צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרטי הכניסה לכלוב

מישלי
לפני 5 שנים • 1 ביולי 2018

Re: פרטי הכניסה לכלוב

מישלי • 1 ביולי 2018
Pain addict כתב/ה:
היי,
אשמח להתייעץ לגבי משימה שקיבלתי ממלכתי הנערצת והמדהימה.
אתחיל בכך שאני מאוד מכבד את מלכתי המהממת והמדהימה, אני סומך עליה בעיניים עצומות
ואין לי ספק במילה שיוצאת לה מהפה. היא תמיד לטובתי, דואגת ומאוד מכבדת.
אז ככה.. מלכתי דרשה שאשתף אותה בפרטי הכניסה שלי לאתר הכלוב.
אני באמת לא מפקפק בה. נשבע. אך הכלוב עבורי הוא המקום האישי הפרטי שלי,
דרכו אני מבטא את ריגשותיי והוא מהווה כזהות האישית שלי כנשלט.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

ממה שאתה כותב, משתמע,
שמלכתך הנערצת, המדהימה והמהממת,
שעליה אתה סומך בעיניים עצומות ואין לך ספק בה,
שברור לך שהיא תמיד לטובתך, דואגת ומכבדת,
ושאתה באמת לא מפקפק בה...

לא שלטה בך כפי שאתה חושב שנכון לשלוט.
מה שעל פי עולם המושגים שלי, הוא שליטה מלמטה.
מה שבעיני, הוא חסר טעם.

ועל כן, אם אתה רוצה לשחק בהתמסרות, אולי היא לא הפרטנרית המתאימה.
ואם אתה רוצה באמת להתמסר ולהשלט, אז לא אתה זה שמגדיר את הגבולות.

בעיני היררכיה יכולה להתקיים, כשהצד המתמסר לא שם תנאים.
ברגע שהוא שם תנאים, הוא בעצם שולט.

מבחינתי ביחסי היררכיה צריכים להתקיים שלושה פרמטרים:
1. הTOP שפוי בעיני - כלומר אם הוא אינו שפוי, אשחרר את עצמי ממנו.
1. הTOP דובר אמת - אם הוא משקר לי, אז אין לי באמת מה להיות שם.
3. אני מזהה ומרגישה שהTOP אוהב אותי (וכמובן שאני אותו) ואכפת לו ממני, כי אחרת אני יכולה להפוך למנוצלת וזה מסוכן.

אם שלושת אלו מתקיימים, אין זכותו/ה של הBOTTOM להכתיב את הגבולות.

תמיד יש מקום להתבטא (וגם זה בדרך התואמת מעמד), אבל בשורה התחתונה, המילה האחרונה, היא של הTOP.

שאלת לדעתנו, אז עניתי...
Gsuk
Gsuk • 1 ביולי 2018
לעניות דעתי הלא מקצועית:

הכל שאלה של קיצוניות המהלך הזה *בשבילך*, יש כאלו שזה קו אדום בשבילם ויש כאלו שיעשו את זה בכיף.
חששותיך מצביעים על חוסר איזון באמון.
גם אם קיים - זה בסדר, כי אמון לא נופל מהשמיים - הוא נבנה עם הזמן.
אחד מתפקידי מלכתך הוא לגרום לך להרגיש שאתה בסביבה בטוחה, לכן יש אנשים שזה לא ביג-דיל בשבילם בכלל.
לכל אחד יש קווים אדומים אחרים, ולכל אחד קצב בניית אמון שונה, לכן אתה צריך לשאול את עצמך שאלות כמו:
האם זה קו אדום בשבילי? האם לאחר הסבר(ים) מלכתי מבינה זאת? האם אנו מתקדמים מהר מידי? וכ"ו...
כמו כן, מלכתך צריכה לשאול את עצמה את אותם השאלות, מכיוון שיש לה אחריות עליך כנשלט שלה.
לאחר שזה נאמר, זה לא מוריד ממך גרם של אחריות אישית כלפי עצמך. בסוף היום אתה זה שחוצה את הקווים.

