לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

the cage meeting

המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 15 באוג׳ 2004
לכל מי ששאל אז היו במיפגש 160 איש שזה כפי שאמרתי המיפגש הגדול ביותר שנערך אי פעם לפורום BDSM כלשהו בארץicon_smile.gif
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 16 באוג׳ 2004
קצת באיחור icon_redface.gif ...
היה ערב מדהים עם אווירה נפלאה
התרגשנו מאוד קודם לכן, והתרגשנו גם במהלך הערב
היה כייף לפגוש חברים ותיקים, וכייף לפגוש אנשים חדשים
לכל מי שזו הייתה הפעם הראשונה שלו/ה - כל הכבוד על האומץ
לכולם - תודה על הפירגון וההשקעה
היה כייף icon_cool.gif
כלובי שלי icon_profilekiss.gif אתה מדהים icon_exclaim.gif
היצור
היצור • 16 באוג׳ 2004
אאאררררר !!!

wall.gif אוף.
הפסדתי בהתערבות עם היצורה (Miu), על כמות האנשים שתגיע למפגש.

עכשיו אני אצטרך להיות עבד שלה ל-24 שעות רצוף.
!!! goddamn, its gonna hurt beatstang.gif

זו הזדמנות גם לומר תודה לכלובי ולירז, על אירגון הערב הכואב הזה. היה כיף לפגוש אתכם.
ובכלל היה ממש נחמד לפגוש סוף סוף, כל מיני אנשים שהיו וירטואליים מבחינתנו, עד יום ששי.

היצור icon_mrgreen.gif
המלכה סתיו​(שולטת)
המלכה סתיו​(שולטת) • 16 באוג׳ 2004
אני תמיד מהמאחרות ....

אז הנה אני כאן , והכי שמחה שהייתי שם , היינו עד 05.00 אז בהחלט היה מעניין ...

לירז שעשתה לי נעים וכייף ( נדלקנו עלייך , כלובי תיזהר icon_lol.gif ) , בכלל לכול מי שאני מכירה

ועוד אכיר , מיו ויצור ראינו את הסיישן שלכם למעלה ונהננו מאוד , השואו שנתן לנו הרקדן

על הבמה , דווקא בשיחה קצרה הבנתי שהוא מתעניין בנושא .... ( וונילי אבל רק לבינתיים )

לוטוס זאלו ומקופלת שעשו לי פיניש מעולה לערב הזה .....

