לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכלה

--Nir--
לפני חודש • 22 ביולי 2024
--Nir-- • 22 ביולי 2024
shirazbar כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
מגיבה לך מה שהגבתי לה:

אם נשלט יישאר תחתייך או לא, תלוי במכלול שלך כשולטת וכאדם התאמה בדסמית וזוגית. למעט אם הוא רואה בך רק דמות מגיע רק לסשנים ואינו יודע מי את בכלל מניחה שהיו לך קשרים שהסתיימו על אף היותך שולטת על 🙂
מקווה שלא טועה אבל בתחושה שלי ואם תהיי כנה נראה עוד פוסטים בבלוג שלך על נשלטים לא רציניים, כאלה שמבטיחים הרים ובסוף אפילו שטיח בכניסה לבית לא היית שמה אותם.

היא מוכרת פנטזיה בפועל הפער הוא גדול וכל שתצליח להרים זה סשנים בלי עומק. כל היופי בשליטה הוא להכיר את האדם תחתייך ומכאן לשלוט בו. כמה הצלפות וסושי לא יבואו אותה לשם. בעצם אולי בכך מסתכמת מהותה..

נראה שדי מצליח לה ...משהו בתגובות והפוסט הקודם שלה

וזה קבעת על פי כמה כלבלבים שהגיבו לה?
כל אחת יכולה להציג מצג שווא של חרטא בפיתה.
מכל מקום מאחלת לה בהצלחה. לא קניתי.

שליטה מסוג כזה יכולה להיות קינק כמו כל קינק אחר.
היא יכולה לרגש אנשים כמו כל דבר אחר.
וזה יכול להיראות מטומטם בדיוק כמו ליהנות מכאב מחדירה או מלנשק רגליים.

(זה שבפועל לנהל זוגיות מלאה כזו זה לא ריאלי/לא חכם זה כבר משהו אחר, למרות שגם בחירה לגיטימית)

לפטור את זה ב״כמה כלבלבים״ (ביטוי שבחיים לא היה עובר פה לגבר שהיה מתבטא ככה כלפי פטיש נשי כלשהו) כלפי מי שמעניין אותו המקומות האלו אבל מבאס באתר שאמור להכיל מיניות חריגה ברמה כזו או אחרת

אין קשר הכי מכילה בעולם בד בבד מכירה את החומר האנושי בכלוב. תראי לי מי הנשלט שלך ואומר לך מי את. אני מכוונת לגבר עם עמוד שדרה זה רק מכבד אותי בתור שולטת. הטעות שלה לחשוב שהיא טובה יותר משולטות אחרות ועוד מרחמת עליהן מבוססת על לא יותר מאחיזת עיניים כדי להבדיל את עצמה.

אין ספק שיש שם כמה ציטוטים שהיו גורמים לי להסס מלפנות (במילא לא רלוונטי עבורי מסיבות אחרות)
אבל זה הסגנון וזה בלוג ולא ניסיון לקבוע ברצינות ש״כולם כאלה״, ואם כן - אז זה מגוחך מאוד.

אבל בטח שהגיוני שיש כאלה שזה מדבר אליהם. לא כולם פה נעולים על למצוא זוגיות דרך האתר, ומי שלא מחפש פה (ואני למשל לא מחפש פה)- בהחלט יכול לחפש במחוזות הקינק היותר קיצוניים חוויות כאלה ואחרות.

לא לגמרי הבנתי את הביקורת
.

בדיוק, עוד חוויה, דמות, פנטזיה . ואין עם זה בעיה רק שזה מוצג על ידה כשליטה "הנכונה" שמשאיר אצלה נשלטים. משעשע, כידוע מסתיימת הפטזיה ושם זה נגמר. באופן אישי, מבחינתי סשנים ללא קשר( לאו דווקא זוגיות) שקולים לסטוץ לא רואה קשר בין זה לבין שליטה. וכן חוויתי כאלה, זה נחמד אבל לא חשתי..

אין רע בהגשמת פנטזיות ובסטוצים.

