אמרת לו: "אל תדבר איתה, תדבר רק איתי". כאמור, כשדיברת איתי עניין אותך רק לקבל את הכסף שלך בחזרה, ולמרות ששהיתם במסיבה פרק זמן לא מבוטל, בניגוד למה שהיה קורה בכל מועדון אחר בת"א - החזרתי לך את הכסף. והנה, בכל זאת אנחנו כאן... אני מקווה שהקוראים האינטיליגנטים שקוראים את הפוסט שפתחת ואת תגובותייך לאחר מכן ישכילו להבין מי אתה ומהם מניעייך. לי אין כל כוונה להמשיך להתנצח איתך או להגיב פעם נוספת בשרשור הזה.
אל תגיע יותר לדאנג'ן.

אין לי גם כוונה להיגרר להתייחסות למה שקורה במועדונים או ליינים אחרים. יש תחרות ויש מבחר, לכל ליין יש את הגישה שלו ואת הייחודיות שלו, ושכל בליין יבחר לבלות במקום או במקומות שהוא מתחבר אליהם ושעושים לו טוב.

לגופו של עניין - בכניסה למבוך יש לנו DM חסון ואסרטיבי, שתפקידו למנוע כניסה של גברים בודדים למתחם. הוא מבצע תפקיד קשה מאוד, כפוי טובה ושוחק מאוד. כל מי שמצוי בתחום המסיבות יודע עד כמה קשה למצוא אדם שיבצע את התפקיד הזה בצורה טובה ולאורך זמן. אנחנו מצאנו. בכוונה בחרנו לתפקיד מישהו שהוא חלק מהקהילה כבר שנים רבות, ולא עובד של חברת השמירה. במהלך השנתיים האחרונות המבוך האינטימי שלנו קנה לו שם, ומטבע הדברים הוא מעורר הרבה סקרנות ומושך אליו הרבה אנשים. כמה שה-DM לא יהיה מוכשר ויעשה את תפקידו נאמנה, כשבמסיבות בסופ"ש נמצאים במועדון 150-200 בליינים, תמיד יכולים לקרות מקרים של כאלה שיצליחו להסתנן פנימה. מה גם שכפי שציינה שמילי בצדק, לפעמים גברים בודדים מבקשים מנשים שנמצאות במועדון להיכנס איתם למבוך, ול-DM אין תמיד אפשרות לדעת מיהו זוג אמיתי ומי לא. אחת ל-15-20 דקות אחד המאבטחים או אחד מאיתנו מגיע כדי להחליף את ה-DM בכניסה למתחם, והוא עושה סיבוב בתוך המבוך ומוציא משם את הגברים שנשארו לבד ללא בת זוג. מועדון שיגיד לכם שהוא מסוגל לדעת בזמן אמת מה קורה בכל פינה במקום בכל רגע נתון לא יאמר לכם את האמת.

החל מהסופ"ש הקרוב נוסיף עוד שומר במתחם המבוך. וחשוב מכך: ה-DM, המאבטחים וצוות המקום נמצאים שם בשבילכם לכל שאלה או בעיה ונכונים לטפל מיידית בכל תלונה עניינית. לא נרתענו ולא נירתע גם להבא מלהרחיק מהמועדון לקוחות שלאחר בירור נמצא שהם אינם מכבדים את חוקי המקום ואת הבליינים האחרים, ושמקומם לא איתנו. יחד עם זאת, חשוב גם להדגיש שמועדון הדאנג'ן היה, עודנו וימשיך גם בעתיד להיות מועדון שהוא ונילה פרנדלי, שאינו סוגר עצמו לקבוצה מצומצמת וקטנה של בליינים, אלא פתוח ומקבל בברכה כל אחד שהנושא מעניין אותו ושמוכן לקבל על עצמו את כללי המקום.
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 9 במרץ 2013
פסיכולוג שלום לך ושבוע טוב במקרה הייתי במבוך שאתה הייתה שם לא זכור לי שביקשת או התלוננת על הטרדה רוב הערב הייתי במבוך
דבר שני האנשים היחידים שמסתובבים עם פנסים או פאלפון מואר זה DM במהלך הערב נכון היו כמה אנשים בודדים שהצליחו לחדור למבוך והם הוצאו החוצה ברגע שראינו שהם בלי בנות זוג
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 9 במרץ 2013
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
המאבטח הציע לקרוא לאותו לקוח החוצה ולערוך בירור מה בדיוק קרה, ואתה בנוכחותי סירבת ואמרת שאתה לא מעוניין בכך.

