בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום מסיבת סוף העונה אמש במועדון!!!

red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 26 ביולי 2003
red-cell​(מזוכיסט) • 26 ביולי 2003
כרגיל זה עבר לפסים אישיים.

אז אני אחזיר אותכם לפסים הנכונים:
הביקורת היתה, בתחילתה לפחות, ביקורת בונה והיא נעשתה באהבה. אני אישית אוהב מאוד את המועדון וכבר אמרתי את זה פעמים אין ספור ואני רואה בו מעין בית שני. ההצעות הן הצעות לשיפור ובהחלט היו שיפורים. לפעמים יש נסיונות שלא מצליחים ולומדים מהם, ככה זה צריך להיות. אנא קבלו את ההערות וההארות בהבנה כי המקום יקר לנו.
אני מבין את הצורך של המועדון להתפרנס וזה חשוב אחרת הוא לא יתקיים בכלל. אני מבין גם את הצורך של אנשים מן הישוב להתבדר בחברת כמה עשרות סוטים, זה בסדר. לא לכולם זה מתאים וזה גם בסדר לכן העלתי את ההצעה לפתוח את המועדון ביום אחר רק לחברי הקהילה עם סלקציה קפדנית. אני יודע שכבר פתחו את המועדון לצורך העניין בימי שלישי וזה מצויין. לצערי עדיין לא הספקתי להגיע אבל אני בטוח שאם אכן המקום ימשיך להיות פתוח לחברי הקהילה בימי שלישי בעונה הבאה אני אבקר בו בקביעות.
לעניין מועדון ריקודים, גם פה אני מאוד מאוכזב שזה הפך לכזה אבל אני מקווה שזה יטופל. עדיין אני חושב שיש להגביל את גיל הכניסה ל- 21 ולהקפיד על כך.
דבר נוסף שלמדנו ביום חמישי הוא סף מקסימום לכמות האנשים שאפשר לדחוס למקום אחד קטן. מידע על אומדן כזה אפשר לקבל בעירית ת"א , במשטרה או אצל אנשי מקצוע. גם מערכות האיוורור והמיזוג החזקות שיש במועדון לא מסוגלות להתמודד עם כמות כזאת של אנשים וכמות כזו של עשן סיגריות. ואני בכלל לא מדבר על לראות או לא לראות סשנים או בכלל לעמוד.

לגבי שאר הדברים שנאמרו פה, אני ממש לא רוצה להתייחס לירידה לפסים האישיים, זה מצער וחבל שזה קורה זה ממש סתם ואין בזה שום תועלת.

לגבי תחרות הסשנים, אני ממש לא מבין את הויכוח, אתם באולימפידה? מצידי ש 009 יזכה גם באוסקר. זה ויכוח של כיתה א' , תתעוררו , בשביל זה לבזבז אנרגיות? היה ניסיון לעשות קצת שמח שלא הצליח בגלל הרבה סיבות שמעבר לסשנים עצמם וברור שיש מה ללמוד, אבל ראבק, תהרגו אותי אני לא מבין למה רבים על זה.

לסיכום, אני מקווה שעמוס קורא, והכי חשוב מסנן, את הדברים החשובים באמת כי הוא עושה עבודה גדולה וחשובה ובאמת מתאמץ כמו שאף אחד אחר לא מתאמץ עבורינו (גם לא אנחנו) ועל כך אני רוצה להגיד לו יישר כוח. וגם תודה גדולה ל- 009 שמשתדל ומתאמץ להכניס חיים וגם הוא עושה עבודה גדולה.
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 26 ביולי 2003
מזה מספר חודשים אני מגיע למועדון ודי נהנה לבלות בו.
המועדון הוא עסק כלכלי גרדא ואין בכוונתי להכנס לחשבון הבנק שלו.
אני רק יכול להגיד עמוס כל הכבוד על פינת החמד שבניתה וכולי תיקווה שאתה רואה שכר
בהשקעה .
תבלה לך בחופשה ... icon_cool.gif
מעבר לכך אני מקווה שכאשר תסתים החופשה נחזור ללא איטרסים אינטריגות
קישקושי ילדים ושאר ירקות!
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 26 ביולי 2003
וואו מה הולך פה חחח (וכמו תמיד אני אומרת - תוציאו את זה ,זה טוב (-: )

לא הייתי...אז אין לי זכות דיבור אמנם , אבל - מותר לי להגיב תגובה שטחית ומטופשת פעם ,נכון ? icon_smile.gif