ואם יש מי שזה עובד לא גם ברמת יחסים ארוכי טווח? תפאדל. דווקא אני מעריך הרבה יותר מי שיכתוב מראש שזה מה שהוא ומי שהוא וזה מה שהוא מציע ממי שמדבר במתק שפתיים כדי לנצל ולקחת(ושמעתי/קראתי סיפורים)
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 22 ביולי 2024
ArchAngel כתב/ה:
אני חושבת, בדיוק כמו שכתב הברון, שאם שולט היה כותב ככה היו יוצאים עליו באלף קמ"ש, ואף אחד לא היה מצדיק אותו בשם איזשהי גבריות.
דווקא כי היא אישה מתנהל פה דיון של "בעד ונגד",
מגיבים אליה בסלחנות יחסית כי כשמדובר בנשים הקו המנחה הוא "זכותן ומי שלא רוצה שלא יפנה".
יש פה הכלה דווקא כי היא אישה, גבר מזמן היה מתוייג כאלים על אותו הטקסט בדיוק, וכנראה גם מדווח ונחסם.
לדעתי, הבעיתיות בטקסט שלה לא נובעת מהיותה אישה שמישהו ציפה שהיא תכיל ותעטוף אלא כי שולט/ת שמכריז/ה שמה שמניע אותו/ה זאת מרירות ותסכולים זה מפעיל לרוב הקוראים נורה אדומה.

אני לא בטוחה שהקריאה שלי היא שם מרמור ומרירות.
יש אולי הרבה גינוי בפוסט והיא קשוחה מאוד. אבל לא מרגיש לי מרמור....
באמת שאלה שאלתית מה שהברון העלה...
מממ... לא יודעת. מעורר מחשבה
Mommy Dom​(שולטת)
Mommy Dom​(שולטת) • 22 ביולי 2024
מעבר למה שהגבתי בפוסט ואחרי מה קראתי פה אני חייבת להגיד.
זה תופעה חוזרת של משתמשים חדשים באתר להלעלות פוסטים ביקורתיים, מתנשאים, בסגנון של ״אני צודק,אתם טועים״.
וניתן לראות שדרי הכלוב הקבועים וכנראה המשועממים עונים להם בסגנון של וואו כל הכבוד, כן את ממש צודקת. כדי להתנחמד ולנסות לצוד את הטרף החדש שהגיע.
מעבר לזה שזה פתטי בעיניי. אני לא חושבת שיש פה מקום לביקורת על שליטה של מישהו או מישהי כל עוד זה עומד בבטוח, שפוי ובהסכמה ולא פוגע באף אחד מהצדדים.
ערבבתם פה הרבה נושאים לא קשורים כמו הכלה לעומת שיוויון או הדדיות וכל נושא כזה יש מה להרחיב עליו בפני עצמו. שולטת יכולה להיות מכילה, דואגת ועוטפת. ועדיין לשמור על היררכיה ברורה בינה ובין הנשלט שלה.
גם בצד הגברי יש קטגוריה שלמה ומאוד מפורסמת של DDLG לעומת MDLB שהיא פחות מדוברת. אז אין פה עניין בכלל לדעתי של גבר או אישה.
שורה תחתונה מערכת יחסים כזאת חד צדדית לא ״תחזיק״ לאורך זמן גם אם בהתחלה תהיה התלהבות גדולה והתמסרות עצומה זה בסך הכל ריגוש שיחלוף ושהחיים האמיתיים וההתמודדויות ידפקו בדלת הנשלט לא יוכל לעמוד בזה לאורך זמן.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 22 ביולי 2024
Mommy Dom כתב/ה:
זה תופעה חוזרת של משתמשים חדשים באתר להלעלות פוסטים ביקורתיים, מתנשאים, בסגנון של ״אני צודק,אתם טועים״.
וניתן לראות שדרי הכלוב הקבועים וכנראה המשועממים עונים להם בסגנון של וואו כל הכבוד, כן את ממש צודקת. כדי להתנחמד ולנסות לצוד את הטרף החדש שהגיע.
מעבר לזה שזה פתטי בעיניי. אני לא חושבת שיש פה מקום לביקורת על שליטה של מישהו או מישהי כל עוד זה עומד בבטוח, שפוי ובהסכמה ולא פוגע באף אחד מהצדדים.
ערבבתם פה הרבה נושאים לא קשורים כמו הכלה לעומת שיוויון או הדדיות וכל נושא כזה יש מה להרחיב עליו בפני עצמו. שולטת יכולה להיות מכילה, דואגת ועוטפת. ועדיין לשמור על היררכיה ברורה בינה ובין הנשלט שלה.
גם בצד הגברי יש קטגוריה שלמה ומאוד מפורסמת של DDLG לעומת MDLB שהיא פחות מדוברת. אז אין פה עניין בכלל לדעתי של גבר או אישה.
שורה תחתונה מערכת יחסים כזאת חד צדדית לא ״תחזיק״ לאורך זמן גם אם בהתחלה תהיה התלהבות גדולה והתמסרות עצומה זה בסך הכל ריגוש שיחלוף ושהחיים האמיתיים וההתמודדויות ידפקו בדלת הנשלט לא יוכל לעמוד בזה לאורך זמן.