שקר. לא הצעת דבר כזה. למעשה אני הוא זה שביקש לעשות את זה והמאבטח סרב. מכיוון שאין שום סיבה שאסרב למשהו שאני בעצמי הצעתי- אתה שקרן.

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
כשהמאבטח ביקש לברר עם בת הזוג שלך מה בדיוק קרה לה, אתה בתגובה אמרת לו: "אל תדבר איתה, תדבר רק איתי".

שקר שני. הוא לא החליף איתה מילה.

השקר השלישי הוא לגבי הזמן ששהינו במועדון. 15 דקות בשבילך זה פרק זמן לא מבוטל?

השקר הרביעי הוא שכל מה שאכפת לי היה לקבל את כספי. לא גבר. כל מה שאכפת לי היה שעברתי אני ובחורה נוספת הטרדה מינית תחת מעונכם. וכל מה שעניין אותך היה הכסף. עוד הייתי צריך להתווכח איתך שתחזיר לי אותו.

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
החל מהסופ"ש הקרוב נוסיף עוד שומר במתחם המבוך.

סוף סוף תגובה עניינית. חבל שראית לנכון לשקר בפני באי האתר ולהשמיץ לקוח שלך במקום להתחייס לתלונתו במועדון עצמו, ולטענותיו כאן בפורום.
לא מעודד את תרבות הדיבור שלך, אבל בהחלט מעודד את ההחלטה. סוף סוף סימן מכם שאכפת לכם מהנושא.
אני שמח שהשרשור השיג את מטרתו, ואם אכן תיישמו את זה- המחמאות הכי גדולות לכם יגיעו ממני. חכה ותראה.
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
המאבטח הציע לקרוא לאותו לקוח החוצה ולערוך בירור מה בדיוק קרה, ואתה בנוכחותי סירבת ואמרת שאתה לא מעוניין בכך.

שקר. לא הצעת דבר כזה. למעשה אני הוא זה שביקש לעשות את זה והמאבטח סרב. מכיוון שאין שום סיבה שאסרב למשהו שאני בעצמי הצעתי- אתה שקרן.

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
כשהמאבטח ביקש לברר עם בת הזוג שלך מה בדיוק קרה לה, אתה בתגובה אמרת לו: "אל תדבר איתה, תדבר רק איתי".

שקר שני. הוא לא החליף איתה מילה.

השקר השלישי הוא לגבי הזמן ששהינו במועדון. 15 דקות בשבילך זה פרק זמן לא מבוטל?

השקר הרביעי הוא שכל מה שאכפת לי היה לקבל את כספי. לא גבר. כל מה שאכפת לי היה שעברתי אני ובחורה נוספת הטרדה מינית תחת מעונכם. וכל מה שעניין אותך היה הכסף. עוד הייתי צריך להתווכח איתך שתחזיר לי אותו.

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
החל מהסופ"ש הקרוב נוסיף עוד שומר במתחם המבוך.

סוף סוף תגובה עניינית. חבל שראית לנכון לשקר בפני באי האתר ולהשמיץ לקוח שלך במקום להתחייס לתלונתו במועדון עצמו, ולטענותיו כאן בפורום.
לא מעודד את תרבות הדיבור שלך, אבל בהחלט מעודד את ההחלטה. סוף סוף סימן מכם שאכפת לכם מהנושא.
אני שמח שהשרשור השיג את מטרתו, ואם אכן תיישמו את זה- המחמאות הכי גדולות לכם יגיעו ממני. חכה ותראה.