יש לנו מקום נהדר והוא המועדון ,אכן רק עבודת צוות תפתח אותו .אני יכולה לומר שהמטרה שלי שם זה בעיקר
להנות ,לפתוח לאנשים את הראש עד כמה שאפשר, לעשות להם טוב , לגרום להם להרגיש בבית... לכן מראש אני רוצה לומר שאני לא בעניין של תחרויות ,זה מאבד מהערך לדעתי בצורה כזו .
לכן אשתוק בעניין ,וכמובן גם שלא הייתי שם ביום חמישי האחרון אז אני לא יודעת כלום..
אבל בגדול ,כל כך בא לי לומר תביטו מעט מעבר , מעט קדימה , כשמדובר בעניינים כאלה , אני לא מדברת על הסתכלות אוונגרדית אלא על יחסי אנוש פשוטים כי על זה נבנה כל דבר.
אך כשכל אחד נמצא שם ,(נשמע בנאלי...) - תחיו את הרגע ותהנו . זהו ,זה הטיפ שלי לשבת icon_biggrin.gif
לגבי ביקורת בונה - כל אחד יכול לעשות משהו בנידון , להציע עזרתו אם משהו לא נראה לו , לדעתי בלבד כמובן . (-:
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 26 ביולי 2003
דמי חבר ואח !!!
אתה משהו מיוחד . למה? או קיי אני אגיד לך .
אתה מזכיר שמות וזה לא יפה .
2 למה אתה מפיל הכול על המכשפה?
היא לא ידעה שיגיעו 10000000 איש .
3 אני חושב שהיה לא רע בכלל.
4 מה היה כול כך לא טוב?
5 למה אתה מאשים אותה ?היא רק מנסה לדעוג שיהיה לכולם כיף .

אני לא מסכים עם אף אחד כאן ...
אני מסכים רק לגבי המוסיקה .
אז אני מצפה מיכולם להתנצל בפני המכשפה .

ואני ראשון .
מכשפה היה 11 אני נהנתי מאוד . היה צפוף אבל זו לא את .
תודה לך תמשיכי לערגן לנו מסיבות בבקשה .
תודה זאפ11 חולה עלייך . . . . . icon_redface.gif
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 26 ביולי 2003
009 כתב/ה:

זוהי רק תחילתה של דרך ארוכה

ומה שלא יעשה השכל יעשה הזמן.

המועדון רק יילך קדימה בזכות עבודה קשה וצוות מגובש והנהלה חכמה

009

אמן ואמן
יישר כוח,עמוס.
ולך,009 אתה פשוט אדם מיוחד,במינו.

לא הגעתי למועדון,חבל לי שהפסדתי את הסשן של אורלי כי היא באמת,
ה ג ד ו ל ה מכולן.
רויטל

אמא'להההה

רויטל • 26 ביולי 2003
יוווווווווווו
מה יש לכם?? מה קרה לכם ? (ואל תגידו כי לא הייתי כל השבת חחחחח )
אין לי זכות להתערב במה שמתרחש במועדון או בקהילה של הבדס"מ כי אני ונילית קניקית
אבל יש לי זכות להתערב על היותי בן אדם אנושי ועל היותי חלק מהפורום הזה (יש לכם בעיה אני כאן!!! )

אתם יורדים לקטנות וחבל..ואם המועדון יהרס זה לא בגלל שעמוס לא מנהל אותו טוב, או בגלל 009 עבד הבית שלא עוזר בתרומה להקים משהו ששייך לכם או לא בגלל המכשפה שאירגנה ערב כזה (מה שדורש הרבה כוח והיה דחק בלתי יאמין בלה בלה בלה כבר אמרו הכל אבל עלי והצלחי כי זה לא קל לעשות את זה לאור המצב )
מה שיהרוס את המועדון זה הויכוחים והירידות אחד על השני, זה שאתם לא יודעים לדבר בנועם, זה בגלל שתמיד אתם חושבים שאתם צודקים ואז מעליבים אחד את השני..וגורמים הרגשה לא כל כך נעימה
צר לי להכנס היום לפורום אחרי שבת ולקרוא את כל מה שכתבתם..לא יפה ולא נאה
וקחו את זה כולם ברוח טובה, מבלי לעקוץ.. ואולי לשם שינוי באמת הגיע הזמן ותפגשו על כוס קפה, תשבו, תדברו, תלבינו דברים, אבל באווירה נעימה בלי שנאה בלי כעסים, ובלי הבל הבלים שלא תורמים לקהילה הזאת מאומה
נ.ב
דווקא הקהילה הזאת שהיא יוצאת מגדר "הנורמל" של החברה צריכים להראות כמה אחווה יש בינכם, כמה הקשר שלכם שואף להיות הכי, כמה אתם מלוכדים ובלי מריבות אישיות

שבוע טוב לכולם ושיבוא עלינו לטובה
ונאמר א.............
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003
009​(אחר) • 27 ביולי 2003
מקבל כל מילה מדבריייך הנבונים!!!