האם כולם שואפים ל"זוגיות" האם זה באידיאל.
אני מכירה המון מערכות בדסמיות שהן לא זוגיות. הן פשוט של שולטת/נשלט
Mommy Dom​(שולטת)
Bluecollar כתב/ה:
Mommy Dom כתב/ה:

האם כולם שואפים ל"זוגיות" האם זה באידיאל.
אני מכירה המון מערכות בדסמיות שהן לא זוגיות. הן פשוט של שולטת/נשלט

שימי לב לא כתבתי פעם אחת את המילה זוגיות.
אני התכוונתי גם לקשר ״פשוט״ של שולטת ונשלט. היא הציגה את זה שהנשלט נשאר בגלל ההתנהגות שלה ולא של אחרת. לדעתי זה לא טיב יחסים בין שולטת ונשלט שיכול להחזיק מעמד לאורך טווח. בדיוק מהסיבה שאנחנו בני אדם ועדיין לא מתנהגים כמו חיות.
אבל גם אם זו הדרך שלה. זה לא ענייני. מה שמפריע לי זה הביקורתיות והזלזול בכל מה שאחר ממך. את ההתנהגות הזאת אני לא מכבדת ואני חושבת שאין לה מקום באתר הזה ובבדסמ בכלל.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 ביולי 2024
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
אני חושבת, בדיוק כמו שכתב הברון, שאם שולט היה כותב ככה היו יוצאים עליו באלף קמ"ש, ואף אחד לא היה מצדיק אותו בשם איזשהי גבריות.
מגיבים אליה בסלחנות יחסית כי כשמדובר בנשים הקו המנחה הוא "זכותן ומי שלא רוצה שלא יפנה".
יש פה הכלה דווקא כי היא אישה, גבר מזמן היה מתוייג כאלים על אותו הטקסט בדיוק, וכנראה גם מדווח ונחסם.
לדעתי, הבעיתיות בטקסט שלה לא נובעת מהיותה אישה שמישהו ציפה שהיא תכיל ותעטוף אלא כי שולט/ת שמכריז/ה שמה שמניע אותו/ה זאת מרירות ותסכולים זה מפעיל לרוב הקוראים נורה אדומה.

לאף אחד לא היה אכפת אם היא הייתה מתארת את הקינק שהיא רוצה בלי כל התוקפנות הזו.
באמת שלא חסרות פה שולטות שאוהבות "שליטה מרוחקת" אבל הן כותבות על זה ממקום שמתענג ממנה, שמתרגש ממנה.
אצלה זה נקרא כאילו היא נפגעה בעבר ועכשיו זאת הדרך שלה להוכיח שהיא שולטת אמיתית, לעומתינו, הסמרטוטות הוניליות.
אני קוראת שם הרבה כעס ומרירות כלפי נשלטים, כלפי שולטות אחרות, ופחות ריגוש קינקי כלשהו.
במיוחד אם היא טוענת שזו ההנאה שלה, למה בכל הטקסט היא לא הפגינה לרגע שמץ של הנאה? הכל בנגטיביות.
השולט האחרון שכתב כמוה בבוז כזה כלפי נשים נשלטות וכלפי שולטים אחרים "הסמרטוטים לעומתו" עף מפה בבעיטה, כולם זוכרים את הכינוי ההוא של המגלניסט.
להגיד שבגלל שהיא אישה שופטים אותה זה לא נכון, בגלל שהיא אישה מכילים אותה כמו שלא היו מכילים גבר.
Mommy Dom​(שולטת)
ArchAngel כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

לאף אחד לא היה אכפת אם היא הייתה מתארת את הקינק שהיא רוצה בלי כל התוקפנות הזו.
באמת שלא חסרות פה שולטות שאוהבות "שליטה מרוחקת" אבל הן כותבות על זה ממקום שמתענג ממנה, שמתרגש ממנה.
אצלה זה נקרא כאילו היא נפגעה בעבר ועכשיו זאת הדרך שלה להוכיח שהיא שולטת אמיתית, לעומתינו, הסמרטוטות הוניליות.
אני קוראת שם הרבה כעס ומרירות כלפי נשלטים, כלפי שולטות אחרות, ופחות ריגוש קינקי כלשהו.
במיוחד אם היא טוענת שזו ההנאה שלה, למה בכל הטקסט היא לא הפגינה לרגע שמץ של הנאה? הכל בנגטיביות.
השולט האחרון שכתב כמוה בבוז כזה כלפי נשים נשלטות וכלפי שולטים אחרים "הסמרטוטים לעומתו" עף מפה בבעיטה, כולם זוכרים את הכינוי ההוא של המגלניסט.
להגיד שבגלל שהיא אישה שופטים אותה זה לא נכון, בגלל שהיא אישה מכילים אותה כמו שלא היו מכילים גבר.