לפי דעתי, אתה צריך לזכור שקודם כל כולנו אנשים, ולכל אדם מגיע שיכבדו אותו.
זה שיש לך מלכה "מהממת ומדהימה" זה טוב ויפה (הלוואי על כולם - נשלטים, נשלטות ושאר ירקות), אבל, אם היא לא מבינה את הגבולות שלך וכתוצאה אתה נפגע אז אולי אתם לא מתאימים. ההפך גם נכון.
לא לכל דבר צריך להסכים בגלל שיש לו כותרת יפה, כזו או אחרת.
אני לא הייתי מוותר על הפרטיות שלי בצורה הזו, גם אם המחיר הוא מלכה מאוכזבת. מה לעשות... כזה אני.
מה שכן הייתי עושה (אם הייתי בוחר להמשיך) זה למצוא איתה דרך אחרת (מוסכמת על שני הצדדים) שבה אוכל לפצות אותה בצורה הטובה ביותר - בכל זאת מגיע לה כי היא מלכתך.

יש לכם הזדמנות טובה לצמוח מזה יחד, בגלל שאתם יכולים לשפר את רמת התקשורת, ההבנה, ההתחשבות, הנתינה והאכפתיות של שניכם.
בהצלחה.
hrgiger
hrgiger • 1 ביולי 2018
או. יש הרבה סיבות שהן לא חטטנות טהורה.
למעשה אצלי חטטנות בכלל לא הייתה העניין.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 ביולי 2018
אתה לא באמת סומך עליה בעיניים עצומות אם אתה הולך ומתייעץ כאן, ומרגיש שאתה יכול להסתמך על עצה מזרים יותר מאשר על המילה שלה.
אם זה מרגיש לך מסריח, ככל הנראה זה מסריח.
לא ציינת פקטור חשוב והוא כמה זמן אתה מכיר אותה, אבל תאריך עדכון של הפרופיל שלך עם סעיפים המביעים שייכות לה, ובעיקר כניסה לעמוד הראשי בבלוג שלך (ועוד סיבה אחת אישית שאפרט לך בפרטי, אם תרצה בכך) מיד מגלים את התשובה- מדובר בזמן לא רב, בלשון הממש מעטה. אפילו לא חודש.
אי לכך, סביר להניח שתחושת הבטן שלך צודקת, כי באמת לא חלף מספיק זמן בשביל ליצור יחסי אמון עמוקים (כמו כן, דבר נוסף שמעיד על כך שטרם התבססו ביניכם יחסי אמון מספקים הוא שהיא מבקשת ממך לראות עם מי אתה מתכתב, במקום לסמוך על המילה שלך. גם אם הסיבה היא לא חטטנות אלא למשל להשתמש בזה כדרך ענישה, ביחסי אמון היא הייתה יודעת שאפשר לסמוך עליך שלא תכנס לכלוב כשזה מה שנקבע... כמובן שיש מקרים יוצאים מן הכלל, אבל בהינתן היכרות של חודש סביר להניח שזה לא מקרה).
אם אתה רוצה לקחת את הסיכון, זה עיניינך, אבל קח בחשבון שאותה שולטת תהיה חשופה להתכתבויות שלך עם אחרים וזה יכול להיות מאוד לא פייר כלפיהם בייחוד אם זה אכן יפול לידיים הלא נכונות.
ArchAngel​(שולטת)
מל(ק)ה כתב/ה:
בואו נחדד
זה היה מבחן למסירות שלו אחרי ניתוק שהיה בגלל חוסר מסירות.
אמרתי לו שישנה את הסיסמה מיד אחרי.
בחיים לא הייתי עושה שימוש בזה וזה לא היה קבוע.

