שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכן קשה למצוא נשלט?

Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
Netrunner​(נשלט) • 26 באפר׳ 2023
גישה יפה קטלב. אותך לפודקסט פילוסופיה הקרוב.
--Nir--
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
--Nir-- • 26 באפר׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

ברור שזכותך.
ובאמת, אני מבין את הקושי למצוא נשלט. כל כך מעט מאיתנו נראים טוב. זה בטח מתיש ואפילו קצת מעליב להיות שולטת שפונים אליה גברים שנראים לא מספיק טוב? קשה למצוא נשלט.

האמת שזה מזכיר לי מחקר שבוצע ע"י אחת מאפליקציות ההיכרויות (לדעתי OkCupid) שבגדול הגיע למסקנה שבעיני רוב הנשים, רוב הגברים לא אטרקטיביים, לעומת שבעיני רוב הגברים, רוב הנשים כן אטרקטיביות.

It is what it is

ברור. מה שיש זה מה שיש. אבל קצת אמפתיה כן תעזור. הן נאלצות לסרב שוב ושוב לגברים לא אטרקטיביים. לא אני ולא אתה היינו רוצים להיות במצב המחורבן הזה.
המספרים של אוקייקופיד מאוד מעניינים, בדרך כלל. נשים מקבלות משמעותית יותר פניות. ומשמעותית יותר מענה לפניה מצידן.

אמפתיה? חצי מהתגובות בשרשור הן הטרלות על "תגובות טיפוסיות של גברים" בשרשורים שעוסקים בקושי למצוא שולטת.

לא תמצא פה הרבה אמפתיה לצערי

אם כי יש פה כמה מוצלחות מאד.

אחד הדברים המדהימים שאתה נתקל בו אצל בני ובנות אדם *מסויימים ולא מייצגים* הוא היכולת לקרוא לגברים לבטא את עצמם רגשית ולהתחבר לצדדים פחות מאצ׳ואיסטים בנפש ובאותה נשימה ללעוג ולבוז (בוז שכולל לפעמים לעג מרומז על איברים מסוימים שלהם וגודלם) כאשר הם מספרים על קשיים במציאת בת זוג/יחסי שליטה, או כשהם מתלוננים על יחס פוגע מסוים שנתקלו בו.

רואים את זה פה, רואים את זה בקבוצות שונות בפייסבוק. קצת פחות באחד על אחד, כי לרובנו קל הרבה יותר למכור תדמית קרירה וסרקסטית מאחורי מקלדת כשמה שיש מולנו היא ניק מאשר בשיחה אנושית.
כמו שהרבה ממטרידי האתר (ולרגע אני לא משלה את עצמי שהתלונות עליהם מוגזמות, נשים פה הראו לי הודעות שגרמו לי כמעט להקיא פיזית, ולא אחת, אלא עשרות ברצף) לא היו חולמים לפנות ככה לבחורה ברחוב או בשיחה שבה הם רואים מולם בן אדם. אם כי יש כאלה שגם זה לא עוצר אותם מלהטריד ולפגוע.

גם התגובה הזו שבעבר הייתי נמנע מלכתוב כדי לא ״לשרוף את עצמי״ עשויה להיות מתוייגת כבכיינית ולקבל חיצי לעג.

ההבדל הוא שפעם זה עניין אותי הרבה יותר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אפר' 26, 2023 11:35 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

אף אחד לא צריך להתנצל על הקיום שלו

Bluecollar​(שולטת) • 26 באפר׳ 2023
קטלב כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

אמפתיה? חצי מהתגובות בשרשור הן הטרלות על "תגובות טיפוסיות של גברים" בשרשורים שעוסקים בקושי למצוא שולטת.

להפך. אני חושב שזאת חובתנו שלנו, כנשלטים - גם אם לא מספיק טובים - להביע אמפתיה על הקושי שעצם קיומנו בעולם מסב. זאת חובתנו שלנו, וקצת אמפתיה תהפוך את העולם לטוב יותר.

אבל כשאני מדברת על פנייה לא אטרקטיבית אני מדברת על פנייה של מישהו שחושב שאני מוצר מדף להגשמת הפנטזיות שלו.
אז דמיין את קבר רחל כל הזמן מתקשר אליך ואז אנשים אומרים לך שאת אדם קר לב ואכזר כי כל הזמן את מקבלת שיחות טלפון ומה את רוצה
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

הנושא עלה כאן לא בעקבות פוסט על זוגיות

--Nir-- כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

ברור שזכותך.
ובאמת, אני מבין את הקושי למצוא נשלט. כל כך מעט מאיתנו נראים טוב. זה בטח מתיש ואפילו קצת מעליב להיות שולטת שפונים אליה גברים שנראים לא מספיק טוב? קשה למצוא נשלט.

האמת שזה מזכיר לי מחקר שבוצע ע"י אחת מאפליקציות ההיכרויות (לדעתי OkCupid) שבגדול הגיע למסקנה שבעיני רוב הנשים, רוב הגברים לא אטרקטיביים, לעומת שבעיני רוב הגברים, רוב הנשים כן אטרקטיביות.

It is what it is

ברור. מה שיש זה מה שיש. אבל קצת אמפתיה כן תעזור. הן נאלצות לסרב שוב ושוב לגברים לא אטרקטיביים. לא אני ולא אתה היינו רוצים להיות במצב המחורבן הזה.
המספרים של אוקייקופיד מאוד מעניינים, בדרך כלל. נשים מקבלות משמעותית יותר פניות. ומשמעותית יותר מענה לפניה מצידן.

