בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

אופק בהיר{לא}
לפני 8 שנים • 28 בספט׳ 2016

תודה שהעלית את הנושא

אופק בהיר{לא} • 28 בספט׳ 2016
תודה שהעלית את הנושא.

הצלת הרבה גברים תמימים...
Discipline
Discipline • 28 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
זה ברור שלבחורה לא בא עליך. 
היא לא רוצה סשן איתך או שום דבר מיני.
אבל אתה חושב שהיא סוג של סחורה, שאתה יכול לקנות אותה ושבכפוף לאיזשהו "חוזה" היא חייבת לך משהו, כולל את החברה שלה.
לא מעניין אותי להיכנס לפרטי פרטים כדי לברר אם שידלת אותה ממש או שאתה סתם חתיכת זבל שמתייחס לנשים כאל סחורה.
כך או כך, אני מעדיפה בחורה שמספיק אומללה כדי לעשות את כל זה בשביל 200 ש"ח, מאשר אחד כמוך שינצל את הנסיבות.

עוד אחת שחרטה על דגלה להלחם בגברים במקום להגן על הנשים.
Prism​(שולט)
Prism​(שולט) • 28 בספט׳ 2016
ועל זה נאמר
"כל הפוסל פסול ואינו מדבר בשבחא לעולם, ואמר שמואל במומו פוסל"
unpredictability​(אחרת){עבר}
unpredictability​(אחרת){עבר} • 28 בספט׳ 2016
smellyCat כתב/ה:
לדעתי התגובות פה ממש לא לעניין ,
חבורה של טמבלים חרמנים ומסכנים אלו שמשלמים.
זאת האשמת הקרבן הקלאסית,
זה כמעט כמו לאשים נאנסת באונס בגלל שהתלבשה חשוף והלכה למקום הלא נכון .

הרבה פעמים אנשים מאבדים שיקול דעת בכל מיני מקרים,
אם מישהו מנצל את זה , הוא האשם ולא הקורבן.

נכון שצריך להיזהר , אבל תמיד אפשר ליפול ,
ולפעמים נמצאים במצוקה נפשית ונזקקות  כל כך גדולה שטועים ,
אז די להאשים את הקורבנות .

גילוי נאות , במשך חיי נדפקתי לא פעם, לפעמים בצורה שאני כל כך אוהב, ולפעמים לא. 
לא אתה רציני? להשוות בין אשה שבהתלבשה באופן שמישהו יכול לתפוס כפרובוקטיבי בשביל עצמה ואז הותקפה ונאנסה, לגבר שאקטיבית שלח הודעות אקטיבית סיפק את הכסף ואז... איבד את הכסף?
אתה באמת משווה ברמת האשמה? בחומרת ה "עונש"?
וכן, זה מדהים בעיניי שהיחס של גברים לנשים לא תלוי בצד השוט שבו הם נמצאים. הכרתי שולטים שהכי מכבדים את הנשלטת ורואים בה אדם שווה להם, והנה דוגמא לנשלט שרואה בשולטת כלי לסיפוק הצרכים שלו, מוצר צריכה, שעוד בא במבצע, ובסוף מסכני לא קיבל סיפוק מיני למרות שחייבים לו (ובואו לא ניתמם, גם בלי יחסי מין, סשן הוא דבר מאוד מיני ומאוד מספק מינית)
אוצי פוצי פו icon_sad.gif מזכיר לי לקוחות שמגיע להם בקבוק סויה בחינם עד גמר המלאי, ואז המלאי נגמר והם מתקשרים להתבכיין "אבל מגיע לי!"
רק שזה לא סויה, זה בני אדם. 
הנה לך שיעור לחיים. אובייקטים מיניים לא מרמים, בני אדם כן. אבל אם היית מתייחס אליה כבן אדם ולא כאובייקט מיני לא היית נופל בהונאה הזו. לגמרי מגיע לך
שלא תבינו אותי לא נכון, המעשה שלה נבזי.