לא יכולתי להסביר את זה יותר טוב. את מדויקת כמו תמיד.
--Nir--
--Nir-- • 22 ביולי 2024
Mommy Dom כתב/ה:
מעבר לזה שזה פתטי בעיניי. אני לא חושבת שיש פה מקום לביקורת על שליטה של מישהו או מישהי כל עוד זה עומד בבטוח, שפוי ובהסכמה ולא פוגע באף אחד מהצדדים. .

הטענה הנכונה שאין מקום לביקורת על צורת השליטה של אף אחד לא ממש עומדת לא עם הפוסט המדובר (״שולטות רכות = שולטות צעצוע״ שזה כמובן קשקוש, כאילו שיש הגדרה לשולטת אמיתית איפשהו) ולא עם הניסיון בשרשור הזה עצמו לרדת על מי שמציע אותה או מעוניין בה וגם לא עם התיוג הכולל של המגיבים ככלבלבים או כפתטיים שמנסים לצוד. (למרות שלהיות מתויג ככלבלב יותר סקסי מצייד, מה זה פה טינדר?)

מעניין יותר למה מישהי עלומה שמנסחת פוסט בתקיפות קרירה ולא מתנצלת מייצרת אנטגוניזם כזה. מאיפה *זה* נובע?
Mommy Dom​(שולטת)
--Nir-- כתב/ה:
Mommy Dom כתב/ה:
מעבר לזה שזה פתטי בעיניי. אני לא חושבת שיש פה מקום לביקורת על שליטה של מישהו או מישהי כל עוד זה עומד בבטוח, שפוי ובהסכמה ולא פוגע באף אחד מהצדדים. .

הטענה הנכונה שאין מקום לביקורת על צורת השליטה של אף אחד לא ממש עומדת לא עם הפוסט המדובר (״שולטות רכות = שולטות צעצוע״ שזה כמובן קשקוש, כאילו שיש הגדרה לשולטת אמיתית איפשהו) ולא עם הניסיון בשרשור הזה עצמו לרדת על מי שמציע אותה או מעוניין בה וגם לא עם התיוג הכולל של המגיבים ככלבלבים או כפתטיים שמנסים לצוד. (למרות שלהיות מתויג ככלבלב יותר סקסי מצייד, מה זה פה טינדר?)

מעניין יותר למה מישהי עלומה שמנסחת פוסט בתקיפות קרירה ולא מתנצלת מייצרת אנטגוניזם כזה. מאיפה *זה* נובע?

אני חושבת שזה מאוד ברור ומשתמע ממה שכתבתי. הביקורת. האמת כולה אצלי. כל מי שלא מתנהג כמו הוא ונילי, ובעצם גרוע כל כך שאין לו זכות קיום. משם נובע האנטגוניזם שלי.
Master Bruce
Master Bruce • 22 ביולי 2024
בלת"ק, מגיב רק על ההודעה הראשונה בשרשור:

כל עוד כולם כנים לגבי מה שהם רוצים, והכל נעשה בהסכמה ורצון הדדים, שיהיה בכיף.
אישית? אני חושב שהפוסט הזה מעיד על סוג של מחלת נפש או תסביך קשה, ואדם שכותב משהו כזה הייתי מתרחק ממנו כמו מאש, לא רק בקטע של מערכת יחסים, אלא גם בקטע חברתי.
אבל מצד שני, גם לאנשים עם מחלות נפש ותסביכים קשים מגיע להיות מאושרים, ואם יש מי שזה מתאים לו, מי אני שאשפוט?

באופן כללי, אני חושב שאנחנו צריכים להתעסק יותר בשאלות מי אנחנו, מה טוב לנו ולפרטנרים שלנו, ומה אנחנו רוצים מהפרטנרים שלנו ומהאנשים סביבנו, והרבה פחות בשאלה מה טוב לאנשים זרים באינטרנט ומה הם מחפשים.