אחד הדברים המדהימים שאתה נתקל בו אצל בני ובנות אדם *מסויימים ולא מייצגים* הוא היכולת לקרוא לגברים לבטא את עצמם רגשית ולהתחבר לצדדים פחות מאצ׳ואיסטים בנפש ובאותה נשימה ללעוג ולבוז (בוז שכולל לפעמים לעג מרומז על איברים מסוימים שלהם וגודלם) כאשר הם מספרים על קשיים במציאת בת זוג/יחסי שליטה, או כשהם מתלוננים על יחס פוגע מסוים שנתקלו בו.

רואים את זה פה, רואים את זה בקבוצות שונות בפייסבוק. קצת פחות באחד על אחד, כי לרובנו קל הרבה יותר למכור תדמית קרירה וסרקסטית מאחורי מקלדת כשמה שיש מולנו היא ניק מאשר בשיחה אנושית.
כמו שהרבה ממטרידי האתר (ולרגע אני לא משלה את עצמי שהתלונות עליהם מוגזמות, נשים פה הראו לי הודעות שגרמו לי כמעט להקיא פיזית, ולא אחת, אלא עשרות ברצף) לא היו חולמים לפנות ככה לבחורה ברחוב או בשיחה שבה הם רואים מולם בן אדם. אם כי יש כאלה שגם זה לא עוצר אותם מלהטריד ולפגוע.

גם התגובה הזו שבעבר הייתי נמנע מלכתוב כדי לא ״לשרוף את עצמי״ עשויה להיות מתוייגת כבכיינית ולקבל חיצי לעג.

הנושא עלה לפורום בעקבות תלונה של מישהו שקשה לו למצוא שולטת שתבוא תגשים לו את הפנטזיה ותלך.
לא כ"למה אני לא מוצא שולטת לקשר משמעותי או זוגיות"
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 26 באפר׳ 2023
--Nir-- כתב/ה:
היכולת לקרוא לגברים לבטא את עצמם רגשית ולהתחבר לצדדים פחות מאצ׳ואיסטים בנפש ובאותה נשימה ללעוג ולבוז (בוז שכולל לפעמים לעג מרומז על איברים מסוימים שלהם וגודלם) כאשר הם מספרים על קשיים במציאת בת זוג/יחסי שליטה, או כשהם מתלוננים על יחס פוגע מסוים שנתקלו בו.

זה.
אלף פעם.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

Re: אף אחד לא צריך להתנצל על הקיום שלו

קטלב​(מתחלף) • 26 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:

אבל כשאני מדברת על פנייה לא אטרקטיבית אני מדברת על פנייה של מישהו שחושב שאני מוצר מדף להגשמת הפנטזיות שלו.
אז דמיין את קבר רחל כל הזמן מתקשר אליך ואז אנשים אומרים לך שאת אדם קר לב ואכזר כי כל הזמן את מקבלת שיחות טלפון ומה את רוצה

צר לי, אבל באמת שקשה לי לקחת ברצינות תלונות על כך שאין מספיק דייגים ויקינגים חסונים שמוכנים לעשות ספונג'ה בעירום.
--Nir--
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

Re: הנושא עלה כאן לא בעקבות פוסט על זוגיות

--Nir-- • 26 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

ברור שזכותך.

It is what it is

הנושא עלה לפורום בעקבות תלונה של מישהו שקשה לו למצוא שולטת שתבוא תגשים לו את הפנטזיה ותלך.

נכון, לא שיש בעיה בלרצות גם קשר קצר להגשמת פנטזיות כשהרצון הדדי.
ונכון שהכותב ההוא גם דיבר בצורה דוחה על נשים ועל אשתו ועל מה לא, לא חושב שהיה מי שצידד בו שם.

אני כתבתי על תופעה הרבה יותר כללית שקיימת ושמשאירה תחושה מחורבנת וסייגתי בלי טיפת ציניות שממש לא מדובר במשהו שמייצג אלא במשהו שקיים.

במילא השרשור הזה מתפזר לכל רוח אז כבר זרמתי.

הגיע הזמן להתלכלך בעשן ולאכול. חג שמח!
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

צר לי, אבל באמת שקשה לי לקחת ברצינות תלונות על כך שאין מספיק דייגים ויקינגים חסונים שמוכנים לעשות ספונג'ה בעירום.

אבל אני בכלל רוצה גבר רזה עם גוף גמיש ונערי שיאהב אותי ופוט פטיש.
טוב, מודה, שארצה אותו בלי חולצה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

קטלב​(מתחלף) • 26 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

אבל אני בכלל רוצה גבר רזה עם גוף גמיש ונערי שיאהב אותי ופוט פטיש.
טוב, מודה, שארצה אותו בלי חולצה.

כל אחד יראה יותר טוב בלי חולצה.
למה הגמישות חשובה לך?
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

Re: הנושא עלה כאן לא בעקבות פוסט על זוגיות

Aristotle​(נשלט) • 26 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:

אני חושב שהיחידה שיודעת לקבוע למה הנושא עלה היא פותחת השרשור.

ספציפית יצא לי להגיב גם בשרשור המדובר ועד שהגיעו שני מגיבים מאוד ספציפיים השיח היה בעיקר על מציאת זוגיות.

תראי, לי אישית השרשור הנוכחי *נראה ומרגיש* כמו הטרלה ולעג. כמו שאמרתי מקודם הרבה מהתגובות פה הן הטרלות על "תגובות טיפוסיות של גברים". אני לא היחיד שחולק את הסנטימנט הזה, אני חושב שאפשר לומר עליי הרבה דברים, אבל "טרול טיפש" זה לא אחד מהם.

מרשה לעצמי לומר שגם ניר וקטלב אינם טרולים טיפשים. קחו לתשומת ליבכן, אני חושב שהשרשור בעיקר משמש כדי לצחוק על נשלטים. האם זו מטרה ראויה לניצול הזמן שלכן? נשאיר את המגיבות והמגיבים לתהות על כך.