רק עכשיו ראיתי את תגובתך, וזה דיי מאמת את ההשערה שלי שיחסי האמון ביניכם טרם התבססו.
אני יכולה להבין מדרך הניסוח שלך שהייתה לך כוונה טובה, אבל חשוב שתדעי שזאת לא הדרך לבסס אמון וזה לא מה שיוכיח לך מסירות.
ראשית בגלל שפרופיל בכלוב הוא לא איזה חשבון בנק, זה עניין של שנייה לפתוח אחד חדש בלי שום פרטים מזהים שיקשרו אותך לפרופיל הקודם, ואם החשש שלך הוא חוסר מסירות אז תכלס שום דבר לא מונע ממנו לפתוח פרופיל חדש ולעשות מאחורי הגב את מה שלא היית רוצה שיקרה.
שנית, הסיבה שהרבה נשלטים מרתחקים משולטות חדשה "לפתע" היא בגלל שהם נבהלים ממימוש הפנטזיות של עצמם (או מקשיים/קונפליטים פנימיים אחרים), ופה זה בדיוק הזמן להניח לרגע את משחקי השליטה ולעבוד על יחסי האנוש ביניכם- על תקשורת ישירה על מה מפריע וגיבוש דרך פעולה איתה תוכלו להתגבר על זה ביחד, במקום לשלוח אותו לבצע משימות שהן לא באמת תעודת ביטוח לכנות או למסירות.
מסירות נבנת תוך כדי קשר, כתוצאה מדינמיקה משותפת ולא כתוצאה ממעשים בודדים. וזה לוקח זמן, הרבה זמן. וכשהיא בנויה לבסוף, מרגישים אותה שם ואין שום צורך בהוכחה לקיומה. מה גם, שאין באמת הוכחה ממשית מלבד מה שמרגישים בלב.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יול' 02, 2018 1:01 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
hrgiger כתב/ה:
או. יש הרבה סיבות שהן לא חטטנות טהורה.
למעשה אצלי חטטנות בכלל לא הייתה העניין.

אני באמת לא מכירה את הסיבות שלך ואולי הן לגיטימיות אבל בעיני התכתבויות שלי עם אנשים אחרים זה גבול ואם כל המהלך הזה נובע מחוסר אמון (בקטע של בגידה) שלב ההוכחות מיותר בעיני. אם אני באמת חושבת שמישהו בוגד בי (ברמת מה שסוכם בין הצדדים) אין לי מה לעשות איתו באותה המידה אם הוא באמת חושב שאני בוגדת בו ברמה של לבקש הוכחות.
אולי זאת רק אני.
hrgiger
hrgiger • 1 ביולי 2018
אבל מי אמר שהעובדה שיש לשולטת את הסיסמא אומרת שהיא קוראת תכתובות? או שזה מחשש שבוגדים?
כן, אני לא מיתממת, אני מניחה שאצל חלק אלו הסיבות (ואז גם בעיני הן פוגעניות/בעייתיות). אבל לא אצל כולן זה מה שעומד מאחורי זה.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
אולי אני מפספסת משהו אבל מה עוד יש לעשות בפרופיל של אדם אחר?
הפרופיל והבלוג גם ככה גלויים.... אולי רק לכתוב משהו בשמו?
ArchAngel​(שולטת)
אני באמת רוצה להבין איזה עוד סיבות יש לכניסה לפרופיל של נשלט יש חוץ מפיקוח עליו בין אם זה שלא יבגוד, שלא ידבר עם אנשים מסוימים, שלא יפרסם דברים מסוימים או שלא יכנס לכלוב בשעות מסוימות.
הוכחה לאמון? אם אין אמון אזי על הכל הוא יכול לעבור בכך שפשוט יפתח פרופיל חדש מאחורי גבך ומשם יעשה את זה. אם יש אמון אז אפשר להסתמך על המילה שלו.
כנ"ל לגבי לכתוב בשמו, דברים שאפשר לסמוך עליו שהוא יכתוב לפקודתך. ואם אין אמון אז ממילא ימחק אותם.
זה באמת מסקרן לדעת אם יש כיוון נוסף בעניין הזה.