לא יודעת מה לגבי השאר, פסיכולוג, לא הייתי שם, אבל אח שלי, כל הכבוד לך אם אתה נכנס לדאנג'ן וכל מה שאתה עושה בו זה לרוץ במבוך ולצאת. חשבתי שבאים לשם גם לרקוד ולהינות מהדברים האחרים. אם היית בדאנג'ן רק 15 דקות וכל מה שיש לך לספר זה החוויות מהמבוך נראה שבשביל זה באת, אז באמת הגיע לך הכסף בחזרה. אתה אשכרה הגעת לדאנג'ן רק בשביל להתמזמז ברבע שעה הראשונה? לא לומר שלום לאנשים, לא להקשיב למוסיקה, לא לשתות משהו, לא לשבת קצת, לא לרקוד? לי נשמע קצת מופרך. או שקר. או ניסיון להציל את כבודך האבוד. בכל מקרה, כמו שאמרת, העיקר שקיבלת את כספך חזרה (אחרי 15 דקות)
אמין אתה לא נשמע אחרי התגובה האחרונה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 9 במרץ 2013
שמיל,
אני מזמין אותך לפקח על מעשיי בכל פעם שאני יוצא לבילוי. מחר אני יוצא לסרט. פגשי אותי בסינמה סיטי ב22:00 ותתעדי.
את מוזמנת כמובן גם למיטה שלי אם את כל כך מתעניינת בהרגלים נוספים שלי.

אינני חייב לך דו"ח ויש לך הזכות המלאה לא לדחוף את האף שלך לתחת של מבלים.

מה אפשר ללמוד עליך אם זה כל מה שהפקת מהנושא החשוב הזה? עדיף שאחסוך במילים.
ואגב, ברבע שעה הספקתי גם לשתות על הבר וגם לרקוד. בחדר החשוך לא הספקתי לשהות יותר משלוש דקות שאינני מחשיב כלל כחלק "מהבילוי".
איזו תגובה מטופשת, בחיי... מי שלח אותך להשמיץ? אני יודע שזה נוהל רגיל בכל שירשור באתר, אבל בחייאת, תתאפקי.
לקחתי בחשבון שמחיר החשיפה יהיה השמצה אישית, שקרים ותגובות מפגרות כמו שקורה בכל שירשור כאן. להפתעתי היו פחות משציפיתי.

בשורה התחתונה, אני מרוצה מההחלטה של המועדון. השגתי את מטרתי ואני רואה בה שירות לקהילה.
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
שמיל,
אני מזמין אותך לפקח על מעשיי בכל פעם שאני יוצא לבילוי. מחר אני יוצא לסרט. פגשי אותי בסינמה סיטי ב22:00 ותתעדי.
את מוזמנת כמובן גם למיטה שלי אם את כל כך מתעניינת בהרגלים נוספים שלי.

אינני חייב לך דו"ח ויש לך הזכות המלאה לא לדחוף את האף שלך לתחת של מבלים.

מה אפשר ללמוד עליך אם זה כל מה שהפקת מהנושא החשוב הזה? עדיף שאחסוך במילים.
ואגב, ברבע שעה הספקתי גם לשתות על הבר וגם לרקוד. בחדר החשוך לא הספקתי לשהות יותר משלוש דקות שאינני מחשיב כלל כחלק "מהבילוי".
איזו תגובה מטופשת, בחיי... מי שלח אותך להשמיץ? אני יודע שזה נוהל רגיל בכל שירשור באתר, אבל בחייאת, תתאפקי.
לקחתי בחשבון שמחיר החשיפה יהיה השמצה אישית, שקרים ותגובות מפגרות כמו שקורה בכל שירשור כאן. להפתעתי היו פחות משציפיתי.

בשורה התחתונה, אני מרוצה מההחלטה של המועדון. השגתי את מטרתי ואני רואה בה שירות לקהילה.

תודה על ההזמנה, אני בהחלט אקח בחשבון אם אני אמצא את עצמי משועממת icon_smile.gif
מלכתחילה נראה היה שהכוונה שלך היתה להשמיץ. כשצדקת אמרתי לך שאתה צודק, אבל אתה טעון כל כך בשנאה אישית שאפילו את זה פספסת. שיהיה שבוע טוב. שמיל אאוט.