שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לבחור בין אהבה לבדס"מ

נויה הל​(לא בעסק){צ}
לפני שנה • 24 בנוב׳ 2022
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 24 בנוב׳ 2022
הדברים האלו כל כך תלויים במי את.
אני אהבתי את הבדסמ בתקופה שהתעסקתי בזה. הייתי בת 20 וקצת כשנכנסתי לזה. אבל לא הצלחתי למצוא קשר אמיתי ואחרי תקופה היה יותר חשוב לי הקשר של אהבה וחברות.
כשנמאס לי מהקשרים הרדודים שהיו לי דרך הכלוב מצאתי את בעלי. הוא כמעט ונילי לגמרי. יש לו קצת קינקיות קצת משחקים עם כאב ושליטה במיטה אבל ממש בקטנה.
אז הבדסמ נשאר בדמיון אבל יש אהבה ולי זה יותר חשוב.
אני איתו כבר 14 שנה עם 3 בנות מדהימות ואני לא מתחרטת שהשארתי את הבדסמ בפנטזיות.
Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 25 בנוב׳ 2022
Lady Hightower​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2022
נויה הל כתב/ה:
הדברים האלו כל כך תלויים במי את.
אני אהבתי את הבדסמ בתקופה שהתעסקתי בזה. הייתי בת 20 וקצת כשנכנסתי לזה. אבל לא הצלחתי למצוא קשר אמיתי ואחרי תקופה היה יותר חשוב לי הקשר של אהבה וחברות.
כשנמאס לי מהקשרים הרדודים שהיו לי דרך הכלוב מצאתי את בעלי. הוא כמעט ונילי לגמרי. יש לו קצת קינקיות קצת משחקים עם כאב ושליטה במיטה אבל ממש בקטנה.
אז הבדסמ נשאר בדמיון אבל יש אהבה ולי זה יותר חשוב.
אני איתו כבר 14 שנה עם 3 בנות מדהימות ואני לא מתחרטת שהשארתי את הבדסמ בפנטזיות.

תודה!
אז מותר לשאול למה את כאן בעצם? מה המטרה?
האקסלי​(נשלט)
לפני שנה • 26 בנוב׳ 2022
האקסלי​(נשלט) • 26 בנוב׳ 2022
אז מבחינתי, אם הייתי את, יש שתי אופציות שנראות לי כיציבות ונורמליות לטווח הארוך:

אפשרות אחת: מציאת אהבה בלי בדסם. אם לפעמים נפער חלל בלב ומשהו חסר, אז אפשר למלא אותו בדברים אחרים. בסופו של דבר אהבה אמיתית עם בחור טוב תוביל לשותפות אמיתית, וזה לא משהו שיהיה לך במערכת יחסים שסובבת אך ורק סביב סיפוק מיני (ולא משנה אם אנחנו מדברים על בדסם בין יזיזים או וניל בין יזיזים).

אפשרות שנייה: לוותר על שני האנשים האילו. למצוא מישהו שיכול גם לספק לך את האהבה והשותפות שמגיעות לך, וגם מישהו שייתן לך את מה שאת צריכה בכל הנוגע לשליטה ובדסם.
Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 27 בנוב׳ 2022
Lady Hightower​(נשלטת) • 27 בנוב׳ 2022
האקסלי כתב/ה:
אז מבחינתי, אם הייתי את, יש שתי אופציות שנראות לי כיציבות ונורמליות לטווח הארוך:

אפשרות אחת: מציאת אהבה בלי בדסם. אם לפעמים נפער חלל בלב ומשהו חסר, אז אפשר למלא אותו בדברים אחרים. בסופו של דבר אהבה אמיתית עם בחור טוב תוביל לשותפות אמיתית, וזה לא משהו שיהיה לך במערכת יחסים שסובבת אך ורק סביב סיפוק מיני (ולא משנה אם אנחנו מדברים על בדסם בין יזיזים או וניל בין יזיזים).

אפשרות שנייה: לוותר על שני האנשים האילו. למצוא מישהו שיכול גם לספק לך את האהבה והשותפות שמגיעות לך, וגם מישהו שייתן לך את מה שאת צריכה בכל הנוגע לשליטה ובדסם.

זה בדיוק איך שאני רואה את זה. החלטתי שקודם כל אנסה לממש את האופציה עם האהוב שלי ולתת לזה הזדמנות אמיתית. אם לא ילך, אחפש מישהו בדס"מי (פה, למשל) שיחפש גם זוגיות אמיתית ולא רק מין.
כך או כך אני לא בנויה ליחסי "מין בלבד", זה כבר די ברור לי.
תודה 3>