009
RopeMaster​(שולט)
RopeMaster​(שולט) • 27 ביולי 2003
כשנכנסתי לפורום ישר התחלתי לחפש את התגובות ליום חמישי בדנג'ן.
כמו רבים מקודמי רציתי להביע את דעתי על האופן בו התנהלו הדברים בערב זה.
אך עד שסיימתי לקרוא את שני עמודי התגובות רצוני זה התחלף בתחושה עמוקה של -
עצב.
כבר לא רציתי לשאול: למה לא באו יותר אנשים ? ומה קרה למושגים כמו: במה למופעים, מזגנים / מאווררים (בלשון רבים ולא יחיד) וסלקציה בכניסה. ובמיוחד למה איזה שמוק מהשופטים או פמלייתם העז לצווח עלי "יאללה יאללה מהר לפנות מקום לשופטים !"
את כל אלה ורבים אחרים אני כבר לא רוצה לשאול.

אינני בא לשפוט מי מהצדדים צודק שהרי:
מחד גיסא, TopKnot ודומיו צודקים: אם לא נבקר – לא נשתפר. ומאידך גיסא, גם תגובתה של "הפוחדת" המזועזעת מעומס ועוצמת הביקורת מוצדקת בעליל.

כשאני מביט מהצד על בלל המלל והאמוציות שנשפכו בשני דפים אלה אני מוצא שתי נחמות מרכזיות:
1) שגם אלה המבקרים את אשר אירע ביום חמישי וגם אלה הזועמים על דברי הביקורת עושים זאת מתוך אהבה אמיתית למועדון ומתוך הבנת חשיבותו לקהילת הבדס"מ בארץ.
2) תגובותיהם של אנשים כמו 009. הבחור (כינוי אלטרנטיבי לגבר שאינו אדון:-) גם מכין מופעים בעצמו, גם עוזר לאחרים, חוטף מהמלכות מכל הזדמנות (להנאתו ולהנאת אחרים) ואחרי זה עוד מקשיב לדברי הביקורת של אלה שלא עשו כלום ומבטיח כי הלקחים יופקו וכי יעשה כל מאמץ...

לבסוף, הייתי רוצה לאחל לכולנו כי העונה הבאה תהיה לא רק יותר מקצועית אלא גם יותר סובלנית.
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 27 ביולי 2003
הצטערתי לקרוא את כל השרשור הארוך הזה .

מכשפה יקרה !

הרעיון של תחרות הסשינים היה רעיון מצויין במקור חבל רק שלא היקשבת לכל מה שאמרתי לך

כי את הרי יודעת של מי היה הרעיון מלכתחילה. (לא זה לא היה הרעיון שלך!!!)

כואב לי לשמוע שכך התנהלו הדברים לבסוף , לא לזאת היתה כוונתי .

לא היה צריך לבצע את התחרות במתכונת כפי שנעשתה , האמת שזאת היתה הסיבה העיקרית שלא הגעתי באותו ערב , כי הרי ידעתי מראש שכך יתנהלו הארועים , וכך אכן קרה לצערי .
אני אומר לצערי כי המועדון הוא אחד המקומות היקרים לליבי.

אני מקווה כפי ש 009 כתב שהלקחים יופקו , מי שחושב שהמכשפה היא בעלת יוזמה ורעיונות טועה ובגדול , היא אפילו לא יודעת כיצד ליישם רעיונות טובים של אנשים אחרים .

בפעם הבאה אני מקווה שתשאירי את המלאכה לאנשים שמוכשרים לעשות אותה , או לפחות
תדעי לתת קרדיטים לאנשים שמאחורי הארועים ולא תקחי את כל הקרדיט לעצמך , כפי שעשית במקרה הזה .
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 27 ביולי 2003
ועוד ביקורת אחת קטנה.

לא על המועדון, על חלק מהאנשים שבאים למועדון. והפעם לא המציצים, ולא לובשי הברמודה אלא הרבה מאיתנו.

יש במועדון מלא מאפרות, ראיתי אותן. אפשר תמיד לגשת לבאר ולבקש מאפרה או למצוא אחת מסביב. הדומים והדומיות שביניכם בדרך כלל גם יכולים למצוא מישהו לשלוח אותו להביא מאפרה או מישהו שיתפקד כמאפרה.

אז למה יש כל כך הרבה בדלי סיגריות על הרצפה??

וזה לא שלא מנקים שם. אני רואה את צוות המועדון משתדל לנקות בכל פעם שמשהו נשבר או נשפך, אבל כשכל כך הרבה אנשים מסתובבים על הרחבה, זה בלתי אפשרי לטאטא כל הזמן מתחת הרגליים שלהם, והצוות די עמוס בעבודה גם ככה.

אם זה היה מועדון רגיל, אז מילא שהרצפה תהיה מלוכלכת. אבל שם אנשים מסתובבים יחפים (גם דומיות) אנשים הולכים על ארבע, אנשים כורעים על הרצפה כשהם לבושים במקרה הטוב בחוטיני.
הייתם רוצים לחשוב שהסאבית שלכם כורעת על בידלי סיגריות של מישהו אחר?

ודרך אגב, אם רואים שהמקום גם ככה חנוק מעשן, אז גם את עישון הסיגריה אפשר לדחות קצת, או לעלות לעשן בחוץ.