אבל, אם כבר לגנוב כסף, אז לעשות את זה מאנשים כמוהו שחושבים שאישה היא מוצר. 
יאי, שילמת כסף. הפתעה, לא קיבלת מוצר כי נשים הן לא מוצר ואינטימיות היא לא מוצר, וסיפוק מיני הוא לא מוצר. אם אמא היתה מלמדת אותך את זה בגיל חטיבה, כנראה שלא היית נופל קורבן להונאה כזו icon_smile.gif
פראנסס
פראנסס • 28 בספט׳ 2016
מעניין שאת מתעקשת שאמא שלו (שהיא אשה) היתה אמורה ללמד אותו את זה.
למה לא ההורים?
למה גם כאן האשמה נופלת על האשה?
צודק, טעות שלי. ההורים היו צריכים ללמד אותו את זה. או המורים. 
הוא בעצם לא אשם שהוא לא רואה אנשים בצורה שונה, ועוול שנגרם לחייל קרבי שנלקחו ממנו 200 שקל הוא המחדל האמיתי בסיפור בעיניו, ולא היחס לפעולה אינטימית כמוצר צריכה ולנשים כמוצר צריכה. החברה אשמה, הסביבה, תרבות הצריכה והמדיה הפופולרית.
אבל עכשיו, אחרי שלמדאת השעור החשוב על זה על בשרו אולי יבחר להתייחס לזה כשעור לחיים ולא עוול וגניבה, ויתחיל לחפש בנות אדם שירצו להכנס איתו לאינטרקציה מינית בדסמית, ויחסוך לעצמו להבא את הכסף שהיה מוציא על מלכות בתשלום (שכבודן במקומן מונח, כמובן, אבל במחיר של 1+1 ב200 שקל, כנראה שהוא לא חיפש את החוויה שמלכה בתשלום מעניקה, אלא סיפוק זול וזריז) בשביל בזבוזים בשקם.
mrbean
mrbean • 28 בספט׳ 2016
מצדיק את ArchAngel כמובן
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 28 בספט׳ 2016
unpredictability כתב/ה:
שלא תבינו אותי לא נכון, המעשה שלה נבזי.

אבל, אם כבר לגנוב כסף, אז לעשות את זה מאנשים כמוהו שחושבים שאישה היא מוצר. 
יאי, שילמת כסף. הפתעה, לא קיבלת מוצר כי נשים הן לא מוצר ואינטימיות היא לא מוצר, וסיפוק מיני הוא לא מוצר. אם אמא היתה מלמדת אותך את זה בגיל חטיבה, כנראה שלא היית נופל קורבן להונאה כזו icon_smile.gif
ואני פעם חשבתי שאסור בכלל לגנוב, משום סיבה, והנה עכשיו למדתי ממך שיש גנבות שמותרות... ויש כאלו שאסורות... חבל רק שלא צרפת הפניה לחוק המתאים, כדי שנוכל כולנו להתעדכן ולדעת בעתיד ממי מותר לנו לגנוב וממי אסור לגנוב. 

הבנתי ממך שמחיילים קרביים בעלי משכורת של 1000 ש"ח בחודש מותר לגנוב, כי הם לא חונכו מספיק טוב ע"י ההורים שלהם, אודה לך אם תואילו לציין אילו עוד מגזרים אכזריים מהסוג הזה קיימים ואשר החוק מתיק לגנוב מהם?

ושאלת המשך: אם אני גונב 200 ש"ח מבחורה שגנבה מחייל חסר חינוך שכזה 200 ש"ח האם הכלל "הגונב מגנב פטור" חל?

תודה מראש על תשובתך האדיבה.

שיקי
Boy Toy
Boy Toy • 28 בספט׳ 2016
unpredictability כתב/ה:
אם אמא היתה מלמדת אותך את זה בגיל חטיבה, כנראה שלא היית נופל קורבן להונאה כזו icon_smile.gif

אמא שלי נפטרה לפני שש שנים, בדיוק כשהייתי בגיל של חטיבת הביניים. מקווה שאת מרגישה עכשיו חרא עם עצמך.