ולאולה וקארין על הבר , בידרנו אותם , בידרו אותנו ... היה סבבה + + + + + + + + +

בטח כולם יסכימו איתי , רוצים עוד !!!!!!!!!
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אז הגענו מאוחר ולצערנו פספסנו רבים וטובים.
עד 2:00 בלילה עומדת הלוטוסית מול תכולת הארון השפוכה על המיטה, דומעת בעצב ומקוננת בפני אדונה על שאין לה מה ללבוש.
אדונה היקר חוטף את הג'ננה והיא עצמה מתבאסת קשות, הם כמעט מחליטים לוותר - אך לא.
אי משם נלבשת חולצה עם שרוך בגזרת מחוך, חצאית שחורה ארוכה וסנדלי סטילטו שחורים.
לאחר כמה סידורים קלים נוספים אנו יוצאים אל המועדון בחשש כי הפסדנו את הכל מחד ובידיעה שעכשיו הולך להיות שם שמח icon_twisted.gif .
בדרך אנו פוגשים את הפורשים מוקדם, יפים וחמודים שמברכים אותנו לשלום ונוזפים בנו על שעת ההגעה.
בכניסה אנו מקבלים את המדבקות, ממקמים אותם אסטרטגית (שד שמאל כמובן) ונכנסים פנימה.
עמק ירוק בכיסוי ראש מדליק מדליק אומר לנו שלום, אחריו אנו זוכים להכיר פנים מול פנים אנשים יקרים שהכרנו רק בניקים, חיבוקים ונשיקות עם חברים ותיקים וילדי גזזת, והכל בעיניים בורקות - טוב שבאנו.
המוזיקה המדהימה עשתה לי חשק מטורף לרקוד ולמזלי הרחבה בצידה השמאלי של הכניסה היתה די ריקה, אז רקדתי. רקדתי לאדוני, למקופלת המקסימה שלי, למתאהבת הנפלאה ולכל מי שהביט.
חשתי במבטים והרגשתי הכי סקסית בעולם, ראיתי את מבטיו של אדוני והרגשתי כל כך ברת מזל.
בתום שני ריקודים (חלקם קצת עם העמוד הפינתי) כרעתי לרגליי אדוני וחיוך על פניי.
קיפצתי לי בין ברכות שלום להצצות בתגי זיהוי (ולשם שינוי ראיתי משהו כי הייתי עם עדשות), טיילתי לי במעלה המדרגות וראיתי את הסשן של היצורים הנפלאים, עזרתי (בעקיפין) להתעלל ביצור ומשם אל הצלב שליד הבר.
זו היתה הפעם הראשונה שחלק ממכרי ראו את הצד הדומי שלי בפעולה בשיתוף עם זאלופון שלי,
מקופלת היפה נקשרה אל הצלב וגבה אל חלל המועדון כסויית עיניים.
לאחר נשיקות וליטופים החלנו להצליף בה, ברחמים ושלא ברחמים, כמעט מתואמים.
חיבקתי אותה ונשקתי לשפתיה הרכות בעוד זאלופון מפליא בה את הצלפותיו ומכותיו.
ראינו את מבטה לנוכח הכאב, את נשימותיה ההופכות כבדות, חשנו ברטט גופה עת חיבקנו אותה והכאבנו לה גם יחד, טעמנו את דבש נשיקותיה למול עוקצנו.
באדיבות טיצ'ר היקר ניסינו עליה מיני שוטים ופאדלים, וסימנו עליה את אותות אהבתינו בסגול כחול.
המבוכה שעטפה אותה נמוגה לאיטה, החצאית עלתה וחשפה זוג ביריות סקסיות להפליא, וישבן לבן ודורש, שמן הראוי להענות לדרישתו (ויותר ממה שהוא דרש אנחנו רצינו לתת ותוך כדי הצלפות קרענו את אחת הביריות). המוזיקה הפכה שקטה יותר ורעש ההצלפות נשמע ברור יותר, במלוא עוצמתו, הצלפתי בה בעוצמה, מחייכת מאושר, בעוד זאלופון מחבק אותה ומנחם.
לכשלא יכלה יותר לעמוד הורדנו אותה אל הרצפה, לקחת אותה עוד קצת מעבר.
לכשלא היתה קשורה החלה לבעוט ברגליה, ועל כן דרכתי על ישבנה בעקבי, עד שנרגעה שוב.
המבט בעיניה הראה לנו שהיא על סיפו של העונג, ונהננו לקחת אותה לשם.
עטפנו אותה בחיבוקים ונשיקות, וכשקמנו ממקומנו גילינו כי המועדון כמעט וריק מאדם.

אז למי ששואל - היה לי ערב מדהים 10x2.gif .
המלכה סתיו​(שולטת)
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004
המלכה סתיו​(שולטת) • 17 באוג׳ 2004
המפגש הבא של הרקדן יהיה אצלי ... אני אראה לו כמה דברים קטנים ונפלאים שהוא לא הכיר

לגבי הגוף שלו ...... icon_smile.gif

סוג של עבד - תמסור לו .
עוגיעוגי​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 23 באוג׳ 2004

אמנם באיחור אבל עדיף מאשר לעולם לא

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 23 באוג׳ 2004
היה כיף אחרי כל כך הרבה זמן לחזור לערב כזה סתלבט בדאנג'ן ולבלות עם הבנות שלי אנפה וזיקית כמו בימים הטובים, לפגוש את וינס כפרה אחרי כל כך הרבה זמן שלא יצא לנו, להכיר סוף סוף את איה (ותודה לקליבר שאירגן את המפגש, אין לי מושג איך זיהית אותי, סחתיין) ועוד כל מיני פרצופים שכבר רציתי לראות הרבה זמן.
התחושה היתה שמאחורי כל אגו וירטואלי (כולל שלי כמובן) מסתתר הרבה רוך וחן ואפילו דמי שכח את הקוצים בבית icon_smile.gif, תודה לכלובי ולירז ומצטערת שהתביישתי לגשת ולומר שלום, אולי בפעם הבאה...
תודה מיוחדת למונסטון שלימדה אותי את שמי בעגה היידישאית, מעתה אימרו "עוגיפלעאצת" !